PDA

مشاهده نسخه کامل : آنتی ویروسم آپ نمی شه

Rohham
24-01-10, 14:36
سلام دوستان
آنتی ویروس کسپراسکای 2010 دارم که بلک لیست نشده اما آپ دیت که می زنم بشه می بینم که می گه دیتابیسش آوت آو دیته...یعنی عملاً آپ دیت نمی شه...باید چی کار کنم به نظرتون...این مشکل دو روزه برام ایجاد شده...خواهش می کنم نظری به ذهتون می رسهه بدید بلکه راهی گشوده شه

rezaaghili
24-01-10, 23:18
فکر کنم بشه بصورت افلاین اول اپدیت روزش کنی بعد روزانه اپدیت بشه

این روش رو هم امتحان کن راستی میتونی به شرکت هم ایمیل بزنی

Computex
25-01-10, 00:32
سلام. مشکل عجیبیه! :1. (27):

به هر حال اگه خواستید راه حلی رو که جناب rezaaghili فرمودند پیگیری کنید ، میتونید از لینک زیر آپدیت های آفلاین Kaspersky 2010 رو دانلود کرده و به صورت آفلاین آنتی ویروس رو آپدیت کنید :

Only the registered members can see the link

موفق باشید.

mohammad1985
25-01-10, 11:01
برید نورتون اینترنت سیکوریتی رو نصب کنید حالشو ببرید ! و با کرکش تریالش رو تا 165 روز افزایش میده با آپ دیت مجانی و البته میتونید اپ دیتهاشو از جایی که اینترنت پرسرعت وجود داره بگیرید و روی هر سیستمی نصب کنید . بار اول آپدیت سنگینه ولی از سری های بعدی سبکتر میشه .

rezaaghili
26-01-10, 02:06
من با نود 32 هم مشکلی ندارم البته باید بدونی چطور ازش استفاده کنی(برنامه های مکمل)ول نورتون هم خیلی قویه موافقم

Rohham
26-01-10, 12:04
این کسپر خوبه نسبتاً به نظرم یه ذره همچین حجم آپ دیتاش بالاس...اون مورد هم حل شد تو قسمت ستینگ که می خواهید آفلاین آپ دیت کنید یه گزینه داره تو قسمت اد کردن که برای دیتابیس هست که زمان آفلاین آپ دیت غیرفعال می شه اما بعدش باید فعالش کرد باز که من این رو نمی دونستم...زدم و حل شد...ممنون از نظرات دوستان
در مورد نورتون به نظرم از نود خیلی بهتر بود...نود تنها وزتی که داره آپ دیتای کم حجمشه والا از نظر کارایی زیاد کار خاصی نمی کنه...زمانی که کسپر نصب کردم قبلش نود داشتم دو تا ویروس رو کامپیوترم بود که نود نشناخته بود اما کسپر شناخت...نورتون هم قبلاً داشتم سال 2008 عالی بود یه ذره فقط سنگینه...حداقل تا اون ورژ« که این جوری بود اما مشکل سریال و اینارو یادمه نداشتم باهاش...
تشکرات فراوان از دوستان:love:

mohammad1985
26-01-10, 20:39
نورتون دیگه اصلا سنگین نیست واقعا عالیه

rezaaghili
26-01-10, 23:23
نورتون ورژن اصلیش گیر میاد توی ایران؟

چنده اگه هست؟

mohammad1985
27-01-10, 03:30
نمی دونم چون آمریکاییه به صورت مستقیم برای ایران نداره ولی اصلیش فکر کنم 40 تومن باشه ( من با کرک تریال ریستش کار میکنم که 165 روزه میشه و بعد از 165 روز دوباره همون کار و 165 روز دیگه ! )