PDA

مشاهده نسخه کامل : بحث پیرامون محبوب ترین Media Player (+معرفی ، دانلود ، نظرسنجی)

Quick
13-02-10, 23:37
سلام دوستان:11():

خوب از اسم تاپیک مشخصه که میخوایم در چه مورد بحث کنیم.:1. (29):

دوستان لطفا نظراتشون رو با دلیل بگن هر گونه پست که بر خلاف قوانین تاپیک باشه پاک خواهد شد!:whistle:

قوانین تاپیک:

1- اسپم اکیدا ممنوع!!!
2- نظر همراه با دلیل باشه در غیر این صورت فقط توی نظرسنجی شرکت کنید.
3- اگه نسخه ی جدید تری از هر نرم افزار داشتید لطفا پی ام بدید به من تا توی پست اول قرار بدم و از پست آن در این تاپیک خودداری کنید.
4- بحث و نظرها باید بدون تعصب شخصی و با دلیل باشن ، با هر گونه تعصب بی مورد و بی احترامی شدیدا برخورد میشود.
5- اسپم اکیدا ممنوع!!!

+ دقت کنید که عنوان تاپیک محبوب ترین هست.
+لطفا هر گونه ایراد در پست اول رو که مایل بودید اصلاح بشه به من پی ام کنید.
+من سر رشته ی زیادی در این زمینه ندارم پس اگه اشتباهی کردم به بزرگی خودتون ببخشید و پی ام کنید بهم.
:lol:

خوب برای شروع یه لیست از معروفترین مدیا پلیر ها میزاریم(بر طبق حروف الفبا):great:

Cyberlink PowerDVD
FLV Player
iTunes
jetAudio
KMPlayer
Media Player Classic
GOM Player
QuickTime
RealPlayer
VLC Media Player
Winamp

(چیزی رو جا انداختم؟):1. (35):
البته Windows Media Player هم جزو اونا هست ولی لینک دانلودش رو قرار نمیدم.

خوب هر مدیا پلیر حسن ها و بدی هایی داره ، هر کدوم یه سری فرمت خاص رو اجرا میکنن و شما میتونید با توجه به نیازتون ازشون استفاده کنید.

لطفا توی نظرسنجی شرکت کنید + نظرتون رو بگید.

Downloads:

FLV Player 2.0.25

از این مدیاپلیر برای نمایش فرمت های Flash FLV و H256 یا (Mpeg4) استفاده میشه.

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GOM Player 2.1.9.3754

این هم یکی از پلیرهایی هست که به نظر میاد طرفدارای زیادی داره ;)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
iTunes 9.0.7

این نرم افزار برای Mac و PC هست و اکثر فرمت ها رو میخونه و با iPod ، iPhone و Apple TV سازگاری داره.

jetAudio 8.04

این مدیا پلیر هم محبوب هست و علاوه بر بخش کردن فرمت های متعدد امکاناتی از قبیل Recording ، CD Burning و Conversion یا همون کانورت کردن فرمت ها رو دارا هست.

KMPlayer 2.9.4.1436

این نرم افزار یکی از محبوب ترین پلیر ها هست که توانایی اجرای فرمت ها زیادی رو داره. این نرم افزار کره ای هست و قابلیت اصطلاحا customize بالایی داره مثلا میتونید زیرنویس رو با موس بکشید روی اسکرین تا براتون اجراش کنه.

Media Player Classic

یه مدیا پلیز کوچولو که توانایی های بالایی داره و ظاهرا شبیه WMP 6.4 هست.

Cyberlink PowerDVD Ultra 9

یکی از معروف ترین پلیر ها که توانایی اجرای Blue ray دیسک ها رو هم داره.

QuickTime Pro 7.65.17.80

این نرم افزار که برای Mac و Pc هست و توانایی اجرای ویدئو های مختلف در اینترنت + MPEG4 و MP3 رو دارا هست.

RealPlayer 11.0.9.372

این مدیا پلیر مشهور هم فرمت های زیادی رو اجرا میکنه و قابلیت خرید آنلاین موزیک رو هم مثل iTunes به ما میده که متاسفانه به درد ما نمیخوره :lol:.

VLC Media Player 1.0.5

این نرم افزار هم نسبتا مجبوب هست و فرمت های MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DIVX, DVD, VCD , RMVB , WMV , AVI , MP4 , MP3, OGG, OGM, MOV, WMA رو اجرا میکنه و محیط ساده ای هم داره.

Winamp Pro 5.6

این نرم افزار هم نسباتا مشهور هست و قابلیت اجرای فرمت های زیادی رو داره.

خوب دوستان امیدوارم مورد پسند واقع شده باشه.

پیشنهاد میکنم بحثیدن رو شروع کنیم :lol:.

ممنون
میلاد

Ardalan
13-02-10, 23:59
Gom Player رو جا انداختیا !×××
پلیر دیفالت کم GOM هستش چون خیلی خیلی سبک هست و سریع اجرا میشه و برای مرور فایل های تصویری محشره
اگر بخام فیلم نگاه کنم میرم سراغ Km Player که پشتیبانی کامل از زبان فارسی و کلی تنظیمات و آپشن های مختلف برای زیرنویس و فیلم و صدا داره
آهنگ هم اگر بخام گوش بدم با JetAudio گوش میدم

Moein
14-02-10, 00:11
Gom Player رو جا انداختیا !×××
پلیر دیفالت کم GOM هستش چون خیلی خیلی سبک هست و سریع اجرا میشه و برای مرور فایل های تصویری محشره
اگر بخام فیلم نگاه کنم میرم سراغ Km Player که پشتیبانی کامل از زبان فارسی و کلی تنظیمات و آپشن های مختلف برای زیرنویس و فیلم و صدا داره
آهنگ هم اگر بخام گوش بدم با JetAudio گوش میدم

سلام اردلان جان بسیاری از نرم افزار های که می تونن خوب پخش بشن در اینجا جا افتادن دلیل هم کاملا منطقی هست زیرا تعداد محدود هست و ممکن نرم افزار محبوبیت رسمی پیدا نکرده باشه

مانند BS player نرم افزاری برای پخش فایل های HD بر روی تمامی سیستم ها بدون اینکه به سیستمی فشار بیاد و افزایش کیفیت فایل های پخش شده بسته به رزولیشن!!!

Gom player نرم افزاری سبک فوق العاده برای اجرای فایل های Avi

در کل باید از بین مواردی که میلاد عزیز انتخاب کردند انتخاب کرد!

Saeed-Milan
14-02-10, 00:14
میلاد عزیز تاپیک جالبیه ممنون.
من شخصاً عاشق KMPlayer هستم به چند دلیل زیر.
1.هر فایلی رو که خواستم توانایی پخش داشته.
2.محیطش خیلی جالبه.
3.منبع بازه
4.زبان فارسی رو پشتیبانی می کنه
5.افکت های جالبی برای صدا داره
6.نحوه نمایش فایل ها در ویندوز با این نرم افزار جالبه هر فیلی به یک رنگ هستش و نوع فرمت اون فایل داخلش نوشته شده

Moein
14-02-10, 00:24
میلاد عزیز تاپیک جالبیه ممنون.
من شخصاً عاشق KMPlayer هستم به چند دلیل زیر.
1.هر فایلی رو که خواستم توانایی پخش داشته.
2.محیطش خیلی جالبه.
3.منبع بازه
4.زبان فارسی رو پشتیبانی می کنه
5.افکت های جالبی برای صدا داره
6.نحوه نمایش فایل ها در ویندوز با این نرم افزار جالبه هر فیلی به یک رنگ هستش و نوع فرمت اون فایل داخلش نوشته شده

سعید جان تنها ایرادی که نرم افزار KM player داره هنگ کردن در زمان عقب و جلو کردن فیلم هست متاسفانه خوب نمی تونه رندر کنه و همین موضوع باعث میشه که هنگ کنه و الا من هم با نظر شما موافقم

امکاناتی از جمله تغییر Ratio می تونه مهم ترین نکته مثبت باشه ضمن اینکه توانایی زوم کردن در KM player به صورت فوق العاده ای درست شده

ViViD
14-02-10, 09:35
من شخصاً با اردلان موافق هستم Gom Player+1
عاشق اين يكي هستم

Quick
14-02-10, 09:46
همونطور که معین جان گفتن نظرسنجی محدود هست ولی هنوز 5 تا جای خالی داره ولی با هم همونطور که معین جان گفتن این نرم افزار ها محبوبیت زیادی نداره هنوز و خیلی ها نمیشناسن ولی اگه بخواین میتونیم توی نظر سنچی قرارشون بدیم.

+ دوستان ممنون که دارید توی تاپیک شرکت میکنید بحث خیلی خوب داره پیش میره.

درباره ی KMPlayer جریان هنگ کردنش رو اصلا نمیشه کاری کرد؟ یه مقدار آزار دهنده هستش . . .

ViViD
14-02-10, 09:50
در مورد هنگ كردن خيلي از اين پليرها هنگ ميكنند از جمله Windows Media Player Classic
خيلي ها نيز چون حجم و ميزان فضاي زيادي از رم سيستم رو ميگيرند شايد از نظر شكل و كارايي خوب باشند اما از لحاظ پايين آمدن سرعت سيستم كارايي خوبي ندارند به همين علت من ترجيح ميدهم از نرم افزاري استفاده كنم كه هم قابليت زيادي در پخش فرمتهاي مختلف ويدئو و صوتي داشته باشه هم راحت و روان اجرا بشود
كه Gom Player يكي از قويترين اين رده هاست

JEskandari
14-02-10, 11:22
سعید جان تنها ایرادی که نرم افزار KM player داره هنگ کردن در زمان عقب و جلو کردن فیلم هست متاسفانه خوب نمی تونه رندر کنه و همین موضوع باعث میشه که هنگ کنه و الا من هم با نظر شما موافقم

امکاناتی از جمله تغییر Ratio می تونه مهم ترین نکته مثبت باشه ضمن اینکه توانایی زوم کردن در KM player به صورت فوق العاده ای درست شده

این اتفاق برای پخش DVD امکان داره بیفته که راه حلش هم اینه که توی بخش تنظیمات Navigator مربوط به DVD یک navigator به غیر از Default انتخاب کنید ببینید با کدوم سازگار تر.
برای من InterVideo خوب جواب میده

ARA-RF
14-02-10, 19:43
سلام
من KMPlayer رو انتخاب میکنم!چون:
1. با سیستم پائین من ، در بین بقیه پلیر ها ، فیلم ها رو بهتر پخش میکنه! مخصوصا در فیلم های نیمه HD !!! چون HD رو اسلوموشن پخش میکنه:lol:
2. امکانات فوق العاده کاملی که برای تنظیمات صدا ، تصویر و زیر نویس داره!
3. کار باهاش آسون و راحته و با یک کلیک روی فیلم همه امکاناتش در دسترسه!
4. پشتیبانی تقریبا کامل از تمام فرمت ها بدون احتیاج به دانلود کدک های اضافه!
این رو هم بگم که من تاحالا با GomPlayer و BS Player که بعضی از دوستان نام بردند کار نکردم ولی با بقیه نرم افزار های معرفی شده حداقل یک بار کار کرده ام!

ahmadzia
14-02-10, 20:34
من Windows Media Player Classic رابا کدک همراهش میپسندم چون درصد هنگ کردنش نسبت به بقیه کمتر است.برای زیرنویس فیلم بنظرم ار km player چیز بهتری نیست.

D J V A H I D
14-02-10, 23:18
کاش لینکها رو مستقیم میکردید واسه دانلود ... :1. (27):

mzz
14-02-10, 23:38
ای کاش میشد به چندتاش رای داد من برای هر کاری از یه کدوم استفاده میکنم
اولین ها و قدیمیترینشون که از سال 76 تا الان رو هر ویندوز اولین برنامه هایی هست که میریزم
WIN AMP و JET AUDIO هنوز اسکین وینآمپ رو رو کلاسیک میزارم چون هنوز اسکین مورد علاقه من رو نساختن

jetAudio هم با اولین ورزنش خیلی حال میکردم اونم با اسکین مستطیلی که داشت
یه قسمت واسه VCD و یکی MP3 رکوردر اما ورژن جدیدش خیلی خوبه
بعداز 12 سال هنوز از این دو استفاده میکنم فرقش تو این بود اون موقع با وین 95 اما الان با 7 اجراشون میکنم
درکل winamp فقط واسه MP3 گوش کردن
jetAudio واسه کانورت کردن و دیدن فیلمایی که WMP نشون نمیده و ضبط و میکس صدا
WMP ویندوز7 اولین WMP بود که زیاد استفاده میکنم تو بین بقیه ورژن هاش
با REAl اصلا سازگار نبودم هم چنین qik و power dvd
itun هم تازه یه ماهه که ریختم اما یک بار هم استفاده نکردم
KMو wmcl هم که همه واسه همه کاره بودنش استفاده میکنند منم همینطور
بقیه هم تا خالا استفاده نکردم اما flv رو خود مدیریت دانلودم واسه نشون دادن فیلمای فلش خودکار دانلود کرد ام هیچی نشون نمیده بازم برای فایلای FLV از jetAudio استفاذه میکنم

Ardalan
14-02-10, 23:49
جدا از بحث اینترفیس برنامه ها و رابطی که با کاربرد دارن وامکاناتی که میدم بگذریم میرسیم بر سر کیفیت تصویری که ارائه میدن که البته اگر همگی از یک Video Renderer استفاده کنند معمولا 99% کیفیت یکسانی رو نمایش میدن
راستی شما برای یک CPU متوسط رو به بالا چه Video Renderer رو پیشنهاد میدید ؟
من به شخصه از Haali استفاده میکنم چون رنگ ها رو خیلی خوب نشون میده
شما از چی استفاده مکینید ؟

Hamid2547
15-02-10, 00:52
جدا از بحث اینترفیس برنامه ها و رابطی که با کاربرد دارن وامکاناتی که میدم بگذریم میرسیم بر سر کیفیت تصویری که ارائه میدن که البته اگر همگی از یک Video Renderer استفاده کنند معمولا 99% کیفیت یکسانی رو نمایش میدن
راستی شما برای یک CPU متوسط رو به بالا چه Video Renderer رو پیشنهاد میدید ؟
من به شخصه از Haali استفاده میکنم چون رنگ ها رو خیلی خوب نشون میده
شما از چی استفاده مکینید ؟
Overlay Mixer
در مورد پلیر ها هم بگم بی شک Km Player برای من در صدره چون هر چی بدی خرش اجرا میکنه،ولی از ویندوز مدیا پلیر کلاسیک هم استفاده میکنم،البته بستگی به فرمت فایل صوتی یا تصویری از پلیرهای دیگه هم استفاده میکنم،مثلا برای ام پی تری ها از ویندور مدیا پلیر 11 استفاده میکنم:whistle:

Hamid2547
15-02-10, 00:58
این اتفاق برای پخش DVD امکان داره بیفته که راه حلش هم اینه که توی بخش تنظیمات Navigator مربوط به DVD یک navigator به غیر از Default انتخاب کنید ببینید با کدوم سازگار تر.
دقیقا،منم فقط زمانی که فایلهای ویدئویی رو از روی دی وی دی اجرا میکنم دیدم کام ام هنگ کنه وگرنه از روی هارد تا حالا چنین چیزی ندیدم

Moein
15-02-10, 02:21

سلام این ایراد بیشتر روی فایل های HD می افته و .vob برای من مشکلی نداره در کل KM player خیلی تخصصی تر هست اما نرم افزاری مثل BS player وقتی توانایی افزایش کیفیت در اندازه های بزرگ تر رو داره فکر کنم دیدن فایل های HD باش لذت بیشتری داشته باشه!

™Ali
16-02-10, 16:21
سلام خدمت دوستان

از میلاد عزیز بابت ایجاد این تاپیک تشکر می کنم. فقط تنها Player مهمی که جا انداختی GOM Player هست که محبوبیت زیادی هم داره. گزینه FLV Player هم به درد نمی خوره چون این پلیر مخصوص فایل های FLV هست و واسه بقیه فرمت ها کاربرد نداره.

اما مطمئن باشید که KMPlayer از تمام پخش کننده ها قوی تره و Option های بسیار زیادی رو در اختیار میذاره ! تنها کمبودی که من می تونم ببینم اینه که تو پخش DVD از نرم افزار Power DVD ضعیف تره ! متاسفانه نمی دونم چرا نسخه های جدیدتر KMP باگ های بیش تری دارند و روز به روز بدتر از دیروز میشن !

اما دوستانی که وقتی یه ویدئو رو عقب و جلو میبرن و برنامه هنگ میکنه، یه راه حل واسشون دارم :

- وارد برنامه بشید و کلید F2 رو بزنید.
- به بخش Filter Control و سپس Splitter برید.
- تمام گزینه ها رو به Gabest تغییر بدید. (واسه MP3 لازم نیست، چون من مشکلی توش نمی بینم! )

با این کار برنامه دیگه هنگ نمی کنه، چون اشکال اصلی از همین Splitter هاست !

یکی از دوستان گفت KMP فیلم های HD رو Slow Motion پخش میکنه، که البته رو همه سیستم ها این طور نیست. ولی واسه حل این مشکل، برنامه رو باز کنید. روی صفحه برنامه کلیک سمت راست کنید. اول چک کنید که منوی حرفه ای رو فعال کرده باشید. یعنی برید تو قسمت Options و تیک Advanced Menu رو بزنید. حالا دوباره روی صفحه برنامه کلیک سمت راست کنید. حالا برید قسمت Video - Advanced و تیک گزینه SuperSpeed Mode رو بزنید. هم چنین حتما زیرش گزینه Present : Speed - 1GHZ رو انتخاب کنید. این طوری این مشکل هم حل میشه.

در خصوص اون سوال اردلان بزرگ، هم باید بگم Haali یک Matroska Splitter است نه Video Renderer !
اگر منظورت Video Decoder است (به احتمال خیلی زیاد) بهترین برنامه ffdshow هست که اکثر Codec ها رو اجرا میکنه و تنظیمات زیادی رو هم داره. در کل علاوه بر Decoding واسه Encoding هم استفاده میشه که به نظرم این برنامه هم از عجایب دنیای مولتی مدیاست !

تصویر زیر تنظیمات Video Decoder برنامه :

تصویر زیر VFW Configuration برنامه که تو تصویر کدک هایی رو که Encode میکنه رو نشون دادم :

البته بعضی ها میان K-Lite Mega Codec Pack رو نصب میکنن که خود این برنامه هم از ترکیب چند برنامه مثل ffdshow, Haali Media Splitter , vobsub , Real Alternative, On2 VP7 , Xvid VFW , DivX VFW , X264 VFW و چندین Splitter و DLL گوناگون استفاده میکنه و سیستم هم در کل سنگین میشه !

موفق باشید. :Love-PCN~!:

Ardalan
16-02-10, 16:43
در خصوص اون سوال اردلان بزرگ، هم باید بگم Haali یک Matroska Splitter است نه Video Renderer !
اگر منظورت Video Decoder است (به احتمال خیلی زیاد) بهترین برنامه ffdshow هست که اکثر Codec ها رو اجرا میکنه و تنظیمات زیادی رو هم داره. در کل علاوه بر Decoding واسه Encoding هم استفاده میشه که به نظرم این برنامه هم از عجایب دنیای مولتی مدیاست !

تصویر زیر تنظیمات Video Decoder برنامه :

تصویر زیر VFW Configuration برنامه که تو تصویر کدک هایی رو که Encode میکنه رو نشون دادم :

البته بعضی ها میان K-Lite Mega Codec Pack رو نصب میکنن که خود این برنامه هم از ترکیب چند برنامه مثل ffdshow, Haali Media Splitter , vobsub , Real Alternative, On2 VP7 , Xvid VFW , DivX VFW , X264 VFW و چندین Splitter و DLL گوناگون استفاده میکنه و سیستم هم در کل سنگین میشه !

موفق باشید. :Love-PCN~!:

علی جان
بنده منظورم همون Video Renderer بود Halli اسپلیتر هم داره ولی خوب مهمترین محصولش همین Video Rendrer هستش که توی سایتش اگر برید توضیحاتی داده

این مقایسه ای که الان کردم ملاحظه بفرمایید
کیفیت فیلم 1080p MKV هستش

کاملا قابل وضوح است که Halli دارای کیفیت بهتری هست

™Ali
16-02-10, 17:11
علی جان
بنده منظورم همون Video Renderer بود Halli اسپلیتر هم داره ولی خوب مهمترین محصولش همین Video Rendrer هستش که توی سایتش اگر برید توضیحاتی داده

این مقایسه ای که الان کردم ملاحظه بفرمایید
کیفیت فیلم 1080p MKV هستش

کاملا قابل وضوح است که Halli دارای کیفیت بهتری هست

Copy That !!!

مشكل از من بود. همش فكر مي كردم منظورت Video Decoder بود ! آره ظاهرا در بسته Haali يه Video Renderer هم وجود داره !

در مورد Video Renderer به نظرم madVR خيلي قوي هست و از GPU هم استفاده ميكنه !

مقايسه ش با بقيه نرم افزارهاي موجود :

JEskandari
16-02-10, 17:57
Copy That !!!

مشكل از من بود. همش فكر مي كردم منظورت Video Decoder بود ! آره ظاهرا در بسته Haali يه Video Renderer هم وجود داره !

