PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید لپ تاپ زیر 800

mzz
27-01-10, 21:03
با سلام خدمت اساتید
من بودجم جور شد(تا آخر ماه) واسه گرفتن یه لپ تاب البته اونم زیر 800
گارانتی واسم مهم نیست
از اساتید میخام راهنماییم کنند(مثل سیستمی که جمع کردم)
عموما نیاز من قدرت پردازش بالا
برندش هم بیشتر دوست دارم دل باشه فرقی نمیکنه چینی یا مالزی یا آمریکایی باشه چون همشون سروته یه کرباسن
مدل مورد نظر من هم مدل جدید دل
Dell Inspiron 1564-A (Only the registered members can see the link)
با مشخصات زیر

پردازنده نوع پردازنده Core i3 سرعت پردازنده 2.13 گيگاهرتز حافظه Cache 3 مگابايت سرعت Bus 1066 مگاهرتز حافظه حافظه RAM 4096 مگابايت نوع حافظه RAM DDR3 هارد ديسك 320 گيگابايت مشخصات هارد ديسك 7200 PRM درايو نوري 8X CD / DVD Burner Dual Layer DVD+/-R Drive صفحه نمايش اندازه صفحه نمايش 15.6 اينچ نوع صفحه نمايش HD W-LED نسبت صفحه نمايش 16:9 حداكثر رزولوشن 1366x768 ساير مشخصات كارت گرافيكي ATI HD 4330 - 512MB Dedicated - 1970 MB مودم ندارد كارت شبكه (LAN) دارد 10/100/1000 شبكه بي سيم (WLAN) دارد 1397 Dell Wireless iLink - 1394 ندارد بلوتوث دارد كارت خوان (Memory Reader) دارد وب كم دارد باتري 6 سلولي - Li-Ion مدت كاركرد باتري 3 ساعت باتري دوم No وزن 2.7 كيلوگرم ابعاد
سيستم عامل DOS ساير امكانات سه عدد پورت USB، پورت HDMI، کارت گرافيک ATI HD 4330 - 512MB Dedicated، صداي High Definition Audio 2.0، صفحه کليد عددي
نظرتون چیه
لپ تابی که میخاین معرفی کنید
قیمتش هم حول حوش 800
کیف هم خودم دارم فقط یه کولر 25 تومنی میخام براش بگیرم
مصرف باتریش حداقل 2.5 ساعت نگه داره رو حالت high proces چون عادت دارم بیشتر تو کلاس یا خونه کار کنم
سایز هر چه کوچیکتر بهتر
رمش فقط ddr 3
کش 3 مگ و 6 مگ
مانیتورled
HDMI , BT ,Wlan حتما داشته باشه
bus هم حداقل 1066
ممنون میشم راهنماییم کنیدOnly the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

mzz
28-01-10, 07:40
اطلاعاتی هم در مورد لپتاب های AMD شرکت MSI که دکمه آورکلاک دارن دارید بزارید ممنون میشم

reza76622201
28-01-10, 10:45
با سلام خدمت اساتید
گارانتی واسم مهم نیست
برندش هم بیشتر دوست دارم دل باشه فرقی نمیکنه چینی یا مالزی یا آمریکایی باشه چون همشون سروته یه کرباسن
با مشخصات زیر

پردازنده نوع پردازنده Core i3 سرعت پردازنده 2.13 گيگاهرتز حافظه Cache 3 مگابايت سرعت Bus 1066 مگاهرتز حافظه حافظه RAM 4096 مگابايت نوع حافظه RAM DDR3 هارد ديسك 320 گيگابايت مشخصات هارد ديسك 7200 PRM درايو نوري 8X CD / DVD Burner Dual Layer DVD+/-R Drive صفحه نمايش اندازه صفحه نمايش 15.6 اينچ نوع صفحه نمايش HD W-LED نسبت صفحه نمايش 16:9 حداكثر رزولوشن 1366x768 ساير مشخصات كارت گرافيكي ATI HD 4330 - 512MB Dedicated - 1970 MB مودم ندارد كارت شبكه (LAN) دارد 10/100/1000 شبكه بي سيم (WLAN) دارد 1397 Dell Wireless iLink - 1394 ندارد بلوتوث دارد كارت خوان (Memory Reader) دارد وب كم دارد باتري 6 سلولي - Li-Ion مدت كاركرد باتري 3 ساعت باتري دوم No وزن 2.7 كيلوگرم ابعاد
سيستم عامل DOS ساير امكانات سه عدد پورت USB، پورت HDMI، کارت گرافيک ATI HD 4330 - 512MB Dedicated، صداي High Definition Audio 2.0، صفحه کليد عددي
نظرتون چیه
قیمتش هم حول حوش 800
مصرف باتریش حداقل 2.5 ساعت نگه داره رو حالت high proces چون عادت دارم بیشتر تو کلاس یا خونه کار کنم
سایز هر چه کوچیکتر بهتر
رمش فقط ddr 3
کش 3 مگ و 6 مگ
مانیتورled
bus هم حداقل 1066
ممنون میشم راهنماییم کنیدOnly the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

لپ تاپي که فرموديد عاليه. هيچ مشکلي هم نداره. بنده کاملا تاييدش مي کنم. هيچي کم نداره(مودم دايال آپ مهم نيست اصلا اگر هم لازمتون بشه با هزينه اي زير 20000 تومان مي تونيد يه اکسترنالش رو بخريد)

mzz
28-01-10, 13:10
لپ تاپي که فرموديد عاليه. هيچ مشکلي هم نداره. بنده کاملا تاييدش مي کنم. هيچي کم نداره(مودم دايال آپ مهم نيست اصلا اگر هم لازمتون بشه با هزينه اي زير 20000 تومان مي تونيد يه اکسترنالش رو بخريد)
مودم نیاز ندارم
حدود 1 ساله که با دیال آپ خداحافظی کردم
اگر هم به اینترنت نیاز داشته باشم با GPRS کار میکنم اگه وایمکس هم بیاد با اون
ممنون از نظرت

mzz
28-01-10, 13:12
CPU core I3 به CPU سیستم فعلی من میرسه
سیستممCPU که میدونید 425 مجموع کلاکش 3.33*3 با آور

feryfrt
29-01-10, 12:25
Dell بگیر دیگه خوبه

Pami
30-01-10, 12:35
با سلام خدمت اساتید
گارانتی واسم مهم نیست
با مشخصات زیر

نظرتون چیه
قیمتش هم حول حوش 800
سایز هر چه کوچیکتر بهتر
رمش فقط ddr 3
کش 3 مگ و 6 مگ
مانیتورled
bus هم حداقل 1066

ببینید مدل 1564 تازه وارد بازار شده و برای خیلی ها سوال هست با این امکانات و مشخصات چرا اینقدر ارزونه
درحالی که یک لپ تاپ اول با اوج قیمتش وارد بازار میشه بعد افت میکنه
اما مشخصات خیلی خوبی داره ، دیگه نسل پردازنده های قدیمی سری Core2Duo T داره منسوخ میشه و تمام برندها از این به بعد میرن سمت i3 , i5 , i7 که مزیت خوبی داره و اون هم مصرف کمتر نسبت به Core2Duo ها هست
البته این طریقه دسته بندی مدل ها که سایت دیجیکالا گذاشته مثل 1564A همچین چیزی تو سایت دل نیست و اینها برای خودشون طبقه بندی کردن !!

اطلاعاتی هم در مورد لپتاب های AMD شرکت MSI که دکمه آورکلاک دارن دارید بزارید ممنون میشم

اینجا تالار مشاوره هست نه بحث و تبادل نظر دوست عزیز ، در لب تاپ و وسایل مربوطه (Only the registered members can see the link) مطرح کنید
با تشکر

mzz
03-02-10, 12:49
ببینید مدل 1564 تازه وارد بازار شده و برای خیلی ها سوال هست با این امکانات و مشخصات چرا اینقدر ارزونه
درحالی که یک لپ تاپ اول با اوج قیمتش وارد بازار میشه بعد افت میکنه

لپ تاب هایی که با پردازنده CORE i3 قرار عرضه بشن همه قیمتاشون پایینه فعلا فقط دل تو ایران هست
ایسر و پاویلون و لنوو هنوز تو ایرن عرضه نشده

mzz
06-02-10, 00:40
مدل جدید دل هم اومد این (Only the registered members can see the link) چطوره
core i5
500g hdd
4g ddr3 ram b1066

