PDA

مشاهده نسخه کامل : خريد دو پرينتر با سرعت بالا ي پرينت ؟

K1LOU
06-02-10, 17:19
با سلام
با انواع پرينتر آشنايي ندارم دو تا پرينتر مي خوام بخرم كه داراي سرعت بالا باشن ( تعداد صفحاتي كه پرينت گرفته ميشه زياده ) مثلا مدلي كه من ديدم hp laserjet 1320 . سرعت خوبي داره . يا مدلي شبيه به اين فكر كنم p 2014 . حالا ديگه من از مدلهاي جديد و قيمتها خبري ندارم
دو پرينتر با هم حدود 500 تومان
چي پيشنهاد مي كنيد ؟
با تشكر

javadshahvand
06-02-10, 17:46
با سلام
با انواع پرينتر آشنايي ندارم دو تا پرينتر مي خوام بخرم كه داراي سرعت بالا باشن ( تعداد صفحاتي كه پرينت گرفته ميشه زياده ) مثلا مدلي كه من ديدم hp laserjet 1320 . سرعت خوبي داره . يا مدلي شبيه به اين فكر كنم p 2014 . حالا ديگه من از مدلهاي جديد و قيمتها خبري ندارم
چي پيشنهاد مي كنيد ؟
با تشكر

1320 عالیه حتماً بگیر

K1LOU
06-02-10, 17:59
1320 عالیه حتماً بگیر

ممنون
راستش اين مدلي كه گفتم قبلا ديدم و حالا قيمتي ازش ندارم و امروز نيز از فروشنده اي پرسيدم گفتن اين مدلها در بازار نيستن ؟ :1. (2):
قيمتي ازش ندارين ؟
تو بازار كم كه نيستن ؟
با تشكر

nima_hl
06-02-10, 18:02
ممنون
راستش اين مدلي كه گفتم قبلا ديدم و حالا قيمتي ازش ندارم و امروز نيز از فروشنده اي پرسيدم گفتن اين مدلها در بازار نيستن ؟ :1. (2):
قيمتي ازش ندارين ؟
تو بازار كم كه نيستن ؟
با تشكر

کیوان جان

حواست به قابلیت شارژ هم باشه ها :wink:

چون hp تانک و هد سر همه و اگر نتونی شارژ کنی عملا بهترین پرینتر دنیا رو هم بخری هزینه چاپش خیلی گرون میشه

بهتره با افرادی که کار شارژ میکنند مشورت کنی یا یه مدل epson که از این تانک لیتریا میخوره بخری که راحت جوهر رو توش بریزی :give_rose:

K1LOU
06-02-10, 18:24
ممنونم نيما جان .

چون hp تانک و هد سر همه و اگر نتونی شارژ کنی عملا بهترین پرینتر دنیا رو هم بخری هزینه چاپش خیلی گرون میشه
يعني اين مدلها شارژ نمي شن ؟ :1. (2):
نميشه كه يه بار استفاده باشن يعني بايد هر بار كاتريج رو عوض كرد ؟
با تشكر

javadshahvand
06-02-10, 18:39
ممنونم نيما جان .

يعني اين مدلها شارژ نمي شن ؟ :1. (2):
نميشه كه يه بار استفاده باشن يعني بايد هر بار كاتريج رو عوض كرد ؟
با تشكر

نیما منظورش جوهر افشان هست

آره 1320 سخت گیر میاد والا قیمت ندارم یک ماه پیش یکی از بچه ها فروخت 280

حالا بگرد اگر پیدا نکردی یه مدل دیگه هم هست منتهی به 1320 نمیرسه

nima_hl
06-02-10, 19:09
نیما منظورش جوهر افشان هست

آره 1320 سخت گیر میاد والا قیمت ندارم یک ماه پیش یکی از بچه ها فروخت 280

دقیقا ، لیزر جت رو اینک جت خوندم :lol:

البته توی لیزر هم تفاوتی در اصل موضوع نمیکنه

شما باید به گرماژ تونر دقت کنید و اینکه برد محافظ ( به اصطلاح بازاری پولک ) داره با نداره

و اگر داره قیمتش چنده

مثلا هزینه شارژ تونر 100 گرمی با 1000 برگ چاپ ممکنه با یه پرینتر که 200 گرم پودر میخوره خیلی تفاوتی نکنه :wink:

به هر ترتیب بنظرم اول این قسمت رو حل کنید که بعدا سر شارژ به مشکل نخورید :give_rose:

javadshahvand
06-02-10, 19:33
هزینه شارژ رو پایه 6 تومنه خودش هم یه بار خراب کنه دفعه دیگه میتونه کاری نداره فکر کنم 3500 متن بزنه

reza76622201
07-02-10, 08:08
با سلام
چي پيشنهاد مي كنيد ؟
با تشكر
سلام دوست عزييز. بنده با اطمينان HP Laserjet P2014 رو پيشنهاد مي کنم. قيمت دو تاش هم حدود 500000 تومان در مياد. خيلي عالي کار مي کنه و سرعتشم خيلي خوبه. البته اگر واسه کارهاي حجيم و طولاني و مستمر بخواي قضيه فرق مي کنه و بايد خيلي بيشتر هزينه کني.
در مورد شارژ کارتريج(که اشتباها اصطلاح تونر رايج شده) خود کمپاني که توي دفترچش توصيه کرده که از کارترجهاي شارژي استفاده نشه و هر دفعه کارتريج جديد اصل روش انداخته بشه.
اما با توجه به اينکه توي ايران به سختي گيرمياد و تقلبيش زياده پيشنهاد مي کنم بعد از دو يا نهايتا 3 بار شارژ کارتريجشو تعويض کنيد تا دستگاه آسيب نبينه.
در استفاده از کاغذ هم خيلي دقت کنيد و کاغذهاي ناهموار و يا تاشده و ... و حتي جنس نامرغوب استفاده نکنيد که عمر قسمت کاغذ گير و همچنين اجزاي کارتريج رو پايين مياره.
سوالي بود در خدمتم.

K1LOU
13-02-10, 11:47
با سلام

جواد جان مي تونيد اين مدل رو معرفي كنيد ؟

سلام دوست عزييز. بنده با اطمينان HP Laserjet P2014 رو پيشنهاد مي کنم. قيمت دو تاش هم حدود 500000 تومان در مياد. خيلي عالي کار مي کنه و سرعتشم خيلي خوبه. البته اگر واسه کارهاي حجيم و طولاني و مستمر بخواي قضيه فرق مي کنه و بايد خيلي بيشتر هزينه کني.
با تشكر اقا رضا
اين مدل به راحتي گير مياد ؟
تهران سراغ داريد ؟

javadshahvand
13-02-10, 12:21
با سلام

جواد جان مي تونيد اين مدل رو معرفي كنيد ؟

با تشكر اقا رضا
اين مدل به راحتي گير مياد ؟
تهران سراغ داريد ؟

P2055D بگیر عالیه

قابلیت چاپ پشت و رو بصورت اتوماتیک،33 برگ در دقیقه سرعت پاپش هست

pcboy
18-09-10, 09:00
سلام دوست عزیز
اگه یه پرینتر با سرعت خیلی بالا می خوای HP 2035 رو پیشنهاد می کنم سرعتش خیلی بالاتر از 2014 هست