PDA

مشاهده نسخه کامل : كمك براي خريد مودم adsl براي لب تاپ

matoos
31-01-10, 13:33
سلام من ميخوام adsl 128 بگيرم چه مودمي بگيرم خوبه؟؟من خونه فقط يك لب تاپ دارم و pc ندارم ايا مودم pc با لب تاپ فرق ميكنه؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد نميخوام از 50 هزار تومان هم بيشتر بشه ممنون.

EhsanHF
31-01-10, 16:25
سلام .
بهتره مودمی بگیرین که خود ارائه کننده خدمات ADSL بهتون میده . به خاطر بحثهای سازگاری و این حرفاست .
قیمتشون هم از همون 50 تومن هست تا به بالا .
بین مودم لپ تاپ و مودم ADSL هم تفاوت هست . مودم لپ تاپ همون مودم های اینترنال خطوط Dial up هست . اون یکی دیگه هم که کارت شبکه بی سیم هست و کارش کلا یه چیز دیگه اس . فقط یک کارت شبکه میمونه که اونم برای شبکه استفاده میشه و مودم ADSL باید به اون متصل بشه .

matoos
31-01-10, 16:31
مرسي يعني مودم adsl لپ تاپ با مودم adsl كامپيوتر فرق دارن با هم؟؟؟؟

Computex
31-01-10, 17:23
سلام. خیر تفاوتی ندارند. شما بعد از تهیه ی مودم ADSL میتونید اونرو توسط کابل شبکه یا USB ( که بیشتر مودم های ADSL موجود در بازار هر دو رو دارند ) میتونید به لپ تاپ یا PC متصل کنید.

matoos
31-01-10, 18:53
اگر ميشه بگين چي بگيرم چون خود شركت مودم خوبي نميده مودمي كه قيمتش بيرون 30 هزار تومان هست 50 هزار تومان ميده البته شركت گفت d-link نگيرم!

D J V A H I D
31-01-10, 19:22
اگر ميشه بگين چي بگيرم چون خود شركت مودم خوبي نميده مودمي كه قيمتش بيرون 30 هزار تومان هست 50 هزار تومان ميده البته شركت گفت d-link نگيرم!

شما کجا هستی دوست عزیز ؟ از چه شرکتی گرفتی ؟! کدوم شهر ؟ کدوم ISP ?

bynam
01-02-10, 00:04
دوست عزیز با توجه به استفاده از لپ تاپ هر طور است کمی روبودجه خودت بزار و یه مودم وایر لس ارزون بگیر وگرنه بعدا پشیمون میشی

N@VID
01-02-10, 01:16
سلام من ميخوام adsl 128 بگيرم چه مودمي بگيرم خوبه؟؟من خونه فقط يك لب تاپ دارم و pc ندارم ايا مودم pc با لب تاپ فرق ميكنه؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد نميخوام از 50 هزار تومان هم بيشتر بشه ممنون.

سلام :

اين مودم براي ارتباط سيستم اينترنت ADSL به پورت USB كامپيوتر شما طراحي و ارائه شده است.يعني به جاي اتصال مودم به پورت شبكه (كارت شبكه )مودم شما از پورتهاي USB استفاده ميكند كه راحت ترو دسترسي به آنها آسان ميباشد.همچنين پورت شبكه كامپيوتر شما اشغال نشده و ميتوانيد همزمان از پورت شبكه براي اهداف ديگر استفاده كنيد.
مناسب ترين و راحت ترين مودم براي استفاده هاي خانگي براي تأمين اينترنت ADSL براي يك دستگاه كامپيوتر شخصي ياlaptop ميباشد.
پرفروش ترين مدل در بين شركتهاي همكاربوده ورضايت مشتريان از اين محصول آنرا به يك آيتم پرفروش ومحبوب تبديل كرده است .
از مزاياي اين دستگاه عدم نياز به تغذيه (آداپتور)است كه معمولاً براي laptop يا PC شما دست وپاگير است ميباشد.نصب آسان وحجم كم وظاهرشيك آن از مزاياي اين مدل ميباشد .

قیمت : حدود 30 هزار تومان !

Only the registered members can see the link

مشخصات دقیقتر در سایت شرکت planet (Only the registered members can see the link)

saeed_g21
01-02-10, 01:47
سلام به همگي
با اينكه اساتيد محترم در بالا توضيح دادن ولي منم يه چيزايي بگم :great:

ببين دوست عزيز,
مودم 3ADSL نوع هستند البته از لحاظ پورت خروجي بعضيها فقط LAN دارند و بعضيها فقط USB و بقيه هم هر دورو دارند چيزي كه معلومه آخريش خوبه كه هر دورو پشتيباني مي كنه يعني هم LAN و هم USB دارند بعد چيزي كه فرق داره اكه مودم رو با كارت شبكه به رايانه وصل كني نيازي به معرفي مودم از لحاظ سخت افزاري به رايانت نيست ولي اگه با پورت USB وصل كني حتما بايستي سخت افزاريش رو هم نصب كني بعد خودت ببين كدومش بدردت مي خوره !؟!؟!؟!

به نظر من از اونايي انتخاب كن كه هر دو پورت رو پشتيباني ميكنه تا حداقل بتوني براحتي بدون هاب سويچ و كارت شبكه اضافي يك سيستم ديگرو هم به نت وصل كني ( مودم رو به USB وصل كن و بعد از كارت شبكه خروجي بگير بده به سيستم ديگه ) مثلا اين يكي از مزاياشه مزيت ديگش هم اينه كه يك پورت اضافي داره اگه يكيش خراب شد از اون يكي استفاده كن و ... .

بعد در مورد ماركش سعي كن از مارك هاي خوش نام انتخاب كني كه در مورد ساپورت كردن ISP مشكلي نداشته باشي مثلا ( ِD-Link , TP-Link )

بعد بعضي از مشترياي محترم هنگام خريد به چيزي كه مهم هست توجه نمي كنند كه بايستي توجه كنند نه منظورم گارانتي نيستش منظورم يك امكانات به نام Ruter هست كه بعضي از مودم ها ندارند بعضي ها دارند با اين امكان مي توني بري به بخش تنظيمات مودم ( توسط يك IP ) بعد تنظيم كني كه مودم خودكار به نت وصل بشه و نيازي به وصل با كانكشن نباشه و هر وقت كه سيستم رو روشن كردي راحتتر از آب خوردن به نت وصل بشي قابل ذكر است كه اگه رايانت خاموش باشه ولي مودم خاموش نباشه مودم به نت وصل هست براي خروج از نت بايستي مودم رو خاموش كني و موقع وصل شدن مودم رو روشن كني

بعد مرحله خريد بگرد ببين چه چيزي ميتوني پيدا كني با سليقت جور باشه بعد قبل خريد از بابت قيمتش يك نداي بهم بده :wink:

اگه چيزي فراموش كردم بگو :1. (5):

matoos
01-02-10, 09:16
شما کجا هستی دوست عزیز ؟ از چه شرکتی گرفتی ؟! کدوم شهر ؟ کدوم ISP ?
من از ساري هستم از شركت خزر تارتن كه براي پارس انلاين را ارائه ميده بالاخره مودم وايرلس بگيرم يا نه؟ usrobotic چطوره؟؟؟من اكسترنال dialup را الان 1 سال دارم خيلي راضيم!

AMD>INTEL
01-02-10, 09:33
asus am602 عموما با اکثر isp ها به خوبی کار میکنه .

moreb
01-02-10, 21:07
من خودم tp link td8816 دارم با لپ تاپم هم خوب کار می کنه تازه خریدمش 25 تومن الان 8 ماهه دارمش ازش راضیم

matoos
02-02-10, 08:12
asus am602 عموما با اکثر isp ها به خوبی کار میکنه .
دوست عزيز اين مدل وايرلس هم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟و حدود قيمتش چقدره؟؟؟؟؟؟

matoos
02-02-10, 15:56
lan همان وايرلس هست؟؟؟؟

javadshahvand
02-02-10, 16:07
lan همان وايرلس هست؟؟؟؟

به یک نوع ارتباطات بی سیم وایرلس میگن

lan مخفف Local Area Network به شبکه ای اطلاق می شود

empsimorgh
29-09-10, 00:20
من از ساري هستم از شركت خزر تارتن كه براي پارس انلاين را ارائه ميده بالاخره مودم وايرلس بگيرم يا نه؟ usrobotic چطوره؟؟؟من اكسترنال dialup را الان 1 سال دارم خيلي راضيم!

کلاً شرکت پارس انلاین لطف دارن مودم هایی که ارائه میدن خوراک هک هستن

شرکت پارس ان لاین ساری الان 1 سال هست که هک شده من و بچه ها دارن به لطف مودم هایی که خود شرکت میده از اینترنت رایگان استفاده میکنن

feryfrt
01-10-10, 13:08
یه LINKSYS بگیر که وایرلس هم بتونی استفاده کنی توپه هیچ مشکلی من ندارم 1 ساله

WAG 54 G2
120 N
160 N

قیمت از 50-60 تومان تا 160 تومانه