PDA

مشاهده نسخه کامل : خریدار 10 عدد هارد 500

hamid.mo
13-01-10, 22:10
سلام دوستان.
من میخوام 10 هارد 500 بخرم و البته الان فقط میخوام قیمت بگیرم. (مارک هم به اون صورت فرق نداره ولی ترجیحا یا سامسونگ سری F3 یا SEAGATE Barracuda )
حالا میخوام ببینم از کجا بگیرم که بیشترین تخفیف رو داشته باشه (البته گفتم که الان فقط میخوام قیمت بگیرم نه چیز دیگه)
نکته دیگه اینکه دوستان لطف کنن شماره تلفن برای من نزارند و فقط قیمتشون رو بگن ...
با تشکر

D J V A H I D
13-01-10, 22:19
کجائی شما ؟! :1. (27):

am2
13-01-10, 22:48
سلام دوستان.
من میخوام 10 هارد 500 بخرم و البته الان فقط میخوام قیمت بگیرم. (مارک هم به اون صورت فرق نداره ولی ترجیحا یا سامسونگ سری F3 یا SEAGATE Barracuda )
حالا میخوام ببینم از کجا بگیرم که بیشترین تخفیف رو داشته باشه (البته گفتم که الان فقط میخوام قیمت بگیرم نه چیز دیگه)
نکته دیگه اینکه دوستان لطف کنن شماره تلفن برای من نزارند و فقط قیمتشون رو بگن ...
با تشکر

قیمت معمولا به روزه
ولی سامسونگ f3
52000 هست

hamid.mo
13-01-10, 23:41
کجائی شما ؟! :1. (27):

تهران دوست عزیز.

قیمت معمولا به روزه
ولی سامسونگ f3
52000 هست
ممنونم. در مورد قیمت هم بیشتر مد نظرم هست که، من که میخوام 10 تا بگیرم تقریبا رو هر کدوم چند تومن ارزونتر میوفته. مثلا این سامسونگ f3 خودش چنده که رو ده تا 53 میشه؟

nima_hl
14-01-10, 01:38
سلام دوستان.
با تشکر

سلام

تفاوت ۱ دونه با ۱۰ تا یا ۱۰۰ تا بین 500 تا 1000 تومنه

lorn
15-01-10, 01:40
اقا منم 5 تا 1 ترابايتي مي خوام چه برندي بهتره در ضمن پاورم بيشتر از 3 تا كابل ساتا نداره چه كنم ؟
در مورد هارد ها هم هر چي ارزونتر بهتر فقط ارزون باشهدر ضمن سرعت و بافر و....... مهم نيست اين جوري هم نباشه كه بعد 1 سال خراب بشه قصدم از تهيه اينا خريداري ارشيو هست ديگه همه چيو كه گفتم فكر كنيد واسه دادشتون پيش نهاد مي دين
فقط فوري

nima_hl
15-01-10, 01:56
اقا منم 5 تا 1 ترابايتي مي خوام چه برندي بهتره در ضمن پاورم بيشتر از 3 تا كابل ساتا نداره چه كنم ؟
در مورد هارد ها هم هر چي ارزونتر بهتر فقط ارزون باشهدر ضمن سرعت و بافر و....... مهم نيست اين جوري هم نباشه كه بعد 1 سال خراب بشه قصدم از تهيه اينا خريداري ارشيو هست ديگه همه چيو كه گفتم فكر كنيد واسه دادشتون پيش نهاد مي دين
فقط فوري

به نظرم این کار اشتباه هستش

5 تا هارد بگیر و به صورت اکسترنال ازشون استفاده کن

اگر مادربردت سوکت esata نداره میتونی از مبدلش استفاده کنی

هر موقع هر کدوم رو خواستی وصل میکنی نخواستی قطع میکنی

وسترن دیجیتال گرین برای این کار ساخته شده ولی قیمتش رو ندارم شنبه یه یاداوری بکن تا بپرسم :give_rose:

roben
15-01-10, 06:40
اگه سرعت خیلی مهم نیست
هارد 1.5 ترا بایتی بگیر یا بیشتر:give_rose:

Labyrinth
15-01-10, 06:44
اگه سرعت خیلی مهم نیست
هارد 1.5 ترا بایتی بگیر یا بیشتر:give_rose:

هارد های 1.5 ترابایت هم سرعت کمی ندارند ( خودم یکعدد دارم )

این هارد ها نهایت سرعتشون 100 و میانگینشون 72 هست ( سری LP سیگیت )

am2
15-01-10, 07:42
فقط فوري

ارزونترین هارد 1 ترا حدود 88-89 تومنه
f3 سامسونگ با 3 سال گارانتی سام سرویس دارم میدم 91

lorn
15-01-10, 10:26
اين 1.5 ترابايتي ها چنده فكر كنم اينا به صرفتر باشه