PDA

مشاهده نسخه کامل : 1Gbps

Saeed-Milan
15-02-10, 13:15
سرعت يک گيگابيت بر ثانيه
گوگل سريعترين‌اينترنت را عرضه مي‌کند
جام جم آنلاين: بزرگترين موتور جستجوي دنيا سريعترين سرويس اتصال اينترنت دنيا با سرعت يک گيگابيت بر ثانيه را آزمايش مي کند. پس از ورود گوگل به دنياي مرورگرها ، سيستم عامل ها ، تلفن هاي همراه و شبکه هاي اجتماعي اکنون بزرگترين جستجوگر دنيا وارد بازار پهناي باند مي شود.

شرکت گوگل در اين باره اعلام کرد:«قصد داريم اتصالات اينترنتي را با سرعت بيش از 100 برابر سريعتر از اتصالات فعلي عرضه کنيم. ما در حال اجراي پروژه ساخت و آزمايش يکسري از شبکه هاي پهناي باند فوق سريع در تعداد محدودي از مناطق آمريکا هستيم. اين اتصالات را از طريق فيبر نوري با سرعت يک گيگابيت بر ثانيه ارائه مي کنيم. مي خواهيم اين سرويس را با قيمت هاي رقابتي عرضه کنيم و فکر مي کنيم که تعداد کاربران خود را به 500 هزار نفر برسانيم».

سال گذشته اريک اشميت رئيس هيئت مديره گوگل در يک مصاحبه با واشنگتن پست اعلام کرد که اتصالات فوق سريع براي توسعه برنامه هاي جانبي نسل جديد اينترنت ضروري هستند. اکنون گوگل تاکيد کرده است که يکي از اهداف آزمايش اين اينترنت فوق سريع درک نياز توسعه دهندگان و کاربران شبکه است.

گوگل در اين خصوص در وبلاگ خود نوشت:«تصور کنيد که بتوانيد يک فيلم با وضوح تصوير بالا را در کمتر از پنج دقيقه بارگذاري کنيد و يا بتوانيد با همکلاسيهاي خود در اقصي نقاط دنيا در يک کلاس درس سه بعدي دانشگاهي شرکت کنيد. ورود به اينترنت فوق سريع مي تواند تمام اين امکانات را در اختيار شما بگذارد».

ورود به بازار ارائه دهندگان اينترنت براي گوگل رقابت جديدي است که بيش از 140 ميليارد دلار گردش مالي به همراه دارد.

براساس گزارش PC World ، در حال حاضر سرعت پيشرفته ترين اينترنت هاي دنيا بين 20 تا 50 مگابيت بر ثانيه است بنابراين سرعت يک گيگابيت بر ثانيه يک تغيير واقعي است که اجازه تولد نسل جديدي از سرويس هاي اينترنت را مي دهد.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

منبع (Only the registered members can see the link)

Saeed-Milan
15-02-10, 13:18
من که از دایال آپ خودم راضی هستم
خواهشاً هر کدوم از دوستان شرکت می کنن یک مقداری به دادن پست توجه کنن ممنون می شم:love:

JEskandari
15-02-10, 14:01
من هر چی فکر میکنم به نظرم بیشتر از 128kbs اونم بصورت اشتراکی بین 10 نفر لازم نیست :love:

Saeed-Milan
15-02-10, 14:54
من هر چی فکر میکنم به نظرم بیشتر از 128kbs اونم بصورت اشتراکی بین 10 نفر لازم نیست :love:

البته نظر شما درسته:1. (27):
ولی به نظر من بالاخره ما هم از این مرحله گذر می کنیم و مسئولان این نیاز رو درک می کنن که پهنای باند برای پیشرفت و رشد کشور از واجبات هم محمتره فقط در حال حاضر باید صبور بود وانتظار کشید:love:
همونطوری که یک زمانی بیشتر از 128 رو به مشترکان نمی دادن ولی الن هرچی پول بدی آش می خوری

htondkar
15-02-10, 19:20
مسئولان این نیاز رو درک می کنن که پهنای باند برای پیشرفت و رشد کشور از واجبات هم محمتره

فکر میکنم شما زیادی خوشبین هستید

Saeed-Milan
15-02-10, 21:38
فکر میکنم شما زیادی خوشبین هستید

خوشبین نیستم ولی بد بین هم نمی تونم باشم و من به شما قول می دم در آینده نه چندان دور این امر به وقوع می پیونده ما از این بد تر هاشم داشتیم یه نگاه به 30 سال پیش بندازی می بینی که چقدر چیز ها عوض شده و چیز هایی که در اون زمان ارزش بوده الان ضد ارزش شده.

البته امیدوارم این حرف من رو به معنی بدش در نظر نگیرید من جنبۀ خوبش رو مد نظر دارم

ufa
16-02-10, 23:04
نگران نباشيد دوستان
تا 500 سال ديگه مياد ايران:whistle:

rezaaghili
17-02-10, 00:33
زیاد خون خودتونه کثیف نکنید
حالا یه قرن دو قرن نداره دعوا میکنید:give_rose: