PDA

مشاهده نسخه کامل : مانیتور 22 خوش قیمت کدوم یکی از اینا پیشنهاد میدید ؟!

D J V A H I D
14-01-10, 21:02
از بین این مانیتورهای 22 کدومش مد نظر شماست و چرا ؟! میخوام واسه یکی واسه توی آزمایشگاه مدرسه ... قیمت زیر 230 یا 235

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
14-01-10, 21:09
سایت مادیران مدلهای aoc رو ببین

D J V A H I D
14-01-10, 21:43
سایت مادیران مدلهای aoc رو ببین

همین یک مدل رو با قیمت مناسب پیدا کردم ... ولی تو بازار ندیدم مثل ای ... موجود هست ؟! قیافش هم عالیه ... Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

HoSsEiN.iR
14-01-10, 22:03
از بین این مانیتورهای 22 کدومش مد نظر شماست و چرا ؟! میخوام واسه یکی واسه توی آزمایشگاه مدرسه ... قیمت زیر 230 یا 235

من از
LG - 21.5" - W2261VP

خوشم میاد به دلیل :
1- ظاهر عالی
2-کنتراست نسبتا بالا 50.000
3- مجهز به ورودی HDMI
4-زمان پسخ گویی بسیار سریع 2ms
5-قیمت مناسب و گارانتی بسیار عالی

D J V A H I D
14-01-10, 23:22
از باقی دوستان کسی نظری نداره ؟!

آره دیگه همه به خواب زمستانی فرو رفتن ... Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
14-01-10, 23:55
aoc نسبت به قیمتش عالیه . دنبال سامسونگ های سام سرویس نرو

mohsen_star
15-01-10, 00:20
وحید خان من یه دونه2261 الجی خریدم230 تومن
شیراز بچه ها میگفتن217 تومن هست
کیفیتش هم خوبخ گارانتی مادیران هم هست
فقط یه ذره کیفیت فیشها و کابلاش مشخصا که کلا کار میدن وطن هست
خداییش از واید بدم می اومد اما الان دیوونه این شدم

nima_hl
15-01-10, 00:41
همین یک مدل رو با قیمت مناسب پیدا کردم ... ولی تو بازار ندیدم مثل ای ... موجود هست ؟! قیافش هم عالیه ... Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

یدونه aoc 2230fm دارم حدود یک ساله و ازش راضیم ولی مدل این مونیتور شما رو متوجه نشدم چیه

rezaaghili
15-01-10, 00:46
دوست عزیز full hd هستش؟

تاییدش میکنی من یکی بگیرم؟

nima_hl
15-01-10, 00:54
دوست عزیز full hd هستش؟

تاییدش میکنی من یکی بگیرم؟

اگر با من هستید خیر فول نیست و بستگی به کاربریتون داره

اگر dvd فول hd میخواهید ببینید یا گرافیکتون قویه و میخواهید رو 1920 بازی کنید توصیه نمیکنم

ولی کلا مانیتور خوبی هستش با ورودیهای خیلی زیاد

bill geits
15-01-10, 01:26
این aoc ها رو که ازشون بد میگن . دوستان میشه یه کم توضیح بدن منو آگاه کنن ؟ وحید جان چون شما می خوای مانیتور رو واسه آزمایشگاه بگیری و اونجا قرار نیست باهاش بازی کنن به نظرم سایز بزرگتر مانیتور خیلی بد نباشه . روی p22500 هم فکر کن . با مدیرمون موافقم . سامسونگ چینیش هم هست که گارانتی سام نیست . فک کنم یه 30 تومنی ارزون تر باشه . می تونی اونو بخری

D J V A H I D
15-01-10, 06:45
حالا من خودمم نظرم روی AOC هست ... تا حالا چند تا شو گرفتم خوب بوده ... مثل سامسونگ خرابی نداشته که بخواد کارش به گارانتی بکشه ...
اسوس رو چطور میبینید ؟ گارانتی اسوس چیه ؟!

ViViD
15-01-10, 08:52
وحید جان Asus که خیلی گرونه برادر!!!

من هم نظرم برای مدرسه روی AOC هست قیمت مناسب و خوب استفاده خیلی حرفه ای ازش نمیشه احتمالاً پس کارایی هم باید خوب باشه

D J V A H I D
15-01-10, 10:43
وحید جان Asus که خیلی گرونه برادر!!!

من هم نظرم برای مدرسه روی AOC هست قیمت مناسب و خوب استفاده خیلی حرفه ای ازش نمیشه احتمالاً پس کارایی هم باید خوب باشه

اینو پیدا کردم 235 ... فکر کنم قیمت معقولی باشه ... میخوام ببینم کیفیتش و نیز گارانتیش مال کجاست ...
نظر خودمم روی AOK هست بیشتر ... :1. (27):

nima_hl
15-01-10, 11:57
اینو پیدا کردم 235 ... فکر کنم قیمت معقولی باشه ... میخوام ببینم کیفیتش و نیز گارانتیش مال کجاست ...
نظر خودمم روی AOK هست بیشتر ... :1. (27):

aoc یکسال گارانتی مادیران داره

کیفیت مونیتورم خوبه و ازش راضیم ، ولی مونیتورهای دیگم ۱۵ و ۱۷ اینچ lg قدیمیه و تو به رده نیستند که بشه مقایسه کرد (‌ تصویرش از اونها خیلی بهتره )