PDA

مشاهده نسخه کامل : کدام مادربرد؟

ramine1
23-02-10, 23:59
با سلام راستش من نمیدونم کدوم ازین مادربردا بهترن اگه ممکنه راهنمایی کنید در ضمن تا رنج قیمت 120 تومان اگه مادربرد بهتری سراغ دارین لطفا معرفی کنید برای amd
785G-E53 msi یا
Gigabyte MA785GT-UD3H

JEskandari
24-02-10, 00:26
مادربرد گیگا بایت چیدن قطعات و سوکتها بررویش خیلی بهتر انجام شده و تداخل کمتری هنگام نصب ایجاد میکند.
در ضمن یک شکاف توسعه PCIex X16 دارد که در حالت X4 کار میکندکه این امر امکان استفاده از کارتهای توسعه مربوط به RAID و SATA 3 را در آینده در صورت نیاز فراهم میکند . و حتی میتوان از ان برای کراسفایر در سطح ابتدایی استفاده کرد .در ضمن دارای دو بیوس میباشد.
به نظر من مادربرد گیگا بایت انتخاب بهتری است اما من با این دو مادر برد بخصوص تا حالا کار نکرده ام پس بهتر است نظر نهایی را کسی بدهد که هر دو را امتحان کرده باشد.

nima_hl
24-02-10, 00:57
با سلام راستش من نمیدونم کدوم ازین مادربردا بهترن اگه ممکنه راهنمایی کنید در ضمن تا رنج قیمت 120 تومان اگه مادربرد بهتری سراغ دارین لطفا معرفی کنید برای amd
785G-E53 msi یا
Gigabyte MA785GT-UD3H

سلام

این دو برد تقریبا شرایط یکسانی دارند

برد msi دارای esata هستش در عوض برد گیگا یک pci-e 4x اضافه داره

سوکت تغذیه پردازنده در msi چهار پینه ولی هیت سینک خوبی روی ماسفتهاش گذاشته (که عملا با اون ورودی به هیچ دردی نمیخوره )

سوکت تغذیه پردازنده در گیگا 8 پینه ولی ماسفتهاش هینسینک ندارند

هر دو برد پردازنده 140 واتی رو پشتیبانی نمیکنند

پیشنهادم برد ازراک هستش

m3a785gmh/128 به قیمت 88 تومن

Only the registered members can see the link

و اگر میخواهید کلیه خازنها جامد و ژاپنی باشه مدل m3a785gxh/128 رو به قیمت 102 تومن پیشنهاد میکنم

این برد امکانات کراسفایر 16x8x4x ، پشتیبانی از پردازنده 140 واتی ، 128 مگابایت سایدپورت و esata *1 را هم داره

در کل بنظرم برای مادربرد گرافیک آنبرد هزینه بالا انجام دادن اشتباه باشه چون با اون مبلغ میشه یک مین ارزونتر و یک گرافیک کارت برداشت که از نظر پرفورمنس قویتر از سیستم آنبرد خواهد بود :give_rose:

reza76622201
24-02-10, 07:17
785G-E53 msi یا
Gigabyte MA785GT-UD3H

سلام عزيز. بنده کلا برند گيگا رو به MSI ترجيح مي دم. دلايلشم کاملا تجربي هستش.
و اما مادربوردي که فرمو ديد MA785GT-UD3H لينکش اينه:

مشخصات خيلي خوبي داره. مشروط بر اينکه از گرافيک آنبردش استفاده کنيد به نظر من انتخاب خيلي خوبيه.
سوالي بود در خدمتم.

JEskandari
24-02-10, 09:25
نیما جان اون برد MSI از پردازنده 140 وات پشتیبانی میکنه. ولی حقیقتش اگه از تکنولوژی drMos توی مدار PWM اون استفاده شده بود من واقعا ازش بیشتر خوشم میومد.

D J V A H I D
24-02-10, 12:31
یه مقایسه کلی بین مادربردهای دارای چیپ 785 در اینجا موجود هست ...

germ
24-02-10, 20:43
یه مقایسه کلی بین مادربردهای دارای چیپ 785 در اینجا موجود هست ...

وحید جان لینکی که دادی جالب اما روسی بود!!!

با اجازت این لینک رو گذاشتم که گوگل ترنسلیت به انگلیسی ترجمه بکنه

Only the registered members can see the link d_amd_785g%2Fprint.html&sl=ru&tl=en

این طور که من متوجه شدم ازراک و msi مثل ایسوس و گیگا و حتی بهتر بودند ... در کل از ازراک بیشتر تعریف کرده بود

germ
24-02-10, 20:53
اگر اشتباه نکنم در برند گیگا، سوکت 785 تنها مینی که sideport memory داره مدل GA-MA785GPMT-UD2H (Only the registered members can see the link) .. کسی اطلاع داره این مدل گیر میاد و اگر هست قیمتش چنده؟

همچنین قیمت ایسوس M4A785TD-V EVO ؟

ازراک m3a785gmh/128 و m3a785gxh/128 هم مینهای جالبی هستند، خوش قیمت و امکانات خوب .. توی ریویو ها هم ازش تعریف شدند :great:

ess_1362
12-03-10, 12:57
خوب دوست عزیز کاربرد شما چی هست؟؟

اگر برای گیم می خاهید این مادربرد را بگیرید و یک کارت گرافیک مجزا هم می خواهید تهیه کنید من هیچ کدوم از این دو مدل را توصیه نمی کنم و بهتر هست که به جاش مدل GIGABYTE MA 770T-UD3P را حدود 107000 بگیریدو بودجه اضافی را خرج کارت گرافیک کنید

ولی اگر قصد خریدن گرافیک را ندارید و می خواهید از گرافیک آنبرد استفاده کنید من اول مدل GIGABYTE MA 785GMT-UD2H را توصیه می کنم و بعدش مدل UD3H را

D J V A H I D
12-03-10, 14:27
خوب دوست عزیز کاربرد شما چی هست؟؟

اگر برای گیم می خاهید این مادربرد را بگیرید و یک کارت گرافیک مجزا هم می خواهید تهیه کنید من هیچ کدوم از این دو مدل را توصیه نمی کنم و بهتر هست که به جاش مدل GIGABYTE MA 770T-UD3P را حدود 107000 بگیریدو بودجه اضافی را خرج کارت گرافیک کنید

ولی اگر قصد خریدن گرافیک را ندارید و می خواهید از گرافیک آنبرد استفاده کنید من اول مدل GIGABYTE MA 785GMT-UD2H را توصیه می کنم و بعدش مدل UD3H را

تمام شد دوست عزیز ... در نهایت MSI خریداری شد ... :wink: