PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید مانیتور

meva
22-01-10, 14:02
سلام به همه دوستان
من قصد دارم مانیتور lcd بخرم یک روزی که نمایشگا ه کامپیوتر مشهد سیر کردم و اطلاعات کمیم بد دست آدم
و بین فروشند ها میگفتند این دو مارک زیاد با هم تقاوت ندارن بعضی ها میگفتن الجی بخر بعضی ها میگفتن سامسنوگ بخیر
به نکاتی من توجه دارم اینکه
جنس که میخام بخرم چینی نباشه مثلا همه جنس های سامسنگ چینی :1. (28):
در عوض الجی ساخت کره یامنتاژ خود مادیرانه (این قابل تهم تره ):yes:

بعضی فروشند ها میگن سامسونگ کیفیتش بلاتره اما من در یک نگاهی که به مانیتور جدید سامسنگ انداختم (T23700 به دل نشست شفافیت تصویرش نسبت به مدل های دیگه سامسونگ و برنده های دیگر کم تر بود

بین برنده الجی . سامسونگ و الجی کدام پیشنهاد میکنید و چرا

مدل های پیشنهادی خودم
P23700
P23500

برنده الجی :

W2261VP ..21.5" سري كريستال

W2286L... 22" LED مانیتوری که قصد خریدنش دارم ****
حلا ااساتید محترم کمک کن کدوم مدل پیشنهاد میکنید یا لگه هم مدل بهتر از این بود بگین
با تشکر از همه
:11()::11():

T800
22-01-10, 23:52
سلام
دوست عزیز اگه واقعا مشاوره واست اهمیت داره من دیروز از تهران همراه دوستم پس از بازدید از پاساژ رضا و ایران برگشتیم اگه تهران تشریف داری که میتونی بری از نزدیک مقایسه کنی اگه نه من مشاهدات و نتیجه خودم رو واست میگم اول لازم میدونم بگم من سر انتخاب مانیتور از سامسونگ گرفته تا ال جی بشترشونو تست کردم و نزدیک چنصدتومن هم سر خریدو فروش مانیتورها ضرر کردم تویه مانیتورهایی که من تا حالا با چشمام مقایسه کردم از بین مدلهایی که تو بازار موجود هست AOC 22V واقعا عالیه(نسبت به بقیه)AOC 20-22 SW+&a و سری S ال جی در مورد سری جدیدهای سامسونگ همونطور که گفتی اون چیزی نیست که ازشون تصور میشد کرد 22LED ال جی هم باور کن من تفاوتی با مثلا 2261v درش ندیدم ولی در مورد AOC 22v شک نکن در حد خودش عالیه حالا خودت میدونی من رویه تصویر مانیتور خیلی حساسم یعنی مهمترین بخش همین مانیتور واسم.

reza76622201
23-01-10, 07:09
سلام به همه دوستان
من قصد دارم مانیتور lcd بخرم یک روزی که نمایشگا ه کامپیوتر مشهد سیر کردم و اطلاعات کمیم بد دست آدم
و بین فروشند ها میگفتند این دو مارک زیاد با هم تقاوت ندارن بعضی ها میگفتن الجی بخر بعضی ها میگفتن سامسنوگ بخیر
به نکاتی من توجه دارم اینکه
جنس که میخام بخرم چینی نباشه مثلا همه جنس های سامسنگ چینی :1. (28):
در عوض الجی ساخت کره یامنتاژ خود مادیرانه (این قابل تهم تره ):yes:

بعضی فروشند ها میگن سامسونگ کیفیتش بلاتره اما من در یک نگاهی که به مانیتور جدید سامسنگ انداختم (T23700 به دل نشست شفافیت تصویرش نسبت به مدل های دیگه سامسونگ و برنده های دیگر کم تر بود

بین برنده الجی . سامسونگ و الجی کدام پیشنهاد میکنید و چرا

مدل های پیشنهادی خودم
P23700
P23500

برنده الجی :

W2261VP ..21.5" سري كريستال

W2286L... 22" LED مانیتوری که قصد خریدنش دارم ****
حلا ااساتید محترم کمک کن کدوم مدل پیشنهاد میکنید یا لگه هم مدل بهتر از این بود بگین
با تشکر از همه
:11()::11():

سلام دوست عزيز. بنده هم مانيتورهاي زيادي رو تست کردم.
مانيتور LG Faltron W2286L واقعا کيفيتش عاليه و تکنولوژيش هم که LED هست. پيشنهاد بنده هم همينه. اما يه مشکل داره و اونم اينه که آخرين رزولوشنش 1050٭1680 هست که اين واقعا يه معزله در اين مانيتور! يعني شما فيلمهاي Full HD رو نمي توني با کيفيت واقعي ببنيد و همچنين بازيها رو نمي تونيد روي رزولوشن بالا اجرا کنيد.
اين در حاليه که Samsung Syncmaster P22500 , P23500 , P23700 از نظر کيفيت و رزولوشن اين مشکلات رو ندارن.
پيشنهاد بنده در جمع يکي از اين سه مانيتوره.
سوالي بود در خدمتم.
:11():

meva
25-01-10, 03:49
سلام
من p23700 خریدم کیفیت فوقالعادی داره اما نمیدون نمیتوم با تاچش کنار بیام عصابمو میرزه بهم کلید خاموش روشنش خیلی سخت کار میکنه یک جوری میشه گفت قلقع داره باید در حالت عادی انقدر بزنی تا روش بشه بز جهات مختلف وزاویه های مختلف حلا نمیدون شادی تنظیمات داشته باشه کسی هست کمک کنه اگه خرابه زود برم پس پسش بدم

reza76622201
25-01-10, 07:06
دوست عزيز. بايد به راحتي خاموش و روشن بشه. اگر واقعا محل درستشو مي زنيد و مشکل داريد سريعا ببريدش گارانتي.