PDA

مشاهده نسخه کامل : کدوم ارائه دهنده ی وبلاگ؟ از نظر شما

Rohham
06-02-10, 22:10
سلام دوستان
می خواستم ازتون کمک بگیرم در مورد این که ساخت وبلاگ تو کدوم یک از ارائه دهنده ها بهتره از لحاظ تعدد کاربران،فعالیت بالاتر کاربران،امکانات وبلاگ و ...
خواهش می کنم دلیل بیارید که تصمیم جدیست...مرسی اگر این لطف رو کنید

D J V A H I D
06-02-10, 22:24
بلاگفا پیشنهاد میشه ... ولی من خودم توی میهن بلاگ دارم ... :yes:

Rohham
06-02-10, 22:27
بلاگفا پیشنهاد میشه ... ولی من خودم توی میهن بلاگ دارم ... :yes:

مرسی وحید جان..
منم حالت شمارو دارم
اما این چند وقته بررسی کردم دیدم کابران بلاگفا با پرشین بلاگ بیشترن نسبت به میهن بلاگ با تفاوت زیادی و بلاگف کمی بیشتر از پرشین بلاگه...اما بلاگفا یه دردسرای بدی داره..مثلاً این سیستم پاسخ دهی روی نظرات رو هم میهن داره هم پرشین اما بلاگفا به امان خداس...
از لحاظ بقیه چیزا ارگ شما چیزی دیدی بگی ممنون می شم...از مزایا و معایبش بگی ممنونتم

D J V A H I D
06-02-10, 22:49
اطلاعی از بقیه ندارم ... ولی به نظر من توهمون بلاگفا یساز ...میهن بلاگ یکی دوبار هم فیل T ر شده این چند وقته ... امنیتش نسبت به بلاگفا کمتره ...
تعداد بازدید کننده ها توی بلاگفا به مراتب بیشتره ...!!!

hadi-_-maker
06-02-10, 23:33
به نظر من ميهن بلاگ بهتره .
چون :

1- امكانات بيشتر
2- سيستم فروشگاه (كسب در آمد)
3- پنل مديريت زيبا و باحالتر :دي
4- كد هاي جاوا رو ميشه تو قالبش بزاري در صورتي كه بلاگفا اين اجازه رو به كاربر نميده و اگه كاربر اينكارو كنه وبلاگش حذف ميشه
5- فكر كنم هك بلاگفا آسونتر باشه چون بين همه قديميتره و هكر ها ديگه باهاش آشنا شدن و نقطه ضعفشو ميدونن
6- امكان مديريت چند وبلاگ با يك يوزر و پس
7- ساخت قالب تو قسمت قالبش
8- اينو دقيق نميدونم ولي فكر كنم ميهن خودش وبلاگ رو به موتور جستجوگر معرفي ميكنه و لازم نيست شما معرفي كنيد .
و ..... (اگه بخوايد باز هم ميگم :دي)

این چند وقته ... امنیتش نسبت به بلاگفا کمتره ...
مطمئنيد امنيت ميهن اومده پايين ؟!

Rohham
07-02-10, 00:08
به نظر من ميهن بلاگ بهتره .
چون :

1- امكانات بيشتر
2- سيستم فروشگاه (كسب در آمد)
3- پنل مديريت زيبا و باحالتر :دي
4- كد هاي جاوا رو ميشه تو قالبش بزاري در صورتي كه بلاگفا اين اجازه رو به كاربر نميده و اگه كاربر اينكارو كنه وبلاگش حذف ميشه
5- فكر كنم هك بلاگفا آسونتر باشه چون بين همه قديميتره و هكر ها ديگه باهاش آشنا شدن و نقطه ضعفشو ميدونن
6- امكان مديريت چند وبلاگ با يك يوزر و پس
7- ساخت قالب تو قسمت قالبش
8- اينو دقيق نميدونم ولي فكر كنم ميهن خودش وبلاگ رو به موتور جستجوگر معرفي ميكنه و لازم نيست شما معرفي كنيد .
و ..... (اگه بخوايد باز هم ميگم :دي)

مطمئنيد امنيت ميهن اومده پايين ؟!

من خودم الآن میهن دارم از لحاظ امکانات هر چی دیدم هیچ کدوم مثل این نبودن اما بدی بزرگی که داره هیچ کس توش نیست...یعنی خیلی کم می بینی بلاگرهای حرفه ای توش باشن...اکثریت توی بلاگفا هستن یا پرشین بلاگ که امکانات بلاگفا در مقابل این دو تا خیلی پایین تره به نظر من

MoBiN.R
07-02-10, 08:31
گزینه های این نظر سنجی کامل نیست . چون وردپرس وبلاگ اسپات هم جزو قوی ترین سیستم های وبلاگ دهی هستن . من وردپرس رو انتخاب میکنم

Rohham
07-02-10, 10:48
گزینه های این نظر سنجی کامل نیست . چون وردپرس وبلاگ اسپات هم جزو قوی ترین سیستم های وبلاگ دهی هستن . من وردپرس رو انتخاب میکنم
منظور بین فارسی ها بود...:yes:

hadi-_-maker
07-02-10, 10:49
ن خودم الآن میهن دارم از لحاظ امکانات هر چی دیدم هیچ کدوم مثل این نبودن

واقعا ؟!! يعني فروشگاه نداره ؟ پنلش از بلاگفا قشنگتر نيست ؟

مثل بلگفا اين اخطار رو به كاربرا داده :

درج کد یا اسکریپت برای حذف تبلیغات سایت و درج کدهای سایتهای کسب درآمد براساس کلیک و درج فریم در قالب وبلاگ ممنوع است و در صورت مشاهده بدون اخطار با وبلاگ خاطی برخورد خواهد شد.

من الان با يك يوز و پس 3 تا وبلاگ رو دارم اداره ميكنم :
Only the registered members can see the link

قسمت قالبساز :

بلاگرها تو بلاگفا هستن چون بلاگفا از همه ساده تره و كار باهاش تقريبا آسونه برا همين هركي ميخواد وبلاگ بزنه اول بلاگفا ميزنه .
حرفه ايي ها هم مطمئنا خيلي وقت تو كار وبلاگ هستن و خيلي وقت پيش هم بلاگفا بهتر بود اونا هم احتمالا براي اينكه از اون موقع رو بلاگفا كار كردن دگ تغيير سيستم ندادن

درج کد یا اسکریپت برای حذف تبلیغات سایت و درج کدهای سایتهای کسب درآمد براساس کلیک و درج فریم در قالب وبلاگ ممنوع است و در صورت مشاهده بدون اخطار با وبلاگ خاطی برخورد خواهد شد.

تو بلاگفا خيلي راحت ميشه تبليغات رو با چند تا كد بر داري

Rohham
07-02-10, 12:19
واقعا ؟!! يعني فروشگاه نداره ؟ پنلش از بلاگفا قشنگتر نيست ؟

مثل بلگفا اين اخطار رو به كاربرا داده :

من الان با يك يوز و پس 3 تا وبلاگ رو دارم اداره ميكنم :

قسمت قالبساز :

بلاگرها تو بلاگفا هستن چون بلاگفا از همه ساده تره و كار باهاش تقريبا آسونه برا همين هركي ميخواد وبلاگ بزنه اول بلاگفا ميزنه .
حرفه ايي ها هم مطمئنا خيلي وقت تو كار وبلاگ هستن و خيلي وقت پيش هم بلاگفا بهتر بود اونا هم احتمالا براي اينكه از اون موقع رو بلاگفا كار كردن دگ تغيير سيستم ندادن

تو بلاگفا خيلي راحت ميشه تبليغات رو با چند تا كد بر داري
خوب خوبه شما با سه تاش کار کردی،راهنمایی بهتری می تونی کنی...
من هم تو میهن هم تو پرشین هم تو بلاگفا ساختم...اما میهنم فعاله
بلاگفا واقعاً همه چیز ابتدای به نظر میاد و باید تقریباً همه کارارو خود کاربر کنه تا اون جایی که من کر کردم ولی میهن امکانات بیشتری در اختیار می ذاره و ساده تره...البته اینا نظرات منه...
به نظرم اگر تعداد کابرای میهن بیشتر بود یا قدیمی تر بود کسی سراغ بقیه نمی رفت...مثل ویندوز اک پی می مونه یه جورایی بلاگفا...هزارتا بهترشم بیاد باز یه جورایی به اون اعتقاد دارن...
ممنون از توضیحاتت...
در مورد 3 وبلاگی و یک اسم و اینا من خودمم همین کارو کردم اما پراکندگی ایجاد می کنه...

MoBiN.R
07-02-10, 13:31
منظور بین فارسی ها بود...:yes:

فکر کنم منظورتون ایرانی بود .. چون وردپرس و بلاگ اسپات به طور کامل از فارسی پشتیبانی میکنن و وبلاگ های فارسی زیادی دارد

amir.45
07-02-10, 15:09
میهن بلاگ اخرشه!!!:1. (5):

Rohham
08-02-10, 14:08
خوب من می مونم تو همین میهن بلاگ...ایشالله که بیشتر مورد استقابل قرار بگیره از کسادی در بیاد...ممنون از شرکت دوستان تو بحث و نظرسنجی:11():

bloodthirsty
08-02-10, 18:31
من رای نمی رم چون بلاگ اسکای رو ننوشتین:slap::slap: