PDA

مشاهده نسخه کامل : وضیعت هارد WD Caviar Black 500 ؟؟

Firebirds
23-02-10, 23:43
با سلام خدمت تمام دوستان

حدود 1 هفته است که هارد WD Caviar Black 500 توی بازار نایاب شده و تاجایی که من میدونم سازگار هم فعلا توی بازار عرضه نکرده
از دوستان ای که مستقیما در جریان بازار هستند خواهشمندم اگه این هارد توی بازار عرضه شد یه اطلاع رسانی هم بکنند :wink:

با تشکر :give_rose:

nima_hl
24-02-10, 00:16
با سلام خدمت تمام دوستان

حدود 1 هفته است که هارد WD Caviar Black 500 توی بازار نایاب شده و تاجایی که من میدونم سازگار هم فعلا توی بازار عرضه نکرده
از دوستان ای که مستقیما در جریان بازار هستند خواهشمندم اگه این هارد توی بازار عرضه شد یه اطلاع رسانی هم بکنند :wink:

سلام

امروز هم برای این هارد تماس داشتم باز هم جواب سربالا دادند :1. (28):

گفتن اومده و همین چند روزه پخش میشه ، فردا تماس بگیرید ( البته این جواب از روز شنبه داره تکرار میشه )

همونطور که قبلا حضوری بهت گفتم یدونه دارم به قیمت خرید قدیم هم بهت میدم (66) اگر کارت خیلی اورژانسی شده یدونه دیگه گیر بیار چون امروز قیمت رو نزدیک 90 میدادند

اینجوری هر هارد برات حدود 76 تومن میافته که باز قابل تحمله :give_rose:

reza76622201
24-02-10, 07:23
امان از دست اين سازگار ارقام و توزيع هارد وسترن توسط اون.

بارها گفتم که اي کاش يه کمپاني توپ مثل ماديران يا آواژنگ ميومدن و وارد کردن منظم اين هارد ديسک کم نظير رو به عهده مي گرفتن! پدر بنده از دست اين سازگار ارقام و نمايندگياش در مورد هارد وسترن در اومده!!! :1. (12):
آدم نمي دونه توي ليست بنويسه يا نه و اينکه اگر بنويسه کدوم مدلش رو بنويسه که آبروش نره(توي بازار اون موقع گير بياد).
اينکه وقتي قطعه اي کم مي شه به علت نابسامان بودن اوضاي بازار و بنودن نظارت قيمتش رو الکي بالا مي برن يه چيز طبيعيه.

در هر صورت به نظر بنده اين هاردديسک عليرغم تمام محبوبتهايي که داره نهايتا بيش از 75000 تومان(در حجم 500 گيگ) نميارزه و اگر قراره به علت نامنظم بودن توزيعش و همچنين کم بودنش توي بازار قيمت بالا بخريد بهتره که ازش بگذريد و Samsung Spinpoit F3 به قيمت تهيه کنيد.

Firebirds
24-02-10, 08:20
امان از دست اين سازگار ارقام و توزيع هارد وسترن توسط اون.

بارها گفتم که اي کاش يه کمپاني توپ مثل ماديران يا آواژنگ ميومدن و وارد کردن منظم اين هارد ديسک کم نظير رو به عهده مي گرفتن! پدر بنده از دست اين سازگار ارقام و نمايندگياش در مورد هارد وسترن در اومده!!! :1. (12):
آدم نمي دونه توي ليست بنويسه يا نه و اينکه اگر بنويسه کدوم مدلش رو بنويسه که آبروش نره(توي بازار اون موقع گير بياد).
اينکه وقتي قطعه اي کم مي شه به علت نابسامان بودن اوضاي بازار و بنودن نظارت قيمتش رو الکي بالا مي برن يه چيز طبيعيه.

در هر صورت به نظر بنده اين هاردديسک عليرغم تمام محبوبتهايي که داره نهايتا بيش از 75000 تومان(در حجم 500 گيگ) نميارزه و اگر قراره به علت نامنظم بودن توزيعش و همچنين کم بودنش توي بازار قيمت بالا بخريد بهتره که ازش بگذريد و Samsung Spinpoit F3 به قيمت تهيه کنيد.

واقعا امان !
نمی خوام گرون تر بخرم ( چون به نظرم اصلا کار درستی نیست )
چون چند وقت حی زنگ میزنم آمار میگریم که آقا اومد , سازگار توزیع کرد و... گفتم یه تاپیک اینجا که همه دوستان تو بازارن بزنم که اگه اومد یه بیان زحمت اطلاع رسانی اش را بکش :wink:
با تشکر از همه :give_rose:

Firebirds
24-02-10, 08:34
سلام

امروز هم برای این هارد تماس داشتم باز هم جواب سربالا دادند :1. (28):

گفتن اومده و همین چند روزه پخش میشه ، فردا تماس بگیرید ( البته این جواب از روز شنبه داره تکرار میشه )

همونطور که قبلا حضوری بهت گفتم یدونه دارم به قیمت خرید قدیم هم بهت میدم (66) اگر کارت خیلی اورژانسی شده یدونه دیگه گیر بیار چون امروز قیمت رو نزدیک 90 میدادند

اینجوری هر هارد برات حدود 76 تومن میافته که باز قابل تحمله :give_rose:

ممنون نیما جان
منم زنگ میزنم همین را میگن : اومده و همین چند روزه پخش میشه ولی کی را خدا میداند :1. (27):
لطف شما که همیشه شامل حال ما بوده ولی همون جوری که میدونی من باید 2 تا بخرم و از طرفی هم با کار این جور آدما که جنس را نگه میدارن بعد میخوان کلی بالاتر از قیمت بفروشن اصلا موافق نیستم
اگه من بخرم این آقا بجای اینکه از این کار دست ور داره دفعه بعد میاد 100 تومن قیمت میزاره روش و ... ولی اگه کسی ازش نخره به فکر میوفه که باید جنس را زود رد کنه بره تا پولش + سود نرمالش برگده دستش نه اینکه تا الان جنس را نگه داشته باشه ( ببخشید که این قسمت آخرش شعاری شد ولی به هر حال این نظر منه :wink: )

Firebirds
24-02-10, 18:06
امروزم گذشتو نیومد :cry:

شاید این جمعه بیاید , شــــــــــــــاید ( لطفا مناسب حال بخونید ) :lol:

Firebirds
25-02-10, 10:44
با سلام

به نظرتون اگه برم سازگار (Only the registered members can see the link) بگم آقا 2 تا هارد به من بده کارم راه بیوفته این کارو میکنه ؟

AMD>INTEL
25-02-10, 10:51
فکر میکنم وسترن فروشش تو ایران محدودیت داره . فکر میکنم سیاست شرکت وسترن باشه . همیشه کم تعداد ترین برند هارد بوده . نصف موارد که قصد تهیه اش رو داشتم نتونستم تهیه کنم .

reza76622201
25-02-10, 11:09
با سلام

به نظرتون اگه برم سازگار (Only the registered members can see the link) بگم آقا 2 تا هارد به من بده کارم راه بیوفته این کارو میکنه ؟

خير. معمولا اون معرفيتون مي کنه به نمايندگيهاش و مستقيما نمي فروشه. ولي اگر گير سه پيچ بهش بديد ممکنه حد اقل بهتون بگه کي مياره و شما از کجا بخريد.

omid405
25-02-10, 13:26
اقا ما که امروز رفتیم دنبال این هارد . اصلا نیست. فقط green 500 دارن !!!!!!!!!!:1. (27):
هرکی فهمید کی میاد و کجا میفروشن یه خبری بده.:cool:

Firebirds
28-02-10, 19:41
با سلام

دوستان خبری نشد ؟ نیومد ؟
کسی خبر نداره کی میخواد بیاد ؟

N@VID
28-02-10, 20:08
سلام :

آبی و سبز وسترن 500 گیگابایت در بازار موجود است ...
سبز 500 گیگابایت 32 مگ = 60 تا 62 هزار تومان
آبی 500 گیگابایت 16 مگ = 57 تا 59 هزار تومان

hosn70
28-02-10, 22:33
دیروز 1 ترابایت خاویار مشکی رو تو کرمانشاه گرفتم 115 هزار - قبلا سامسونگ 500 گیگ داشتم - فرقی که دارن اینه که سامسونگه رو من اصلا صداشو نمیشنیدم اما این انگار موتور گازی تو کامپیوترم هست (شوخی کردم)
در کل سرعت این وسترن دیجیتاله از قبلیه بالاتره (ایجور احساس میکنم) اما صدای این هارد از سامسونگ بالاتره در کل هارد خوبیه :party:

