PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک فورییییییییییییی (عدم تصویردهی تی وی کارت)

behrouz8
29-01-10, 13:55
سلام
من یه tv card ladybird دارم . پارسال ازش درون ویندوز ایکس پی استفاده میکردم سالم بود. حدود یه سالی هست که ازش استفاده نکردم . الان که خواستم ازش استفاده کنم تو ویندوز7 اول درایو ها و نرم افزارش را نصب کردم ولی وقتی انتن را بهش وصل کردم وسرچ کردم کانال ها را پیدا میکنه ولی تصویر نمیده . حالا اگه فیش ورودی تصویر (av ) را بهش وصل کنم تصویر میده. میخوام بدونم کارت خراب شده یا مشکل از ویندوز 7 است ؟؟؟
ممنون

nima_hl
29-01-10, 14:32
سلام
من یه tv card ladybird دارم . پارسال ازش درون ویندوز ایکس پی استفاده میکردم سالم بود. حدود یه سالی هست که ازش استفاده نکردم . الان که خواستم ازش استفاده کنم تو ویندوز7 اول درایو ها و نرم افزارش را نصب کردم ولی وقتی انتن را بهش وصل کردم وسرچ کردم کانال ها را پیدا میکنه ولی تصویر نمیده . حالا اگه فیش ورودی تصویر (av ) را بهش وصل کنم تصویر میده. میخوام بدونم کارت خراب شده یا مشکل از ویندوز 7 است ؟؟؟
ممنون

سلام

احتمالا مشکل codec دارید :wink:

behrouz8
29-01-10, 14:36
سلام

احتمالا مشکل codec دارید :wink:
ممنون.
نیما جان میشه توضیح بدید ؟؟؟باید چیکار کنم ؟؟ با توجه به اینکه با ورودی av تصویر مشکل نداره ایا میتونه مشکل از کدک باشه ؟؟

nima_hl
29-01-10, 14:53
ممنون.
نیما جان میشه توضیح بدید ؟؟؟باید چیکار کنم ؟؟ با توجه به اینکه با ورودی av تصویر مشکل نداره ایا میتونه مشکل از کدک باشه ؟؟

خواهش

من دقیقا این مشکل رو با ویندوز 7 نداشتم ولی میدونم که این کارتهای tv از یک سری فرمتهای ویژه برای پخش استفاده میکنند

قبلا توی xp یه سری کدک نصب میکردم که این مشکل برطرف میشد برای همین حدس میزنم توی 7 هم به همون صورت بایستی حل بشه

یه گوگل کردم و اینو پیدا کردم

Only the registered members can see the link

اگر اینترنت خوب داری دانلود کن به تستی بزن ، البته کدکها در cd نرم افزارهای دیگه مثل برنامه‌های تدوین و کینگ هم وجود داره که اگر ورژن جدید باشه توی 7 هم باید نصب بشه

باز یکم صبر کن تا دوستانی که تو این ضمینه تجربیات بیشتری دارن هم نظر بدن :give_rose: