PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید کولر برای AT II X3 425 فقط برای آور تا 4.0ghz

mzz
16-01-10, 12:42
سلام دوستان من یه کولر تا قیمت 25 تومن میخام
فرکانس استاندارد 2.7 هست
فقط میخام Cpu رو تا 4 آور کنم الان با فن استوک تا 3.5 هم میتونم آور کنم اما دماش میره بالا فعلا تا 3.3 آور کردم
یه کولری که بتونه دمای CPU رو تو فرکانس 4 گیگاهرتز پایین نگه داره
نظر خودم هم TX3 کولر مستر هست بازم اگه مدلی دیگه از برندهای معتبر مثل زالمن سراغ دارید با ذکر قیمت ولینک سایت اصلی یگید ممنون میشم:yes:
اگه کسی مدلای قویتردست دو داره تا 20 تومن خریدارم
یا مدل TX3 تا 10 تومن

mzz
16-01-10, 13:27
اگه ریویو فارسی از TX3 یا مدهای دیگه تو این رنج قیمت هست بزارید ممنون میشم

AMD>INTEL
16-01-10, 13:43
انتخاب خوبیه مخصوصا با دو فن نصبش کنی .
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
16-01-10, 13:46

* Performance 8
* Value 9
* Quality 8
* Warranty 8
* Features 8
* Innovation 7

Pros:

+ Ability to run dual fans
+ Huge socket compatibility
+ Heat pipes

Cons:

- 92mm fan
- No 1366 support
--------------------------

nima_hl
16-01-10, 14:08
سلام دوستان من یه کولر تا قیمت 25 تومن میخام
فرکانس استاندارد 2.7 هست
فقط میخام Cpu رو تا 4 آور کنم الان با فن استوک تا 3.5 هم میتونم آور کنم اما دماش میره بالا فعلا تا 3.3 آور کردم
یه کولری که بتونه دمای CPU رو تو فرکانس 4 گیگاهرتز پایین نگه داره
نظر خودم هم TX3 کولر مستر هست بازم اگه مدلی دیگه از برندهای معتبر مثل زالمن سراغ دارید با ذکر قیمت ولینک سایت اصلی یگید ممنون میشم:yes:
اگه کسی مدلای قویتردست دو داره تا 20 تومن خریدارم
یا مدل TX3 تا 10 تومن

سلام

اون پردازنده فن میخواد چیکار ، فنشو باز کن بنداز دور هر ۱ ساعت یه بار یه فوت روش بکن حله :lol:

از شوخی گذشته این پردازنده رو بعید میدونم با هوا بتونی بالای 3.7 استیبل کنی

که اونم نیاز به ولتاژ بالا نداره و با فن استوک هم به راحتی میشه اینکار رو کرد

شما ۲۰-۳۰ تومن هم پول بدین شاید در حد 200-300 هرتز بتونید بیشتر آورش کنید که چون تو اون رنج مجبور میشید ولتاژی حدود 1.5 ولت اعمال کنید دما تقریبا با 200 هرتز کمتر و فن استوک یکی میشه

بنظرم برای 200 هرتز بیشتر ارزش نداره 20 تومن خرج کنید چون اگر 20 تومن رو بزارید رو پول پردازنده میتونید 620 بخرید که توی فرکانس دیفالت پرفورمنسی حدود آور کلاک شده 425 بهتون میده

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بیان کنم :give_rose:

mzz
16-01-10, 14:52
سلام

اون پردازنده فن میخواد چیکار ، فنشو باز کن بنداز دور هر ۱ ساعت یه بار یه فوت روش بکن حله :lol:

از شوخی گذشته این پردازنده رو بعید میدونم با هوا بتونی بالای 3.7 استیبل کنی

که اونم نیاز به ولتاژ بالا نداره و با فن استوک هم به راحتی میشه اینکار رو کرد

شما ۲۰-۳۰ تومن هم پول بدین شاید در حد 200-300 هرتز بتونید بیشتر آورش کنید که چون تو اون رنج مجبور میشید ولتاژی حدود 1.5 ولت اعمال کنید دما تقریبا با 200 هرتز کمتر و فن استوک یکی میشه

