PDA

مشاهده نسخه کامل : طرح سوالات ، مشکلات ، انتقادات و پیشنهادات آموزش های JQuery

MoBiN.R
16-01-10, 12:33
دوستان گرامی در این تاپیک هر مبحثی از جمله ( طرح مشکلات ، سوالات ، انتقادات و پیشنهادات ) خودتون رو میتوانید نسبت به تاپیک مجموعه آموزش های تکنولوژی JQuery (Only the registered members can see the link) مطرح نمایید . با تشکر

دوستان عزیز تاپیک مجموعه آموزش های تکنولوژی JQuery (Only the registered members can see the link) فقط جهت قرارگیری آموزش ها می باشد . برای طرح سوالات ، مشکلات ، انتقادات و پیشنهادات فقط از همین تاپیک استفاده نمایید .

germ
19-01-10, 14:16
با تشکر از مبین جان به خاطر دو تاپیک خوبی که زدی :1. (5):

من از فریم ورک های جاوااسکریپت استفاده نکرده و برای من کمی عجیب که توی دستورات jQuery از علامت $ استفاده میشه .. علامت دلار در jQuery و یا کلا در جاوا اسکریپت به چه معناست؟

MoBiN.R
19-01-10, 16:32
با تشکر از مبین جان به خاطر دو تاپیک خوبی که زدی :1. (5):

من از فریم ورک های جاوااسکریپت استفاده نکرده و برای من کمی عجیب که توی دستورات jQuery از علامت $ استفاده میشه .. علامت دلار در jQuery و یا کلا در جاوا اسکریپت به چه معناست؟

ممنون .. همونطور که توضیح دادم دستورات jQuery از 2 بخش یعنی انتخاب کننده و بخش دیگر انجام عملیات که در دنیای خودش به 2 کلمه “find things” to “do stuff” معروفه . پس باید یک جایی از صفحه رو پیدا کرد . jQuery برای انتخاب تگ شبیه کتابخونه Prototype عمل کرده که به جای document.getElementById از علامت $ استفاده کرده که یه میانبر برای document.getElementById می باشد .

germ
18-02-10, 19:58
آقا مبین چرا دیگه ادامه نمیدین؟! :1. (27):

داشتیم استفاده میکردیم .. تازه به جاهای خوبش رسیده بود .. نگو که بیخیالش شدی

MoBiN.R
19-02-10, 08:41
آقا مبین چرا دیگه ادامه نمیدین؟! :1. (27):

داشتیم استفاده میکردیم .. تازه به جاهای خوبش رسیده بود .. نگو که بیخیالش شدی

سلام .. چرا ادامه میدم . این روزا یه ذره سرم شلوغه .. بیخیال هرگز .. امروز پست جلسه بعدی رو میزنم ..