VGA:
512MB ATI Mobility Radeon HD4330
قیمتش هم 894:gasp:
اما فکر نکنم پولم برسه اینو بخرم
کسی کاور خوب واسه 15.4 اینچی سراغ داره مارک تاراگوس هست 29
برندهای دیگه ندارند

Pami
06-02-10, 01:01
کسی کاور خوب واسه 15.4 اینچی سراغ داره مارک تراگوس هست 29
برندهای دیگه ندارند

تارگوس تو این چیزها بهترینه ، کلا لوازم جانبی که تارگوس تولید میکنه همشون با کیفیت هستن و بیشتر برند ها از تارگوس استفاده میکنن

mzz
16-03-10, 15:10
.wysiwyg { FONT: 8pt Tahoma; BACKGROUND: #ecebe6; COLOR: #000000 } P { MARGIN: 0px } .inlineimg { VERTICAL-ALIGN: middle } سلام به همیگی بلاخره این لبتاپ رو گرفتم صبر کرده بودم با فامیلمون بگیرم 810تومن تموم شد
اون مشکی گرفت من قرمز نظرتون راجب رنگش چیه
ورودی سیم کارت

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

پد یکدست با بدنه
رو جعبه زده بلوتوث داره ولی نداره
سیم کارتش رو نمیدونم چه جوری فعال کنم کسی میدونه

1qw23er45t
28-04-10, 22:45
معایب dell 1564

موقع کار گرافیکی و بازی بسیار داغ میشود
cpu i3 که خودش حرارت بالایی تولید میکنه
و رد لک که به شدت رو بدنش میمونه
فقط با win7 64bit حداکثر کارایی رو داره
و با xp مشکل داره
اگه از 64bit 7 استفاده کنید و زیاد کار گرافیکی نکنید خوبه
sahba1400.blogfa.com

mzz
28-04-10, 23:11
معایب بالا درسته من با 7 32بیت کار میکنم هیچ مشکلی نداره 5تا6 ساعت GTA iv بازی میکنم البته رو کولپد دیپکول مدلN2000TRi
در کل سیستم خوبیه واسه من گرافیکش ATI
باطری تست کردم تو بازی under cover nfs بدون کولپد 1 ساعت
GTAiv با کول پد 45 دقیقه
pes010 تا 1.5 ساعت
کار عادی 3 ساعت رایت DVD نگاه کردن فیلم گوش دادن آهنگ
کارسنگین 2 ساعت کا با نرم افزارهای قوی مثل ARCgis و pscs4 و cad land و...
گرافیکش زیر پد لمسیه باعث داغ شدن دستتون تو بازی بدون دسته میشه

reza76622201
29-04-10, 10:00
به نظر من که انتخاب خوبي کرديد. مبارکتون باشه. خيلي به نسبت قيمتش ارزنده هست. خيلي بعيده که Dell لپتاپي بزنه که مشکل دمايي داشته باشه. انشاء الله پاي هم پير بشيد. :11():

mzz
29-04-10, 11:04
به نظر من که انتخاب خوبي کرديد. مبارکتون باشه. خيلي به نسبت قيمتش ارزنده هست. خيلي بعيده که Dell لپتاپي بزنه که مشکل دمايي داشته باشه. انشاء الله پاي هم پير بشيد. :11():
داغ شدنش هم واسه اینه که این لپتاپ واسه game نیست من باهاش 5تا 6 ساعت بازی میکنم وگرنه لپتابای مخصوص گیم هم نگاه کنی همشون داغ میکنند
در ضمن داغ کردن CPU به خاطر فنش هست فنش سنسور دما داره که اگه مثلا دما CPu . یه مقدار خاصی بره بالا شروع میکنه یه کار کردن فک کنم از دما 45 درجه شروع به کار کردن مینه

98percent
08-08-11, 14:34
سلام ، من این چند مدل رو پیشنهاد میکنم که قیمتسون زیر 800 هستش
Hp Pavilion DV3 4303 ee
SAMSUNG RC410-S01/S02
dell inspiron 5110
خودم samsung R538 دارم و راضیم ازش ولی قیمتش یه کم از 800 تومان بالاتره .

social
27-09-11, 12:04
پیشنهاد من این مدل هاست :
Acer Aspire 5742G-B
samsung RV511-A03
dell Inspiron 5110-H
asus K43B