PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید مانیتور

tah_206207
27-01-10, 17:04
سلام من می خوام یه مانیتور به قیمت حداکثر دویست هزار تومان بخرم از شما درباره خرید مانیتور lcd یا led مشاوره می خوام اینکه از کدو برند بخرم و مدلش کدوم باشه خواهشا مانیتور هایی رو معرفی کنید که هم از نظر ظاهری زیبا باشن و هم از نظر کیفیت.
از برند سامسونگ یا ال جی
لطفا اگه میشه عکس مانیتور رو هم قرار بدید
با تشکر

javadshahvand
27-01-10, 17:23
سلام من می خوام یه مانیتور به قیمت حداکثر دویست هزار تومان بخرم از شما درباره خرید مانیتور lcd یا led مشاوره می خوام اینکه از کدو برند بخرم و مدلش کدوم باشه خواهشا مانیتور هایی رو معرفی کنید که هم از نظر ظاهری زیبا باشن و هم از نظر کیفیت.
از برند سامسونگ یا ال جی
با تشکر

LG W2261V

Only the registered members can see the link
گزینه خوبیه الان یه مقدار کم شده قیمتش هم حدود 220 هست
بیشتر (Only the registered members can see the link)

tah_206207
27-01-10, 23:39
اگه بشه از سامسونگ هم یه مانیتور معرفی کنید
و یه سوال اینکه از برندهای ال جی و سامسونگ کدوم خوب هستن؟

X7 Turbo
28-01-10, 09:17
اگه سامسونگ میخوای اینا خوبه:
Samsung P20500>>>>220000 toman
Samsung SN2043>>>>205000 toman
Samsung SN2033+ >>>>200000 toman

قیمت مدل های مختلف LG هم در سایت MAADIRAN.COM (Only the registered members can see the link) موجود است.:great:

amirdark
28-01-10, 09:47

تو فول اچدی های خوب همین 2261 از الجی و 22500 سامسونگ هستن که قیمتای نسبتا خوبی هم دارن ! 2261 که حدوده 215.000 قیمتشه ولی 22500 حدوده 220.000 ! همون 2261VP از الجی خوبه !

اگه سامسونگ میخوای اینا خوبه:
Samsung P20500>>>>220000 toman
Samsung SN2043>>>>205000 toman
Samsung SN2033+ >>>>200000 toman

قیمت مدل های مختلف LG هم در سایت MAADIRAN.COM (Only the registered members can see the link) موجود است.:great:

این قیمتایی که شما دادی قیمت بازار نیستن ! بازار خیلی پایین تراز ایناس قیمتاش !

X7 Turbo
28-01-10, 10:00
یه سوال اینکه از برندهای ال جی و سامسونگ کدوم خوب هستن؟

خواهش میکنم دیگه کسی این سوال رو نکنه ، چون باعث میشه که تاپیک به میدان جنگی بین هواداران دو برند LG و SAMSUNG تبدیل بشه. پس من برای جواب این سوالتون چند راه حل مطرح میکنم:
1-شما برای مقایسه مدل های مختلف این دو برند میتونی به سایت های مختلفی مثل Cnet.com (Only the registered members can see the link)مراجعه کنی و از ریویو های نوشتاری و تصویری این سایت استفاده کنی.

2-اگه میخوای تفاوت این دو برند بدونی باید بهت بگم که از نظر جهانی سامسونگ کیفیتش بهتره و محبوب تر. ولی اینجا ایرانه و با تمام دنیا فرق میکنه، چون جنس هایی که سامسونگ برای ایران میزنه کیفیتش پایین تر از اونایی هست که برای کشورهای خارجی میزنه و یه سری هم که داخل ایران تولید میشن همین طور هستن. اینجاست که متوجه میشی تو ایران LG بهتر جواب میده ، چون اولا کیفیت مدل های ساخت داخل اون یک مقدار ناچیزی از سامسونگ بهتره و از همه مهمتر اینکه خدمات پس از فروش LG خیلی خیلی بهتر از خدمات پس از فروش سامسونگ هست (البته تو ایران این طوریه).:1~@$S (5):
3-ازنظر کیفیت تصویر هم به جز چند تفاوت نا چیز که هر کسی هم متوجه آن ها نمیشود تفاوت زیادی بین این دو برند نیست ، ولی خدایی تو مدل های ساخت داخل LG مادیران بهتر عمل کرده ،(توجه شود که من دارم در مورد جنس هایی که تو ایران هست صحبت میکنم ، نه در سطح جهانی). هر کسی که سامسونگ داشته باشه میگه سامسونگ بهتره و هر کسی هم که LG داره میگه LG بهتره. (من خودم LG_W2261VP دارم و دوستم هم سامسونگ داره. هر دوتامون هم از مانیتورامون راضی هستیم. وقتی هر دو رو با هم مقایسه کنی میبینی که تقریبا شبیه هم هستند و هر کدام در یک سری مسائل بر دیگری برتری دارد که این تفاوت ها رو هر کسی درک نمیکنه.):whistle:
4-خلاصه انتخاب با خودته ، هر کدوم رو که دوست داری میتونی بگیری.:great::1~@$S (1):

javadshahvand
28-01-10, 10:09

از نظر کیفیک در یک رده هستند ولی خدمات ال جی بهتر هست

reza76622201
28-01-10, 10:26
به نظر من حرف کلي نمي شه زد. در مدلهاي مختلف نظير به نظير مقايسه ها نتيجه متفاوتي خواهد داد و نتيجه قاطعي نميده.

reza76622201
28-01-10, 10:31
از برند سامسونگ یا ال جی
با تشکر

عزيز با اين مبلغ نمي تونيد مانيتور LED تهيه کنيد و بايد حداقل 245000 تومان بديد(اونم از برند نه چندان خوب AOC).
اين از اين.
ضمنا با اين مبلغ نمي تونيد مانيتور بخريد که رزولوشنش Full DH باشه. به نظر من حداقل 30000 تومان ديگه بزاريد روش و LG Flatron W2261VP يا Samsung Syncmaster P22500 بگيريد که FUll HD رو ساپورت کنن.

X7 Turbo
28-01-10, 10:48
تو فول اچدی های خوب همین 2261 از الجی و 22500 سامسونگ هستن که قیمتای نسبتا خوبی هم دارن ! 2261 که حدوده 215.000 قیمتشه ولی 22500 حدوده 220.000 ! همون 2261VP از الجی خوبه !

این قیمتایی که شما دادی قیمت بازار نیستن ! بازار خیلی پایین تراز ایناس قیمتاش !

والا به خدا ما دیگه گیج شدیم. هر کسی یه چیزی میگه. تو سایت نگاه میکنی یه چیزه ، از افرادی که ادعا میکنن قیمت بازار رو میدونن میپرسی یه چیز دیگه تحویل آدم میدن، بعدش هم سر آخر که خودت میری بازار و اونجا قیمت میگیری اونوقت میبینی که اون چیزایی که تا حالا بهت گفتن همه الکی بوده.:1. (12)::slap::2mo5pow::1. (9)::1041::surprised:
با کمال احترام به تمام کاربران خوب سایت ، ازتون خواهش میکنم که قیمت الکی واسه خودتون ول ندین. اگه هم جایی قیمت میدین خواهشا اون فروشگاهی که قطعات رو به اون قیمت میفروشه معرفی کنید. این یک خواهش برادرانه بود از تمام دوستانی که در این سایت سر و سیری دارند.:give_rose::Love-PCN~!:

reza76622201
28-01-10, 11:21
عزيز بنده قيمت قطعي P22500 رو 245000 تومان و W2261VP رو 215000 تومان اعلام مي کنم و مي تونم اين قيمت توي شيراز بهتون تحويل بدم.
اينکه قيمتها توي بازار متفاوته هم يه چيز طبيعيه. هر کسي واسه خودش قيمت مي ده توي اين بازار و اين شما هستيد که بايد مراقب باشيد که گول نخوريد و کف قيمت رو هم با گارانتي اصلي گير بياريد.

tah_206207
28-01-10, 20:25
سلام دوستان ممنون از راهنمایی های شما
من تو تبریز قیمت مانیتور LG w2261vp رو پرسیدم که قیمتش 230 هزلر تومان بود و قیمت 20 اینچش 190 هزار تومان بود به نظرتون این قیمتها خوب هستن؟ و اینکه این مانیتور ۲۰ اینچش هم full hd هست؟

amirdark
28-01-10, 20:27
سلام دوستان ممنون از راهنمایی های شما
من تو تبریز قیمت مانیتور LG w2261vp رو پرسیدم که قیمتش 230 هزلر تومان بود و قیمت 20 اینچش 190 هزار تومان بود به نظرتون این قیمتها خوب هستن؟ و اینکه این مانیتور ۲۰ اینچش هم full hd هست؟
خیر 20 اینچ فول اچ دی نداریم !

tah_206207
02-02-10, 14:22
سلام دوستان من ازتون یه راهنماییی می خوام
من الن ۳۱۰ هزار تومان پول دارم و میخوام با اون یه مانیتور و هارد ۵۰۰ و مادربورد بگیرم قبلا راجع به هارد و مادربورد مشاوره گرفتم که مجموع قیمت اونا ۱۲۰ هزار شده به نظر شما من با بقیه پولم مانیتور ۲۰ اینچ بگیرم یا همون مانیتور ۲۲ اینچی که معرفی کردینو بگیرم و اون دو تا قطعه رو بعدا بگیرم البته من با این مانیتور زیاد فیلم تماشا نخواهم کرد فقط کارهای کامپیوتری و گاها فیلم .
لطفا واسه ۲۰ اینچ هم مدل هایی از سامسونگ و ال جی معرفی کنید
با تشکر

tah_206207
02-02-10, 22:07
اگه دوستان سریع جواب بدن ممنون میشم

Curtis
02-02-10, 22:35
LG W2261V
این مدلو بگیر خیال خودتو راحت کن یه مدل دیگه از اینم هست که اون پسوند آخرش فرق میکنه الان یادم نیست که تفاوتش با این در full hd نبودنشه

HoSsEiN.iR
02-02-10, 23:18
خیر 20 اینچ فول اچ دی نداریم !

سلام دوستان من ازتون یه راهنماییی می خوام
من الن ۳۱۰ هزار تومان پول دارم و میخوام با اون یه مانیتور و هارد ۵۰۰ و مادربورد بگیرم قبلا راجع به هارد و مادربورد مشاوره گرفتم که مجموع قیمت اونا ۱۲۰ هزار شده به نظر شما من با بقیه پولم مانیتور ۲۰ اینچ بگیرم یا همون مانیتور ۲۲ اینچی که معرفی کردینو بگیرم و اون دو تا قطعه رو بعدا بگیرم البته من با این مانیتور زیاد فیلم تماشا نخواهم کرد فقط کارهای کامپیوتری و گاها فیلم .
لطفا واسه ۲۰ اینچ هم مدل هایی از سامسونگ و ال جی معرفی کنید
با تشکر

دوست عزیز Samsung - 20700 عالیه - Full HD هم هست من 195,000 قیمت گرفتم. شهرستان هم هستم دیگه جاهای دیگه رو نمیدونم

اگه گیرت نیومد 20500 هم حرف نداره .:cool:

tah_206207
03-02-10, 15:58
سلام دوستان من تو تبریز از پاساژ سهند مانیتور samsung p20700 رو قیمت کردم 240 هزار تومان بود که به نظرم خیلی گرون گفتن لطفا قیمت واقعیه این مانیتور رو بگید ممنون میشم
البته این مانیتور از نظر ظاهری به نظرم زیباتر از lg w2261vp بود قیمت LG w2261vp هم ۲۳۰ هزار تومان گفتن
قیمت این دو مانیتور چنده؟
یه سوال راجع به مانیتور LG w2261vp داشتم رو این مانیتور انیمیشن ice age3 رو گذاشته بودن که یکم به صورت حرکت آهسته نشون میداد آیا این بستگی به مانیتور داره؟
در ضمن من راجع به مانیتور samsung p20700 پرسیدم گفتن که full hd نیست؟

HoSsEiN.iR
03-02-10, 17:03
سلام دوستان من تو تبریز از پاساژ سهند مانیتور samsung p20700 رو قیمت کردم 240 هزار تومان بود که به نظرم خیلی گرون گفتن لطفا قیمت واقعیه این مانیتور رو بگید ممنون میشم
البته این مانیتور از نظر ظاهری به نظرم زیباتر از lg w2261vp بود قیمت LG w2261vp هم ۲۳۰ هزار تومان گفتن
قیمت این دو مانیتور چنده؟
یه سوال راجع به مانیتور LG w2261vp داشتم رو این مانیتور انیمیشن ice age3 رو گذاشته بودن که یکم به صورت حرکت آهسته نشون میداد آیا این بستگی به مانیتور داره؟

پاسخ گویی پیکسل ها 2ms هست که نسبتا سریع هست
کندی تصویر احتمالا به خاطر FPS بوده که مربوط به سیستم میشه نه مانیتور :cool:

در ضمن من راجع به مانیتور samsung p20700 پرسیدم گفتن که full hd نیست؟

slim style and eco life

Full HD 1080p purity
dynamic colour, dramatic detail
stylist Crystal Neck
touched by starlight

Ultra-slim and ultra-elegant, the ToC design is inspired by the artistic integrity of hand blown glass. The translucent charcoal grey gradation of the bezel and cobalt blue hues of the clear crystal neck subtly shift in colour depending upon external light conditions, creating an exquisite interplay between the monitor and the environment that it is placed in.
Full HD 1080p purity

When you view images in Full HD 1080p you aren’t merely watching, you are actually experiencing. Images are saturated with rich, realistic detail, complete natural colour coverage, and fast, fluid motion, allowing you to partake in entertainment like never before.

اینو در رابطه با 20700 پیدا کردم :cool:

اگه بودجه برای مانیتور کم دارید

AOC - 20" - 2036S (Only the registered members can see the link) -------------------165 T حرف نداره

به نظر من این مانیتور هم عالیه (اگه من بودم همینو می خریدم )
AOC - 22" - 2236Swa + SPEAKER (Only the registered members can see the link) --------------------------200 T FULL HD

در رابطه با AOC هم بگم که واقعا مانیتور خوبیه از موقه ای وارد شد تا همین حالا رو سیسم ها می بندم . خودم هم یکی دارم ازش راضیم و خرابیاشم خیلی کمه
با گارانتی مادیران هم هست

tah_206207
04-02-10, 02:02
خیلی ممنون دوست عزیز
میشه قیمت samsung p20700 رو بگید ممنون به من تو تبریز این قیمتو دادن 240 هزار تومان به نظرتون چطوره؟

tah_206207
04-02-10, 21:46
اگه دوستان لطف کنن قیمت مانیتور samsung p20700 و LG w2261VP و LG w2061VP رو بگن ممنون میشم.
به من این قیمت هارو تو تبریز دادن
samsung p20700 = 240
LG w2261VP = 230
LG w2061vp = 190
آیا این قیمت ها خوبن یا گرون هستن؟
با تشکر

HoSsEiN.iR
05-02-10, 00:11
اگه دوستان لطف کنن قیمت مانیتور samsung p20700 و LG w2261VP و LG w2061VP رو بگن ممنون میشم.
به من این قیمت هارو تو تبریز دادن
samsung p20700 = 240
LG w2261VP = 230
LG w2061vp = 190
آیا این قیمت ها خوبن یا گرون هستن؟
با تشکر

دوست عزیز W2061VP نداریم لطفا مشخصات دقیق مانیتور یا یک لینکی مربوط به این مانیتور بذارید

LG - W2261VP عالیه !!!!!!!!! :wink: اگه بودجه رو 230 در نظر گرفتید . بقیه شو ول کنید که ارزش نداره:cool:

اما قیمت بازاری این مانیتور 215 تا 220 هستش خودتون تصمیم بگیرید که گرون هست یا نیست

اما به نظر من که خوبه چون شما از هرجای دیگه بخواید بخرید با هزینه ارسال تقریبا همون در میاد یا 5 تومن ارزون تر :cool:

tah_206207
06-02-10, 19:57
سلام دوستان من مانیتور samsung p20700 رو خریدم ولی متاسفانه نتونستم وصلش کنم توش یه بست لاستیکی هست که نمی دونم باید به کجا بندازمش متاسفانه دفتر چش رو هم از تو قوطی برداشتن لطف میکنید یه راهنمایی بکنید ممنون میشم

reza76622201
07-02-10, 08:05
عزيز. اگر منظورتون اون بست پلاستيکي هستش که روي پورت اتصاليش هست اون رو بايد جدا کرده و دور بندازيد و کاربردي نداره.
اگر نه منظورتون رو دقيق تر بفرمائيد کدوم بست منظورتونه؟
کلال وصل کردن مانيتور خيلي ساده هست و هيچ قلق خاصي نداره.

armanmahdi
28-02-10, 03:36
سلام دوستان---من یه مانیتور 22 میخوام البته سامسونگ باشه بهتره---واسه پلی استیشن 3 لازم دارم---و مهمترین نکته اینه که ورودی HDMI حتما داشته باشه---خودم از این مانیتور خیلی خوشم اومد اما متاسفانه انگار ورودی HD نداره---- حالا شاید من اشتباه میکنم میشه راهنمایی کنید----یه تلویزیون هم دیدم خوشم اومده اما کنتراستش پایینه ---حالا نظرتون چیه----
حالا ورودی HD خیلی مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مانیتور 22 =
تلویزیون=

nima_hl
28-02-10, 09:01
سلام دوستان---من یه مانیتور 22 میخوام البته سامسونگ باشه بهتره---واسه پلی استیشن 3 لازم دارم---و مهمترین نکته اینه که ورودی HDMI حتما داشته باشه---خودم از این مانیتور خیلی خوشم اومد اما متاسفانه انگار ورودی HD نداره---- حالا شاید من اشتباه میکنم میشه راهنمایی کنید----یه تلویزیون هم دیدم خوشم اومده اما کنتراستش پایینه ---حالا نظرتون چیه----
حالا ورودی HD خیلی مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مانیتور 22 =
تلویزیون=

سلام

اون تلوزیون رو فراموش کن چون زمان پاسخگوئیش 8 میلی ثانیه هستش و به درد بازی نمیخوره

اون مانیتور هم چیز بدی نیست ولی ظاهرا hdmi نداره :1. (28):

این مونیتور رو یکی از اساتید برای بازی توصیه کردند البته برندش lg هستش و hdmi هم داره :great:

armanmahdi
28-02-10, 15:35
اون مانیتور که گفتی خیلی خوبه اما نمیدونم چرا با LG میانه خوبی ندارم---در نهایت شاید LED بخرم----ورودی HD هم داره نظرت در این مورد چیه؟؟؟؟؟؟؟
LED 23=

armanmahdi
28-02-10, 15:51
حالا این زمان پسخگویی بالا باشه بهتره یا پایین؟؟؟
● زمان پاسخگویی ( Response Time) .
این زمان ، معرف سرعت عكس العمل هر پیكسل روی صفحه نسبت به تغییرات رنگی و یا روشنایی است . به طور كلی صفحه نمایش های با زمان پاسخگویی بالا نسبت به صفحه نمایش های با زمان پاسخگویی پایین بیشتر در معرض بی رنگ شدن هستند .
مهمترین مزیت زمان پاسخگویی پایین این است كه چشمهای شما كمتر تحت فشار قرار می گیرد ، خصوصا وقتی در حال تماشای DVD و یا انجام بازی هستید ( زیرا تنوع رنگی بیشتر است و صحنه ها سریع تر تغییر می كنند ) البته در محیط شركت ، وقتی كاربران فقط به پنجره های ثابت ( بدون تصاویر متحرك ) نگاه می كنند ، این مساله چندان مهم نیست .
برای شركتها ، زمان پاسخگویی LCD ، ۳۵ میلی ثانیه و یا كمتر قابل قبول است برای بازی یا كاربردهای چند رسانه ای ( صوتی ـ تصویری ) مانیتوری با زمان بالاتر از ۲۰ میلی ثانیه نخرید .
البته بهترین زمان پاسخگویی برای این كاربردها ( صوتی ـ تصویری ) ، ۱۶ میلی ثانیه یا پایین تر ، توصیه می شود .

Stream
28-02-10, 16:21
در مورد Samsung XL2370 ، مانیتور واقعا خوبیه ولی نسبت به قیمتی که داره ارزش خرید نداره (قیمت حدود 1.5 برابر سایر مانیتورها !)
+

برای بازی به خوبی اون مانیتور LG که معرفی شد نیست.
+

Response Time یا زمان پاسخگویی هرچقدر کمتر باشه بهتره ، ولی این به معنی این نیست که هر عددی در مشخصات گفته شده بود اگه کم بود بهتره ... اون اعداد صرفا تئوری هستند. از نظر زمان پاسخگویی LG W2261VP رو تقریبا میشه بی رقیب دونست.

lover phoenix
28-02-10, 18:15
سلام
يك مانيتور خوب در بين 140 تا 190 چي هستش؟ ميشه معرفي كنيد؟ در بهترين وضعيت

armanmahdi
28-02-10, 18:31
تشکر دوستان----اما خود من P22700 رو دوست دارم که تنها مشکل نداشتن ورودی HD هستش ---حالا اگه کابل تبدیل DVI به HD بگیرم --مشکل حل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

javadshahvand
28-02-10, 19:04
تشکر دوستان----اما خود من P22700 رو دوست دارم که تنها مشکل نداشتن ورودی HD هستش ---حالا اگه کابل تبدیل DVI به HD بگیرم --مشکل حل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

مشکلی نیست

armanmahdi
28-02-10, 21:54
سلام
برو رایان صبا انتخاب کن ---بعدش مدلی رو که خواستی اینجا معرفی کن تا دوستان راجع بهش توضیح بدن---

armanmahdi
02-03-10, 04:27
سلام دوستان---آیا همه مانیتورهای p22-700 و p23-700 رو با قاب عکش دیجیتال باید خرید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه من قاب عکس نمیخوام!!!لازم ندارم----

armanmahdi
02-03-10, 04:39
مثل اینکه میشه-----
p22-700 رایان صبا=260 تومن
p22-700 پارسه الکترونیک=249 تومن
حالا به عنوان آخرین سوال از دوستان این مدل مانیتور بدون قاب دیجیتال باید چند باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این رو هم جواب بدین من دیگه رفتم بخرم-----تشکر

nima_hl
02-03-10, 09:48
مثل اینکه میشه-----
p22-700 رایان صبا=260 تومن
p22-700 پارسه الکترونیک=249 تومن
حالا به عنوان آخرین سوال از دوستان این مدل مانیتور بدون قاب دیجیتال باید چند باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این رو هم جواب بدین من دیگه رفتم بخرم-----تشکر

سلام

تا اونجا که میدونم این قضیه قاب دیجیتال یه تاریخی داشت که مدتیه تمام شده و دیگه با قاب فروخته نمیشه

در مورد تفاوت قیمت هم گمان میکنم این مونیتور با گارانتی سام به قیمت بالاتر و گارانتیهای دیگه به قیمت پائینتر به فروش میرسه که زمان خرید باید به این موضوع دقت کرد :give_rose:

Ashton
03-03-10, 11:38
سلام دوستان---آیا همه مانیتورهای p22-700 و p23-700 رو با قاب عکش دیجیتال باید خرید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه من قاب عکس نمیخوام!!!لازم ندارم----