در مورد Video Renderer به نظرم madVR خيلي قوي هست و از GPU هم استفاده ميكنه !

مقايسه ش با بقيه نرم افزارهاي موجود :

راستش را بخواهید به نظر من توی این دو تا تصویر YV12 و Halli کیفیت بهتری را ارایه میدهند

™Ali
17-02-10, 18:03
راستش را بخواهید به نظر من توی این دو تا تصویر YV12 و Halli کیفیت بهتری را ارایه میدهند

حداقل اینو که قبول داری از VMR9 که بیش تر افراد استفاده می کنند، بهتره ؟

راستی واسه استفاده از madVR حتما باید خروجی Decoder به صورت YV12 باشه و پلیر های KMP و Zoom Player واسه استفاده ازش پیشنهاد شده ! :11():

JEskandari
17-02-10, 20:41

راستی واسه استفاده از madVR حتما باید خروجی Decoder به صورت YV12 باشه و پلیر های KMP و Zoom Player واسه استفاده ازش پیشنهاد شده ! :11():
از VMR 9 که مشخص بهترند اما من با MADvr یک مشکل دارم و اون اینه تا وقتی توی پلیر هستم AERO از بین میره و دسمتاپ حالت دسکتاپ کلاسیک پیدا میکنه.

Quick
17-02-10, 20:48
از همه ی دوستان مخصوصا علی جان تشکر میکنم فکر میکنم بهتره GOM رو اضافه کنم به نظرسنجی و دانلود.

Ardalan
17-02-10, 20:59

من نتونستم توKM ازش استفاده کنم
نصبش کردم ولی تو لیست Video Renderer ها نیستش

JEskandari
17-02-10, 21:17
من نتونستم توKM ازش استفاده کنم
نصبش کردم ولی تو لیست Video Renderer ها نیستش
شما آخرین نسخه KMPlayer که ورژن 1436 نصب کنی حتما داردش اسمشم هست MADshi Video Renderer

D J V A H I D
17-02-10, 21:54
انتخاب من Windows Media Player ... فقط قبل از اون mpc رو به خاطر codec هاش نصب میکنم و با مدیا پلیر اجرا میکنم ... فــقـــــــط ... :yes:

sAsAn.K
18-02-10, 09:40
آقا BSPlayer که توی لیست نیست اصلا !
یکی از بهترین هاست ...

reza76622201
18-02-10, 09:48
به نظر من هر کدوم واسه پخش يه سري فايل برتري دارن و نظر کلي نميشه داد(با اينکه من نظرمو دادم).

Hamid2547
18-02-10, 13:47
آقا BSPlayer که توی لیست نیست اصلا !
یکی از بهترین هاست ...
من دانلودش کردم اینترفیس خیلی بدی داره،البته از نظر من،میشه یه کم در مورد مزایاش نسبت به پلیرهای دیگه بگید؟

soheilsh
18-02-10, 14:01
بهترین پلیر فقط media player 12 با کدک کازا !!

™Ali
18-02-10, 15:15
دوستانی که Windows Media Player رو می پسندند، حتما به صورت حرفه ای کار نمی کنند، گرنه WMP هیچ گونه مزیتی حتی در برابر Media Player Classic هم نداره ! :great:

فقط به نظرم خوب با DirectShow Source ویندوز Match شده ! :11():

sAsAn.K
18-02-10, 15:28
BSPlayer برای پخش کردن فایل های HD یکی از بهترین هاست ، پردازش خیلی خوبی داره روی تصویر که کمتر پلیری دیدم که بتونه در حدش باشه .
از نظر ظاهری هم مناسبه و مشکل خاصی نداره به نظر من .
تنها مشکلش نسبت به بقیه اینه که Internal Codec های جالبی نداره ..

™Ali
18-02-10, 16:07
به نظرم SMPlayer هم جز پلیر های قدرتمند هست که شاید تا به حال اسمش رو نشنیده باشید ولی من چند تا شات براتون ازش میذارم :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

این رو در نظر بگیرید، کسی که KMP رو نوشته و توسعه داده فقط یک نفر بوده ولی SMPlayer رو عده ی زیادی از مردم گسترش دادند و میشه گفت خوب روش کار شده ! :wink:

ولی با این وجود باز هم KMPlayer گرامی more advanced and easy to use ! :Love-PCN~!: