PDA

مشاهده نسخه کامل : هرچی در مورد ایکس باکس لایو میدونید بنویسید

arjen
22-01-10, 07:58
میخواستم بدونم که اگه بخوام از ایکس باکس لایو استفاده کنم باید سرعت اینترنتم چقدر باشه و ... (یه آموزش کامل)

Kratoos
18-04-10, 18:54
من با با سرعت 256 کیلوبایت تقریبا راحت بازی میکنم.
مشکلتو بگو من راهنماییت میکنم

arjen
15-01-11, 18:00
میخوام به لایو وصل بشم باید کنسولمو فرمت کنم؟stealthfull چیه؟

Curtis
15-01-11, 23:21
ببینید منظورتون از فرمت واضح نیست ولی برای وصل شدن به لایو چند نکته هست که باید رعایت بشه
1: فریمور دستگاهتون باید اخرین ورژن باشه که در حال حاضر lt+ 1.1 هست.(اگه توضیحی خواستید بگید )
2: دیسک بازیتون باید stealth باشه یعنی تمامی پچ هایی که مربوط به دیسک هست نصب باشه ( یعنی دیسک بازی رو با این پچ ها تبدیل به دیسک اورجینال میکنید)که کار راحتی هست ولی سعی کنید همیشه از جایی بازی بخرید که بازی stealth داشته باشه که کمتر جایی پیدا میشه که بازیاش stealth باشه.
3:ورژن داشبورتون هست که باید به اخرین ورژن اپدیت بشه .
همین موارد رعایت بشه عالیه در غیر این صورت به احتمال زیاد فلگ میشید و در اولین بن ویو بنتون میکنن.

arjen
16-01-11, 08:41
منظورم از فرمت کردن اینه که من قبلا بازیهای کپی که انجام دادم و اچیومنتهایی رو که بدست آوردم باید پاک کنم

arjen
16-01-11, 08:47
از کجا بفهمم که فلگ شدم یا نه؟آخرین ورژن داشبورد 12611هست؟

Curtis
16-01-11, 12:44
در مورد سوال اول خیر نیاز به فرمت نیست
در مورد دوم هم شما قبلا به live وصل شدید؟
اگه نه نیازی نیست در مورد فلگ شدن هم هنوز روشی نیست فقط یه برنامه هست که اونم زیاد دقیق نیست

arjen
16-01-11, 14:41
آقای curtisسوال دومتون رو متوجه نشدم(مهرث)البته ببخشیدا
اگه خدا نکرده بن بشم دستگاهم کلا خراب میشه یا فقط هاردم؟
من بازی nfs:hpرو خریدم و گذاشتم تو دستگاهم و درخواست آپدیت کرد. منم آپدیت کردم(از خود dvd)شنیدم که اگه بازیهای nfs:hpوac:brotherhoodرو داخل دستگاهم بزارم فلگ میشم.آیا حقیقت داره؟ممنون

arjen
16-01-11, 14:45
اگه درایو دستگاهم خالی باشه بن میشم
یعنی اگه بخوام بازیهای آرکید رو بازی کنم یا دانلود و...

arjen
16-01-11, 15:13
من تا حالا به لایو وصل نشدم اگه برای دانلود برم لایو و دیسک داخل کنسول نباشه بن میشم؟

Curtis
16-01-11, 17:12
ببین دوست عزیز اول اینکه سعی کن تمام سوالاتتون رو توی یه پست بپرسید چون اینجوری که چندتا میشه ادم یکم گیج میشه.
اگر بن بشید دیگه نمیتونید لایو بازی کنید وربطی به هارد نداره و دستگاهتون هم خراب نمیشه
در مورد بن شدن هم خیر شما اگه فریمور دستگاهت قدیمی باشه و یا non-stealth باشه احتمال بن شدنتون زیاده
اگه داخل درایو دستگاهتون دیسک نباشه بن نمیشید ولی در مورد بازی ارکید امکانش هست ببینید در کل هر چیزی که خلاف قانون کپی رایت باشه باعث بن شدنتون میشه که عمره ترین دلیل دیسک غیر stealth و فریمور هست
در مورد دو بازی بالا هم که فرمودید ببینید شما الان فریمور دستگاهتون رو میدونید؟؟
اگه lt باشه و از داشبورد کینکت استفاده کرده باشید (ورژن جدید) و بازی های بالا براتون اجرا شده باشه که هیچ ولی اگر ارور داده باشه 100درصد فلک شدید و در اولین اتصالتون به لایو اطلاعات برای مایکروسافت فرستاده میشه و در بن ویو که زمانشم نزدیکه بن میشید و درگه نمیشه کاریش کرد
ولی اگر فریمور دستگاهتون lt+ باشه مشکلی نیست .
شما به تازگی دستگاهتون رو اپیدست نکرید منظورم داشبورد نیستا فریمور درایورتون هست

arjen
18-01-11, 21:07
سلام آقای curtisممنون بابت راهنماییهاتون که واقعا با کمک شما خیلی چیزارو در مورد لایو بازی کردن فهمیدم(دمت گرم گرم گرمترین)
پس دستگاهم فلگ شده.اگه lt+رو بریزم حله یا بازم بن میشم؟من فقط داشبوردم رو آپدیت کردم به داشبورد کینکت12611
lt+ رو نریختم.بازم ممنون.

Curtis
18-01-11, 21:34
شما نگفتی وقتی ac , nfs رو گذاشتی تو دستگاه اجرا شد یا ارور داد ؟؟؟؟؟؟؟
اگه ارور داد بله فلگ شدید و اگر هم بعدش lt+ بریزید هیچ فرقی نمیکنه در هر صورت فلگ شدید.

arjen
19-01-11, 08:00
آره ارور میده.یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد؟

Curtis
19-01-11, 13:58
خیر هیچ کاریش نمیشه کرد.