PDA

مشاهده نسخه کامل : » آموزش اورکلاک : مبانی اورکلاکینگ

Shahryar
15-01-10, 15:42
با سلام خدمت کاربران گرامی انجمن های شهر سخت افزار و پی سی نتورک ؛ :1. (23):

همان گونه که قبلاً وعده داده شد بود قصد داریم طی چندین مقاله اورکلاک را به صورت کاملاً علمی و کاربردی آموزش دهیم .

این مقالات توسط ماهنامه رایانه خبر و با همیاری مجموعه شهر سخت افزار تهیه می شوند و هم اکنون اولین قسمت این مقالات با نام " آموزش اورکلاک : مبانی اورکلاکینگ " بر روی وب سایت شهر سخت افزار قرار گرفته و است دوستان می توانند با مطالعه کامل ، اورکلاکینگ را از پایه به صورت علمی یاد بگیرند .

لازم به ذکر است که این مقاله برای اورکلاکر های حرفه ای هم خالی از لطف نیست و نکات ریزی در آن اشاره شده که تا به حال بحثی از آن ها نشده است . :1. (23):

نیاز به توضیح بیشتری نیست . توجه شما را به این مقاله که توسط دوست عزیزمون مهدی موسوی نوشته شده جلب می کنیم :

آموزش اورکلاک : مبانی اورکلاکینگ (Only the registered members can see the link)

امیدواریم که این مقاله مورد توجه شما قرار گیرد ؛:11():
شهریار به نمایندگی از تیم مدیریت وب سایت شهر سخت افزار :give_rose:

khalakh0b
16-01-10, 01:47
خیلی کار خوبیه ، من که ممنونم ، به همچین چیزی نیاز دارم.

Quick
16-01-10, 09:25
kheili kare khoobie.man ke mamnoonam.be hamchin chizi niyaz daram

دوست عزیز ضمن تبریک عضویتتون لطفا از فینگلیش تایپ کردن پرهیز کنید، ممنون
پست اصلاح شد.

K1LOU
16-01-10, 17:26
با تشكر
من اين مقالات رو از طريق ماهنامه رايانه خبر خوندم بسيار عالي و كامل هستند و جا داره همينجا ازجناب موسوي به خاطر زحمتي كه كشيدن تشكر كنم
راستي من هنوز مقاله رو توي سايت چك نكردم آيا . اين مقالات تغييري نسبت به نسخه موجود در ماهنامه دارن ؟
با تشكر

sadegi
16-01-10, 18:39
دوست عزیز با تشکر از آموزش بسیار خوبتون
اگر ممکن هست آموزش رو به صورت PDF هم قرار بدید
ممنون و خسته نباشید

Mahdi_Moosavi
18-01-10, 04:06
خب، شکر خدا پابلیش این مقالات در وب سایت شهرسخت افزار هم شروع شده . لازم دونستم برای دوستانی که این مقالات رو دنبال می کنند یه سری مطالب رو توضیح بدم :

تحریر این سلسه مقالات که به احتمال زیاد در 6 فصل مجزا ارائه خواهند شد تقریبا به پایان رسیده و پس از ویرایش فنی و ساختاری در وب سایت شهر سخت افزار هم منتشر خواهند شد.

این 6 فصل عبارتند از :

1 - مبانی اورکلاکینگ

2 - آموزش اورکلاک سیستم های مبتنی بر پردازنده های Intel

3 - آموزش اورکلاک سیستم های مبتنی بر پردازنده های AMD

4 - آموزش اورکلاک سیستم های مبتنی بر پردازنده های Intel ا - Nehalem Microarchitecture

5 - آموزش اورکلاک حافظه ( RAM )

6 - آموزش اورکلاک کارت های گرافیک ( VGA Card )

نکته مهم :

از آنجا که مقالات یاد شده برای اولین بار به زبان فارسی از پایه تحریر شدند و به هیچ وجه صرفا ترجمه ای از وب سایت های مختلف نیستند ، ممکن است دارای کاستی هایی نیز باشند .

دوستانی که انتقاد، پیشنهاد یا هر گونه مطلب دیگه ای در این مورد دارند، ممنون می شم منت بر سر اینجانب گذاشته و به صورت پیغام خصوصی با بنده مطرح کنند . حتما در صورت سازنده بودن عرایضتون، در مقالات اعمال خواهند شد.

mohsen_star
18-01-10, 15:13
با تشکر از شما که سعی بر افزایش دانش جامعه دارین
مهندس کی فصول بقیه رو تو سایت میزارید؟

Mahdi_Moosavi
30-01-10, 20:45
با تشکر از شما که سعی بر افزایش دانش جامعه دارین
مهندس کی فصول بقیه رو تو سایت میزارید؟

مقاله شماره 2 به احتمال زیاد تا آخر این هفته پابلیش خواهد شد .