N@VID
28-02-10, 23:38
سلام :

من به شخصه 750 گیگابایت 32 مگ بافر سامسونگ رو به صرفه تر و مناسبترین گزینه در رنج قیمت 70 تا 80 هزار تومان می دونم ...

کلا با سری گرین یا به نوعی تکنولوژی پارک هد هارد مشکل دارم !
تنها نکته ای که خرید یک هارد 500 گیگ وسترن سری گرین رو چشم گیر می کنه ؛ بافر 32 مگ برای هارد 500 گیگابایت و قیمت حدود 60 هزار تومان اون هست ...

Only the registered members can see the link

omid405
05-03-10, 11:07
دوستان بالاخره خبری از این هارد نشد ؟!!!!:1. (29):

رفت سال دیگه!!!!!!!!!! :1. (27):

Labyrinth
05-03-10, 14:19
بله گویا این ور سال از هارد خبری نخواهد بود

البته بازم من دارم فردا میرم بازار ، یک نگاهی میندازم اگر بود خبر میدم.

موفق باشید

:1. (35):

ramtin_D
05-03-10, 23:12
سازگار خودشو مسخره کرده یا ما ها رو
من یه دونه 500 میخوام کسانی هم که میخوان بیان این زیر اسم منو تشکر بزنن با هم یه قرار ی بزاریم بریم بساطشون رو بهم بریزیم !!! مثل آپاچی ها !!
جدا از شوخی ببینین اگه ده نفر بشیم شاید یه کاری بکنیم یه پک از خود شرکت بخریم بین خودمون تقسیم کنیم .
از همین الان کیا پایه هستند ؟ اونجوری دونه ای 50 تومن میفته ها !!!! خود دانید .
فقط و فقط هم 500 گیگ خاویار بلک !

nima_hl
06-03-10, 00:17
سازگار خودشو مسخره کرده یا ما ها رو
من یه دونه 500 میخوام کسانی هم که میخوان بیان این زیر اسم منو تشکر بزنن با هم یه قرار ی بزاریم بریم بساطشون رو بهم بریزیم !!! مثل آپاچی ها !!
جدا از شوخی ببینین اگه ده نفر بشیم شاید یه کاری بکنیم یه پک از خود شرکت بخریم بین خودمون تقسیم کنیم .
از همین الان کیا پایه هستند ؟ اونجوری دونه ای 50 تومن میفته ها !!!! خود دانید .
فقط و فقط هم 500 گیگ خاویار بلک !

شما رو این قیمت 100 تا بگیر 99 تاش مال من اون یدونه هم اشانتیون مال خودتون :lol:

عزیز سازگار فروش مستقیم نداره و قیمتی که به نمایندگی میده بین 64.5 تا 66.5 هستش و به مجرد اینکه بارش برسه تو بازار فراون میشه :wink:

ramtin_D
06-03-10, 11:12
من که رفتم تو کار سامسونگه همونی که دارم کافیه نخواستیم بابا !
امروز زنگ زدم میگه تا اخر سال نمیاد سال دیگه میاد و قیمتش هم کمتر میشه نیما جان اتفاقا 50 تومن تایید شد خودش گفت احتمالش هست کمتر بشه مثل این که دست چندتا دلال رو بریدن تا درست حسابی بفروشن نمیدونم والا .
ولی به هرحال بیخیال این هارد بشید سری گرینش که مرخزفه و به درد سیستم نمیخوره و باری ارشیو گیری مناسبه سری ابی هم که مثل همونه
فقط سامسونگه رو عشق است با 3 سال گارانتی
دوستان نظری ندارند؟

Labyrinth
06-03-10, 13:40
تجربه ثابت کرده زیاد به این حرف ها نمیشه اعتماد کرد

همون قضیه وعده سر خرمن هست :wink: