PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای کیس کولر مستر CM 690

J.Naderiii
02-02-10, 16:50
سلام
می خواستم بدونم اگر در کیس cooler master cm 690 درایو ODD نصب کنیم آیا ظاهر آن مشابه کیس Green Infinity (مانند عکس زیر) خواهد شد؟
با سپاس

Only the registered members can see the link

Curtis
02-02-10, 19:20
در کل کولر مستر خیلی بهتره من خودم 690 دارم و کاملا راضی هستم ساده زیبا و خنکه
قیمت مناسبی هم داره
در مورد شباهت باید بگم تقریبا با نصب odd شبیه هست.

J.Naderiii
02-02-10, 21:20
فرضا من کیس کولر مستر 690 رو انتخاب کنم حال با:

CPU INTEL 7500
1GB RAM چهار عدد
MB GIGABYTE EP5 UD3R
دو عدد HDD 500 GB
دو عدد ODD
مودم یو اس بی
VGA GEFORCE 9500 GT
GREEN 585B

آیا میتونم با این پاور فن اضافه کنم یا باید پاور رو ارتقا بدم؟
همچین قصد دارم کارت صدا هم تهیه کنم.
با این وجود این پاور جوابگو خواهد بود؟

با سپاس

Curtis
02-02-10, 22:04
فکر نمیکنم از نظر پاور مشکل داشته باشید
شما در حال حاضر از پاور 585 استفاده میکنید؟؟؟؟؟
اگر در کیس cooler master cm 690 درایو ODD نصب کنیم آیا ظاهر آن مشابه کیس

در مورد این هم باید بگم که طرح infinity از روی cm 690 برداشته شده

alirezairan
02-02-10, 22:46
با آقای curtis (Only the registered members can see the link) موافقم.
میتونی این عکس رو هم به عنوان نمونه داشته باشی.

amirdark
02-02-10, 23:04
فرضا من کیس کولر مستر 690 رو انتخاب کنم حال با:

CPU INTEL 7500
1GB RAM چهار عدد
MB GIGABYTE EP5 UD3R
دو عدد HDD 500 GB
دو عدد ODD
مودم یو اس بی
VGA GEFORCE 9500 GT
GREEN 585B

آیا میتونم با این پاور فن اضافه کنم یا باید پاور رو ارتقا بدم؟
همچین قصد دارم کارت صدا هم تهیه کنم.
با این وجود این پاور جوابگو خواهد بود؟

با سپاس

از نظر پاور هیچ مشکلی نیست ! نیازی به ارتقا نیست !

J.Naderiii
03-02-10, 00:01
واقعا ازتون ممنونم:great:
به عنوان آخرین سوال : منظور از انویدیا ادیشن در کیس CM 690 NVIDIA Edition یعنی اینکه نمیشه از کارت های ATI استفاده کرد؟
لینک:Only the registered members can see the link
نظرتون رو درباره این کیس هم لطف کنید بیان کنید؟:give_rose:

Curtis
03-02-10, 00:26
واقعا ازتون ممنونم:great:
به عنوان آخرین سوال : منظور از انویدیا ادیشن در کیس CM 690 NVIDIA Edition یعنی اینکه نمیشه از کارت های ATI استفاده کرد؟
لینک:Only the registered members can see the link
نظرتون رو درباره این کیس هم لطف کنید بیان کنید؟:give_rose:

نه منظور این نیست که نمیشه از کارتای ati استفاده کرد یعنی انویدیا ساپورت کرده این کیسو و هیچ مشکلی نداره.
در مورد این کیس قیمتش حدود 120 تومن هست و تنها تفاوتی که با 690 معمولی داره شکل ظاهری هست .
اگه از شکل ظاهریش خوشتون اومده بخرید ولی اگه فکر میکنید با نوع معمولی تفاوت داره خیر به صرفه نیست.

J.Naderiii
03-02-10, 19:41
با سلام دوباره
تصمیم خودم رو گرفتم کیس 690 رو برمی دارم فقط موضوعی که هست اینه که این دوستمون alirezairan (Only the registered members can see the link) که در چند پست بالاتر عکسی از کیس رو لطف کردند گذاشتند کاور بغل کیس شیشه ایه اما در سایت دریا کامپیوترOnly the registered members can see the link اون شیشه رو نداره میشه در این مورد توضیح بدید آیا اون مدلش فرق میکنه؟
با سپاس:give_rose:

JEskandari
03-02-10, 20:21
با سلام دوباره
تصمیم خودم رو گرفتم کیس 690 رو برمی دارم فقط موضوعی که هست اینه که این دوستمون alirezairan (Only the registered members can see the link) که در چند پست بالاتر عکسی از کیس رو لطف کردند گذاشتند کاور بغل کیس شیشه ایه اما در سایت دریا کامپیوترOnly the registered members can see the link اون شیشه رو نداره میشه در این مورد توضیح بدید آیا اون مدلش فرق میکنه؟

نه فرقی نداره تازه شیشهای نباشه بهتر هم هست.
اون مدل NVIDIA هم تنها فرقی که داره رنگ سبزش هست و اینکه یک برچسب NVIDIA زده جلوش.

AMD>INTEL
04-02-10, 09:01
شما از نمایندگی بپرسید ولی فکر کنم مدل nvidia edition کاور بغلش شیشه ای باشه .

Curtis
04-02-10, 13:34
شما از نمایندگی بپرسید ولی فکر کنم مدل nvidia edition کاور بغلش شیشه ای باشه .
هم مدل معمولیش شیشه ای هم nvidia edition
ولی فکر میکنم یه سری از معمولیاش که اول اومده بود پنل بقلش شیشه نبود چون روی کارتون این جدیدا عکسی که زده شیشه ای نیست ولی خوب پنل خود کیس شیشه ای

alirezairan
04-02-10, 14:51
با سلام دوباره
تصمیم خودم رو گرفتم کیس 690 رو برمی دارم فقط موضوعی که هست اینه که این دوستمون alirezairan (Only the registered members can see the link) که در چند پست بالاتر عکسی از کیس رو لطف کردند گذاشتند کاور بغل کیس شیشه ایه اما در سایت دریا کامپیوتر اون شیشه رو نداره میشه در این مورد توضیح بدید آیا اون مدلش فرق میکنه؟
اون عکسی که توی سایت دریا کامپیوتر هست از خود سایت کولر مستر گرفته شده به همین دلیل شیشه رو نداره.
تا اونجایی که من اطلاع پیدا کردم، کیسهای بدون شیشه برای فروش در اروپا و آمریکا عرضه میشه و مدلهای شیشه دار برای فروش در آسیا. البته این موضع بیشتر به سفارش وارد کننده هم بر میگرده که دریا کامپیوتر معمولا مدل شیشه دار رو سفارش میده. به نظر من مدل شیشه دار بهتر هم هست، چون الان اکثر کیسها درب شیشه ای دارند.
به هر حال فکر میکنم این کیس رو بتونید از بازار با قیمت کمتر از 90 تومن پیدا کنید که با توجه به کارآیی و قیمت، مناسب به نظر میرسه. جدیدا هم مدل جدید این کیس عرضه شده که نمیدونم دریا وارد کرده یا نه.

ALIRE7A
04-02-10, 15:58
با سلام

دوست گرامی این نکته هم مورد توجه قرار بدین

موفق باشید

free man
13-04-10, 20:41
پمن کیس cooler master nvidia رو دارم
پنل جلوش شکست وقعا ضد حال خوردم نمیدونید پنلش رو از کجا گیر بیارم..:1. (27):
لطفا....:wink:
منظورم پنل کامل هستش:yes:

free man
13-04-10, 20:43
منظورم پنل کامل هستش

MR PC
14-04-10, 01:05
با درود

با شرکت دریا کامپیوتر نماینده واردات محصولات کولر مستر تماس بگیرید ببینید میتونن براتون تهیه کنن

AMD>INTEL
14-04-10, 10:30
کیس cm 690 یکی از پر فروشترین کیسهای جهان هست که دارای طرفداران زیادی میباشد . این کیس به دلیل نهایت رعایت استاندارد های لازم موقع ساخت به یک الگو برای کپی برداری شرکتهای دیگه تبدیل شد که گاهی با اضافه اپشنهائی که عملا تاثیر خاصی ندارند سعی میکنند محصول خود رو بهتر جلوه بدهند .
در مورد پنل کیس هم با مدیر بخش خدمات پس از فروش دریا تماس بگیرید ایشون به احتمال زیاد به کار شما رسیدگی میکنند .

free man
15-04-10, 11:21
البته به نظر من که این کیس,کیس سگ جونی چون از ارتفاع 2متری افتاد مستقیم روی اسفالت بعد از این اتفاق برای 20 دقیقه شکه شده بودم ولی فقط گوشه سمت راست بالای پنل جلوش شکست و هیچ مشکلی برای اجزای داخلی پیش نیومده و هنوزم زیبایی خودشو از دست نداده و پنلشم نصبه

free man
15-04-10, 11:21
البته به نظر من که این کیس,کیس سگ جونی چون از ارتفاع 2متری افتاد مستقیم روی اسفالت بعد از این اتفاق برای 20 دقیقه شکه شده بودم ولی فقط گوشه سمت راست بالای پنل جلوش شکست و هیچ مشکلی برای اجزای داخلی پیش نیومده و هنوزم زیبایی خودشو از دست نداده و پنلشم نصبه