PDA

مشاهده نسخه کامل : قیمت هارد وسترن دیجیتال ۱ ترابایت ۶۴ مگ بافر

mahdy
30-01-10, 23:36
می خواستم هارد وسترن دیجیتال ۱ ترابایت بگیرم که یکی گفت ۶۴ مگ* بافر دارم ۱۳۵ تومن. ولی به نظرم خیلی گرون اومد. از دوستان کسی قیمتش رو می دونه؟
*البته دقیق نمی دونم ۶۴ هست یا نه ولی دور و بر ۶۰ باید باشه

nima_hl
30-01-10, 23:59
می خواستم هارد وسترن دیجیتال ۱ ترابایت بگیرم که یکی گفت ۶۴ مگ* بافر دارم ۱۳۵ تومن. ولی به نظرم خیلی گرون اومد. از دوستان کسی قیمتش رو می دونه؟
*البته دقیق نمی دونم ۶۴ هست یا نه ولی دور و بر ۶۰ باید باشه

هاردی که به شما معرفی کردن مدل WD10EARS از سری گرین وسترن باید باشه

قیمت این هارد حدود 100 تومن هستش

D J V A H I D
31-01-10, 00:12
توی سایت آقای حسینی که همیشه قیمتهاش از همه جا بالاتره 109 زده ... ولی فکر کنم به قول نیما جان همون طرف 100 باشه !!! :yes:

Only the registered members can see the link

saeed_hosseiny
31-01-10, 18:42
توی سایت آقای حسینی که همیشه قیمتهاش از همه جا بالاتره 109 زده ... ولی فکر کنم به قول نیما جان همون طرف 100 باشه !!! :yes:

درود
دوست گلم حق با شماست و در سایت ما قیمتها رو بازارها گفتیم که یه کوچولو بالاتر از قیمت بازار میزنیم تا همکاران شهرستان به دلیل دادن هزینه بالا مشکلی پیش نیاد .
در ضمن هر قیمتی که در سایت بگذاریم همیشه طوری هستش که دوستانی مثل ایشون رو نجات بده که به دلیل عدم داشتم اطلاعات یه هارد رو 30 تومان گرونتر بهش ندن
در ضمن خیلی خوشحال میشدم که به لینک راهنمای خرید توجه میکردید و مطلب :

نکته مهم : اگر قیمت کالایی در سایت ما بالا بود نگران نباشید . میتوانید توسط ایمیل یا تلفنی ما را خبردار نمایید حتما کالا را به قیمت روز به شما تحویل خواهیم داد .

رو خوب میخوندید عزیز
ولی در کل هر حرفی در مورد چیزی باید یه خورده به واقعیت نزدیک باشه ما گفتیم گرونتره ولی نه اینقدر حالا یه زحمتی برامون بکشید ممنون میشم عزیز شما فردا 10 تا دونه از این هارد برام بفرستید و 100 بخرید و 101 فاکتور کنید چون یه استعلامه و شما میگید این قیمته و بنده خیلی خوشحال میشم که از شما خریداری کنم . مبلغش هم نقده نفده عزیز

با سپاس از شما دوست گلم که در خرید کالا به ما کمک میکنید .

X7 Turbo
01-02-10, 10:33
هاردی که به شما معرفی کردن مدل WD10EARS از سری گرین وسترن باید باشه

قیمت این هارد حدود 100 تومن هستش

از نظر سرعت این مدلی که گفتین بهتره یا یه هارددیسک 1TB سری Black با 32Mb Cache ؟

xcool
01-02-10, 11:31
سلام
تو بازار هارد کم شده یکم کشیده بالا ولی 1T با بافر 64 وسترن گرین 10 روز پیش با گارانتی سازگار 98 تومن خریدم
و 500 گرین با بافر 32 خرید 56 داشتم الان اگه عجله دارید هر قیمتی گیر آوردین بگیرین ولی تا چند روز دیگه این شرکتا بارشون برسه تو بازار میاد پایین.

saeed_hosseiny
01-02-10, 11:53
سلام
تو بازار هارد کم شده یکم کشیده بالا ولی 1T با بافر 64 وسترن گرین 10 روز پیش با گارانتی سازگار 98 تومن خریدم
و 500 گرین با بافر 32 خرید 56 داشتم الان اگه عجله دارید هر قیمتی گیر آوردین بگیرین ولی تا چند روز دیگه این شرکتا بارشون برسه تو بازار میاد پایین.

درود
ممنونم عزیز و کاملا امارتون درسته و من میخواستم همین رو از دهن شما و سایر دوستان بشنوم چون من اگر بگم فلان کالا گرون شده کمتر تاثیر گذار هستش

در حال حاضر قیمتهای روز این هاردها با 500 تومان بالا یا پایین امروز اینه :
500GB WD green 32mb = 60
1TB green 64mb = 103.5

rezaaghili
01-02-10, 12:06
western blacke edition 1TB چنده؟
من 115 قیمت دارم.
؟!!؟؟

javadshahvand
01-02-10, 15:38
من 115 قیمت دارم.
؟!!؟؟

105 تومان هست

saeed_hosseiny
01-02-10, 17:10
105 تومان هست

درود دوست خوبم
بنده 5 تا از این هارد نیاز دارم ممکنه بگید کجا 105 میدن الان اگر ممکنه بگید ممنون میشم چون واقعا نیاز دارم

با تشکر

javadshahvand
01-02-10, 17:30
درود دوست خوبم
بنده 5 تا از این هارد نیاز دارم ممکنه بگید کجا 105 میدن الان اگر ممکنه بگید ممنون میشم چون واقعا نیاز دارم

با تشکر

50 تا دارم اگه میخواهی الان بگو آدرس بده پیک کنم

saeed_hosseiny
01-02-10, 17:34
50 تا دارم اگه میخواهی الان بگو آدرس بده پیک کنم

دوست گلم این هم ادرسم 50 تا نمیخوام 5 تا میخوام فقط ممنونم
این هم تلفن و ادرس عزیز نقدا به پیک تقدیم میکنم :

تهران - خیابان فلسطین - بین بلوار کشاورز و دمشق - نبش کوچه حجت دوست - ساختمان 164 - پلاک 410 جدید - طبقه 4 واحد 16
88947927-8
فقط بگید که دقیقا دفتر سر نبشه من منتظرم عزیز

javadshahvand
01-02-10, 17:39
دوست گلم این هم ادرسم 50 تا نمیخوام 5 تا میخوام فقط ممنونم
این هم تلفن و ادرس عزیز نقدا به پیک تقدیم میکنم :

تهران - خیابان فلسطین - بین بلوار کشاورز و دمشق - نبش کوچه حجت دوست - ساختمان 164 - پلاک 410 جدید - طبقه 4 واحد 16
88947927-8
فقط بگید که دقیقا دفتر سر نبشه من منتظرم عزیز

فرستادم اگه رسید دستت بگو

saeed_hosseiny
01-02-10, 17:48
فرستادم اگه رسید دستت بگو

عزیزم یک نفر تماس گرفت و گفتش الان میفرستم ولی من بلک خواستم ولی ایشون گفتش گرین میفرستم جریان چیه ؟ شما گفتی 50 تا داری میشه فقط سریعتر چون به یکی باید تحویل میدادم و ایشون منتظره منه عزیز .

ممنونم و منتظر

javadshahvand
01-02-10, 17:58
عزیزم یک نفر تماس گرفت و گفتش الان میفرستم ولی من بلک خواستم ولی ایشون گفتش گرین میفرستم جریان چیه ؟ شما گفتی 50 تا داری میشه فقط سریعتر چون به یکی باید تحویل میدادم و ایشون منتظره منه عزیز .

ممنونم و منتظر

اقا مارو پیچوندی ا سری گرین دیگه بلک که 64 نداره

saeed_hosseiny
01-02-10, 17:58
اقا مارو پیپوندی ا سری گرین دیگه بلک که 64 نداره

منظورتون رو از این کلمه متوجه نشدم پیپوندی

saeed_hosseiny
01-02-10, 18:02
اقا مارو پیچوندی ا سری گرین دیگه بلک که 64 نداره

دوست عزیزم مگه بیکارم شما رو بپیچونم ؟

در پست 8 دوستمون گفتن :

ارسالی توسط rezaaghili Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
من 115 قیمت دارم.
؟!!؟؟
و شما در پست 9 پاسخ دادید :
105 تومان هست

و از اونجایی که هیچ چیز در بازار غیر ممکن نیستش گفتم که از شما کمک بگیرم و گفتم که من میخوام این کجاش پیچوندنه ؟ مگه بنده گفتم 64 مگ بافر میخوام ؟

javadshahvand
01-02-10, 18:14
دوست عزیزم مگه بیکارم شما رو بپیچونم ؟

در پست 8 دوستمون گفتن :
و شما در پست 9 پاسخ دادید :
105 تومان هست

و از اونجایی که هیچ چیز در بازار غیر ممکن نیستش گفتم که از شما کمک بگیرم و گفتم که من میخوام این کجاش پیچوندنه ؟ مگه بنده گفتم 64 مگ بافر میخوام ؟

اخه بچه ها زنگ زدن گفتید من اطلاع ندارم

به هر حال بلک 32 هست زنگ بزن شماره رو پ ام خ زدم

saeed_hosseiny
01-02-10, 18:17
اخه بچه ها زنگ زندن گفتید من اطلاع ندارم

به هر حال بلک 32 هست زنگ بزن شماره رو پ ام خ زدم

مشکلی نیست عزیز همون 32 مگ بافر بلک رو من خواستم بگو بفرسته قربونت . خبرشو بهم بده ارسال شد

saeed_hosseiny
01-02-10, 18:19
:1. (2):
تماس گرفتم به اون شماره گفتش 117000 تومان
جریان چیه شما گفتی 105 تومان

xcool
02-02-10, 09:56
آقا بی خیال شید.
یه بنده خدا یه هارد می خواست حالا میره میگیره.
دوستان هم هر دو مشخصه که تو بازار هستند و هر کی اون دور و بر باشه میدونه تو پاساژ ایران زیتون کف قیمتای سازگاره و هرکی جنسای سازگارو بخواد از اون خرید میکنه . هیچ فروشگاهی هم نمیتونه خودش هارد وارد کنه و از خودش لیبل سازگار رو بزنه البته نماینده هم به مشتری همون قیمت کف رو نمیده. ولی نباید فراموش کرد همکار که نمی خواد خیریه بزنه بالاخره یه هزینه پیک درصد هر چند کمی سود هم باید حساب بشه یا حتی ممکنه کسی خریدش بالا باشه. شما ممکنه یه کارت گرافیک سافایر رو از یه جا مثل آقای حسینی بگیری 300 تومن که من دیدم همین حدود آوردن چند وقت پیش . همون کارت تو بازار بود 380 .پس بالا بودن قیمت یه جنس دلیل بی انصافی یه فروشگاه نیست.
فقط از هر دو بزرگوار خواهش می کنم قضیه رو کش ندن. آقا یه صلوات بفرستین:1. (10):

javadshahvand
02-02-10, 10:20
آقا بی خیال شید.
دوستان هم هر دو مشخصه که تو بازار هستند و هر کی اون دور و بر باشه میدونه تو پاساژ ایران زیتون کف قیمتای سازگاره و هرکی جنسای سازگارو بخواد از اون خرید میکنه . هیچ فروشگاهی هم نمیتونه خودش هارد وارد کنه و از خودش لیبل سازگار رو بزنه البته نماینده هم به مشتری همون قیمت کف رو نمیده. ولی نباید فراموش کرد همکار که نمی خواد خیریه بزنه بالاخره یه هزینه پیک درصد هر چند کمی سود هم باید حساب بشه یا حتی ممکنه کسی خریدش بالا باشه. شما ممکنه یه کارت گرافیک سافایر رو از یه جا مثل آقای حسینی بگیری 300 تومن که من دیدم همین حدود آوردن چند وقت پیش . همون کارت تو بازار بود 380 .پس بالا بودن قیمت یه جنس دلیل بی انصافی یه فروشگاه نیست.

فرمایشات شما متین... این قضیه هم با آقای حسینی بطور خصوصی همون دیشب حل شد

saeed_hosseiny
02-02-10, 17:47
آقا بی خیال شید.
درود
دوست عزیزم شما کاملا درست میگید و بنده با اقا جواد همه چیز رو حل و فصل کردیم . و هیچ مشکلی وجود نداره ایشون بسیار اقا هستن .

در کل هدف از این بحث این بود که هر چیزی و هر اشتباهی در بازار ممکنه و هیچ چیزی مطلقا درست نیستش .

در کل از دوستانی مثل شما تشکر میکنم که به بازار و مشکلاتش واقفید و کاملا میدونید چی دارید میگید .

:11()::11()::11():

mehrdad_ab
05-04-10, 12:42
الان هارد یک ترابایت وسترن 64 مگ بافر چنده ؟ ( سری بلک ) تو بازار موجود هست یا نه ؟

blacksina
07-05-10, 17:14
این هارد همینی نیست که اینجا میفروشه؟

الان قیمت بازارش چقدره؟ هارد خوبی هست یا نه؟

ممنون

nima_hl
07-05-10, 18:44
این هارد همینی نیست که اینجا میفروشه؟

الان قیمت بازارش چقدره؟ هارد خوبی هست یا نه؟

ممنون

این هارد سری گرین هستش که برای کارهای بکاپ گیری خوبه ولی برای استفاده به عنوان هارد بیس سیستم مشکل داره

شما برای هارد سیستم باید سری بلک تهیه کنید که حدود ۲۰ تومن از این سری گرونتره

blacksina
07-05-10, 19:45
این هارد سری گرین هستش که برای کارهای بکاپ گیری خوبه ولی برای استفاده به عنوان هارد بیس سیستم مشکل داره

شما برای هارد سیستم باید سری بلک تهیه کنید که حدود ۲۰ تومن از این سری گرونتره

یعنی همین مدل سری بلک یا کلا مدلشم فرق میکنه؟

در ضمن من اینو واسه هارد بیس بودن میخوام سرعت و اینا واسم خیلی مهمه

nima_hl
07-05-10, 20:48
یعنی همین مدل سری بلک یا کلا مدلشم فرق میکنه؟

در ضمن من اینو واسه هارد بیس بودن میخوام سرعت و اینا واسم خیلی مهمه

اینو باید بگیری که قیمتش حدود 120 تومنه

K1LOU
10-05-10, 19:18
با سلام

این هارد سری گرین هستش که برای کارهای بکاپ گیری خوب
نيما جان يعني اين سري گرين كلا براي همين كار ساخنه شده . در واقع تفاوت اين دو مدل تنها در نوع استفاده و كاربردش هست و هر كدوم كاربرد خاصي دارند ؟
با تشكر

nima_hl
11-05-10, 00:35
با سلام

نيما جان يعني اين سري گرين كلا براي همين كار ساخنه شده . در واقع تفاوت اين دو مدل تنها در نوع استفاده و كاربردش هست و هر كدوم كاربرد خاصي دارند ؟
با تشكر

سلام

هارد گرین برای صرفه جوئی در مصرف برق وقتی بیکار میشه هدها رو پارک میکنه ولی زمانی که به عنوان هارد اصلی درون سیستم نصب میشه سیستم عامل اجازه خاموش شدن رو بهش نمیده

به همین دلیل در روز صده بار هارد خاموش روشن میشه و این عمل باعث میشه هارد خیلی سریع مشکل پیدا کنه

این هاردها برای استفاده اکسترنال و دیتاسنترها که تعداد زیادی هارد دارند طراحی شده ولی به دلیل قیمت پائین متاسفانه سازگار بدون هشدار به مصرف کننده اون رو در بازار عرضه میکنه

nasiban
13-05-10, 00:13
قیمت روز هارد های وسترن

HDD Western 1TB Green 64MB Buffer = 92000 toman
HDD Western 1TB Black 32MB Buffer = 108000 toman
HDD Western 1.5TB Green 32MB Buffer = 128000 toman
HDD Western 500GB Blue 16Mb Buffer = 50000 toman