PDA

مشاهده نسخه کامل : سوختن ظاهری یکی از مقاومتهای روی برد و آیا مشکلی ایجاد میکنه؟؟

Curtis
04-02-10, 21:47
همون طور که از اسم تاپیک پیداست یکی از مقاومتهایی که پشت برد کارت نزدیک به هسته و مموری ها قرار داره از نظر ظاهری سوخته ولی خوب اختلالی تو کارت ایجاد نکرده و کارت داره کار میکنه . وقتی سیستم روشن بود انگشتمو گذاشتم روی مقاومت سوخته به قدری داغ بود که انگشتمو سوزوند
حالا به نظر شما مشکل از کجا بوده که باعث این شده و ایا گارانتی قبول میکنه برا تعمیر ؟؟
و اگه ایجاد مشکل میکنه دیگه از سیستم استفاده نکنم.؟
اینم عکس:
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

nima_hl
04-02-10, 22:38
همون طور که از اسم تاپیک پیداست یکی از مقاومتهایی که پشت برد کارت نزدیک به هسته و مموری ها قرار داره از نظر ظاهری سوخته ولی خوب اختلالی تو کارت ایجاد نکرده و کارت داره کار میکنه . وقتی سیستم روشن بود انگشتمو گذاشتم روی مقاومت سوخته به قدری داغ بود که انگشتمو سوزوند
حالا به نظر شما مشکل از کجا بوده که باعث این شده و ایا گارانتی قبول میکنه برا تعمیر ؟؟
و اگه ایجاد مشکل میکنه دیگه از سیستم استفاده نکنم.؟
اینم عکس:

گارانتی باید قبول کنه

از کارت استفاده نکنید ممکنه باعث سوختن کامل گرافیک و حتی صدمه زدن به مادربرد بشه

Curtis
04-02-10, 22:41
گارانتی باید قبول کنه

از کارت استفاده نکنید ممکنه باعث سوختن کامل گرافیک و حتی صدمه زدن به مادربرد بشه
حتما الان سیستمو خاموش میکنم فقط یه سوال دیگه
از خیلی جاها شنیدم که این گارانتی دیجیتال خیلی بازی در میاره و تو قوانین سایتش نوشته که قطعاتی که سوختگی توی PCB دارن از گارنتی خارج میشه ایا این درسته؟:1. (28):

Curtis
04-02-10, 22:48
راستی چیزی که یادم رفت بگم این بود که دمای GPU رفته بالا
همیشه روی 58 تا 60 بود الان روی 64 تا 66 میره

nima_hl
04-02-10, 23:18
حتما الان سیستمو خاموش میکنم فقط یه سوال دیگه
از خیلی جاها شنیدم که این گارانتی دیجیتال خیلی بازی در میاره و تو قوانین سایتش نوشته که قطعاتی که سوختگی توی PCB دارن از گارنتی خارج میشه ایا این درسته؟:1. (28):

پس چیو میخوان گارانتی کنند :lol:

نباید اینجوری باشه ولی اگر به مشکلی خوردی بگو تا بریم به جنگشون پدرشون رو در بیاریم :wink:

Curtis
04-02-10, 23:22

نباید اینجوری باشه ولی اگر به مشکلی خوردی بگو تا بریم به جنگشون پدرشون رو در بیاریم :wink:
دلیل حرف بالا هم همین بود همه شاکی بود که پس چی رو میخواد گارانتی کنه به هر حال باید ببرم گارانتی دستت درد نکنه :love:

nima_hl
04-02-10, 23:37
دلیل حرف بالا هم همین بود همه شاکی بود که پس چی رو میخواد گارانتی کنه به هر حال باید ببرم گارانتی دستت درد نکنه :love:

من سرم درد میکنه بابت یه همچین قضایائی :lol:

اگر به مشکل خوردی یه pm بده تا هماهنگ کنیم حالشون رو بگیریم

راستی کارتت چی هست ؟

HoSsEiN.iR
04-02-10, 23:44

دمت گرم بابا حیف که من دور از دسترسم وگرنه پاییه این جور کارام :lol:

ولی حتما گارانتی قبول میکنه فکر نکنم مشکلی باشه :great: