PDA

مشاهده نسخه کامل : نشناختن مودم 602 ایسوس در ویندوز 7

refigh
06-02-10, 19:50
سلام
امروز ویندوز 7 نصب کردم متاسفانه پورت usb مودم رو ویندوز نمیشناسه
موس و ... رو میشناسه ولی لامصب با مودمم مشکل داره از طریق شبکه مشکلی نداره فقط رو usb مشکل داره
مودمم asus am 602

مادربرد k9a2platinum msi
هم درایو xp داره و هم ویستا با هرکدومش اپدیت میکنم نمیشناسه اینو هم تو منیجر میزنه

refigh
06-02-10, 20:08
ایول اوکی شد
با لن انلاین شدم و از طریق نت usb رو بروزرسانی کردم اوکی شد

N@VID
06-02-10, 22:27
سلام :

غالبا از این جور مشکلات برای کسانی که از ویندوز هفت استفاده می کنند پیش می یاد !. رو نمی شناخت !
از طریق آپ دیت خود ویندوز برای آپ دیت قطعات وصل شدم و خیلی جالب بود که تمامی درایور قطعات برای ویندوز
هفت آپ دیت شد ...

گاهی وقت ها آپ دیت بهترین راه حل مشکلات است ! :11():

reza76622201
07-02-10, 07:55
البته Update خيلي خوب و لازمه. اما حيف که وقتي ويندوز رو مجددا نصب ميکنه Update ها مي پره و دوباره بايد Update کني اونم با اين اينترنتهاي نفتي.

N@VID
07-02-10, 10:50
البته Update خيلي خوب و لازمه. اما حيف که وقتي ويندوز رو مجددا نصب ميکنه Update ها مي پره و دوباره بايد Update کني اونم با اين اينترنتهاي نفتي.

سلام :

بله !
من روی همین ویندوز 7 تا بحال ، بالای 800 مگابایت ( لپ تاپ + دسکتاپ) فایل آپ دیت دانلود کردم :1. (27):
فایلهای آپدیت شده به مسیر: C:/Windows/SoftwareDistribution/Download
میرود و شما کافی است که فولدر دانلود را یک کپی ازش نگه دارید و بعد از نصب ویندوز به سرجاش برگردونید.
وقتی محتوای فولدر دانلود را کپی کردید به اینترنت وصل بشید و windows update را فعال کنید اونوقت ویندوز آپدیت تمام فایلها را شناسایی کرده و وقتی میبینه فایل جدیدی برای دانلود نیست دستور install فایلهایی که شما کپی کردید را میده...

uplink
27-02-10, 21:09
تاييد ميشه