PDA

مشاهده نسخه کامل : Amd: همین امروز می توانیم چیپست R600 را ارائه کنیم

KING
08-04-07, 20:32
نخستین محصول مشترک دو کمپانی بزرگ AMD و ATI چیپست گرافیکی R600 با قابلیت پشتیبانی کامل از DirectX 10 می باشد که طبق برنامه ریزی صورت گرفته می بایست در نیمه آخر سال 2006 میلادی منتشر می شد اما اکنون بیش از 4 ماه در ارائه این محصول تاخیر افتاده است.

در رابطه با مشکلات بوجود آمده مهندس "هنری ریچارد" از مدیران بخش فروش کمپانی Advanced Micro Devices (به اختصار AMD) می گوید شرکت مطبوع وی می تواند از همین امروز تولید انبوه چیپست گرافیکی ATI R600 که مدتها کاربران در انتظار آن بوده اند را آغاز نماید. اما دومین سازنده بزرگ پردازنده های X86 تصمیم گرفته است تا آماده شدن درایورهای مورد نیاز و ارائه سخت افزارهایی که به پشتیبانی بهتر از DirectX 10 می پردازند این امر را به تاخیر اندازد.

"چیپست R600 در نیمه دوم سال جاری میلادی ارائه می شود. تنها دلیل آنکه ما معرفی این محصول را به تاخیر انداخته ایم آن است که می خواهیم تا آنجا که امکان دارد این محصول با DX10 سازگار باشد و از آن پشتیبانی به عمل آورد. برخی منابع خبری گفته اند علت این تاخیر مشکلاتی است که بین AMD و Silicon بوجود آمده است، درحالیکه چنین مطلبی واقعیت ندارد. اگر بخواهیم همین امروز نیز می توانیم R600 را ارائه کنیم. اما اگر عاقلانه تر در این باره فکر کنید، متوجه می شوید که در حال حاضر محصولات هماهنگ چندانی در بازار یافت نمی شوند. بنابراین منطقی تر است که ما چیپست های R610 و R630 خود را همزمان در وقت مناسب معرفی نماییم." این سخنان را هنری ریچارد در مصاحبه ی خود با سایت Hardware Zone مطرح ساخته است.

منبع : WinBeta

M A H R A D
08-04-07, 23:23
من که فکر میکنم Amd یه اشتباهی کرده داره هی به تاخیر میندازه تا درستش کنه ... از این مارمولکها هیچی بعید نیست ...!!

===

بهنام جان دستت درد نکنه

ضمنا موضوع به منتقل شد ...

سپاس

KING
09-04-07, 00:03
اي ام دي بد جوري در گير شده با اينتل و اي الان قيمت ها رو مياره پائين تو اين يه ماه يه سري از سي پي يو هاي اي ام دي حدود 35/40 تومان ارزون شده
من همين پنجشنبه 3600 x2 رو قيمت گرفتم 91 بود ولي اومرو 1 شنبه به 79 خريدم بازم ميگن ارزون ميشه
اينو هم مطمينم كه اي ام دي آر 600 آزمايش كرده جواب نداده الان اي به تاخير ميندازه