PDA

مشاهده نسخه کامل : گزارش تصويري از اولين ليموزين ايراني

D J V A H I D
06-02-10, 21:16
این لیموزین طبق آخرین استانداردهای موجود طراحی و تولید شده با درجه بین المللی تشریفات پنج ستاره که بالاترین رتبه بین المللی در تولید لیموزین می باشد.:great:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

اولين خودرو ليموزين ايراني ساخت شرکت خودروسازان جنوب در مجموعه سعدآباد رونمايي مي شود.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

تیم فنی شرکت خودروسازان جنوب به عنوان نماینده انحصاری شرکت the one Auto در ایران موفق به طراحی و ساخت اولین لیموزین تشریفاتی پنج ستاره ایرانی با طولی بیش از هشت و نیم متر مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و همگام با استاندارهای جهانی شده اند .نکته حائز اهمیت که باید به آن اشاره نمود قیمت خودرو می باشد .بر اساس تعرفه های گمرکی جمهوری اسلامی ایران قیمت تمام شده نوع وارداتی این خودرو معادل ۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال است که شرکت خودروسازان جنوب با بومی کردن تکنولوژی تولید این خودرو قیمت آن را به کمتر از یک سوم کاهش داده است
شایان ذکر است این لیموزین طبق آخرین استانداردهای موجود طراحی و تولید شده با درجه بین المللی تشریفات پنج ستاره که بالاترین رتبه بین المللی در تولید لیموزین می باشد

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

serpens13
06-02-10, 22:20
بگرد دنبال جا پارک :)))))))))))))

N@VID
06-02-10, 23:01
سلام :

وحید جان لطف کردی ... Only the registered members can see the link

من خیلی دقت کردم ببینم تو بدنه ماشین موج وجود نداشته باشه و سمبلی نباشه !
باید بگم که واقع با کیفیت عمل کرده اند و مشخص مهندسی شده است و در یک کارگاه واقعا حرفه ساخته شده ...
شما اگر دیده باشید چندین دستگاه پرشیا رو نیز بصورت 6 درب شاخته بودند که واقعا وقتی با دقت نگاه می کردی ،
افت شاسی و نا هماهنگی درب ها رو توش می دیدی ! افتضاح Only the registered members can see the link
بدبخت لندکروز ! از نظر من توی دنیا فقط یک ماشی ن واقعا ارزش پول دادن رو داره و اون هم لندکروز هست

مخصوصا VXR Only the registered members can see the link

************************************************** ************************************
نمایی از پیکان لیموزین در مرکز تعویض پلاک تهران

Only the registered members can see the link

lorn
07-02-10, 00:06
عجب چيزيه فردا يكي مي خرم :whistle:

JEskandari
07-02-10, 00:09
آقا رانندش باید یک مدتی راننده اتوبوس شرکت واحد بوده باشه تا بتونه با اون توی خیابانهای تهران بدون تصادف کردن حرکت کنه.

راستی اون موضوع پژو ها را گفتی .یادم اولین بار که عکسشان را دیدم نزدیک بالا بیارم نمیدونم ایران خودرو چی فکر کرده بود که اونها را ساخته بود.

JEskandari
07-02-10, 00:12
دوباره که عکسها را نگاه میکنم به نظرم یک جفت چرخ اون وسط میگذاشتن بد نبود.
راستی چیزی در مورد ضد گلوله بودن یا نبودن اینها نگفتن.

N@VID
07-02-10, 01:34
دوباره که عکسها را نگاه میکنم به نظرم یک جفت چرخ اون وسط میگذاشتن بد نبود.
راستی چیزی در مورد ضد گلوله بودن یا نبودن اینها نگفتن.

سلام :

این مدل لندکروز قبلا در خارج از کشور ساخته شده بوده و این یک الهام گیری (کپی) از اون مدل خارجی است ...

D J V A H I D
07-02-10, 08:50
نمای داخلی لیموزین ساخت داخل و ساخت خارج ... :lol:

داخل

خارج