PDA

مشاهده نسخه کامل : کارت PCX Gigabyte ... USB 3

D J V A H I D
20-02-10, 10:27
GIGABYTE™ Ultra Durable™ 3 PCI Express Card boosts your USB 3.0 device performance to 5Gb/s and provide 3x USB power that delivery for greater compatibliity and extra power for USB device

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Feature: 2 x USB 3.0 ports
3x USB power delivery for greater compatibility and extra power for USB devices
PCIE x 1 interface
NEC USB 3.0 controller
Ultra Durable 3 - Technology with 2oz copper PCB design
4 pin power

Package Contents: GIGABYTE™ Ultra Durable™ 3 PCI Express Card GA-USB3.0
4 Pin Convertor Cable
Driver CD

AMD>INTEL
20-02-10, 10:41
فکر خوبیه . میتونه باعث فروش خوبی بشه ولی در عمل هنوز زوده برای تهیه قطعات usb3 بیشتر جنبه مارکتینگ داره تا کاربردی

JEskandari
20-02-10, 18:55
موضوع اینه که کی اینطرفها سرو کله اش پیدا میشه

Hessam_7800gtx
20-02-10, 21:19
میگم این چرا سوکت 4 پین روش داره؟؟ مگه usb3 چقدر برق با خودش میخواد حمل کنه؟:whistle:

nasiban
22-02-10, 00:14
میگم این چرا سوکت 4 پین روش داره؟؟ مگه usb3 چقدر برق با خودش میخواد حمل کنه؟:whistle:

دوست عزیز این ورودی برق جهت استفاده خوده کارت نیست بلکه به منظور مصرف کننده متصل شده به این کارت تعبیه شده چون در این تکنولوژی جدید نوید 3 برابر برق رسانی بیشتر داده شده تا ابزار هایی مانند هارد های اکسترنال به آداپتور نیاز نداشته باشند .

JEskandari
22-02-10, 13:36
خوب هستش که توی این کارت برق را از یک Molex میگیره توی کارت MSI که توی GURU3d بررسی شده بود برق از یک USB روی مادربرد گرفته میشد.
در ضمن آیا یک ریویو از این کارت وجود داره چون توی REview مربوط به کارت STar از شرکت MSI مثل اینکه چیپ NEC که مربوط به انتقال داده ها با USB 3 بوده به دلایل تنها حدود 2-3 برابر سریعتر از USB 2 کار میکرد در حالیکه قرار هستش حدود 10 برابر سریعتر باشه.
Only the registered members can see the link

best a
20-09-11, 22:36
من اینو خریدم
30 تومن پول دادم
اما درست کار نمی کنه و سرعتش با یو اس بی 2 فرقی نداره
تو سایتای خارجی داشتم میگشتم به لینک زیر برخوردم که انگار اون یارو هم مشکل منو داشته و حل شده ولی ماله من درست بشو نیستت!!!!
تو رو خدا یکی کمکم کنه

best a
20-09-11, 22:36
من اینو خریدم
30 تومن پول دادم
اما درست کار نمی کنه و سرعتش با یو اس بی 2 فرقی نداره
تو سایتای خارجی داشتم میگشتم به لینک زیر برخوردم که انگار اون یارو هم مشکل منو داشته و حل شده ولی ماله من درست بشو نیستت!!!!
تو رو خدا یکی کمکم کنه