PDA

مشاهده نسخه کامل : کلوب بازی!!!

Shahryar
09-04-07, 17:29
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران و مدیران عزیز ...

پس تلاش ها و هماهنگی ها و تنظیمات کامل سرور و چک کردن سرعت سرور ، توانسته ایم کلوب بازی با بازی های جالب و جذاب را برای اوقات فراغت شما فراهم آوریم ! این کلوب برای استراحت کردن و اوقات فراغت انجمن ها طراحی شده و برای رفع خستگی و شادابی اعضا از بحث های تخصصی و محیط دوستانه ی انجمن های اصلی می باشد . لازم به ذکر است این محیط اصلا ربطی به موضوعات و بخش های اصلی انجمن ( انجمن تخصصی شهر سخت افزار ) ندارد پس بحث آن در به جز در این تاپیک در جاهای دیگر انجمن ! ( به غیر از انجمن بازی برای معرفی و مشکلات و ... بازی ها ) در جای دیگر مطرح نشود .

ضمنا تا چند روز آینده بازی های جدید مانند : شطرنج و چندین بازی مهیج و جذاب دیگر به کلوب بازی اضافه خواهند شد !

لازمه اشاره کرد که کلوب بازی در انجمن های ایرانی فقط چند انجمن ( تعداد 3-5 ) دارند که تازه بسیاری از آن ها با مشکل کم بود سرعت و فشار به سرور مواجه هستند .

این کلوب را میتوانید از قسمت نوار بالای انجمن یا از طریق این لینک (Only the registered members can see the link) مشاهد نمایید .

این کلوب به صورت آزماشی راه اندازی شده و تا زمانی که فشاری به صورت قدرتمند شهر سخت افزار وارد نکند پا برجا خواهد ماند ... :1. (23):

موفق باشید
شهریار:1. (26):

Quick
09-04-07, 17:38
آفرین شهریار جان کارت عالی بود این کلبوپم خیلی توپه...

Mehdi_Full
09-04-07, 22:29
خیلی جالبه
راستی شهریار جان میشه این بازیها رو (البته وقتی شطرنج) مثلا اضافه شد بصورت آنلاین و دو نفری بازی كرد ؟
ممنون و تشكر

X Ray
10-04-07, 13:38
مرسی شهریار جان...خیلی عالیه...

Shahryar
10-04-07, 18:49
خیلی جالبه
راستی شهریار جان میشه این بازیها رو (البته وقتی شطرنج) مثلا اضافه شد بصورت آنلاین و دو نفری بازی كرد ؟
ممنون و تشكر

متاسفانه نه موجود هست برای اینجا شطرنج دو نفره و نه میشه ( تا الان و تلاش های من ) . اینجا دو تا موضوع هست ...

یکی اینکه یک شطرنج یک نفره داره که بسیار راحت و زشت هست ( اصلا ارزشش را نداره )

2- من هر چی شبیه سازی و ... کردن حتی با PHP یک شطرنج ساده از نظر گرافیکی ولی پیچیده نوشتم بازم نشد که نشد ...

من با هم در تلاش برای درست کردن یک شطرنج راه بندازم ...

قربانت شهریار:1. (29):

KING
12-04-07, 01:15
ممنون از زحمات كه ميكشي
ولي نميدونم چرا اينجوريه بعضي از بازي ها من بازي Tetris با بهترين امتياز بردو ولي وقتي بازي تمام شد اين ارور داد البته اين ارور تو چند بازي ديگه هم ميده
mySQL query error: SELECT * FROM games_session WHERE sessid= LIMIT 1

mySQL error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'LIMIT 1' at line 1
mySQL error code:
Date: Wednesday 11th of April 2007 05:08:46 PM