PDA

مشاهده نسخه کامل : جمع آوری Graw2 در مکزي

Quick
08-04-07, 21:34
Only the registered members can see the link

بنا به گزارش سایت El Diario فرمان دار ایالت Chihuahua مکزیک دستور به دستور جمع کردن تمام نسخه های بازی Ghost Recon Advanced Warfighter 2 را داده است.همان طور که می دانید بازی روایت جنگ سربازان آمریکایی با شورش گران مکزیکی است اما José Reyes Baeza Terrazas فرمان دار Chihuahua معتقد است این بازی نه تنها به مردم Juárez ( شهری مرزی بین آمریکا و مکزیک ، واقع در ایالت Chihuahua ) بلکه به تمام کردم کشور مکزیک توهین می کند زیرا ، جرم بر عیله افراد روشن فکر شهر Juarez و تفکرات آن هاست. بنا به این دستور تمام نسخه های این بازی در کشور مکزیک در حال جمع آوری است و Ubisoft هنوز واکنشی نشان نداده است. این بار اول نیست که یک فرمان دار به بازی های شرکت Ubisoft گیر می دهد پیش از این نیز فرمان دار Las Vegas در صدد این بود که مانع از انتشار بازی Rainbow Six Vegas شود زیرا معتقد بود این بازی امنیت شهر *وگس را زیر سوال می برد.

* تلفظ صحیح شهر Las Vegas در واقع لاس وگس است که به اشتباه لاس وگاس تلفظ می شو

زیاد جدید نبود ببخشید...

منبع (Only the registered members can see the link)

Mehdi_Full
08-04-07, 22:30
میلاد جان من این بازی رو دارم و خیلی هم ازش خوشم اومده
فقط یه كمی سخته و بدیش هم اینكه زود میمیری
رمزی داری كه مردنش نامحدود بشه ؟
ممنون

Quick
08-04-07, 22:33
کدون نسخه رو داری؟
همین Advanced Warfighter?

Mehdi_Full
08-04-07, 22:44
فکر میکنم همین باشه میلاد جان

Quick
08-04-07, 22:47
اینو بهت پیشنهاد میکنم::1. (11):
Cheat book 2007 (Only the registered members can see the link)

راستش هر چی گشتم نتونستم پیداش کنم ببخشید امیدوارم اینتو باشه ....:1. (28):

اگه نبود اینجا (Only the registered members can see the link) درخواستتو مطرح کن بر و بچ میان کمکت...:1. (16):

Quick
09-04-07, 17:49
پیداش کردم...:1. (5): :1. (5): :1. (5): :1. (5): :1. (5): :1. (5): :1. (5): :1. (5): :1. (5): :1. (5): :1. (5): :1. (5): :1. (5):

دانلود ترینر (Only the registered members can see the link)

KING
11-04-07, 01:51
میلاد جان من این بازی رو دارم و خیلی هم ازش خوشم اومده
فقط یه كمی سخته و بدیش هم اینكه زود میمیری
رمزی داری كه مردنش نامحدود بشه ؟
ممنون

Only the registered members can see the link
عزيز من اين بازي رو بازي كردم بازي خيلي خوبيه
آخرش هم خيلي سخت ميشه هر جاي بازي كه مشكل داشتي بگو تا جاي كه يادم مونده كمكت ميكنم خيلي رمز هاي داره اگه از همه امكانات كه بهت ميده استفاده بكني نميميري هيچوقت