PDA

مشاهده نسخه کامل : torrent و hd movie

lorn
03-02-10, 18:32
با سلام اقا ما می خوایم از تورنت فیلم hd بگیریم ولی یه قضیه گیجم کرده

مثلا فیلم مورد نظر رو می خوایم با کیفیت 720b دانلود کنیم مشکل اینجاست که بعضی لینک ها بین700-1000 مگابایت ولی بعضیا بالا 6gb

1. جریان چیه کیفیت فرق داره ؟
2. اگه فرق نداره چه جور امکان داره؟

سوالات بالا رو جواب بدین تا بقیه مشکلات رو بیان کنم

Khornaf
03-02-10, 20:32
سلام
بعضی از فیلم های hd رو rip میکنن و مثلا با نام BRRip در جلوی اسم فیلم مینویسن شبیه به داستان divx و dvd میمونه که کیفیت divx در حد dvd هست ولی با حجم پایین تر
در کیفیت تفاوتشون هست ولی ارزش اون همه دانلود بیشتر و نداره
شما اگه میخواهی از سایت هایی نظیر demonoid (Only the registered members can see the link) تورنت بگیری فیلم هایی و انتخاب کن که عبارت BRRip جلوش نوشته باشه و در نهایت حجمش از 2 3 گیگ بیشتر نشه که در این حجم کیفیت فیلم ها خیلی خوب هستن و بعضی از اون ها در حجم 1.5 تا 2 گیگ هستن که کیفیت خیلی بهتری از dvdrip دارن ولی باز از اونهایی که 3 گیگ حجم دارن یکم کیفیت پایین تری دارن که اگه کیفیت برات مهمه هرچی حجم بیشتر شه کیفیت هم بیشتر میشه:cool:

lorn
03-02-10, 21:15
سلام
بعضی از فیلم های hd رو rip میکنن و مثلا با نام BRRip در جلوی اسم فیلم مینویسن شبیه به داستان divx و dvd میمونه که کیفیت divx در حد dvd هست ولی با حجم پایین تر
در کیفیت تفاوتشون هست ولی ارزش اون همه دانلود بیشتر و نداره
شما اگه میخواهی از سایت هایی نظیر demonoid (Only the registered members can see the link) تورنت بگیری فیلم هایی و انتخاب کن که عبارت BRRip جلوش نوشته باشه و در نهایت حجمش از 2 3 گیگ بیشتر نشه که در این حجم کیفیت فیلم ها خیلی خوب هستن و بعضی از اون ها در حجم 1.5 تا 2 گیگ هستن که کیفیت خیلی بهتری از dvdrip دارن ولی باز از اونهایی که 3 گیگ حجم دارن یکم کیفیت پایین تری دارن که اگه کیفیت برات مهمه هرچی حجم بیشتر شه کیفیت هم بیشتر میشه:cool:

دوست عزیز مرسی جواب دادی
بنده فیلم ها رو واسه ارشیو کردن و دیدن در lcd 50 inch می خوام حالا اگه شما سایت های بهتر سراغ دارید معرفی کنید من سایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) v رو معرفی می کنم که لینک های مستقیم و قابل باز گشتی داره ولی حیف باید 1-2 دلار بدی ثبت نام کنی که به علت نبود کارت اعتباری خارجی توانایی این کار رو ندارم (راه حلی کسی داره؟)
بنده پایه dl فیلم کیفیت الا شدم در ضمن چند سوال دیگه :

نرم افزار دانلودی که هم تورنت رو ساپورت کن هم این که بتونم نتظیمش کنم سیستم رو توی فلان ساعت خاموش کنه خیلی مهم چون سیستم پرمصرفی دارم نمی خوام الکی روشن باشه هم برق زیاد مصرف می کنه هم اصطحلاک و این جور چیزا دیگه

صمیمانه از همکاریتون متشکرم

Khornaf
03-02-10, 21:39
من سایت دیگه ای نمیشناسم و خودم فیلم های hd rip و از همونجا میگیرم و برای نمایش تو lcd های بزرگ مشکلی نداره نیازی به پرداخت پول نیست...
تمام تورنت ها قابل برگشت به دانلود هست فقط کافی seeder داشته باشه شما هر زمان خواستی میتونی ادامه دانلود و بزاری بره
برای خاموش کردن سیسم من خودم از µTorrent استفاده میکنم و قابلیت خاموش کردن سیستم بعد از اتمام دانلود و داره ولی اگر بخوای سر ساعت خواصی خاموش کنه این قابلیتو نداره ولی فکر میکنم دوستان بتونن نرم افزاری معرفی کنن که اون کارم بکنه ولی من نمیشناسم

Curtis
03-02-10, 22:10
دوست عزیز مرسی جواب دادی
بنده فیلم ها رو واسه ارشیو کردن و دیدن در lcd 50 inch می خوام حالا اگه شما سایت های بهتر سراغ دارید معرفی کنید من سایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) v رو معرفی می کنم که لینک های مستقیم و قابل باز گشتی داره ولی حیف باید 1-2 دلار بدی ثبت نام کنی که به علت نبود کارت اعتباری خارجی توانایی این کار رو ندارم (راه حلی کسی داره؟)
بنده پایه dl فیلم کیفیت الا شدم در ضمن چند سوال دیگه :

نرم افزار دانلودی که هم تورنت رو ساپورت کن هم این که بتونم نتظیمش کنم سیستم رو توی فلان ساعت خاموش کنه خیلی مهم چون سیستم پرمصرفی دارم نمی خوام الکی روشن باشه هم برق زیاد مصرف می کنه هم اصطحلاک و این جور چیزا دیگه

صمیمانه از همکاریتون متشکرم
flash get هم خوبه برای دانلود تورنت و هم امکانی که شما میخوای رو داره.:give_rose:

N0m@d
03-02-10, 22:39
دوست من مطمئن باش توی تورنت فیلم HD خوب پیدا نمی کنی اگر پیدا کنی با تعداد Seed های کم که باعث میشه یه فیلم مثلا 8 گیگابایتی با سرعت زیر 30kbps دانلود بشه که یعنی شما باید یه چی حدود دو هفته 24 ساعته بذاری تا دانلود بشه:gasp:

به نظر من بهتره اکانت Rapidshare بخری اونوقت از سایتی مثل hd-bb.org استفاده کنی:great:

در مورد فرق بین HD با حجم زیر 1GB و بالای 4GB هم باید بگم زمین تا آسمون فرق دارن و واقعا ارزش اینکه بالاترو دانلود کنی داره:yes:

اکثرا HD ها هم الان mkv هستن و avi با رزولوشن 1280x720 یا 1920x1080 خیلی کم پیدا میشه:cool: