PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای درست کردن فلش transcend

Alone man
19-01-10, 18:05
فلش من 16gb transcend که خداییش کیفیت خوبی داشته الان حدود یکسال دارمش مشکل من از وقتی شروع شد که وقتی به سیستم دوستم که کلوپ داره وصلش کردم (در ضمن فقط با این سیستم مشکل داشت)هر باری یه مشکل عجیب براش پیش میومد اما هر دفعه اونو یه جوری درستش میکردم(با نرم افزارهای که قابیلیت bootشدن دارند) تا اینکه این اخرین بار دیگه به هیچ جوری درست نشد و مشکلش اینه که پیغام میده باید formatکنید که وقتی اونو میزنی با پیغامthe disk is write protectedمواجه میشم از نظر سایز هم درست نشون میده (در ضمن در نرم افزارهای قابلیت boot شدن که برای پارتیشن بندی استفاده میشه قبلا جواب میداد اما دیگه حالا نه...)از دوستان عزیز میخوام که کمکم کنند (کارت گارانتیشو هم گم کردم)

amir.45
19-01-10, 18:33
به احتمال 99/5% ویروس گرفته!!!با یه انتی ویروس قوی و اپ دیت شده مثل norton 2010 اسکن کن.

N@VID
19-01-10, 22:34
سلام :

خطای فلش شما : disk is write protected

این دیسک محافظت می شود در برابر نوشتن !

دوست عزیز شاید فرمتی که می خواهید فلش رو فرمت کنید اشتباه انتخاب کردید !
ببنید مشخصات فورمت مانند عکس زیر است ؟

Only the registered members can see the link

آیا فلش شما گارانتی آی تی آر ( مرآت ) داشت ؟ برگه کوچک مقوایی
اگر درست نشد ببرش گارانتی ، درسته که کارت گارانتیش رو گم کردید ولی اگر دقت کرده باشید روی بدنه فلش یک کد وجود دارد
شما کافی است فلش را برای گارانتی ببرید و دعا کنید که این کد ها رو در سیستم گارانتیشون ذخیره کرده باشند

اگر خواستید بروید قبل از رفتن با شرکت تماس بگیرید : 66967128

hassanshaikhi
19-01-10, 22:42
توی سایت سازندش یه قسمت برای حل این مشکل هست

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

vahsat
19-01-10, 22:49
سلام
با نرم افزار OnLineRecovery ; که در خود سایت trans موجود است میتونی مشکلت حل کنی

Game
20-01-10, 11:37
ریکاوریش کن درست میشه فلش منم 32 گیگ بود همین طوری شده بود اینا بایوس هاشون به فنا می ره برای همین دوباره باید فلش بشن

esyoo
20-01-10, 20:01
فلش من 16gb transcend که خداییش کیفیت خوبی داشته الان حدود یکسال دارمش مشکل من از وقتی شروع شد که وقتی به سیستم دوستم که کلوپ داره وصلش کردم (در ضمن فقط با این سیستم مشکل داشت)هر باری یه مشکل عجیب براش پیش میومد اما هر دفعه اونو یه جوری درستش میکردم(با نرم افزارهای که قابیلیت bootشدن دارند) تا اینکه این اخرین بار دیگه به هیچ جوری درست نشد و مشکلش اینه که پیغام میده باید formatکنید که وقتی اونو میزنی با پیغامthe disk is write protectedمواجه میشم از نظر سایز هم درست نشون میده (در ضمن در نرم افزارهای قابلیت boot شدن که برای پارتیشن بندی استفاده میشه قبلا جواب میداد اما دیگه حالا نه...)از دوستان عزیز میخوام که کمکم کنند (کارت گارانتیشو هم گم کردم)

سی دی ویندوز رو بگذار داخل سی دی رام و بوت کن. واون وقت از طریق ویندوز فلشت رو فرمت کن
برای من که بارها جواب داده
البته زمانی که از هیچ روشی جواب نمی گرفتم.
موفق باشی

tamimi
21-01-10, 09:36
سلام
من فکر میکنم این مشکل از bad sector باشه یه اسکنکن شاید درست شه.

AMD>INTEL
21-01-10, 09:38
اول با همون برنامه که دوستان معرفی کردند امتحان کن .

hamed_wise
23-01-10, 22:45
سلام
صد درصد با نرم افزار آنلاين ريكاوري درست ميشه , توي سايت ترنسند هستش

blacksina
26-01-10, 16:13
سلام

دوستان من یه فلش کینگستون 64 گیگ دارم که مدتیه خراب شده (داستان خراب شدنش طولانیه)

الان وقتی به ویندوز وصل میکنم ویندوز میفهمه که یه وسیله ای به USB وصل شده ولی نمیتونه بفهمه چیه و من نمیتونم از فلش استفاده کنم

با برنامه ی درست کردن فلش مال HP امتحان کردم میشناسه که یه فلش درایو 64گیگی وصل شده ولی وقتی میخوام فرمت کنم بعد از یه مدت ارور the disk is write protected میده و فرمت نمیکنه

دوستان کسی راه حلی داره که این فلش من دوباره زنده بشه؟

ممنون

blacksina
27-01-10, 19:09
سلام

دوستان من یه فلش کینگستون 64 گیگ دارم که مدتیه خراب شده (داستان خراب شدنش طولانیه)

الان وقتی به ویندوز وصل میکنم ویندوز میفهمه که یه وسیله ای به USB وصل شده ولی نمیتونه بفهمه چیه و من نمیتونم از فلش استفاده کنم

با برنامه ی درست کردن فلش مال HP امتحان کردم میشناسه که یه فلش درایو 64گیگی وصل شده ولی وقتی میخوام فرمت کنم بعد از یه مدت ارور the disk is write protected میده و فرمت نمیکنه

دوستان کسی راه حلی داره که این فلش من دوباره زنده بشه؟

ممنون

کسی پیشنهادی نداشت؟

javadshahvand
27-01-10, 19:26
کسی پیشنهادی نداشت؟

در صورت نداشتن گارانتی: چاره ای جز دور انداختنش نداری

rrasheli
27-01-10, 20:04
دوستان سلام
من يه فلاش دارم كه وقتي روي سيستم مي ذارم مي شناسه ولي باز نمي كنه و ارور مي ده. چيكار كنم؟
كمكم كنيد.
يا علي

Alone man
03-02-10, 00:17
دوستان سلام ببخشید دیر شد با استفاده از نرم افزار online recovery که تو سایت ترنسند هست درستش کردم(از همه بچه ها ممنونم مخلص همتون):love::love::love:

zandieh2003
06-02-10, 21:04
سلام
من هم ترانسند 16 گیگ ts16gsdhc6 دارم با دوربین کانن EOS500D کار میکرد یکدفعه وقتی دوربین رو روشن کردم
پیام داد فرمت کن فرمت نشد ظرفیتش 520 کیلو بایت شده با حدود بیست نرم افزار روش کار کردم درست نشد حتی
با سی دی ویندوز هم نشد یک نرم افزار شروع به فرمتش کرد وسط کار پیام داد WRITE PROTECTED بردم گارانتی مرآت گفتند کارت گارانتی باید داشته باشی و روی خود کارت هم هولوگرام ITR باید باشه چون با دوربین باهم خریده بودم بردم ناصر خسرو فروشنده که فرق نخود لوبیا با فلش و مموری را تشخیص نمیداد یک کارت گارانتی مرآت 16 گیگ دادگفت ببر شرکت روی کارت را دیدم نوشته بود JET FLASH بطرف گفتم مومن این که
کارت گارانتی فلشه نه SDHC خلاصه سرتونو درد نیارم قرار شد فروشنده کارت رو بده به فروشگاهی که ار آنجا خریده و اون ببره شرکت بلکه فرجی بشه . من فکر کنم ویروس بسیار قوی است که مموری را کمپرس میکنه
و پسورد میذاره روش. در نتیجه ویروس کش بسیار قوی باید داشته باشید تا اونو درست کنه یا اینکه چون گارانتی
نداره ببرید جنب شرکت مرات طبقه سوم شماره 306 و فلشش کنند که احتمالا دفتری که این کار رو میکنه و
کلی هزینه میگیره مال خود مرات باشه . راه حل دیگه بنظر من اینکه نرم افزاری پیدا کنید که ابتدا پسورد را برداره
سپس فرمتش کنید که این هم معلوم نیست چنین نرم افزاری گیر بیارید . راه حل نهائی هم اونه که کارت را
بندازی سطل آشغال و به پدر و مادر هرچی تاجر و فروشنده و صادرکننده مجوز برای اونها لعنت خدا را بفرستی که کالای بی کیفیت و بی گارانتی وارد نکنند .

N@VID
06-02-10, 22:20
سلام :

برنامه های زیر را برای فرمت سطح پایین دانلود کنید ! حتما پشیمان نمی شوید ...:11():

Hard Disk Low Level Format v2.36 (Only the registered members can see the link)

برنامه ای مفید برای مدیریت بر روی هاردتان که دارای قابلیت های زیر میباشد: - بهینه سازی و مدیریت هارد دیسک - تغییر پارتیشن بندی هارد بدون از دست دادن اطلاعات - بازیابی پارتیشن های گم شده - پشتیبان گیری از اطلاعات هارد - پارتیشن بندی هاردهای مختلف مانند Sata - Note Book - مرتب کردن اطلاعات هارد جهت بالا بردن سرعت سیستم عامل - بازگرداندن هارد به قالب و فرمت کارخانه ای

************************************************** ************************************

HDD Low Level Format Tool ver.2.36 build 1181 (Only the registered members can see the link)

یکی از موثرترین راه های از بین بردن بدسکتور هارد استفاده از فرمت سطح پایین یا همان Low Level Format است. با استفاده از این برنامه می توانید یک هارد را تحت ویندوز فرمت سطح پایین کنید. این برنامه تقریبا از تمامی هاردها مانند مکستور، سی گیت، سامسونگ، هیتاچی، توشیبا، وسترن دیجیتال ، آی بی ام، فوجیتسو ، کوانتوم پشتیبانی می کند. این برنامه توانایی فرمت انواع هارد IDE و SATA و اسکازی و USB را دارد. با این برنامه می توانید حافظه های فلش را نیز فرمت کنید که در بعضی موارد می توانید اشکالات آنها را برطرف کنید. وقتی هاردی را با این برنامه فرمت می کنید امکان بازیابی اطلاعات آن به هیچ طریقی وجود ندارد

S A E E D
24-05-11, 16:10
سلام دوستان
من هم همین فلش رو دارم ولی4گیگ هستش
چند روز پیش که به کامپیوترم زدمش اخطار داد که باید فرمت بشه
منم فرمتش کردم ولی ار اون به بعد دیگه باز نشد!!
وقتی میزنمش به کامپیوتر لامپ روش روشن می شه ولی کامپیوتر هیچ عکس العملی نشون نمیده
لطفا راهنمایی کنین