اين دو مدل مانيتوري كه معرفي فرمودين جزو مانيتور هاي پر ايراد هستن. بهتون پيشنهاد ميكنم يه مقدار بيشتر تامل بفرماييد.
مشكلات زيادي راجع به اين مانيتور ها مطرحه. از جمله كيفيت پايين پنل ها، چيني بودن پنل ها و قيمت بالا نسبت به كاركرد و امكانات ضعيف
به جاي 22700 به شما 2261 رو پيشنهاد ميدم و اگر خرجش براتون مهم نيست 2286 رو

Ashton
03-03-10, 12:02
سلام

سلام دوست عزيزم. من زياد سيستم ميبندم و بامانيتور زياد سر و كار دارم. اميدوارم بتونم راهنماييت كنم:
تا 190 اين گزينه ها هستن:
1954TQ

صفحه نمايش گسترده
كنتراست منحصر بفرد 70,000:1
طراحي بسيار زيباي بدنه مشكي براق و كريستالي
مجهز به تکنولوژي DFC
داراي كليدهاي لمسي
زمان پاسخدهي سريع (2ms)
مجهز به ورودي DVI
مجهز به موتور پردازش تصوير
مجهز به كليد (4:3 in Wide, ez Zooming, Photo Effect) fun
مجهز به تكنولوژي هوشمند تنظيمات (Smart Package)

مانيتور خوبيه و من روي سيستم هركي بستم راضي بوده:

___________قيمت 190

مدل 2052 انيكس جزو مدل هاي عالي و خوبه كه خيلي عمر ميكنه

صفحه نمايش گسترده
كنتراست منحصر بفرد 10,000:1
طراحي استثنايي و زيبا
داراي بدنه براق تركيبي مشكي و طوسي
مجهز به تکنولوژي DFC
زاويه ديد بسيار وسيع
زمان پاسخدهي بسيار سريع (5ms)
مجهز به كليد FUN (جهت تنظيمات خاص تصوير)

قيمت 180

مدل 1953 هم هر كي من براش دادم راضي بوده تا 160 تومن هم ميتوني پيد كني(مدل هاي 19 تخفيف خوردن در ماديران و الان ارزونترن)

صفحه نمايش گسترده
داراي بدنه مشكي براق با قاب كريستالي
مجهز به تکنولوژي DFC

قيمت 160

قيمت كمتر هم هست. بستگي به كاربردت داره عزيز
واسه چه كاري؟ چند اينچ؟ شهرستاني؟

armanmahdi
07-03-10, 22:23
دستت طلا--اما من دیگه p22700 خریدم --- فعلا خوبه امیدوارم همین طور باشه----مانیتورهایی که معرفی کردی خیلی خوبن اما متاسفانه و یا خوشبختانه من ظاهر برام مهمه و از ظاهر p22700 خیلی خوشم اومد----

lover phoenix
09-03-10, 10:37
سلام دوست عزيزم. من زياد سيستم ميبندم و بامانيتور زياد سر و كار دارم. اميدوارم بتونم راهنماييت كنم:
تا 190 اين گزينه ها هستن:
1954TQ

صفحه نمايش گسترده
طراحي بسيار زيباي بدنه مشكي براق و كريستالي
مجهز به تکنولوژي DFC
داراي كليدهاي لمسي
زمان پاسخدهي سريع (2ms)
مجهز به ورودي DVI
مانيتور خوبيه و من روي سيستم هركي بستم راضي بوده:

___________قيمت 190

مدل 2052 انيكس جزو مدل هاي عالي و خوبه كه خيلي عمر ميكنه

صفحه نمايش گسترده
كنتراست منحصر بفرد 10,000:1
طراحي استثنايي و زيبا
داراي بدنه براق تركيبي مشكي و طوسي
مجهز به تکنولوژي DFC
زاويه ديد بسيار وسيع
مجهز به كليد FUN (جهت تنظيمات خاص تصوير)

قيمت 180

مدل 1953 هم هر كي من براش دادم راضي بوده تا 160 تومن هم ميتوني پيد كني(مدل هاي 19 تخفيف خوردن در ماديران و الان ارزونترن)

صفحه نمايش گسترده
داراي بدنه مشكي براق با قاب كريستالي
مجهز به تکنولوژي DFC

قيمت 160

قيمت كمتر هم هست. بستگي به كاربردت داره عزيز
واسه چه كاري؟ چند اينچ؟ شهرستاني؟

ممنون دوست عزیز
من مشهد هستم.
میخوام که
- تصویر شفاف
- با وضوح بالا داشته باشه و
- چشم هم کمتر اذیت بشه

عمر مفیدش بالا باشه
19 باشه بهتره

کارایی هم برای اینترنت، خوندن و مطالعه طولانی و البته گیم

1 سوال در کل ال جی رو پیشنهاد میکنید یا سامسونگ رو؟ بعضی ها میگند تصویر سامسونگ وضوح بهتری داره؟!؟

Ashton
13-03-10, 11:15
ممنون دوست عزیز
من مشهد هستم.
میخوام که
- تصویر شفاف
- چشم هم کمتر اذیت بشه

عمر مفیدش بالا باشه
19 باشه بهتره

1 سوال در کل ال جی رو پیشنهاد میکنید یا سامسونگ رو؟ بعضی ها میگند تصویر سامسونگ وضوح بهتری داره؟!؟

من خودم جزو طرفداران مانيتور هاي LG هستم. ولي سعي ميكن از روي تعصب حرف نزنم
در مورد وضوح تصوير: نه اينطور نيست. اين مباحث تبليغاتي هست كه خود شركت ها راه ميندازن. به طور كلي جديدا پنل هاي سامسونگ رو كه چين ميزنه (پنل هاي چين سامسونگ به ايران مياد) جديدا خيلي افتضاح شده.
من 1954tq و يا 1954s رو بهت پيشنهاد ميدم. جفتش عاليه. اما اگر ميخواي بازي هم بكني 1954tq زمان پاسخ گويي بهتري داره (2 ميلي ثانيه)
ولي هيچ كدوم فول اچ دي نيستن و اصلا نيازي بهش نيست . با كارايي شما همين 1954 خيلي خوبه
اينم لينكش:
قيمتشم فكر كنم 185 هست. اگر ارزونتر ميخواي از AOC بهت معرفي كنم
اما اگر نظرت رو سامسونگه خودت مدل مد نظرت رو بگو تا من قيمت رو و كارايي رو بگم و از دوستانيم كه دارن بپرسم خوبه يا نه

K1LOU
14-03-10, 10:13
مشکلی نیست

با سلام
در حالت استفاده از اين تبديلها آيا کيفيت نصبت به حالتي که خود مانيتور ورودي hdmi داره تفاوتي نداره ؟
تفاوت کيفيت hdmi نصبت به dvi چقدر است يعني در فيلمي با فرمت hd ؟
قيمت اين تبديل ها چقدره ؟
با تشکر

lover phoenix
20-03-10, 17:29
سلام
من بالاخره يك w1954TE خريدم.مندنبال TQ بودم اما پيدا نكردم و يك TE خريدم با همون قيمت و امكانات و مشخصات
در كاتالوگ جديد شركت ماد هم مدل 1954TQ موجود نبود وبجاش TE رو گذاشته بود
تفتوت اين ها با هم چي هست؟ من كه نتونستم پيدا كنم؟؟

Ashton
04-04-10, 12:26
با سلام
در حالت استفاده از اين تبديلها آيا کيفيت نصبت به حالتي که خود مانيتور ورودي hdmi داره تفاوتي نداره ؟
قيمت اين تبديل ها چقدره ؟
با تشکر

تفاوت داره . با HDMI كيفيت بهتره و اين تفاوت محسوس هست مخصوصا براي ديدن HD .

reza76622201
04-04-10, 12:46
ممنون دوست عزیز
من مشهد هستم.
میخوام که
- تصویر شفاف
- چشم هم کمتر اذیت بشه

عمر مفیدش بالا باشه
19 باشه بهتره

طبق آمار فروش مانيتور در آمريکا و جهان بالاترين فروش رو در دنيا مانيتورهاي سامسونگ دارن.
توي ايران اين ماديران هستش که با تبليغاتش LG رو به اين شدت جا انداخته.
به نظر من مانيتورهاي سري P سامسونگ در سري LCD و سري XL در سري LED (تا چندي ديگه وارد بازار ميشه) بهترين انتخاب مانيتور در بازار ايرانه.
گرچه پنلهاشم توي چين توليد بشه اما تحت ليسانس سامسونگه و کيفيتش عاليه. کما اينکه اونايي که به آمريکا هم ارسال ميشه چينيه.
اين تفکر که جنساي چييني کيفيت پاييني دارن در کل غلطه و بهترين جنساي توي خود آمريکا هم توسط چين با قيمت نازلتر از معادل آمريکائيش هست.
در هر صورت بنده به شما پيشنهاد مي کنم سامسونگ تهيه کنيد از مدلهاي زير:
P22500
P22700
P23500
P23700
تفاوتشون توي سايزشونه و ساختشون. همشون خوبن. همشونم Full HD هستند. توي LG هم W2261VP خوبه. W2286L که LED هست رو چون FUll HD نيست به هيچ عنوان پيشنهاد نمي کنم.
در نظر داشته باشيد تکنولوژي تمام فيلمها و بازيها داره به سمت Full HD ( رزولوشن 1080٭1920) ميره و حيفه که مانيتور غير Full HD بخريد.
قيمتهاي ماينتورهاي فوق بين 218000 تومان تا 280000 تومانه.
سوالي بود در خدمتم.

K1LOU
04-04-10, 15:55
تفاوت داره . با HDMI كيفيت بهتره و اين تفاوت محسوس هست مخصوصا براي ديدن HD .

با تشكر
در مورد تفاوت كيفيت استفاده از اين تبديلها نصبت به حالتي كه خود مانيتور پورت hdmi داره نظري ندارين ؟ يعني استفاده از اين مبدلها هيچ افت كيفيتي رو به همراه نداره ؟

reza76622201
05-04-10, 07:16
با تشكر
در مورد تفاوت كيفيت استفاده از اين تبديلها نصبت به حالتي كه خود مانيتور پورت hdmi داره نظري ندارين ؟ يعني استفاده از اين مبدلها هيچ افت كيفيتي رو به همراه نداره ؟

اين تبديلها کيفيت رو پايين مياره. عموما اون خروجي که خودش ذاتا HDMI هست به مراتب از نظر کيفيتي بالتر از اونيه که با تبديل به HDMI تبديل شده. همونطور که دوستمون Ashton فرمودن اين تفاوت بيشتر در فيلمها و بازيهاي HD و Full HD خودشو نشون ميده.

Stream
05-04-10, 14:12

تفاوتشون صفر است. هیچ فرقی با هم ندارند و حتی سیگنالشون دقیقا یکسان است.

با تشكر

1. این تبدیل ها هیچ کدوم تاثیری در کیفیت ندارند، دلیلش هم اینه که وقتی از این تبدیل ها استفاده می کنید کارت گرافیک متوجه نوع خروجی میشه و سیگنال مناسب با اون رو تولید می کنه. اصلا اسم تبدیل برای اینها مناسب نیست چون چیزی به چیزی تبدیل نمیشه.

2. اگه مانیتورتون DVI داره اصلا خودتون رو محدود به استفاده از HDMI نکنید. از نظر کیفیتی کوچکترین فرقی بین DVI و HDMI در هیچ زمینه ای نیست.

اين تبديلها کيفيت رو پايين مياره. عموما اون خروجي که خودش ذاتا HDMI هست به مراتب از نظر کيفيتي بالتر از اونيه که با تبديل به HDMI تبديل شده. همونطور که دوستمون Ashton فرمودن اين تفاوت بيشتر در فيلمها و بازيهاي HD و Full HD خودشو نشون ميده.

خروجی همشون ذاتا HDMI است، اون به اصطلاح تبدیل چیزی رو به چیزی تبدیل نمی کنه. اون به اصطلاح تبدیل DVI به HDMI فقط باعث میشه شما به یک طریق کابل HDMI رو وصل کنید به کارت گرافیک، بعد از اون کارت گرافیکتون می فهمه به HDMI وصل شده و می تونه صدا رو هم ضمیمه تصویر بکنه، وگرنه DVI و HDMI دقیقا یکسان هستند و این به اصطلاح تبدیل کوچکترین تاثیری در کیفیت نداره.

K1LOU
05-04-10, 22:22
تفاوتشون صفر است. هیچ فرقی با هم ندارند و حتی سیگنالشون دقیقا یکسان است.

1. این تبدیل ها هیچ کدوم تاثیری در کیفیت ندارند، دلیلش هم اینه که وقتی از این تبدیل ها استفاده می کنید کارت گرافیک متوجه نوع خروجی میشه و سیگنال مناسب با اون رو تولید می کنه. اصلا اسم تبدیل برای اینها مناسب نیست چون چیزی به چیزی تبدیل نمیشه.

2. اگه مانیتورتون DVI داره اصلا خودتون رو محدود به استفاده از HDMI نکنید. از نظر کیفیتی کوچکترین فرقی بین DVI و HDMI در هیچ زمینه ای نیست.

خروجی همشون ذاتا HDMI است، اون به اصطلاح تبدیل چیزی رو به چیزی تبدیل نمی کنه. اون به اصطلاح تبدیل DVI به HDMI فقط باعث میشه شما به یک طریق کابل HDMI رو وصل کنید به کارت گرافیک، بعد از اون کارت گرافیکتون می فهمه به HDMI وصل شده و می تونه صدا رو هم ضمیمه تصویر بکنه، وگرنه DVI و HDMI دقیقا یکسان هستند و این به اصطلاح تبدیل کوچکترین تاثیری در کیفیت نداره.
با سلام
از توضیحات کاملتون در این زمینه جناب stream تشکر می کنم . واقعا با توجه به تخصصی که در این زمینه دارید منو به صورت کامل قانع گردید
با تشکر کیوان

MasterLCD
27-04-10, 13:45

من با اينكه احترام زيادي براي stream قائلم بايد بگم: شايد از نظر تئوري دلايل شما منطقي باشه. ولي از نظر ظاهري و آن چيزي كه ديده ميشه:
كيفيت HDMI خيلي بيشتر از dvi هست. و كاملا تفاوت محسوس و زياده