بنظرم برای 200 هرتز بیشتر ارزش نداره 20 تومن خرج کنید چون اگر 20 تومن رو بزارید رو پول پردازنده میتونید 620 بخرید که توی فرکانس دیفالت پرفورمنسی حدود آور کلاک شده 425 بهتون میده

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بیان کنم :give_rose:
با فن استوک چقدر آور کنم که دماش نره بالا
در ضمن وقتی من با برنامه قدرت بالا کار میکنم اول رم تا 98% میره بعد CPU یواش یواش میره بالا تا جایی که 100% میشه(رو آور 3.3 ) و رم هم همون 98%
من تا 4 میخام ببرم بالا که CPU رو قویترین برنامه تا 75% بره بالا چون رو 100% کل کیس داغ میشه
در ضمن GPU رو هم تا 950(فن 8 سانتی رو هیتسینگش گزاشتم) آور کردم تو بازی COD MW دمای توی کیس خیلی میره بالا
اما تو برنامه فاب خود آزراک دمای مین رو 50 تا 55 میزنه CPU رو 65 میزنه
بنظرتون این دما استاندارده یا زیاد هم CPU هم مین
رم هم دماش معمولا بالاست چون رو حالت نرمال 50% در حال استفادس
در کل من در درجه اول میخام قدرت CPU بالا بره و دماش استاندارد باشه
تا چند میتونم آور کنم با فن استوک تا 4 میشه یا نه اگه نه حداکثری که خودتون تست کردید چقدر بوده

AMD>INTEL
16-01-10, 15:05
بستگی به بردتون داره و دمائی که باهاش کار میکنی .4 گیگاهرتز دور از انتظار نیست با فن غیر استوک

nima_hl
16-01-10, 15:36
با فن استوک چقدر آور کنم که دماش نره بالا
در ضمن وقتی من با برنامه قدرت بالا کار میکنم اول رم تا 98% میره بعد CPU یواش یواش میره بالا تا جایی که 100% میشه(رو آور 3.3 ) و رم هم همون 98%
من تا 4 میخام ببرم بالا که CPU رو قویترین برنامه تا 75% بره بالا چون رو 100% کل کیس داغ میشه
در ضمن GPU رو هم تا 950(فن 8 سانتی رو هیتسینگش گزاشتم) آور کردم تو بازی COD MW دمای توی کیس خیلی میره بالا
اما تو برنامه فاب خود آزراک دمای مین رو 50 تا 55 میزنه CPU رو 65 میزنه
بنظرتون این دما استاندارده یا زیاد هم CPU هم مین
رم هم دماش معمولا بالاست چون رو حالت نرمال 50% در حال استفادس
در کل من در درجه اول میخام قدرت CPU بالا بره و دماش استاندارد باشه
تا چند میتونم آور کنم با فن استوک تا 4 میشه یا نه اگه نه حداکثری که خودتون تست کردید چقدر بوده

من با فن استوک این cpu رو تا 3.6 استیبل آور کردم و دما هم خوب بود ولی چون فقط برای تست اینکار رو انجام دادم دقیق نشدم که ببینم تا چند جا داره

اما بالاتر از این فرکانس باید ولتاژ زیادی به cpu بدی که باعث گرم شدن میشه و تخمینم اینه که با کولر خوب هم نتونی از 3.9 رد بشی

کلا پردازنده‌های amd در دمای بالای صفر خوب آور نمیشن

یه عبارت ساده شما ۲۰ تومن میدی که 300 هرتز بیشتر آور کنی ، خوب اون 20 تومن رو بزار رو cpu یدونه 620 بخر بعد اونو تا 3.5 آور کن ( با فن استوک خودش ) تا این پردازندتو بخوره :lol: اینقدر هم خودتو آزار نده

در مورد gpu هم رکوردم 1085/1580 هستش با این مین که البته این بالاتر از رکورد جهانی این گرافیک هستش :wink:

mzz
20-01-10, 22:43
ممنون پس با احتساب به حرف آقا نیما زیاد ارزش نداره چون اینجوری زیاد به مین فشار میاد 3هسته تا 4
اما پیشنهاد آقا نیما خوبه 4 هسته تا 3.5 که همون 12 گیگا میشه
من بیخیال خریدن کولر شدم
ممنون از دوستانی که تجربه خودشون رو هم به ما انتقال دادن