PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک

moreb
18-02-10, 08:07
من دیشب یه dvb-t از برند xvision خریدم اما فقط شبکه های ایران رو می گیره لطفا کمک کنید البته اکسترنال هست و به همه ی تلویزیون ها وصل میشه من شنیده بودم اینترنت آفلاین داره اگه کسی می دونه چه جوری فعال میشه کمک کنه
کمک>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>:1. (23):

reza76622201
18-02-10, 08:20
اينترنت آفلايني وجود نداره. فقط دانلود آفلاين ميسر هستش که اونم بايد يک ديش و LNB تهيه کنيد و روي جهت EUTELSAT تنظيم کنيد تا بتونيد دانلود آفلاين داشته باشيد.

nima_hl
18-02-10, 09:55
من دیشب یه dvb-t از برند xvision خریدم اما فقط شبکه های ایران رو می گیره لطفا کمک کنید البته اکسترنال هست و به همه ی تلویزیون ها وصل میشه من شنیده بودم اینترنت آفلاین داره اگه کسی می دونه چه جوری فعال میشه کمک کنه

dvb-t کانالهای دیجیتال صدا و سیما رو میتونه بگیره و امکان اینترنت آفلاین با این دستگاه وجود نداره

AMD>INTEL
18-02-10, 11:26
بله باید dvb-s باشه

JEskandari
18-02-10, 13:44
تا تو باشی بدون مشوہرتہ نری خرید کنی ، حالا بشین باهاش همین تلوزیون خودمون را نگاه کن حساب حالش را ببر:1. (5):.
آخه وجدانا به طرف نگفتی برای چه کار میخواهی تا بهت بگه این ابزار کارت نیست :1. (2):؟

Ashton
06-03-10, 12:05

عزيز DVBT همينه ديگه. توقع داري با آنتن معمولي BBC ببيني؟:whistle:
DVBT فقط كانال هاي داخلي رو نشون ميده. اين برندي كه شما گرفتي، ميتوني بهش Flash Memory وصل كني و كانال برنامه ها رو ضبط كني. 7 تا برنامه ميگيره.
كيفيتشم خوبه ولي DVB-s يا DVB- Sattelite اون چيزيه كه شما ميگي فكر كنم و خيلي هم جنگله. چون تند تند هاردش پر ميشه و همش هم چرت.
ولي DVBT فقط كارش امواج آنالوگ صدا و سيما رو به امواج آنالوگ تبديل ميكنه. شانس آوردي اون چينيا رو نگرفتي چون همين كانال هاي ايران رو هم به زور ميگيره:lol: