PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با روشن شدن خودکار مونیتور سامسونگ

ladylove_cdeb
22-02-10, 01:10
سلام ببخشید من 3-4 ماهه که یه مونیتور سامسونگ P22500 خریدم ولی تازگیا متوجه شدم که وقتی مثلا کامپیوتر در حاله دانلوده و من مونیتور رو خاموش کردم خودش بعد از مدتی روشن میشه و اگه screen saver فعال باشه میره زویscreen saver اگه هم فعالش نکنم همینطور روشن می مونه میشه منو راهنمایی کنید؟

reza76622201
22-02-10, 07:07
سلام. تنظيمات رو با منوي مانيتور ريست کنيد. توي کنترل پنل هم قيمت Power Management زير گزينه Turn off monitor رو چک کنيد و تنظيم کنيد. اگر مشکل حل نشد مانيتور رو روي يه سيستم ديگه امتحان کنيد. بازم حل نشد ببريدش گارانتي.

ladylove_cdeb
22-02-10, 13:52
سلام. تنظيمات رو با منوي مانيتور ريست کنيد. توي کنترل پنل هم قيمت Power Management زير گزينه Turn off monitor رو چک کنيد و تنظيم کنيد. اگر مشکل حل نشد مانيتور رو روي يه سيستم ديگه امتحان کنيد. بازم حل نشد ببريدش گارانتي.
ببخشید تو ی قسمت power managmet اینturn off monitor نیست میشه بگید دقیقا کجاست؟ برای ریست کردن مونیتور هم الان امتحان کردم قسمت reset رو وقتی روی yes میرم فعال نیست یعنی نمیشه reset کرد. راستی میشه توضیح بدید که اصلا این منو reset مونیتور چه کاری انجام میده؟

reza76622201
23-02-10, 07:55
ابتدا Control panel رو به حالت Classic ببريد و سپس:
Control Panel->Power Option->Power Schemes->Turn off monitor

منوي ريست همه چيز رو به حالت تنظيمات پيش فرض کارخانه اي(عين روز اول توليد) مي بره.