PDA

مشاهده نسخه کامل : گرافیک 9500 GT و بالانیامدن ویندوز 7

MoBiN.R
18-02-10, 18:27
با سلام به دوستان سخت افزاری . والا من یه کارت 9500 GT گرفتم بعد از نصب متاسفانه ویندوز 7 در Starting Windows هنگ میکنه و بالانمیاد . در ضمن گرافیک من قبلا آنبرد بود . لطف میکنید کمک کنید .

Curtis
18-02-10, 18:34
پاورتون چند واته

MoBiN.R
18-02-10, 18:43
پاورتون چند واته

پاور من Green GP535A هست

javadshahvand
18-02-10, 18:57
اول نصب ویندوز هنگ میکنه یا نصب که تموم میشه ؟

MoBiN.R
18-02-10, 18:59
اول نصب ویندوز هنگ میکنه یا نصب که تموم میشه ؟

من نگفتم ویندوز نصب کردم . گفتم ویندوز 7 دارم قبلا گرافیک آنبرد داشتم . الان 9500 GT نصب کردم . کاری با ویندوز نداشتم . همون قبلیه

Curtis
18-02-10, 19:11
شما یه بار ویندوزتو عوض کن درست میشه

MoBiN.R
18-02-10, 19:20
شما یه بار ویندوزتو عوض کن درست میشه

اصلا در شرایطی نیستم که ویندوز عوض کنم .

javadshahvand
18-02-10, 19:27
safe mod چی امتحان کن اگه اومد بالا گرافیک رو نصب کن

Curtis
18-02-10, 19:37
معمولا وقتی شما قطعه ی جدیدی رو نصب میکنید این اتفاق میفته که باید ویندوز عوض کنید
البته با ید safe رو هم امتحان کنید

AMD>INTEL
18-02-10, 20:07
با گرافيك قبلي بالا بيا درايورش رو پاك كن و سيستم خاموش كن و ... گرافيك جديد و سيستم رو روشن كن

MoBiN.R
19-02-10, 15:38
دوستان همه راه هایی که گفتین رو امتحان کردم . خودمم چندین راه به ذهنم رسید امتحان کردم ولی بازم نشد .. انگار اصلا سازگاری نداره با ویندوز 7 .. بعد از نصب چند بار ریست کردم بلاخره یه بار ویندوز بالا اومد درایور رو نصب کردم ولی هی ارور میداد که Windows Aero رو ساپورت نمیکنه .. در ضمن سیستمم منم الانا خیلی هنگ میکنه . توی آرم مین برد هنگ میکنه توی لود ویندوز هنگ میکنه . وسط کار با ویندوز تصویر میره .. نمیدونم چرا اینطوری شده . البته با گرافیک آنبرد .. با این گرافیکی هم که نصب کردم هینطوریه

Curtis
19-02-10, 15:41
از چه درایوری استفاده میکنید

javadshahvand
19-02-10, 15:44
دوستان همه راه هایی که گفتین رو امتحان کردم . خودمم چندین راه به ذهنم رسید امتحان کردم ولی بازم نشد .. انگار اصلا سازگاری نداره با ویندوز 7 .. بعد از نصب چند بار ریست کردم بلاخره یه بار ویندوز بالا اومد درایور رو نصب کردم ولی هی ارور میداد که Windows Aero رو ساپورت نمیکنه .. در ضمن سیستمم منم الانا خیلی هنگ میکنه . توی آرم مین برد هنگ میکنه توی لود ویندوز هنگ میکنه . وسط کار با ویندوز تصویر میره .. نمیدونم چرا اینطوری شده . البته با گرافیک آنبرد .. با این گرافیکی هم که نصب کردم هینطوریه

بایوس رو هم آپدیت کنید

MoBiN.R
19-02-10, 15:45
از چه درایوری استفاده میکنید

هم از سایت nvidia.com درایور سری 9000 مخصوص ویندوز 7 رو گرفتم و نصب کردم و هم سی دی درایور خودش

بایوس رو هم آپدیت کنید

بایوس رو آپدیت کردم

nima_hl
19-02-10, 15:48

مبین جان

اگر اشتباه نکنم این همون مینیه که با دمای هیت سینک پل شمالی میشد نیمرو درست کرد درسته ؟ :lol:

اگر با گرافیک خود مین هم این مشکل هست گمان میکنم ارتباطی با گرافیک نداره اگر برات امکان داره هماهنک کن و سیستم رو یروز بیار پاتوقم تا یه چکاو کاملش بکنیم :give_rose:

MoBiN.R
19-02-10, 15:55
مبین جان

اگر اشتباه نکنم این همون مینیه که با دمای هیت سینک پل شمالی میشد نیمرو درست کرد درسته ؟ :lol:

اگر با گرافیک خود مین هم این مشکل هست گمان میکنم ارتباطی با گرافیک نداره اگر برات امکان داره هماهنک کن و سیستم رو یروز بیار پاتوقم تا یه چکاو کاملش بکنیم :give_rose:

دقیقا درسته :lol: .. همون سیستم خودمه ... پاتوقت کجاست عزیز ؟ :دی