PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید تلویزیون LCD

G E N E R A L ™
19-01-10, 14:09
سلام دوستان :11():

حقیقتش ما قصد خرید یک تلویزیون LCD داریم. ترجیحا مارک Sony . هرچی من سعی کردم که بگم از بانه نخریم جنس هاش بگیر نگیر داره نشد . :1. (28):

حالا اگه دوستان لطف کنن چند مارک خوب معرفی کنن و همچنین اگر کسی راهی برای تست سالم بودن و ... بلد هست ممنون میشم به ما هم بگه . :11():

از نظر اینچ هم بگم که 30 تا 40 باشه :دی (دقیق نمیدونم ) :whistle:

Olesius
19-01-10, 14:22

حقیقتش ما قصد خرید یک تلویزیون LCD داریم. ترجیحا مارک Sony . هرچی من سعی کردم که بگم از بانه نخریم جنس هاش بگیر نگیر داره نشد . :1. (28):

حالا اگه دوستان لطف کنن چند مارک خوب معرفی کنن و همچنین اگر کسی راهی برای تست سالم بودن و ... بلد هست ممنون میشم به ما هم بگه . :11():

سلام میلاد جان...

در این مورد دوستان بهتر می تونن راهنمایی کنن/ من فقط می تونم در مورد بانه (شهر مرزی) توضیح بدم!

نمی دونم شما چه طرز فکری در مورد این شهر و جنس هاش داری ولی این شهر هم مثل خیلی جاهای دیگه جنس خوب و بد کنار هم هستند...

بیشتر محصولات سامسونگی که سام سرویس گارانتی می کنه ساخت چین هستند ولی شما در بانه می تونید سامسونگ ساخت کره پیدا کنید!

فروشنده های این شهر هم شخصا بهتون می گن که این چینی هست و ارزون و کره ای گرون تر!

در مورد Sony هم همین طور...

و در آخر اینکه درسته گارانتی رسمی ندارند ولی فروشنده براتون توی فاکتور می زنه که تا یکسال اگر مشکلی پیش اومد تعویض می کنه!!!:1. (23):

این کمکی بود که می تونستم بکنم...
موفق باشی..:11():

HoSsEiN.iR
19-01-10, 14:28
سامسونگ واقعا عالیه:cool:
LED سری 7 :

Only the registered members can see the link

SAMSUNG - 40" - UA40B7000WW - LED------------------------------------------2,100,000

مشخصات کامل (Only the registered members can see the link)

G E N E R A L ™
19-01-10, 14:28
سلام میلاد جان...

در این مورد دوستان بهتر می تونن راهنمایی کنن/ من فقط می تونم در مورد بانه (شهر مرزی) توضیح بدم!

نمی دونم شما چه طرز فکری در مورد این شهر و جنس هاش داری ولی این شهر هم مثل خیلی جاهای دیگه جنس خوب و بد کنار هم هستند...

بیشتر محصولات سامسونگی که سام سرویس گارانتی می کنه ساخت چین هستند ولی شما در بانه می تونید سامسونگ ساخت کره پیدا کنید!

فروشنده های این شهر هم شخصا بهتون می گن که این چینی هست و ارزون و کره ای گرون تر!

در مورد Sony هم همین طور...

و در آخر اینکه درسته گارانتی رسمی ندارند ولی فروشنده براتون توی فاکتور می زنه که تا یکسال اگر مشکلی پیش اومد تعویض می کنه!!!Only the registered members can see the link

این کمکی بود که می تونستم بکنم...
موفق باشی..Only the registered members can see the link

مرسی واقعا اگه اینطوری باشه که خیلی خوبه ...

G E N E R A L ™
19-01-10, 14:30
اگه میزان هزینه را مشخص کنید بهتر میشه تصمیم گرفت Only the registered members can see the link

سامسونگ واقعا عالیه:cool:
LED سری 7 :

SAMSUNG - 40" - UA40B7000WW - LED------------------------------------------2,130,000

2 میلیون که خیلی زیاده دورو بر 1 میلیون میخوام .

(مرسی از این که راهنمایی میکنی )

MicroSystem
19-01-10, 14:38
دوستان TV LG LCD چه طوره؟
به پاي سامسونگ ميرسه يا نه?
32 ش رو کسي قيمت داره؟

HoSsEiN.iR
19-01-10, 14:58
2 میلیون که خیلی زیاده دورو بر 1 میلیون میخوام .

(مرسی از این که راهنمایی میکنی )

خواش میکنم وظیف بود :11():

این دو مدل هم پیدا کردم البته قیمتشو نمیدونم میتونید زنگ بزنید نمایندگی سامسونگ سوال کنید :
LN40A650A1R (Only the registered members can see the link)
LE40A686M1F (Only the registered members can see the link)

D J V A H I D
19-01-10, 15:01
من به شخصه سامسونگ رو پیشنهاد میدم ... دور و بر پاناسونیک و ال جی اصلا نرو ...
سونی عالیه ...
سامسونگ دقیقا مدلش یادم نیست ... سری 4 - 470 فکر میکنم دور و بر 980 هست ...
ما هم خودمون از همین گرفتیم ... کنتراست 50000 هست ... کیفیتش واقعا عالیه ...
خروجی هاش هم کامله ... 3 تا hdmi ... خروجی audio video 3 عدد و کلی خروجی عجیب و غریب دیگه
بین سری 4 و 5 تفاوت زیادی نیست با این تفاوت که سری 5 گرونتره ...
من خودم کلی تحقیق کردم و با توجه به بودجه 1 ... این بهترین انتخاب بود ...
دیگه هر جور خودت صلاح میدونی ... :1. (26):

دقیقا مدل زیر ...

G E N E R A L ™
19-01-10, 15:08
میگم میشه LCD هایی معرفی کنین که قابلیت پخش فیلم از روی فلش هم داشته باشه ؟ ممنون میشم.

N@VID
19-01-10, 21:09
سلام :

من زیاد بانه و مریوان رفتم و لوازم خریدم ...
تجربه نشون داده بدلیل بورس شدن بانه ، قیمت لوازم در بانه بمراتب از مریوان بیشتر است !
من برای یکی می خواستم ال سی دی سامسونگ بگیرم اول رفتم بانه قیمت گرفتم و بعد رفتم مریوان ...
شاید باور نکنید که در مریوان ارزنتر بود و ال سی دی رو از مریوان خریدم !
همچنین چندین دستگاه اسپیلت نیز از مریوان خریدم که قیمت هاش بهتر از بانه بود .

(( توصیه دوستانه ! قبل از خرید حتما از چندین مغازه قیمت بگیرید ... ))

reza76622201
20-01-10, 07:22

دوست عزيز . بنده حدود 3 ماه در ايم مورد واسه يکي از آشناها تحقيق کردم. برند سوني علي رغم همه جو سازيهايي که بر عليهش شده واقعا بهترينه. اما متاسفانه هنوز LED نزده(يه مدل زده 7 ميليون که اصلا نميارزه).
اگر بتونيد که 2100000 هزينه کنيد که Samsung Series 6 LED 40 Inch بهترين انتخابه و شفافيت و کيفيت LED چيز ديگست مصزفشم 140 وات هست که نسبت به معادل سوني ال سي دي 30 وات کمتره .(قيمت بانه ارزونتره 100 درصد)
اما اگر زير 2 ميليون مي خواين بهترين انتخاب Sony W550 هست که واقعا يه شاهکاره(32 اينچش حدود 1200000 و 40 اينچش حدود 1700000 تومان با گارانتي شرکت بازرگاني ايران(البته بانه ارزونتره)).
هر سوالي داشتيد در خدمتم.

Ardalan
20-01-10, 12:41
40b690 از سامسونگ رو بگیرید پیشمون نمیشید
بنده مدل 32 اینچ رو دارم واقعا محشره
هم کیفیت خوبی داره هم اینکه DLAN داره و میتونید کامپیوتر رو بهش شیر کنید و هارد کامپیوتر رو به اشتراک بزارید یعنی هر فیلمی رو هارد دارید روی تلویزیون پخش کنید
همچنین دو تا درگاه USB داره که میتونید بهش فلش مموری رو وصل کنید و از هارد اکسترنال استفاده کنید
همه نوع فرمتی هم ساپورت میکنه !!
در کل نسبت به قیمتش میصرفه
من مدل 32 اینچ رو گرفتم 690 تومن

G E N E R A L ™
20-01-10, 14:00
دوست عزيز . بنده حدود 3 ماه در ايم مورد واسه يکي از آشناها تحقيق کردم. برند سوني علي رغم همه جو سازيهايي که بر عليهش شده واقعا بهترينه. اما متاسفانه هنوز LED نزده(يه مدل زده 7 ميليون که اصلا نميارزه).
اگر بتونيد که 2100000 هزينه کنيد که Samsung Series 6 LED 40 Inch بهترين انتخابه و شفافيت و کيفيت LED چيز ديگست مصزفشم 140 وات هست که نسبت به معادل سوني ال سي دي 30 وات کمتره .(قيمت بانه ارزونتره 100 درصد)
اما اگر زير 2 ميليون مي خواين بهترين انتخاب Sony W550 هست که واقعا يه شاهکاره(32 اينچش حدود 1200000 و 40 اينچش حدود 1700000 تومان با گارانتي شرکت بازرگاني ايران(البته بانه ارزونتره)).
هر سوالي داشتيد در خدمتم.سلام

ممنون بابت راهنمایی . ولی من این W550 که میگین رو نتونستم پیدا کنم میشه یه مشخصات کامل + عکس بهم بدین ؟

هم کیفیت خوبی داره هم اینکه DLAN داره و میتونید کامپیوتر رو بهش شیر کنید و هارد کامپیوتر رو به اشتراک بزارید یعنی هر فیلمی رو هارد دارید روی تلویزیون پخش کنید
همچنین دو تا درگاه USB داره که میتونید بهش فلش مموری رو وصل کنید و از هارد اکسترنال استفاده کنید

سلام تشکر از شما بابت راهنمایی . بنده متاسفاانه این مدل رو هم نتونستم پیدا کنم :دی اگه میشه عکس و جزئیات بیشتر بزارین.

MicroSystem
20-01-10, 16:21
خيلي خوبه
ما که حالا پول نداريم ولي اگه يکي 2 سال ديگه LED 40 بشه اين قيمت خوبه

reza76622201
23-01-10, 08:20
سلام

ممنون بابت راهنمایی . ولی من این W550 که میگین رو نتونستم پیدا کنم میشه یه مشخصات کامل + عکس بهم بدین ؟

سلام تشکر از شما بابت راهنمایی . بنده متاسفاانه این مدل رو هم نتونستم پیدا کنم :دی اگه میشه عکس و جزئیات بیشتر بزارین.
دوست عيز. اين مدل توي نمايندگيهاي سوني ريخته. کافيه حضوري تشريف ببريد تا از نزديک ببينيد . اينم لينکش:

سوالي بود در خدمتم.

Mahdi_Moosavi
23-01-10, 10:56

من با نظر اردلان جان موافقم .. بهترین انتخاب تو این رنج قیمت همین 40B650 ( 40B690)l سامسونگ هستش ..

از جمله خودم و خیلی از اقوام از همین بانه LCD خریدیم .. همه چیز عالیه و هیچ مشکلی وجود نداره ..

قیمت 40B650 تو بانه باید حدودا 1,100 باشه ..

لینک مشخصات :

MicroSystem
23-01-10, 11:22
من با نظر اردلان جان موافقم .. بهترین انتخاب تو این رنج قیمت همین 40B650 ( 40B690)l سامسونگ هستش ..

از جمله خودم و خیلی از اقوام از همین بانه LCD خریدیم .. همه چیز عالیه و هیچ مشکلی وجود نداره ..

لینک مشخصات :
يعني 2 ميليون تومن تو بانه 1.1 هست
خيلي عاليه
اگه پيكسل سوخته داشت چكار بايد كرد تعويض ميكنند؟

Mahdi_Moosavi
23-01-10, 11:45
يعني 2 ميليون تومن تو بانه 1.1 هست
خيلي عاليه
اگه پيكسل سوخته داشت چكار بايد كرد تعويض ميكنند؟

در حال حاضر این مدل با یک دستگاه سینمای خانگی که قیمتش حدودا 300 هزار تومان هست در تهران با قیمت 1,750 فروش میره . شما اگر مایل باشی اون سینما خانگی رو حذف می کنن براتون . که قیمت تمام شدش برای شما 1,450 میشه حدودا .

این لینک فروشگاه مرکزی سامسونگ :

من خودم حدودا 45 روز پیش مدل LED 40B7000 رو که اون موقع اینجا با سینما خانگی 2,480 بود ، بانه خریدم 1,480 ... چند روز پیش که یکی از رفقا رو دیدم قیمت این مدل رو حدود 1,460 گرفته بود .

پیکسل سوخته هم تو این مدل های High-END خیلی کم پیدا میشه .. ولی بهت توصیه می کنم اگر می خوای از بانه خرید کنی، از داخل پاساژ ها و مغازه های شناخته شده خرید کنی .. اونجا هم هیچ محدودیتی برای تست TV برای شما قائل نمی شن .. من خودم اونجا 2 مدل دیگه هم برای رفقا گرفتم .. هر 3 مدل رو از کیفیت تصویر گرفته تا کنترل ها و USB و دیگر قابلیت های TV همه جوره تست کردم ...

برای مثال برای تست پیکسل سوخته ، 3 تا عکس کامل با رنگ های قرمز، سفید و مشکی رو که داخل USB Flash ریخته بودم رو TV اجرا می کردم و تصویر رو با دقت برانداز می کردم .

این تست ها حدودا 1 ساعتی طول کشید .. اتفاقا اونجا فروشنده هاش استقبال هم می کنن که شما با دقت TV ها رو برانداز می کنی .. چون دردسر خودشون کمتر میشه در آینده .

MicroSystem
23-01-10, 12:20
در حال حاضر این مدل با یک دستگاه سینمای خانگی که قیمتش حدودا 300 هزار تومان هست در تهران با قیمت 1,750 فروش میره . شما اگر مایل باشی اون سینما خانگی رو حذف می کنن براتون . که قیمت تمام شدش برای شما 1,450 میشه حدودا .

این لینک فروشگاه مرکزی سامسونگ :

من خودم حدودا 45 روز پیش مدل LED 40B7000 رو که اون موقع اینجا با سینما خانگی 2,480 بود ، بانه خریدم 1,480 ... چند روز پیش که یکی از رفقا رو دیدم قیمت این مدل رو حدود 1,460 گرفته بود .

پیکسل سوخته هم تو این مدل های High-END خیلی کم پیدا میشه .. ولی بهت توصیه می کنم اگر می خوای از بانه خرید کنی، از داخل پاساژ ها و مغازه های شناخته شده خرید کنی .. اونجا هم هیچ محدودیتی برای تست TV برای شما قائل نمی شن .. من خودم اونجا 2 مدل دیگه هم برای رفقا گرفتم .. هر 3 مدل رو از کیفیت تصویر گرفته تا کنترل ها و USB و دیگر قابلیت های TV همه جوره تست کردم ...

برای مثال برای تست پیکسل سوخته ، 3 تا عکس کامل با رنگ های قرمز، سفید و مشکی رو که داخل USB Flash ریخته بودم رو TV اجرا می کردم و تصویر رو با دقت برانداز می کردم .

این تست ها حدودا 1 ساعتی طول کشید .. اتفاقا اونجا فروشنده هاش استقبال هم می کنن که شما با دقت TV ها رو برانداز می کنی .. چون دردسر خودشون کمتر میشه در آینده .
ممنون
اينها تيونر DVB-T ندارند؟
و اينكه چرا با وجود اينكه LED backlight هست مصرفش نسبتا بالا است (180 وات)

Mahdi_Moosavi
23-01-10, 12:35
ممنون
اينها تيونر DVB-T ندارند؟
و اينكه چرا با وجود اينكه LED backlight هست مصرفش نسبتا بالا است (180 وات)

خیر ، مدل های آسیایی که همگی ساخت مالزی هستن ، هیچ کدوم تیونر دیجیتال ندارند . فقط مدل های اروپایی این تیونر رو دارند . مدل هایی هم که در بانه پیدا میشه عمدتا ، سفارش خاورمیانه و دبی هستن و فاقد تیونر دیجیتال .

40B650 یه LCD با بک لایت CCFL هستش ... در واقع یه LCD معمولی هستش .. شما کجا خوندی که این مدل LED backlight هست ؟

rezaaghili
23-01-10, 13:08
این تیونر دیجیتال چیه؟ و چه فرقی با مدل های انالوگ داره

مرسی

Mahdi_Moosavi
23-01-10, 14:16
این تیونر دیجیتال چیه؟ و چه فرقی با مدل های انالوگ داره

مرسی

تیونر دیجیتال قابلیت دریافت کانال هایی که با استاندارد DVB-T پخش می شن رو داره ..

Digital Video Broadcasting — Terrestrial (Only the registered members can see the link) تو تهران اگه اشتباه نکنم 2 سالی هست که به صورت آزمایشی راه افتاده و استان های همجوارش هم می تونن امواج رو دریافت کنن .

در واقع شما با یک آنتن UHF معمولی می تونید کانال های تلویزیونی و رادیویی صدا و سیما رو با کیفیت دیجیتال ( مشابه کیفیتی که در رسیور های ماهواره ای مشاهده می کنید ( DVB-S ) ) مشاهده کنید .

در حال حاضر کانال های زیر با استاندارد DVB-T قابل مشاهده هستن :

IRIB-TV1
IRIB-TV2
IRIB-TV3
IRIB-TV4
IRIB-TV5
IRINN
AMOUZESH
QURAN-TV
PRESS TV
AL-KOUSAR
JAAMEJAM 1
IRIB MOSTANAD
IRIB OSTANI
AL-ALAM

البته چندین کانال رادیویی هم هست که بنده الان حضور ذهن ندارم .

Mahdi_Moosavi
23-01-10, 14:27

لینک مشخصات :

تصییح می کنم :

قیمت امروز این مدل LCD در بانه حدودا 1,070 هستش .

MicroSystem
23-01-10, 17:11
خیر ، مدل های آسیایی که همگی ساخت مالزی هستن ، هیچ کدوم تیونر دیجیتال ندارند . فقط مدل های اروپایی این تیونر رو دارند . مدل هایی هم که در بانه پیدا میشه عمدتا ، سفارش خاورمیانه و دبی هستن و فاقد تیونر دیجیتال .

40B650 یه LCD با بک لایت CCFL هستش ... در واقع یه LCD معمولی هستش .. شما کجا خوندی که این مدل LED backlight هست ؟
اوه ببخشيد
من با اين قاطي كردم:

G E N E R A L ™
24-01-10, 08:52
تشکر بسیار زیاد از دوستانی که کمک و راهنمایی کردن به خصوص اردلان و مهدی موسوی وحید و علی آقای گل

دوستان میگم که این سری LED سامسونگ که معرفی کردین به نظر چیز محشری میاد فقط چند تا سوال دیگه بپرسم :

این فلش که عرض کردین میخوره میخواستم ببینم قابلیت پخش فیلم از روی فلش هم داره ؟ چه پسوند هایی رو ساپرت میکنه ؟ در کل با فلش روی TV چه کارایی میشه کرد ؟ (عکس فیلم و ... ) آخه این مورد واسم خیلی مهم هست .

دیگه اینکه اگه میشه اون عکس هایی که مهدی جان عرض کردی برای تست برده بودی اگه لطف کنی به من هم بدی ممنون میشم.

reza76622201
24-01-10, 09:40
تشکر بسیار زیاد از دوستانی که کمک و راهنمایی کردن به خصوص اردلان و مهدی موسوی وحید و علی آقای گل

دوستان میگم که این سری LED سامسونگ که معرفی کردین به نظر چیز محشری میاد فقط چند تا سوال دیگه بپرسم :

این فلش که عرض کردین میخوره میخواستم ببینم قابلیت پخش فیلم از روی فلش هم داره ؟ چه پسوند هایی رو ساپرت میکنه ؟ در کل با فلش روی TV چه کارایی میشه کرد ؟ (عکس فیلم و ... ) آخه این مورد واسم خیلی مهم هست .

دیگه اینکه اگه میشه اون عکس هایی که مهدی جان عرض کردی برای تست برده بودی اگه لطف کنی به من هم بدی ممنون میشم.

آره واقعا اين LED محشره. از روي فلش عکس و آهنگ و فيلم در چند فرمت معروف رو پخش مي کنه. اگر توي سايتش بريد اونارو ليست کرده. اگر پيدا نکرديد بگيد تا براتون سرچ کنم. کارآيي فلش صرفا همينه که شما عکسها و فيلمها و آهنگها رو در صورتيکه ساپورت کنه بدون نياز به هيچ دستگاه خاصي پشخ کنيد. همين و همين.البته ممکنه که Firmware تلويزيون هم از طريق فلش آپديت بشه.

Mahdi_Moosavi
24-01-10, 12:40

LED 40B7000 و LCD 40B650 قابلیت پخش عکس با فرمت JPEG ، موزیک با فرمت MP3 و ویدئو با فرمت های مطابق با جدول زیر رو دارا می باشند :

همانطور که می بینید تمامی فرمت های رایج رو حتی با کیفیت Full HD پشتیبانی می کنه. همچنین می تونید فایل های زیرنویس فارسی و انگلیسی با فرمت های مختلف رو هم همراه فیلم ها پخش کنید .

در واقع این TV خودش کار یه HDD PLAYER که قیمت حدودا 150 هزار تومان هست رو انجام میده !

ناگفته نمونه این TV دو پورت USB داره که پورت دوم رو میشه برای اتصال هارد دیسک اکسترنال استفاده کرد . برای مثال خودم یه هارد اکسترنال 500GB بهش وصل کردم و بدون مشکل داره کار میکنه !

دیگه اینکه اگه میشه اون عکس هایی که مهدی جان عرض کردی برای تست برده بودی اگه لطف کنی به من هم بدی ممنون میشم.عکس های مربوطه در یک فایل ZIP ضمیمه (Only the registered members can see the link)پست شده .

D J V A H I D
24-01-10, 12:56
تشکر ویژه از مهدی موسوی عزیز ... اطلاعات بسیار خوبی نصیبمان گردید ... :love:

NVIDIA>ATI
24-01-10, 18:07
دوستان تفاوت اصلی تلویزیون های led با lcd چیه؟ و کدوم بهتره؟

Maximilian
24-01-10, 20:45
اطلاعات جالبی بود ،ولی بنظر من پلاسما پاناسونيک هم حرف هايی واسه گفتن داره ،مصرف برق پلاسما ها زياد بوده ولی مدل جديد دقيق نميدونم
مهدی جان،دوستان من بچه مثبت از کجا ميتونم يه تی وی با تيونر dvb-t گير بيارم؟ تنها راهش آوردن از اروپا است؟:1. (28)::1. (28)::1. (28):

MicroSystem
24-01-10, 20:49
مهدی جان،دوستان من بچه مثبت از کجا ميتونم يه تی وی با تيونر dvb-t گير بيارم؟ تنها راهش آوردن از اروپا است؟
منم همين سئوال واسم پيش آمده

Mahdi_Moosavi
24-01-10, 22:07
دوستان تفاوت اصلی تلویزیون های led با lcd چیه؟ و کدوم بهتره؟

تفاوت اصلی این دو مدل فقط در نوع Backlight ( نوردهی ) پشت پنل هاست . در مدل LED این نوردهی توسط LED و در مدل های LCD این نوردهی توسط لامپ های CCFL انجام می گیره .

در واقع LED TV های کنونی دقیقا از نظر فناوری پایه و پنل ها دقیقا مشابه LCD TV ها هستن .

نمیشه گفت کدومشون بهتره ، چون در حال حاضر LCD TV هایی هم موجوده که کیفیت تصویر بهتر از انواع مختلف LED TV دارن . هر یک از این دو نوع تکنولوژی معایب و مزایای خودشون رو دارند .

برای مثال، مصرف توان پایین ، عمر بیشتر ، دکور زیبا ، کنتراست ستودنی و مشکی عمیق از مزایای بارز LED TV محسوب میشه .

از طرف دیگه، درخشندگی بیشتر تصویر ، زاویه دید بهتر ( در مدل های با پنل S-IPS ) و قیمت ارزان تر هم از مزایای بارز LCD TV محسوب می شه.

در واقع این انتظارات شماست که بهترین محصول رو پیش روی شما قرار میده .

اطلاعات جالبی بود ،ولی بنظر من پلاسما پاناسونيک هم حرف هايی واسه گفتن داره ،مصرف برق پلاسما ها زياد بوده ولی مدل جديد دقيق نميدونم
مهدی جان،دوستان من بچه مثبت از کجا ميتونم يه تی وی با تيونر dvb-t گير بيارم؟ تنها راهش آوردن از اروپا است؟:1. (28)::1. (28)::1. (28):

بله . حق با شماست ، پلاسماهای مدرن پاناسونیک مثل مدل های G10 و V10 کیفیت تصویر بهتری نسبت به انواع LED TV و LCD TV دارن . در کل بیشتر HDTV های مبتنی بر تکنولوژِی پلاسماهای مدرن مثل مدل های خانواده Pioneer KURO (Only the registered members can see the link) در حال حاضر جزو برترین HDTV های دنیا از نظر کیفیت تصویر محسوب میشن .

همانطور که اشاره کردید توان مصرفی بالای پلاسما ها ( 2 الی 2.5 برابر انواع LCD TV و گاهی 3 برابر انواع LED TV ) و عمر نسبتا پایینترشون همیشه جزو ضعف های پلاسما محسوب می شده .

منم همين سئوال واسم پيش آمده

شاید در بازار بانه هم بتونید مدل های اروپایی رو گیر بیارید ( من خودم شخصا ندیدم ولی چند جا شنیدم ) .

برای مثال مدل های سامسونگ اروپایی معمولا ساخت اسلواکی هستند .

reza76622201
25-01-10, 07:13
ممنون از توضيحات جامعت مهدي جان.
عزيز يه سوال. مدتيه که ديدم پشت تلويزيونهاي LCD Sony ديگه حتي ليبل Made in نمي زنن.
چند منبع موثق گفتند که اينا توي ايران توليد ميشن!؟؟! آخه حتي جرات نکردن روش Made in china بزنن!!!!
البته اگر قطعاتش سوني باشه خيلي مهم نيست.
اما اگر واقعا ايراني باشن واسه خريد بهتر بريم بانه که سواي مساله قيمت بدونيم جنسمون ايراني نيست.
نظر شما چيه؟

X7 Turbo
25-01-10, 09:35
ممنون از توضيحات جامعت مهدي جان.
عزيز يه سوال. مدتيه که ديدم پشت تلويزيونهاي LCD Sony ديگه حتي ليبل Made in نمي زنن.
چند منبع موثق گفتند که اينا توي ايران توليد ميشن!؟؟! آخه حتي جرات نکردن روش Made in china بزنن!!!!
البته اگر قطعاتش سوني باشه خيلي مهم نيست.
اما اگر واقعا ايراني باشن واسه خريد بهتر بريم بانه که سواي مساله قيمت بدونيم جنسمون ايراني نيست.
نظر شما چيه؟

بعضی از سری های ارزون قیمت مثل سری V یا سری S در داخل ایران مونتاژ میشوند ، ولی سری های گرون قیمت تر مثل سری X مسقیما از ژاپن وارد میشن و همشون لیبل ساخت ژاپن دارن. من خودم هم 2 ساله که از سری X استفاده میکنم و خیلی ازش راضیم. وقتی که کامپیوتر رو با پورت HDMI به تلویزیونم وصل کردم و باهاش یه فیلم HD دیدم تازه کیفیت بالای این تلویزیون رو درک کردم. من پیشنهاد میکنم سونی سری X بگیرین. کیفیتش رو با سامسونگ و پاناسونیک هم مقایسه کردم و باید بگم که سامسونگ و پاناسونیک به پای سونی هم نمیرسند.

Maximilian
25-01-10, 09:51
من که فکر نميکنم توليد واقعی ژاپن داشته باشيم ،حتی همون MADE IN JAPAN هم در حقيقت جنس درجه 1 يکی ديگر از کشورهای جنوب شرقی هستند...
دوستان در رابطه با lcd فيليپس کسی اطلاعاتی داره؟ قبل ها يک تی وی معمولی فيليپس ديده بودم که حتی از سونی هم بيشتر به دلم نشسته بود ولی در مورد lcd های داخل ايرانش خبری ندارم

D J V A H I D
25-01-10, 10:06
فکر میکنم مالزی باشه ...!!!! :1. (27):

reza76622201
25-01-10, 11:34
بعضی از سری های ارزون قیمت مثل سری V یا سری S در داخل ایران مونتاژ میشوند ، ولی سری های گرون قیمت تر مثل سری X مسقیما از ژاپن وارد میشن و همشون لیبل ساخت ژاپن دارن. من خودم هم 2 ساله که از سری X استفاده میکنم و خیلی ازش راضیم. وقتی که کامپیوتر رو با پورت HDMI به تلویزیونم وصل کردم و باهاش یه فیلم HD دیدم تازه کیفیت بالای این تلویزیون رو درک کردم. من پیشنهاد میکنم سونی سری X بگیرین. کیفیتش رو با سامسونگ و پاناسونیک هم مقایسه کردم و باید بگم که سامسونگ و پاناسونیک به پای سونی هم نمیرسند.

عزيز. بنده هم واسه يکي از آشناها از همسن سري X خريدم. من به شما قول مي دم جنس ژاپني و آمريکايي اصلا توي ايران پيدا نميشه. خيالتون راحت. اگر توي بازار کامپيوتر و صوت و تصويري باشيد زدن يک ليبل Made in Japan واسه کشور چين روي دستگاهها کاري نداره. شما اگر يه دستگاه جديد پيدا کرديد که روش Made in japan هک شده بود بيايد از من جايزه بگيريد.

اما کيفيت سري X واقعا عاليهو به نظر من جنس درجه يک توليد چين هست(چين هم جنس عالي ميزنه).
بنده به شما پيشنهاد مي دم اگر سري W سوني هم در دسترستون هست همون فيلم رو با کيفيت Full HD روش ببينيد. تفاوت آنچناني نداره با سري X.
توي اينکه سامسونگ و پاناسونيک به پاي سوني نمي رسن کاملا باهاتون هم عقيده هستم.

reza76622201
25-01-10, 11:36
من که فکر نميکنم توليد واقعی ژاپن داشته باشيم ،حتی همون MADE IN JAPAN هم در حقيقت جنس درجه 1 يکی ديگر از کشورهای جنوب شرقی هستند...
دوستان در رابطه با lcd فيليپس کسی اطلاعاتی داره؟ قبل ها يک تی وی معمولی فيليپس ديده بودم که حتی از سونی هم بيشتر به دلم نشسته بود ولی در مورد lcd های داخل ايرانش خبری ندارم

چه اطلاعاتي مي خواين عزيز؟ توي تهران در خيابان جمهوري ريخته. رتبه خوبي هم توي اينترنت داره.

lorn
25-01-10, 12:23
دوستان يعني خانواده مي خواد يه lcd يا plasma ياled بگيره بودجه هم 2000000 هست

بند بند اين مدل 50 اينچي از سامسونگ مد نظرم هست :

در مورد انتخابم مي خواستم نظرتون رو بگيد ايا مدل 50 اينچي بهتر و در حد همين قيمت پيدا مي شه ؟

با تشكر

reza76622201
25-01-10, 12:30
نظر بنده روي LED 40Inch Samsung هست.

lorn
25-01-10, 13:50
40 كوچيكه يكم
در ضمن مي خوام بعضي موقع ها هم يه pes از طريق pc روش بازي كنم و فيلم هاي hd كه هدف اصليه ديگه :11():

Mahdi_Moosavi
25-01-10, 15:09
بعضی از دوستان از روی تعصب یه سری نظرات شخص برای خودشون دارند ... که البته قابل احترامه ..

ولی یک سری از وب سایت ها هم هستند که توسط افراد متخصص، HDTV ها رو در شرایط کاملا استاندارد، از نظر نور محیط، سورس یکسان و همینطور کالبره شده از نظر تنظیمات تصویر با استفاده از دستگاه های بسیار دقیق، تست و بررسی می کنند .

در نهایت پس از اتمام تست و بررسی، با توجه به معایب و مزایا مثل امکانات، کیفیت تصویر، طراحی ظاهری و .... اون ها رو در یک رنکینگ قرار می دن.

از جمله این رنکینگ ها میشه به وب سایت های مختلف CNET (Only the registered members can see the link)اشاره کرد . چند مورد از این رنکینگ ها رو مشاهده کنید :

بهترین HDTV ها، با توجه به همه معیارها :

بهترین HDTV ها، با توجه به کیفیت تصویر :

بهترین HDTV ها، در رده 33 تا 42 اینچ :

رنکینگ های بالا مرتبط با سایت جهانی CNET بود . ولی از اونجا که ثابت شده، محصولات سفارش کشورهای آسیایی معمولا کیفیت پایین تری نسبت به محصولات سفارش اروپا و آمریکا دارند، از نظر شخصی بنده بهتره توجه بیشتری نسبت به رنکینگ های وب سایت آسیایی Cnet داشته باشید :

بهترین HDTV ها که دارای تیونر دیجیتال می باشند :

بهترین HDTV ها از نظر کیفیت تصویر و عملکرد کلی :

بهترین LCD TV با بک لایت LED :

بسیاری از وب سایت های دیگه هم هستن که این کار رو انجام می دن، مثل avforums (Only the registered members can see the link)یا hdtvtest (Only the registered members can see the link) و ....

در کل پیشنهاد می کنم به جای تصمیم گیری به واسطه مقایسه کیفیت تصویر از پشت ویترین یا دیدن تصاویر بک مدل به صورت انفاقی یا ...... تصمیم گیری نکنید .

حتی با دیدن رنکینگ های بالا هم تصمیم نهایی رو نگیرید ! بلکه بهتره ریویو هر مدل رو با دقت مطالعه کنید و نقاط ضعف و قوتش رو با دقت مد نظر قرار بدید . شاید انتظارات و معیارهای شما به عنوان یک کاربر معمولی ( از جمله خودم ) با انتظارات یک شخص متخصص و حرفه ای تست HDTV متفاوت باشه .

موفق باشید . :11():

Shoja Hosseini
25-01-10, 16:18
باسلام

یکی از عواملی که بعضی ها (منجمله خودم) در کیفیت تلویزیون بآن خیلی اهمیت میدهند عامل صدای خوب است که بویژه SONY بالاخص به آن توجهی خاص میداد.بخصوص در تلویزیونهای CRT که بعلت فراهم بودن شرایط فیزیکی این عامل قابل طراحی و عملی بود. من در مشخصات فنی تلویزیونهای LCD که مورد ادعای سازندگان است مثلا نصب Woofer و دارا بودن صدای TruSUurround را مشاهده کردم که با توجه به مسئله فیزیکی این تویزیونها وجود یک صدای خوب وبا کیفیت مورد ادعای سازندگان آن جای سئوال دارد.

G E N E R A L ™
25-01-10, 17:24
خوب باز هم تشکر از تمام دوستان به خصوص مهدی عزیز بابت راهنمایی

میخواستم بگم که اگه میشه اطلاعاتی هم درباره ی سری 6 همین Samsung LED بدین .

میخوام برای انتخاب بهتر مشخصات اون رو هم بدونم که در کل اینها چه تفاوت هایی دارند .

Mahdi_Moosavi
25-01-10, 18:43
باسلام

یکی از عواملی که بعضی ها (منجمله خودم) در کیفیت تلویزیون بآن خیلی اهمیت میدهند عامل صدای خوب است که بویژه SONY بالاخص به آن توجهی خاص میداد.بخصوص در تلویزیونهای CRT که بعلت فراهم بودن شرایط فیزیکی این عامل قابل طراحی و عملی بود. من در مشخصات فنی تلویزیونهای LCD که مورد ادعای سازندگان است مثلا نصب Woofer و دارا بودن صدای TruSUurround را مشاهده کردم که با توجه به مسئله فیزیکی این تویزیونها وجود یک صدای خوب وبا کیفیت مورد ادعای سازندگان آن جای سئوال دارد.

تجربه به سازندگان تلویزیون های FLAT Panel ثابت کرده که بیشتر خریداران معمولا برای طراحی و زیبایی اهمیت زیادی قائل میشن. از طرفی تعبیه بلندگو های بزرگ نیاز به فضای زیادی داره و به گونه ای با حجیم شدن کابینت، تا حدودی از زیبایی TV کاسته میشه .

به همین دلیل ضعف کیفیت صدا در فرکانس های پایین صدا ( BASS ) به شدت در انواع مختلف FLAT Panel مشاهده میشه .

از سوی دیگه، درصد زیادی از خریداران اینگونه TV ها ، سینمای خانگی هم به همراه TV خریداری می کنند که می تونه این مشکل رو کامل حل کنه .

خوب باز هم تشکر از تمام دوستان به خصوص مهدی عزیز بابت راهنمایی

میخواستم بگم که اگه میشه اطلاعاتی هم درباره ی سری 6 همین Samsung LED بدین .

میخوام برای انتخاب بهتر مشخصات اون رو هم بدونم که در کل اینها چه تفاوت هایی دارند .

از نظر کیفیت تصویر فرق محسوسی با LED های سری 7 نداره . ولی یک سری امکانات محوری و مهم ازش حذف شده که برای شخص بنده خیلی مهم هست .

مقایسه مشخصات فنی این دو مدل رو از نگاه سایت رسمی سامسونگ خاورمیانه مشاهده کنید :

Only the registered members can see the linkتفاوت های اصلی این دو مدل :

1 - حذف قابلیت تصویر در تصویر ( PIP ) در سری 6

2 - حدف پورت LAN و قابلیت شبکه شدن با کامپیوتر شخصی و قابلیت اتصال به اینترنت در سری 6

3 - حدف قابلیت پخش فیلم ار پورت USB سری 6

4 - حدف پورت USB دوم ( مخصوص اتصال هارددیسک ) در سری 6

4 - حذف 2 گیگابایت حافظه داخلی TV در سری 6

5 - حدف ریموت کنترل دوم در سری 6

حال با توجه به اختلاف حدود 150 هزار تومانی این دو مدل و با در نظر گرفتن امکانات ذکر شده در بند بالا و انتظارات خودتون، تصمیم گیری نهایی با شماست .

موفق باشید .

lorn
25-01-10, 22:21
با تشکر از اقا مهدی بخاطر رنکینگ خوبی که گفتن
انتخاب ما هم مقام سوم رنکینگ هست
Samsung PN50B860

هم اینکه 50 اینچ هم دیگه سوم پس حرفی نمونده برای گفتن
اقا مهدی بنظر شما قیمت بانه با قیمتی که تو همون لیست زده بود چقدر فرق داره

با تشکر

KING
25-01-10, 23:25
مهدی جان در حقیقت بنده هم تصمیم دارم تا یکی دو ماه دیگه یه LCD بگیرم خودت رفتی بانه میشه رو قطعاتش مطمین بود که چینی رو جای کره ای نندازن به مشتری :دی
اونجا همه مدل TV LCD پیدا میشه درسته ؟
یه سوال دیگه اینکه اوردنش راحته تا تهران ؟
منظور با ماشین شخصی یا اتوبوس میشه اورد بین راه که گیر نمیدن ؟
ممنون میشم یه اطلاعات جامع بدید گرچه تاپیک رو خوندم ولی بازم میخام مطمین بشم به چی شکل است ممنون

MicroSystem
25-01-10, 23:32
دوستان من از يه چيزي ميترسم
اگه LCD بخرم بعد بچه امد يه چيزي بهش پرت كرد پيلسلهاش سوخت چكارش ميشه كرد؟ چقدر خرجش ميشه ( اگه 40 اينچ باشه) از يه فروشنده پرسيدم گفت تقريبا بايد قيمت كل LCD رو واسه تعويض پنل بدي آيا اين حرف درسته؟

KING
25-01-10, 23:47
اگه LCD بخرم بعد بچه امد يه چيزي بهش پرت كرد پيلسلهاش سوخت چكارش ميشه كرد؟ چقدر خرجش ميشه ( اگه 40 اينچ باشه) از يه فروشنده پرسيدم گفت تقريبا بايد قيمت كل LCD رو واسه تعويض پنل بدي آيا اين حرف درسته؟
خب این مثل این میمونه آدم بگه اگه رفتم خیابون ماشین زد بهم چی میشه آخرش :D
دوست من زیاد سخت نگیر یه مدتی مراقب بچه ات باش مطمین باش بعد عادت میکنه دیگه نمیره سراغش
اگه به این فکرا باشید هیچوقت نمیتونید تصمیم بگیرید :yes:

Mahdi_Moosavi
26-01-10, 00:46
با تشکر از اقا مهدی بخاطر رنکینگ خوبی که گفتن
انتخاب ما هم مقام سوم رنکینگ هست
Samsung PN50B860

هم اینکه 50 اینچ هم دیگه سوم پس حرفی نمونده برای گفتن
اقا مهدی بنظر شما قیمت بانه با قیمتی که تو همون لیست زده بود چقدر فرق داره

با تشکر

دوست عزیز، متاسفانه مدلی که شما مد نظر دارید احتمالش خیلی کمه که در بازار آسیا پیدا بشه . چون این مدل نه تو سایت خاورمیانه (Only the registered members can see the link)، نه تو سایت مالزی (Only the registered members can see the link)سامسونگ و نه تو سایت فارسی (Only the registered members can see the link)سامسونگ وجود نداره . در واقع برای کشورهای آسیایی هنوز تولید نمیشه .

معمولا هم قیمت های بانه با قیمت جهانی برابر هستند .

یه سری سایت ها هم هستن که به صورت آنلاین از بانه اقدام به فروش TV می کنن .

مثل این سایت :

مهدی جان در حقیقت بنده هم تصمیم دارم تا یکی دو ماه دیگه یه LCD بگیرم خودت رفتی بانه میشه رو قطعاتش مطمین بود که چینی رو جای کره ای نندازن به مشتری :دی
منظور با ماشین شخصی یا اتوبوس میشه اورد بین راه که گیر نمیدن ؟
ممنون میشم یه اطلاعات جامع بدید گرچه تاپیک رو خوندم ولی بازم میخام مطمین بشم به چی شکل است ممنون

HDTV های سامسونگ موجود در بانه و تهران همگی ساخت مالزی هستند . در مورد تقلبی بودن هم من به شخصه تا الان هیچ موردی رو تو مدل High-End نشنیدم .

بله، انواع برند ها پیدا میشه، فراوانی مدل های مختلف سونی ، سامسونگ، ال جی و پاناسونیک بیشتر از بقیه مدل ها هست .

البته پلاسماهای سامسونگ و پلاسماهای High-End پاناسونیک خیلی کم یاب هستن .

اگر مدل 40 اینچ به بالا بگیرید باید فکر باربند باشید. اونجا اگر بخواید دور کارتن تلویزیون رو براتون پلاستیک می گیرن تا روی باربند مشکلی از نظر برف و باران احتمالی پیش نیاد .

اگر بیشتر از 2 تا LCD همراهتون نباشه و به صورت خانوادگی باشید ( وجود حداقل یک نفر خانم اکیدا توصیه میشه ) خیالت راحت باشه . مطمئن باش احتمالش خیلی کمه که ایست و بازرسی بهتون گیر بده .

KING
26-01-10, 00:51
دوست عزیز، متاسفانه مدلی که شما مد نظر دارید احتمالش خیلی کمه که در بازار آسیا پیدا بشه . چون این مدل نه تو سایت خاورمیانه (Only the registered members can see the link)، نه تو سایت مالزی (Only the registered members can see the link)سامسونگ و نه تو سایت فارسی (Only the registered members can see the link)سامسونگ وجود نداره . در واقع برای کشورهای آسیایی هنوز تولید نمیشه .

معمولا هم قیمت های بانه با قیمت جهانی برابر هستند .

یه سری سایت ها هم هستن که به صورت آنلاین از بانه اقدام به فروش TV می کنن .

مثل این سایت :

HDTV های سامسونگ موجود در بانه و تهران همگی ساخت مالزی هستند . در مورد تقلبی بودن هم من به شخصه تا الان هیچ موردی رو تو مدل High-End نشنیدم .

بله، انواع برند ها پیدا میشه، فراوانی مدل های مختلف سونی ، سامسونگ، ال جی و پاناسونیک بیشتر از بقیه مدل ها هست .

البته پلاسماهای سامسونگ و پلاسماهای High-End پاناسونیک خیلی کم یاب هستن .

اگر مدل 40 اینچ به بالا بگیرید باید فکر باربند باشید. اونجا اگر بخواید دور کارتن تلویزیون رو براتون پلاستیک می گیرن تا روی باربند مشکلی از نظر برف و باران احتمالی پیش نیاد .

اگر بیشتر از 2 تا LCD همراهتون نباشه و به صورت خانوادگی باشید ( وجود حداقل یک نفر خانم اکیدا توصیه میشه ) خیالت راحت باشه . مطمئن باش احتمالش خیلی کمه که ایست و بازرسی بهتون گیر بده .

ممنون مهدی جان
من تا حالا بانه نرفتم اگه شهر بزرگی باشه مطمینا" باربری هم داره اگه بدم باربری فکر کنم بتونه بیاره
اگه قرار باشه بگیرم فقط یدونه میخرم تا گیر ندن :1. (23):

Mahdi_Moosavi
26-01-10, 00:53

خب اگر وضعیتت از این نظر خیلی حاده، بهتره Plasma بگیری، اگر مصرف بالا برات مسئله نیست از نظر کیفیت تصویر خیلی عالی هستن .

Plasma ها معمولا یه لایه محافظ جلوی پنل دارند که در برابر ضربه خیلی مقاوم هستن ( مخصوصا در مدل های پاناسونیک ) .

G E N E R A L ™
26-01-10, 15:02
تلویزیون که تصویب شد .

یه سوال دیگه .

میگم که به نظر شما مانیتور LED اونجا بخرم؟

ارزششو داره ؟ اصلا هست ؟ من اگه بخوام بخرم 22500 سامسونگ رو میخرم اونجا چنده ؟

کسی اطلاعاتی داره ؟

Maximilian
26-01-10, 15:20
Sharp LC40LE700 AQUOS

نظرتون در مورد اين LED چيه؟کسی قيمتش داره؟
مهدی جان ممکنه 2 مطلب برای من و دوستان ديگر توضيح بدی؟
1)در led ها مقوله backlight v edgelight چه تفاوتی دارند ،فقط شعار تجاری نيستند؟
2)خوب تمامی اينها led واقعی نيستند و نور پس زمينه فراهم ميکنند ،پس اين قضيه rgp led در تبليغات مدل پيشرفته! اين برند ها چه است؟
متشکر

Mahdi_Moosavi
26-01-10, 20:21
Sharp LC40LE700 AQUOS

نظرتون در مورد اين LED چيه؟کسی قيمتش داره؟
مهدی جان ممکنه 2 مطلب برای من و دوستان ديگر توضيح بدی؟
1)در led ها مقوله backlight v edgelight چه تفاوتی دارند ،فقط شعار تجاری نيستند؟
2)خوب تمامی اينها led واقعی نيستند و نور پس زمينه فراهم ميکنند ،پس اين قضيه rgp led در تبليغات مدل پيشرفته! اين برند ها چه است؟
متشکر

این مدل شارپ تو بازار تهران قیمتش بالای 2,200 باید باشه . تو رنکینگ سایت CNET Asia هم رده دهم (Only the registered members can see the link)هستش .

در کل از نطر کیفیت تصویر یه سری مزایا و یه سری هم معایب داره . شما این ریویو این مدل (Only the registered members can see the link) رو ملاحضه کنی، همه چیز دستگیرت میشه .

تو ریویو سایت AVForum (Only the registered members can see the link)هم روی هم رفته ضعیف تر از LED های سامسونگ عمل کرده . ضمنا مثل اینکه پورت LAN و USB این مدل شارپ در مدل های وارداتی ایران حذف شده ! ( خبر موسق نیست ) .

اما سوال هایی که در مورد انواع آرایش LED پرسیده بودید :

در حال جاضر 2 نوع آرایش مرسوم برای قرار گرفتن LED در پشت پنل وجود داره :

1 - Edge lit :

در این آرایش LED ها در اطراف کابینت TV تعبیه میشن و نور توسط رفلکتورهایی که در پشت پنل تعبیه شده به نقاط مختلف پنل تابانده میشه .

از مزایا این آرایش میشه به توان مصرفی فوق العاده پایین و دکور زیبا به دلیل کاهش زخامت کابینت اشاره کرد . این مدل ها معمولا کیفیت تصویر پایین تری نسبت به مدل Local Dimming دارند .

برای مثال :

مدل هایی مثل LED های سری 6 و 7 و B8000 سامسونگ (Only the registered members can see the link)همگی از این آرایش استفاده می کنند .

LED های سری xxSL90 (Only the registered members can see the link)کمپانی LG هم جزء همین مدل ها هستند .

2 - Local Dimming :

در این روش تعداد بسیار زیاد LED دقیقا در پشت پنل تعبیه شده اند و نور به صورت مستقیم به پشت پنل تابانده میشه . در این روش روی همه LED ها به صورت کاملا هوشمند، کنترل ناحیه ای وجود داره .

از مزایا این روش میشه به مشکی عمیق تر در نقاطی که تصویر پر نور و کم نور در کنار همدیگه قرار دارن اشاره کرد و در کل کنتراست نامی بیشتری نسبت به مدل ها Edge Lit دارن .

این مدل ها توان مصرفی و زخامت کابینت مشابه تلویزیون های LCD با بک لایت CCFL دارند و قیمتشون هم حدودا 20% بیشتر از انواع Edge Lit هست .

برای مثال :

مدل هایی مثل XXLH90 (Only the registered members can see the link)کمپانی LG و مدل های A850 و A950 کمپانی سامسونگ جزء این مدل ها هستن.

از طرفی کمپانی Sharp هم یه تکنولوژی انحصاری برای خودش داره ( دقیقا همین تکنولوژی روی LC40LE700 AQUOS پیاده شده ) که بهش میگه Direct LED که در واقع زیر مجموعه همین آرایش Local Dimming محسوب میشه . فرق اساسیش اینه که بر خلاف تکنولوژِی Local Dimming هیچ گونه کنترل منطقه ای روی LED های پشت پنل وجود نداره ! یعنی دقیقا به جای استفاده از لامپ CCFL در LCD های معمولی، فقط از LED استفاده شده .

پس اين قضيه rgp led در تبليغات مدل پيشرفته! اين برند ها چه است؟LED هایی که در دو آرایش بالا در پشت و کناره های پنل استفاده میشه همگی نور سفید دارند . اما کمپانی سونی در یه اقدام ابتکاری اگر اشتباه نکنم در مدل X4500 (Only the registered members can see the link)از RGB LED استفاده کرد ! این مدل LED ها به تنهایی قابلیت ایجاد 3 نور سبز، آبی و قرمز رو داراست . متاسفانه چون قیمت تمام شده این مدل به صورت محسوسی بیشتر از مدل های با LED سفید رنگ بود و از طرفی اختلاف کیفیت تصویر در این مدل های خیلی محسوس نبود، کمپانی سونی در مدل های جدید تولی این مدل ها رو تعلیق کرد . در حال حاضر خبر موسق در مورد ادمه تولید این مدل ندارم .

Maximilian
26-01-10, 21:38
با تشکر از اطلاعات جامع و کامل شما ،اينجاا يک سئوال مطرح ميشه شايد برخی تنها هدف تعويض تی وی منزلشون صرفه جويی در مصرف برق باشه...يک تيوی سی آر تی 29 اينچ به فرض وگا سونی با يک ال سی دی چند اينچ از لحاظ توان مصرفی برابری ميکنه؟

lorn
26-01-10, 22:28
این مدل سامسونگ چند قیمت ؟

PS-50Q97HD

Mahdi_Moosavi
26-01-10, 23:00
با تشکر از اطلاعات جامع و کامل شما ،اينجاا يک سئوال مطرح ميشه شايد برخی تنها هدف تعويض تی وی منزلشون صرفه جويی در مصرف برق باشه...يک تيوی سی آر تی 29 اينچ به فرض وگا سونی با يک ال سی دی چند اينچ از لحاظ توان مصرفی برابری ميکنه؟

خب اگه بخوایم نسبی حساب کنیم، یه CRT 29 Trinitron شاید به طور میانگین حدودا 120 الی 140 وات مصرف داشته باشه که برابر با مصرف یک LCD 32 اینچ یا یک Edge lit LED 42 اینچ و در حالت فعال کردن آبشن مدیرت مصرف انرژی حتی 47 اینچ هست .

البته من در پست بالا به صورن نسبی به مصرف برابر مدل های Local Dimming LED و CCFL LCD اشاره کردم . در واقع بیشتر LED TV های جدید، آبشن های مدیریت مصرف انرژی دارند و اگر بخوایم به صورت میانگین حساب کنیم مدل های Local Dimming LED از نظر مصرف انرژی مابین Edge lit LED و CCFL LCD قرار می گیرن .

KING
26-01-10, 23:15
قیمت LN40B750 تو ایران کسی نداره چنده ؟ بانه یا تهران

Mahdi_Moosavi
26-01-10, 23:42
قیمت LN40B750 تو ایران کسی نداره چنده ؟ بانه یا تهران

این مدل رو هنوز حضرت سام سرویس وارد نکردند .

ولی بانه از دو ماه پیش پیدا میشه .. قیمتش اونجا حدودا 1,270 - 1,280 باید باشه .

Curtis
27-01-10, 00:59
آقای موسوی میشه بگید که الان رنج قیمت led
سامسونگ و ال جی در بانه و مریوان چقدره
کدوم ارزونتره
کدوم بهتره

lorn
27-01-10, 04:06
اقا مهدی یه لطفی می کنی بگی این مدل
PS-50Q97HD
تو بانه ÷یدا می شه یا نه ؟

اگه می شه چنده ؟
اگه قیمت تهران هم دارید بگید با تشکر

amir123
27-01-10, 09:18

MicroSystem
27-01-10, 11:37
فروش غير حضوري هم دارند؟

MicroSystem
27-01-10, 11:48
دوستان نظرتون راجع به اين چيه؟
پلاسما 42 اينچ فقط 630 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فقط رزولوشنش 1366*768 هست به نظرتون اندازه پيكسلهاش( با توجه به 42 اينچ بودنش) بزرگ نيست؟ طوريكه تصاوير مربع مربع نشون داده بشند.

يه نكته ديگه تو سايت اين بانه ايه نوشته رزولوشن 1366*768 ولي تو سايت خود LG نوشته 1920*1080؟؟؟؟
تو سايت آمازون هم نوشته 1366*768:

Mahdi_Moosavi
27-01-10, 15:44
آقای موسوی میشه بگید که الان رنج قیمت led
سامسونگ و ال جی در بانه و مریوان چقدره
کدوم ارزونتره
کدوم بهتره

عزیز، سوال شما خیلی خیلی کلی بود . هر چه قدر فکر کردم نتونستم جواب مناسبی براش پیدا کنم .

برتری مطلق برای هیچ مدل و هیچ برندی وجود نداره .. سطح انتظارات شما با توجه به نقاط ضعف و قوت TV ها هست که بهترین رو برای شما تعیین می کنه .

اقا مهدی یه لطفی می کنی بگی این مدل
PS-50Q97HD
تو بانه ÷یدا می شه یا نه ؟

اگه می شه چنده ؟
اگه قیمت تهران هم دارید بگید با تشکر

پلاسماهای سامسونگ بانه خیلی کم یاب هستند... این مدل رو هم من جایی ندیدم .

ولی مدل PN50B650 (Only the registered members can see the link)که در حال حاضر چهارمین HDTV برتر در رنکینگ بهترین کیفیت تصویر سایت CNET هست رو تهران می تونید با قیمت حدودا 2,080 ( به همراه یک سینمای خانواده TZ-125 ) تهیه کنید . در صورتی که سینمای خانگی رو نخواید براتون از قیمت تمام شده 280 تومان کم می کنند .

ابن مدل رو بانه سراغ ندارم .

دوستان نظرتون راجع به اين چيه؟
پلاسما 42 اينچ فقط 630 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فقط رزولوشنش 1366*768 هست به نظرتون اندازه پيكسلهاش( با توجه به 42 اينچ بودنش) بزرگ نيست؟ طوريكه تصاوير مربع مربع نشون داده بشند.

يه نكته ديگه تو سايت اين بانه ايه نوشته رزولوشن 1366*768 ولي تو سايت خود LG نوشته 1920*1080؟؟؟؟
تو سايت آمازون هم نوشته 1366*768:

خرید این مدل پلاسماهای از رده خارج و قدیمی رو هیچ جوره پیشنهاد نمی کنم . چون کیفیت تصویر زیاد جالبی ندارند . ضمنا این مدل Full HD نیست . همانطور که در وبسایت LG هم اشاره شده 720p HD هست .

شما بهتره پلاسما های مدرن پاناسونیک مد نظرت باشه . PANASONIC 42S10 می تونه انتخاب خوبی باشه تو رده پایین قیمت . قیمتش بانه حدودا 900 تومان هست .

Curtis
27-01-10, 15:52
در کل میخواستم بدونم از برند سامسونگ و ال جی از چه قیمتی شروع میشه تاچه قیمت
چون چندتا مدل که بیشتر نیست
ارزونترینش از چه قیمتی شروع میشه؟

USP
27-01-10, 17:06
من رفتم بانه هم ال سی دی خریدم و هم سینما خانواده فقط سامسونگ

40 اینچ زرشکی دور کریستال

MicroSystem
27-01-10, 19:31
من رفتم بانه هم ال سی دی خریدم و هم سینما خانواده فقط سامسونگ

40 اینچ زرشکی دور کریستال
مدلش چي بود و چند خريدي؟

N@VID
28-01-10, 03:52
سلام :

کلا تو بانه یک خیابون و یک میدون داره که پر پاساژ هست ...
اونجا من لپ تاپ هم دیدم + مانیتور ...
الته من تابستون مریوان بودم و پارسال هم بانه ...
پارسال تو بانه و امثال تو مریوان مرز رو بخاطر گروهک پژاک بسته بودند و یکم قیمت ها بالا رفته ...
اجناسی که می خواهید بخرید حتما وارسی دقیق کنید از نظر شکستگی و ضربه خوردگی ...
چون بعضی از قاچاقچی ها ببخشید تجار محترم با امکانات ابتدایی تجارت می کنند مثل خر و الاغ ، امکان داره
خورده باشه زمین ...

اول خیابون و در کنار خیابون یک چیزایی می فروشند که ما اولین بار که رفته بودیم نیم ساعت مثل دیونه ها می خندیدیم و تعجب می کردیم ...
بازار فروش باربند هم خیلی داغه ! البته کردهای عزیز خیلی اونجا با انصافند ... :11():
من یک ال سی دی برای ماشین تو تهران خریدم 135 هزار تومان و تو مریوان خریدم 95 هزار تومان ...
الان اون ال سی دی که از مریوان خریدم مونده رو دستم ! برای کسی خریدم ولی دبه کرد :cry:

باز هم می گم یک وقت رفتید هول نشید و سریع خرید کنید ... قیمت بگیرید از چندین مغازه .
کولر گازی چیزه خوبی هست برای خریدن از بانه و مریوان ...
مریوان پر است از ادکلون و لوازم آرایشی و بهداشتی و بعد دریاچه زیبای زریوار ، از دست ندید حتما برید :wink:
قلاب ماهی گیری بخرید 20 هزار تومان و بعد برید زریوار ... ماهی داره در حد نهنگ ! ما شانسی قلاب انداختیم
ماهی گرفتیم نیم متر !!! :1. (27):

دوستانه توصیه می کنم جوگیر نشوید یک وقت برید پی خرید تجهیزات نظامی ... به 1.2.3 نمی رسه ! :rules:

mohammad1985
28-01-10, 11:14
پیشنهاد من سونی هست . کافیه تصویرش رو با سامسونگ مقایسه کنید ! سامسونگیها انیمیشن پخش می کنن ! ( تا کیفت تلوزیون رو بالا نشون بدن )سونی صحنه های طبیعت و فوتبال !

lorn
28-01-10, 11:29
سلام :

کلا تو بانه یک خیابون و یک میدون داره که پر پاساژ هست ...
اونجا من لپ تاپ هم دیدم + مانیتور ...
الته من تابستون مریوان بودم و پارسال هم بانه ...
پارسال تو بانه و امثال تو مریوان مرز رو بخاطر گروهک پژاک بسته بودند و یکم قیمت ها بالا رفته ...
اجناسی که می خواهید بخرید حتما وارسی دقیق کنید از نظر شکستگی و ضربه خوردگی ...
چون بعضی از قاچاقچی ها ببخشید تجار محترم با امکانات ابتدایی تجارت می کنند مثل خر و الاغ ، امکان داره
خورده باشه زمین ...

اول خیابون و در کنار خیابون یک چیزایی می فروشند که ما اولین بار که رفته بودیم نیم ساعت مثل دیونه ها می خندیدیم و تعجب می کردیم ...
بازار فروش باربند هم خیلی داغه ! البته کردهای عزیز خیلی اونجا با انصافند ... Only the registered members can see the link
من یک ال سی دی برای ماشین تو تهران خریدم 135 هزار تومان و تو مریوان خریدم 95 هزار تومان ...
الان اون ال سی دی که از مریوان خریدم مونده رو دستم ! برای کسی خریدم ولی دبه کرد :cry:

باز هم می گم یک وقت رفتید هول نشید و سریع خرید کنید ... قیمت بگیرید از چندین مغازه .
کولر گازی چیزه خوبی هست برای خریدن از بانه و مریوان ...
مریوان پر است از ادکلون و لوازم آرایشی و بهداشتی و بعد دریاچه زیبای زریوار ، از دست ندید حتما برید :wink:
قلاب ماهی گیری بخرید 20 هزار تومان و بعد برید زریوار ... ماهی داره در حد نهنگ ! ما شانسی قلاب انداختیم
ماهی گرفتیم نیم متر !!! Only the registered members can see the link

مرسی وست عزیز اطلاعات کاملی بود

reza76622201
28-01-10, 11:54
البته بنده با مهدي جان موافقم که از پشت ويترين مغازه ها نظر قطعي نمي شه داد. اما به نظر شخص بنده هم سوني (سواي مساله قيمت) از مابقي بهتره.
اما اين سري 6 در ال اي دي هاي سامسونگ هم محشره.

N@VID
28-01-10, 21:51
سلام :

اول این رو بگم من اصلا از مارک سونی و سامسونگ و ال جی متنفرم و تمامی اجناس صوتی و تصویری منزل ما
پاناسونیک است ...

توضیح بالا رو دادم که یک وقت برای کسی سوء تفاهم پیش نیاد ...
ما می خواستیم از مریوان ال سی دی 32 برای کسی بخریم موندیم سونی بگیریم یا سامسونگ ؟!
هر دو رو کنار هم روشن کردیم و همزمان یک فیلم رو تو هر دو دستگاه دیدیم ...
بمراتب کیفیت تصویر در ال سی دی ها سامسونگ در برابر سونی بالاتر بود ... شامسونگ رو خریدیم ...
لبه های تصاویر و طبیعی بودن سامسونگ بهتر است از سونی که فقط پول اسمش رو می خوره ! :1. (28):
پاناسونیک برای زندگی :11():

N@VID
28-01-10, 21:56
سلام :

توجه داشته باشید فقط در یک حالت می تونید تشخیص بدید کیفیت ال ای دی بهتر از ال سی دی است ...
زمانی که هر دو را کنار هم روشن کنید و همزمان یک فیلم رو ببینید ...
من در ال ای دی این حس رو داشتم که تصاویر بدلیل شفافیت بالاتر ، توهم کیفیت بالاتر رو می ده !
کلا اگر می تونید ال ای دی بگیرید که تصویر در اون شفافتر است ...

Stream
28-01-10, 22:59
سلام :

توجه داشته باشید فقط در یک حالت می تونید تشخیص بدید کیفیت ال ای دی بهتر از ال سی دی است ...
زمانی که هر دو را کنار هم روشن کنید و همزمان یک فیلم رو ببینید ...
من در ال ای دی این حس رو داشتم که تصاویر بدلیل شفافیت بالاتر ، توهم کیفیت بالاتر رو می ده !
کلا اگر می تونید ال ای دی بگیرید که تصویر در اون شفافتر است ...

یک تکنیک در پردازش تصاویر هست به نام Dithering ، که در اصل در اینجا سعی در غیر واقعی ولی زیبا تر نشون دادن تصاویر می کنه به وسیله دستکاری نرم افزاری رنگ هر پیکسل در مجاورت با پیکسل هایی با رنگ نزدیک به خودش، باعث بهتر نمایش دادن تفاوت رنگ ها (و طبیعتا غیر واقعی کردنشون!) میشه. هدف اصلی استفاده از این تکنیک در تلویزیون ها و مانیتورهای LCD، مخفی کردن ضعف پنل در نمایش یک سری رنگ ها است.

این تکنیک زمانی که با Dynamic Contrast بالا همراه میشه، بیشتر خودش رو نشون میده و شما واقعا یک توهم کیفیت و جزئیات رنگ ها رو مشاهده می کنید. مثلا اگه برید خودتون به یک منظره طبیعی نگاه کنید و همزمان همون منظره رو در یکی از تلویزیون های High-End فعلی هم نگاه کنید، جزئیات رو در تصویر تلویزیون به مراتب بهتر نسبت به وقتی از نزدیک نگاه می کنید مشاهده خواهید کرد! با این تفاوت که رنگی که در تلویزیون می بینید واقعا اون رنگی نیست که در واقعیت وجود داره... :lol:

تا جایی که یادم میاد، اولین بار کمپانی "معظم" SONY (!) این تکنیک رو به طور گسترده در محصولاتش استفاده کرد و در حال حاضر هم تقریبا میشه گفت تمام پنل هایی که از کمپانی S-LCD خارج میشن، به زبان بهتر، تمام پنل هایی که در تلویزیون های SONY و Samsung ازشون استفاده میشه، در سطح تیم ملی برزیل از این تکنیک استفاده می کنند!

adameh_bahal
30-01-10, 11:36
دوستان با بودجه حداکثر 900 تومان ال سی دی 32 يا 37 اينچ چی پيشنهاد ميدين؟
fullhd باشه و usb و ورودی کامپيوتر هم داشته باشه

amirdark
30-01-10, 11:56
دوستان با بودجه حداکثر 900 تومان ال سی دی 32 يا 37 اينچ چی پيشنهاد ميدين؟
fullhd باشه و usb و ورودی کامپيوتر هم داشته باشه

SAMSUNG B690 32 خوبه به نظرم !

G E N E R A L ™
30-01-10, 13:29
سلام

خوب ما ر فتیم و برگشتیم :دی

با زهم تشکر میکنم از تمام دوستانی که کمک کردن .

خوب او LED سامسونگ که دوستان معرفی کردن متاسفانه قیمتش 1میلیون و 800 بود ارزونترین جا هم 1500 بود .
ما هم با توجه به یه سری مسائل و تحقیقاتی که شد این مدل رو خریداری کردیم :

Sony V 550 40'
قیمت هم 1100

Shoja Hosseini
30-01-10, 16:29
سلام

خوب ما ر فتیم و برگشتیم :دی

با زهم تشکر میکنم از تمام دوستانی که کمک کردن .

خوب او LED سامسونگ که دوستان معرفی کردن متاسفانه قیمتش 1میلیون و 800 بود ارزونترین جا هم 1500 بود .
ما هم با توجه به یه سری مسائل و تحقیقاتی که شد این مدل رو خریداری کردیم :

Sony V 550 40'
قیمت هم 1100

با سلام

خریدتان مبارک

لطفا اگر قیمت مدلهای دیگر در خاطرتان هست اعلام فرمائید.
آیا مبلغ 1800 بهای مدل B7000 40 ( که آقای موسوی عنوان کرده بودند ) یا 46 B7000 است ؟

قیمتهای رسمی سام ایران به ترتیب 2019 و 2119 البته همراه با سینمای خانگی است.

KING
30-01-10, 18:55
با سلام

خریدتان مبارک

آیا مبلغ 1800 بهای مدل B7000 40 ( که آقای موسوی عنوان کرده بودند ) یا 46 B7000 است ؟

سلام
مطمینی عزیز قیمت سام سرویس همینه ؟؟؟
اگه اینجوری باشه فکر نمیکنم زیاد با صرفه باشه LCD بدون گارانتی با کلی مشکلات از بانه بیاریم

راستی جنرال عزیز شما فرمودید 1500 هم قیمت داشتید اون 1500 چینی بود یا سامسونگ اصل کره ؟

Mahdi_Moosavi
30-01-10, 19:48
با سلام

خریدتان مبارک

سلام .

قیمت های مغازه های بانه معملا کمتر از قیمت هایی که در این سایت (Only the registered members can see the link) مشاهده می کنید . همینطور هم در صورتی که مایلید با بانه در ارتباط باشید می تونید از این طریق (Only the registered members can see the link) مطلع بشید .

قیمت های رسمی سام سرویس هم می تونید در این سایت (Only the registered members can see the link) ملاحضه کنید .

همانطور که مشاهده می کنید برای مثال قیمت LED 40 اینچ سری 7000 حدودا 650 تومان فرق می کنه ( با احتساب سینمای خانگی هم حدودا میشه 370 تومان ) .

سلام
اگه اینجوری باشه فکر نمیکنم زیاد با صرفه باشه LCD بدون گارانتی با کلی مشکلات از بانه بیاریم

راستی جنرال عزیز شما فرمودید 1500 هم قیمت داشتید اون 1500 چینی بود یا سامسونگ اصل کره ؟

تمامی محصولات LED TV سامسونگ موجود در بانه و وارداتی ها سام سرویس ساخت مالزی هستند . مدل چینی رو من به شحصه از این مدل ها چیزی در موردشون نشنیدم .

hghghghghj
30-01-10, 21:38
همکارم هفته پیش led6000 سامسونگ 40 اینچ رو از بانه گرفت 1میلیون و 300 :cool:

Shoja Hosseini
30-01-10, 22:29
سلام

با سلام و عرض معذزت

تصحیح میکنم .قیمتهائی را که اعلام کردم قیمتهای رسمی سام سرویس برای LED های 40 اینج به ترتیب سری های

B6000 و B7000 همراه با سینمای خانگی است.

Shoja Hosseini
30-01-10, 22:57
همانطور که مشاهده می کنید برای مثال قیمت LED 40 اینچ سری 7000 حدودا 650 تومان فرق می کنه ( با احتساب سینمای خانگی هم حدودا میشه 370 تومان ) .

مهدی عزیز

سایت آن لاین بانه قیمت 40 B7000 زا بدون سینمای خانگی (375000) 1470000 اعلام کرده .درواقع اگر اشتباه نکنم

این مدل را ما تنها 345000 تومان ارزان تر میخریم. حالا با توجه به عدم گارانتی , هزینه سفر وهتل آیا قیمت مناسب

است ؟

KING
30-01-10, 23:19
راستی تو بانه رسی؟ور هم پیدا میشه البته مارکهای حرفه ای مثل دریم یا ای پی باکس کسی اورده ؟ باید قیمتهای اینها هم ارزون باشه اونجا

Curtis
30-01-10, 23:33
راستی تو بانه رسی؟ور هم پیدا میشه البته مارکهای حرفه ای مثل دریم یا ای پی باکس کسی اورده ؟ باید قیمتهای اینها هم ارزون باشه اونجا

بله 100% و قیمتش در برابر شهرهای دیگه خیلی بهتره مثلا ر س ی v ر 80 تومنی اونجا 40 تا 50 تومنه
و در کل خیلی خوبه چون بحث گارانتی رو نداره میصرفه از اونجا خرید اگه قصد خرید داشتید من i c l a s s 9696 hd رو بهتون پیشنهاد میدم قیمتش تو تهران 290 تومنه که کاملا حرفه ای ولی خوب آگه دریم ب ا ک س بخواید فکر کنم اونجا یه خورده کم پیدا بشه.

KING
30-01-10, 23:43
من با ای ک لاس کار نمیکنم واسه ما افت داره :1. (35):
اگه پیدا کردم دری؟مبا کس 800HD یا کی وب رئو مینی

Mahdi_Moosavi
30-01-10, 23:58

مهدی عزیز

سایت آن لاین بانه قیمت 40 B7000 زا بدون سینمای خانگی (375000) 1470000 اعلام کرده .درواقع اگر اشتباه نکنم

این مدل را ما تنها 345000 تومان ارزان تر میخریم. حالا با توجه به عدم گارانتی , هزینه سفر وهتل آیا قیمت مناسب

است ؟

والا تصمیم نهایی با شماست . بستگی به شرایط شما داره . ممکنه با این شرایط برای شما مناسب نباشه ولی برای خیلی از افراد دیگه با صرفه باشه .

برای مثال شما قیمت 55 اینچ همین مدل 7000 رو هم در نظر بگیرید . یا خرید 2 یا 3 عدد TV یا برای مثال من همین 40B7000 رو 50 روز پیش وقتی اینجا 2,480 بود اونجا 1,480 گرفتم .

در کل من سعی کردم فقط اطلاع رسانی کرده باشم . تصمیم نهایی رو شما با توجه به شرایطی که دارید می گیرد .

:11():

Curtis
31-01-10, 00:25
من با ای ک لاس کار نمیکنم واسه ما افت داره :1. (35):
اگه پیدا کردم دری؟مبا کس 800HD یا کی وب رئو مینی
الان اطلاعی از قیمتش اونجا ندارم ولی فکر میکنم پیدا بشه
اونجا اکثرا تو کار عمده هستن اینجور جنسها رو همه ندارن و باید از یکی بگیری که کارش ر س ی و ر باشه
ولی خوب مدلهای معمولی اونجا به وفور پیدا میشه

adameh_bahal
31-01-10, 06:38
SAMSUNG B690 32 خوبه به نظرم !

37lh500 چطوره؟
کدوم يکی بهترن؟

G E N E R A L ™
02-02-10, 15:56
قیمتا چه طوری بود ؟ 32 اینچ سونی و همچنین 37 قیمت گرفتید ؟ برای آوردنش گیر ندادن ؟ منم احتمالا بعد از عید برم اونجا بگیرم

سلام

خوب حقیقتش چون من بیشتر دنبال 40 بودم دنبال پایین تر نرفتم. همین 40 هم دو مدل داشت V550 و V530 که 530 100 تومان ارزون تر بود ..

در مورد گیر دادن هم بگم که اصلا به باربند کار نداشتن فقط یه نگاه همینطوری به داخل ماشین و صندق عقب انداختند که مثلا آره ما میگردیم :دی

ولی اگه ببینن ماشین زیاد خوابیده بیشتر گیر میدن و 100 % بیشتر و با دقت تر میگردن.

KING
02-02-10, 20:24
سلام
دوستانیکه بانه رفتن و دوستانیکه قیمت بروز تهران رو دارن

با یک میلیون تا یک میلیون سیصد چه مدل "40 LCD سامسونگ پیشنهاد میدید ؟
حالا اگه تفاوت قیمت با بانه زیاد نداشت همینجا میگرم البته بدون سینما خانگی
سینما خانگی رو به انتخاب خودم میخرم
مرسی

G E N E R A L ™
02-02-10, 21:25
سلام

مرسی

به نظر من چیزی بهتر از سری 6 نمیتونین گیر بیارین آخرین مدل LCD سامسونگ هست .

قیمتش هم حدود همون 1 میلیون هست. (قیمت اینجا رو نمیدونم )

KING
02-02-10, 21:29
حالا اگه 37" خوب هم باشه اشکالی نداره

اگه مدلی کخپه میخام تا 200 تومان هم متفاوت باشه زیاد مهم نیست 200 همون خرج راه و هتل میشه شایدم بیشتر

G E N E R A L ™
03-02-10, 11:37
این مدلی رو هم که ما گرفتیم واقعا عالی هست سونی سری V مدل 550 . 40'

اگه خواستین بخرین چند مورد رو باید چک کنین :

1 - یکی بودن سریال پشت TV با روی کارتون

2 - وجود هولوگرام روی کارتون

3 - یه نرم افزار بار کد موبایل هست که به شما میگه که اصل هست یا نه .

4 - پیکسل های سوخته

5 - انواع فایل ها رو با فلش ببرین و تست کنین که چه پسوند های معروفی رو پشتیبانی میکنه .

6 - حدود 30 دقیقه TV رو در حال پخش نگه دارین .

j@v@d
03-02-10, 12:36
دوستان لطفا نظرتون رو رابطه با تلویزیون بــلـــــــر با مشخصات زیر اعلام کنیـــــــد ::: (خیلی برام مهمه)

Belair 42" WIDE SCREEN LCD TV >>> (LG TFT LCD MODULE)M :::

42" _ TFT _ 16:9 _HD ready _ HDMI _ STEREO _ PIP _ 40000:1

MADE IN P.R.C

این اطلاعاتی بود که روی کارتونش زده بود ، همراه با جاروبرقی >>> 1300000 هزار تومن

Mahdi_Moosavi
04-02-10, 12:12
سلام

مرسی

شما روی SAMSUNG LN40B750 (Only the registered members can see the link) هم نظر داشته باش .. یکی از بهترین تلویزیون های LCD موجود در بازار هست . البته فقط در بانه پیدا میشه و قیمتش هم حدودا 1,350 هست .

KING
04-02-10, 22:33
شما روی SAMSUNG LN40B750 (Only the registered members can see the link) هم نظر داشته باش .. یکی از بهترین تلویزیون های LCD موجود در بازار هست . البته فقط در بانه پیدا میشه و قیمتش هم حدودا 1,350 هست .
بله
قبلا" هم در موردش فکر کرده بودم واقعا" گل کاشته سامی ولی حیف که سام سرویس هنوز وارد نکرده تا عید صبر میکنم اگه وارد کرد و قیمت رو خیلی بالا نزد از خود تهران میخرم در غیر اینصورت باید فکر بانه باشم

NVIDIA>ATI
05-02-10, 18:19
برای تماشای بازیها و دیدن فیلم کدوم بهترند؟
1: lcd
led :2
plasma :3

reza76622201
06-02-10, 09:37
نظر کلي نميشه داد. اما بنده LED Samsung Series 6 رو پيشنهاد مي کنم که يه سر و گردن از مابقي بالاتره فعلا.
کنتراستش که بي رقيبه نسبت به پلاسما و ال سي دي.
مصرف برقشم که کمتره.

NVIDIA>ATI
06-02-10, 17:56
دوستان در led ها هم مثل lcd ها وقتی از کنار یا بالا یا پایین به فیلم یا .... نگاه می کنیم کفیتش افت پیدا می کنه؟
منظورم اینه وقتی می خوایم فیلم تو یه lcd نگاه کنیم تصاویری که از روبرو نگاه می کنیم با در حالتی که از زاویه ای متفاوت نگاه کنیم فرق داره؟:11():

G E N E R A L ™
06-02-10, 19:01
دوستان در led ها هم مثل lcd ها وقتی از کنار یا بالا یا پایین به فیلم یا .... نگاه می کنیم کفیتش افت پیدا می کنه؟
منظورم اینه وقتی می خوایم فیلم تو یه lcd نگاه کنیم تصاویری که از روبرو نگاه می کنیم با در حالتی که از زاویه ای متفاوت نگاه کنیم فرق داره؟Only the registered members can see the link

سلام این قضیه رو شما باد در کاتالوگ TV مشاهده کنین .

مثلا این TV که ما گرفتیم اگه اشتباه نکنم تا 178 درجه زاویه دید داره .

Stream
06-02-10, 21:09
منظورم اینه وقتی می خوایم فیلم تو یه lcd نگاه کنیم تصاویری که از روبرو نگاه می کنیم با در حالتی که از زاویه ای متفاوت نگاه کنیم فرق داره؟:11():

نوع نور پس زمینه کوچکترین تاثیری در زاویه دید نهایی محصول نداره ... باید مدل رو با مدل مقایسه کنید و نمیشه در مورد LED و LCD رای کلی داد.

سلام این قضیه رو شما باد در کاتالوگ TV مشاهده کنین .

مثلا این TV که ما گرفتیم اگه اشتباه نکنم تا 178 درجه زاویه دید داره .

اعداد نوشته شده در کاتالوگ و مشخصات یک سری اعداد تجاری و بدون معنی هستن که با چند تا فرمول به دست میان. در عمل بین اون اعداد و چیزی که مشاهده میشه خیلی تفاوت است.

G E N E R A L ™
07-02-10, 07:48
اعداد نوشته شده در کاتالوگ و مشخصات یک سری اعداد تجاری و بدون معنی هستن که با چند تا فرمول به دست میان. در عمل بین اون اعداد و چیزی که مشاهده میشه خیلی تفاوت است.

خوب من خودم تست کردم این قضیه رو کاملا از کنار نگاه کردم بدون هیچ مشکلی قابل دید بود

reza76622201
07-02-10, 08:01

در پاسخ بايد خدمتتون عرض کنم که مشکل ديد عمودي فقط در مانيتورهاي امروزي وجود داره و کليه TV هاي LCD و LED و Plasma در برندهاي معتبر هيچ مشکلي از نظر کيفيت در زاويه ها ندارند.
اما در مانيتورها وقتي از پايين (در نزديکي مانيتور) به صفحش نکاه کنيد افتضاحه.
کلا طراحي TV هاي امروزي جوريه که از هر زاويه بهش نگاه کنيد واضح باشه. اما در مورد مانيتور خير.

ehsan17
07-02-10, 11:38
بنظر شما کدوم بهتره پخش فایل از usb برام مهم نیست از لحاظ تصویر کدوم بهتره
lg lh500
samsung b690

reza76622201
07-02-10, 12:11
مدل سامسونگ به نظر من بهتره.

ehsan17
07-02-10, 19:45
lg lh500
samsung b690
دوستان w550 سونی هم ازافه کنید بین این سه تا یا توی این رنج قیمت چی پیشنهاد میدید فقط کیفیت تصویر برام مهمه

Ardalan
07-02-10, 20:23
lg lh500
samsung b690

بنده b690 رو پیشنهاد میدم :great:

KING
07-02-10, 20:34
lg lh500
samsung b690
w550 پیشنهاد میدم
تو این رنج قیمت عالیه قیمت این مدل تو سه راه امین حضور 1700 با گارانتی بدون گارانتی دوربر 1500 پیدا میشه
b690 رو هم همین امروز دیدم چون انیمیشن گذاشته بود نمیشه تشخیص داد قیمت رو با گارانتی 1790 زده بود

Haroon
07-02-10, 21:40
الان به مدیر بانه ال سی دی تماس گرفتم
بعد از سلام گفتم مدیر بانه ال سی دی شما هستید با کمال بی ادبی گفت به شما چه
البته انتظار بیشتری هم نمیشد ازش داشت قیمت بی 750 رو گرفتم ازش 20 تومان از سایتش بالاتر گفت تو سایتش که خیلی وقت پیش اپ شده بود زده بود 1330 ایشون بما گفتن 1350
کسی سایت یا انجمن دیگه ای بلد نیست تو مایه های همین بانه ال سی دی باشه که بشه انلاین سفارش داد

Haroon
07-02-10, 22:13
یافتم !!!
فروش در تهران با قیمت بانه :Love-PCN~!:
یه مدل بی 650 رو 1150 گفت دوستان قیمت تهران رو داره ؟

ehsan17
07-02-10, 23:27
میخاستم بدونم کنتراست توی کیفیت چقدر تاثیر داره مثلا کنتراست 70000 با 60000 بقیه مشخصات یکسان باشه حدودا چقدر اختلاف کیفیت دارند

Ardalan
08-02-10, 00:01
الان به مدیر بانه ال سی دی تماس گرفتم
بعد از سلام گفتم مدیر بانه ال سی دی شما هستید با کمال بی ادبی گفت به شما چه
البته انتظار بیشتری هم نمیشد ازش داشت قیمت بی 750 رو گرفتم ازش 20 تومان از سایتش بالاتر گفت تو سایتش که خیلی وقت پیش اپ شده بود زده بود 1330 ایشون بما گفتن 1350
کسی سایت یا انجمن دیگه ای بلد نیست تو مایه های همین بانه ال سی دی باشه که بشه انلاین سفارش داد

سلام

به شدت توصیه میکنم اینجور وسایل رو حضوری خرید کنید
با اینکه گارانتی هم ندارن ریسک خیلی بزرگی رو متحمل میشید اگر اینترنتی بخرید.

میخاستم بدونم کنتراست توی کیفیت چقدر تاثیر داره مثلا کنتراست 70000 با 60000 بقیه مشخصات یکسان باشه حدودا چقدر اختلاف کیفیت دارند

هیچ گونه تفاوتی ندارن
این اعدادی که میزنن همگی به صورت تئوری و توسط یکسری فرمول ها بدست میاد و در عمل شما هیچ گونه تفاوتی متوجه نمیشی :great:

HoSsEiN.iR
08-02-10, 00:59

تا جایی که من میدونم فقط در شفافیت تصویر نقش دارند که تاثیر خاصی در کیفیت ندارند

همانطور که مدیر عزیز اردلان جان توضیح دادند

PC Games
08-02-10, 02:38
با سلام:

دوستان عزیز من میخوام تا قیمت حدود 1100 از بانه LCD بگیرم و فعلآ b650 مدنظرم هست (مدل اروپایی) و با توجه به Review هایی که از اون خوندم فکر میکنم انتخاب خوبی هستش!
به نظر شما انتخابهای بهتری هم هست؟من قراره این LCD رو به کسی کادو بدم و نمیخوام مشکلی از بابت کیفیت تصویر داشته باشه!

مرسی

reza76622201
08-02-10, 08:00
سلام عزيز. مي خواين چند اينچ باشه؟

PC Games
08-02-10, 11:06
سلام

40 اینچی باشه!

reza76622201
08-02-10, 11:36
به نظر من بهترين انتخاب Samsung LED Series 6 هست. اما قيمتش 300000 تومان بالاتره ولي ارزششو داره. نهايتا اگه نمي تونيد 300000 تومان بيشتر هزينه کنيد Sony V550 هم خوبه که همين قيمته توي بانه.
سوالي بود درخدمتم.

reza76622201
09-02-10, 07:51
یافتم !!!
فروش در تهران با قیمت بانه :Love-PCN~!:
یه مدل بی 650 رو 1150 گفت دوستان قیمت تهران رو داره ؟

دوستان پيشنهاد مي کنم به اين لينکي که دوستمون دادن بيشتر توجه کنيد.

WORYA_SH
09-02-10, 14:02
البته قیمتها خیلی با بانه فرق داره .

G E N E R A L ™
09-02-10, 14:14
این کجاش قیمت زده ؟

Haroon
09-02-10, 20:24
این کجاش قیمت زده ؟
با شماره اش تماس گرفتم قیمت داد

Haroon
11-02-10, 16:49
سلام
دوستان نظرتون در مورد بی 690 سامسونگ چیه ؟؟؟
از همون شماره بالای قیمت گرفتم بما 1160000 قیمت داد بدون گارانتی بنظرتون ازششو داره ؟
و سوال دوم اینکه
بی 650 و بی 690 یکیه ؟؟؟
ما که هرچی سرچ زدیم کانفیگ ها یکی بودن

KING
15-02-10, 21:43
امروز 650 40 اینچ سامسونگ گرفتم کفیتش خیلی خوبه یعنی عالیه

Curtis
15-02-10, 21:57
مبارک باشه
آقا بهنام از بانه خریدید

KING
15-02-10, 23:10
مبارک باشه
آقا بهنام از بانه خریدید
نه از تهران تقریبا" به قیمت بانه 1170000 :1. (35):

Mahdi_Moosavi
16-02-10, 00:14
سلام
دوستان نظرتون در مورد بی 690 سامسونگ چیه ؟؟؟
از همون شماره بالای قیمت گرفتم بما 1160000 قیمت داد بدون گارانتی بنظرتون ازششو داره ؟
و سوال دوم اینکه
بی 650 و بی 690 یکیه ؟؟؟
ما که هرچی سرچ زدیم کانفیگ ها یکی بودن

تو اون رنج قیمت بهترین انتخاب در بین LCD TV ها هست .

B690 در واقع همون B650 هست که سامسونگ به سفارش سام سرویس تولید می کنه .

شما وقتی وارد منوی مخفی B690 بشید، متوجه می شید که مدل B650 شناسایی شده .

reza76622201
22-02-10, 08:27
نه از تهران تقریبا" به قیمت بانه 1170000 :1. (35):

بهنام جان ميشه بگي ارز کجا تونستي به قيمت بانه گير بياري؟ از همون سايت که دوستمون گفتن پيدا کردي؟

KING
23-02-10, 13:53
بهنام جان ميشه بگي ارز کجا تونستي به قيمت بانه گير بياري؟ از همون سايت که دوستمون گفتن پيدا کردي؟

شرمنده عزیز دیر جواب دادم
بله دوست عزیز باهاش تماس گرفتم حقیقتش مقصد خرید نرفته بودم رفتم کاراشو دیدم خیلی تمیز بود بعد از تست و ...
خرید کردم :1. (26):

Ashton
06-03-10, 08:57
اين معرفي LED طبق سليقه و تحقيقات شخصي من هست. و نميخام جنبه تبليغات داشته باشه.
فقط معرفي براي شناخته شما هست. (اينا رو گفتم كه نگيد تبليغاته:1. (27):)

سلام به همه بچه ها
ببينيد ميخوام يه LED بهتون معرفي كنم. در واقع يه Full LED . كيفيت تصوير اين نوع فول ال اي دي از همه LED هاي موجود در بازار بيشتره(نظر شخصي من) . علتش هم اينه كه اين LED فول هست . يعني : در پشت كل پنل LED چيده شده براي همين نوري كه از سمت اين LED به چشم شما ميرسه خيلي زياده و باعث ميشه كيفيت تصوير و شفافيت در نظر شما چند برابر ديده بشه. LED هايي كه در حال حاضر در بازار موجوده EDGE LED هستن. يعني LED ها در حاشيه و دور پنل هستند نه در كل پشت پنل:
به همين علت هست كه LED حاشيه اي داغ ميكنه ولي فول ال اي دي داغ نميكنه

اين LED كه تعريفشو كردم LED ژاپني شارپ هست كه كيفيت بي نظيري داره .

مشخصات:

مجهز به پانل LED ژاپني
زاويه ديد بسيار وسيع (176درجه افقي و عمودي)
روشنايي تصوير بالا
كنتراست فوق‌العاده 2,000,000:1 ديناميك
داراي چهار ورودي HDMI
مجهز به پانل 10 بيتي با قابليت تفكيك بيش از یک بیلیون رنگ
قابليت پخش فيلم سينمايي به حالت 24 فريم در ثانيه
خروجی صوتی SRS Trusurround XT

20,980,000 ريال

دوستاني كه اين قيمت براشون بالا هست:
شركت ماديران داره خط توليد شارپ رو بعد از عيد وارد ميكنه تا قيمت اين TV پايين تر بياد و بيشتر مردم بتونن اش استفاده كنن

MasterLCD
06-03-10, 11:32
شرمنده عزیز دیر جواب دادم
بله دوست عزیز باهاش تماس گرفتم حقیقتش مقصد خرید نرفته بودم رفتم کاراشو دیدم خیلی تمیز بود بعد از تست و ...
خرید کردم :1. (26):
ميشه بگيد ايشون چه برندهايي دارن. شارپ هم دارن؟؟ از همين LED كه معرفي كردن اين بالا؟؟؟

WORYA_SH
06-03-10, 12:30

mojtaba1254
14-09-10, 01:18
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عــزیز ! :11():
لـطفــا اگه امکان داره برآتون راهنماییم کنید ! :1. (29):

به توصیه دوست عزیزمون آقا مـهـدی ( Mahdi_Moosavi (Only the registered members can see the link) ) ال سی دی سامسونگ مدل LA46C650 (Only the registered members can see the link) رو پیشنهاد دادن به بنده ! ولی متاسفانه از دوستانی که در بانه هستند پرسیدم میگن دیگه این مدل و سری 6 نیست و در کل دیگه سری 5 و 6 تولید نمیشن و فقط رو پلاسما کلاٌ زوم کرده ! و اگه این مدل رو بخوام میگن که ایرانی هست ! و تو بانه هم نیست ! ( البته الان اهواز هستم )

از دوستان خواشمندم راهنماییم کنند که چه برند و مدلی بگیرم که به خوبی بهم جواب بده !
انتظارات بنده از یه TV LCD :
هاردهای اکسترنال ( Western Digital ) مدل های پاسپورتی با حجم بالا و هاردهای اکسترنال ( Seagate ) با حجم بالا همراه با پاور رو براحتی ساپورت کنه !
تمامی فایل های تصویری و صوتی و همچنین فرمتهای زیرنویس رو ساپورت کنه !
به راحتی به سیستم و شبکه وصل بشه !
و در کل Device خوبی باشه و اگه زیر بار بره Down نشه !

ممنون میشم جواب بنده رو بدین !
سپاسگزارم از همه ی شما سروران ...

شاد و تندروست و با عزت باشید ... . :11():
یا عـلـی

nima_hl
14-09-10, 08:55
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عــزیز ! :11():
لـطفــا اگه امکان داره برآتون راهنماییم کنید ! :1. (29):

به توصیه دوست عزیزمون آقا مـهـدی ( Mahdi_Moosavi (Only the registered members can see the link) ) ال سی دی سامسونگ مدل LA46C650 (Only the registered members can see the link) رو پیشنهاد دادن به بنده ! ولی متاسفانه از دوستانی که در بانه هستند پرسیدم میگن دیگه این مدل و سری 6 نیست و در کل دیگه سری 5 و 6 تولید نمیشن و فقط رو پلاسما کلاٌ زوم کرده ! و اگه این مدل رو بخوام میگن که ایرانی هست ! و تو بانه هم نیست ! ( البته الان اهواز هستم )

از دوستان خواشمندم راهنماییم کنند که چه برند و مدلی بگیرم که به خوبی بهم جواب بده !
انتظارات بنده از یه TV LCD :
هاردهای اکسترنال ( Western Digital ) مدل های پاسپورتی با حجم بالا و هاردهای اکسترنال ( Seagate ) با حجم بالا همراه با پاور رو براحتی ساپورت کنه !
تمامی فایل های تصویری و صوتی و همچنین فرمتهای زیرنویس رو ساپورت کنه !
به راحتی به سیستم و شبکه وصل بشه !
و در کل Device خوبی باشه و اگه زیر بار بره Down نشه !

ممنون میشم جواب بنده رو بدین !
سپاسگزارم از همه ی شما سروران ...

شاد و تندروست و با عزت باشید ... . :11():
یا عـلـی

سلام و خوش اومدید :give_rose:

بنظرم بهتره شما از اونجا استعلام کنید ببینید چی توی بازار هست بعد اینجا از دوستان نظر بخواین

الان اگر 20 مدل هم اینجا معرفی بشه احتمالا اونجا هیچکدوم موجود نیست :wink:

mojtaba1254
14-09-10, 09:04
سلام و خوش اومدید :give_rose:

بنظرم بهتره شما از اونجا استعلام کنید ببینید چی توی بازار هست بعد اینجا از دوستان نظر بخواین

الان اگر 20 مدل هم اینجا معرفی بشه احتمالا اونجا هیچکدوم موجود نیست :wink:

سلام ... .
دوست عزیز موجودی اونها فقط سری 5 هست که 10تا بیشتر ندارند !
حالا مشکلی نیست بانه نباشه به شرکت ها و فروشگاه ها مراجعه میکنم !
ممنون میشم مدل های دیگه ای رو ذکر کنید !
سپاسگزارم

شاد و تندروست و با عزت باشید ... . Only the registered members can see the link
یا عـلـی

mojtaba1254
14-09-10, 21:24
جـــداً ممنونــــم هم از این انجمن و هم از دوستان !!!!!!!
با خود فکر کردم شاید ........
واقعاً جواب دادن به پست بنده و درخواستم این قدر سخت و زمان بره ؟!!!!

شاداب باشید ... .
یا عـلـی

nima_hl
14-09-10, 21:45
جـــداً ممنونــــم هم از این انجمن و هم از دوستان !!!!!!!
با خود فکر کردم شاید ........
واقعاً جواب دادن به پست بنده و درخواستم این قدر سخت و زمان بره ؟!!!!

شاداب باشید ... .
یا عـلـی

متاسفانه یا خوشبختانه این فروم از اون دسته فرومهائی نیست که یک مشت جوجو امروزی بریزن توش یه گوگل اینطرف باز باشه یه چیزو ببینن از اونطرف بیان بگن این بهترین مدل دنیاست

از طرف دیگه شما یه چندتا سئوال تخصصی کردین ( سازگاری با هارد اکسترنال و ...... ) که تنها کسی میتونه جواب بده که هم دانش کافی داشته باشه و هم با این مدلها دقیق کار کرده باشه

از بخت بد شما ، دوستی که در بازار دارم تشریف برده بودند مسافرت و گرنه همون صبح باهاش صحبت کرده بودم و یه مدل خوب رو با اطمینان بهتون معرفی میکردم

پاینده باشید

یا حق

mojtaba1254
14-09-10, 23:15
متاسفانه یا خوشبختانه این فروم از اون دسته فرومهائی نیست که یک مشت جوجو امروزی بریزن توش یه گوگل اینطرف باز باشه یه چیزو ببینن از اونطرف بیان بگن این بهترین مدل دنیاست

از طرف دیگه شما یه چندتا سئوال تخصصی کردین ( سازگاری با هارد اکسترنال و ...... ) که تنها کسی میتونه جواب بده که هم دانش کافی داشته باشه و هم با این مدلها دقیق کار کرده باشه

از بخت بد شما ، دوستی که در بازار دارم تشریف برده بودند مسافرت و گرنه همون صبح باهاش صحبت کرده بودم و یه مدل خوب رو با اطمینان بهتون معرفی میکردم

پاینده باشید

یا حق

دوست عزیز !
سلام ... .

قبل از اینکه بخواهین کلمات بعدی رو بخونید :
اگر به هر نحوی زاویه ی دیدتون ، برداشتتون از نوشتار بنده ناراحت و یا خدای نکرده توهینی شده جداً قصد همچین جسارتی رو ندارم و نداشته و از سروران گرامی پوزش می خوام !

اگه مقدار کمی زوم می کردین به کلمات نوشته شده در پستم ، هیچ گونه توهین ، جسارتی نداشتم خدمت کاربران این سایت ! ( نیازی نبود به این شکل کلمات رو کناره هم قرار بدین ! )

مطمئن باشید من جایی بهتر از این سایت پیدا نکردم برای راهنمایی و معرفی انواع سخت افزار ها ! سایت شما رو هم از گوگل پیدا کردم ! و همین که افرادی مثل شما این نکات ، راهنماییها رو اعلام میکنه کلی ارزش داره خارج از اینها هم کلی ثواب داره که انسان رو از سردرگمی ... .

با توجه به شرایط خاصی که برای تهیه ی دستگاه هست برای همین زمان زیادی نداشتم ! و این شرایط مجبورم می کرد که در کمترین زمان ممکن نتیجه ای از این سایت بگیرم ! ( هر چند که مطالب نوشته شده در صفحه هات قبل ، با ارزش بودن ... و انصافاً هم استفاده کردم )

درسته که تو دنیای مجازی هستیم ! ولی با این حال همان ارزش ها و احترام قائل شدن برای انسان ها هم باید حفظ بشــه !

اینکه فرمودین بخت بــد ! که دقیقاً همینه و لا غیــر !
در کل برای شما عزیزان آرزوی :
شادابی ، تندرستی ، پایداری رو خواهانم
یا عـلـی

sorenta
16-10-10, 15:18
سلام دوستان. من ميخوام يه ال سي دي 32 بگيرم كه امكاناتي مثل usb و كيفيت خوب و .... رو داشته باشه. لطفا منو راهنمايي كنيد. در ضمن نيم ميليون هم بيشتر نميتونم هزينه كنم. لطف كنيد بگيد چه برندي بهتره بگيرم. راستي يكي از دوستان آدرس سايت بانه ال سي دي رو گذاشته بودن خيلي خوشم اومد. منتظرم بچه ها. مرسي

mohsen_star
22-10-10, 08:48
سلام
دوستم میخواد یه تلویزیون بخره بدون سینما خانگی با بودجه یک میلیون تومن
اندازه هم بین32الی40 اینج (واسه استفاده در اتاق خودش میخواد)
یه مدل معرفی کنید که خوب باشه بنظرتون گارانتی دار بخریم یا از بندر بخریم بهتره
با این بودجه بهتره سونی ،پاناسونیک،الجی و یا سامسونگ بخره
با تشکر از راهنمایی شما

bill geits
14-03-11, 15:33
سلام
یه تلویزیون می خوایم بگیریم . بودجه امون هم حدود دو ملیونه ... چی بخریم ؟
سایزش چن باشه خوبه ؟ البته بالای 40 اینچ می خوایم
برندش چی ؟
ال سی دی یا ال ای دی ؟ دوستان یه راهنمایی بکنن لطفا

bill geits
14-03-11, 16:17
با توجه به اینکه مشهد هستم و الانم بنزین لیتری 700 تومن شده فک نکنم صرف کنه از بانه یا مریوان بخرم.

bill geits
15-03-11, 09:45
بچه ها لطفا کمک کنید

top1tip
15-03-11, 10:18
من دقیق نمیدونم چه مارک و مدلی هست اما انگار جدید هاش گیرنده دیجیتال روش دارن که دیگه نیازی نیست که یک گیرنده جدا بگیری

bill geits
16-03-11, 16:07
من امروز قصد خرید دارم ... کسی راهنمایی نمی کنه ؟

behnam gij
28-08-11, 22:12
سلام دوستان
الان در خرید TV دجار شک شدم نمی دونم چی بخرم
چند جایی مدل دیدم وقیمت مورد نظرم تا 1900000 هستش
البته واسم LED یا LCDبودنش مهم نیست.الان مدلهایی رو که دیدم ایناست
SONY LCD EX520, LED EX520 SIZE:46
LG LED 5400 SIZE:47
SAMSUNG LED C5550 SIZE:46البته در کنار LCD46D585 روهم دیدمLEC کیفیت خوبی در کنار LED داشت و 400000 تومان هم ارزونتر بود
هالا موندم که چی بخرم.لطفان راهنماییم کنین