PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی و پیشنهاد برای خرید ال سی دی یا ال ای دی

esyoo
21-02-10, 23:32
سلام
بودجه بین 2 تا 3.5 میلیون
1)در حال حاضر برای خرید ال سی دی یا ال ای دی برای خونه چی پیشنهاد میدید؟ (نوع برند)
2) ال ای دی بهتر هست در عمل یا ال سی دی (از لحاظ کیفیت.چون ال ای دی یک چند وقتی هست آمده و ممکنه هنوز یک سری عیب های نسبت به ال سی دی های جدید داشته باشه)
3)الان بخرم یا بعد از عید؟
4)چند اینچ پیشنهاد میدید؟
5)تجهیزاتی مثل usb3 ویاesata و Bluetoothیا blue ray یا تا چه حد به کار می یاد؟ و چه نیاز هایی رو برای ما بر طرف میکنه؟(اگر میشه در مورد بقیه امکانات کسی اطلاع داره من رو راهنمایی بکنه)

با تشکر:11():

reza76622201
22-02-10, 07:21
سلام. پاسخهاي بنده:
1) به نظر من صبر کنيد. سري EX سوني که LED هست تا چندي ديگر وارد بازار ميشه. اما اگر ميخواين الان تهيه کنيد Samsung LED Series 7 که مدلش با UA7000 شروع ميشه در سايز 46 بخريد. با اينکه خودم طرفدار سوني هستم و به نظرم هيچيکي از TV ها به کيفيت سوني نمي رسن اما خريد LED رو ترجيح ميدم نسبت به ال سي دي و چون الان هنوز سوني توي بازار نيست اين مدل سامسونگ رو ترجيح ميدم. البته LCD Sony X450 در سايز 40 و 46 هم بسيار کيفيت عالي داره و واقعا نمي دونم بهتون بگم کداميک از اين دو بهتره. انتخاب با خودتونه.
2) نظر کلي نمي شه داد. مدل به مدل فرق مي کنه. اما در شرايط مساوي LED بهتره.LED Samsung موجود در بازار مشکلي ندارند.
3) اينم مشخص نيست. اما يکم قبل از عيد و متعاقبا فروردين بازار ثبات نداره و پيشنهاد مي کنم يا زودتر اقدام کنيد يا بزاريد ارديبهشت شايد تا اون موقع LED Sony هم وارد بازار شد!
4) اين کاملا به چگ.نگي طراحي محيط منزلتون بر ميگرده. اگر توي منزلتون فاصله بيننده تا TV مي تونه بين 5 تا 8 متر باشه سايز 40 اينچ. بين 8 تا 13 متر سايز 46 اينچ و بالتار از اون سايز 52 اينچ. در غير اينصورت پيکسلها تابلو مي شن و کيفيت خوبي رو شاهد نخواهيد بود.
4) اگر تلويزيونتون قابليت اتصال به H.D.D External داشته باشه خيلي خوبه. اما هنوز USB 3.0 واسه کامپيوتر هم به درستي نيومده پس مطمئنا واسه TV هنوز خبري نيست. تمام اينها بر ميگرده به کاربري شما. اما Samsung SERIES 7 از اين نظر واقعا عاليه.

سوالي بود در خدمتم.

esyoo
22-02-10, 23:33
سلام
دوستان تا 5 تومان چی پیشنهاد می دید

جشنواره های نوروزی چطور هست؟

با تشکر

reza76622201
23-02-10, 07:18
سلام
دوستان تا 5 تومان چی پیشنهاد می دید

جشنواره های نوروزی چطور هست؟

با تشکر

تنا 5 ميليون بنده سري X سوني رو پيشنهاد ميدم.
جشنواره در حقيقت يه دکاني است که نمايندگيها سامسونگ و سوني و ال جي واسه عرضه محصولاتي که قراره از رده خارج بشن به قيمت مثلا ارزان بندازن به خلق ال... يعني مطمئنا يه مدت بعدش يا قيمتها قراره بياد پايين و يا قراره جنسهاي جديد و بهتر بيارن.