PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک در انتخاب مادربرد

historycal
13-01-10, 18:02
سلام دوستان
بین این سه مدل زیر کدوم رو بیشتر توصیه می کنید ؟

asus P5QL-E (Only the registered members can see the link)
Gigabyte P43UD3L (Only the registered members can see the link)
Asrock P43Twins (Only the registered members can see the link)

اگر از قیمتهای روز اینها هم باخبرید، ممنون میشم اطلاع بدید.

مرسی.

MicroSystem
13-01-10, 18:12
بين رو ول كن
بودجت رو بگو و بگو واسه چه كاري ميخواي DDR2 ميخواي يا 3؟ و ...

historycal
13-01-10, 19:10
بين رو ول كن
بودجت رو بگو و بگو واسه چه كاري ميخواي DDR2 ميخواي يا 3؟ و ...

بودجه حدود 100 تومن!
سی پی یو هم E6300 (Only the registered members can see the link) 45nm دوال کور خواهد بود.
رمها هم ddr2 /2*1g/1066
در آینده اور کلاک هم تا 4000 مد نظر هست در صورت امکان! چیزی شبیه مثلا این :
Only the registered members can see the link
با این سی پی یو فکر کنم راحت بشه بهش رسید، با توجه به اینکه باE5200 از این هم بالاتر رفتند:
حالا نمی دونم با همین مین ازراک هم که ارزانترین بین اینهاست میشه بهش رسید یا نه، یعنی با توجه به قیمت پایینش و این امکانات، شک کردم که از قطعات درجه چندم در ساختش استفاده شده و زیاد نشه باهاش مانور داد...

MicroSystem
13-01-10, 21:20
بودجه حدود 100 تومن!
سی پی یو هم E6300 (Only the registered members can see the link) 45nm دوال کور خواهد بود.
رمها هم ddr2 /2*1g/1066
در آینده اور کلاک هم تا 4000 مد نظر هست در صورت امکان! چیزی شبیه مثلا این :
با این سی پی یو فکر کنم راحت بشه بهش رسید، با توجه به اینکه باE5200 از این هم بالاتر رفتند:
حالا نمی دونم با همین مین ازراک هم که ارزانترین بین اینهاست میشه بهش رسید یا نه، یعنی با توجه به قیمت پایینش و این امکانات، شک کردم که از قطعات درجه چندم در ساختش استفاده شده و زیاد نشه باهاش مانور داد...
اتفاقا يكي از دوستان همين مادبر رو خريد و E5200 رو تا فركانس 3500 با فن خودش اور كرد.
Asrock P43Twins
مادبرد خوبيه و من تائيدش ميكنم. كلا سياست ازراك فروش بيشتر با قيمت كمتر هست ضمن اينكه وارد كننده هاش هم منصف ترند به همين خاطر ارزونتره. قضيه خازن جامد هم بايد كاملا بيخيال بشه يه مادبرد قبل از اينكه خارنهاش بخوان خراب بشند از رده خارج ميشه

يعني CPu و رم رو داري؟
آخه اگه نداري ميخواستم بهت بگم كه برو سراغ AMD 620 چها رهسته اي كه خيلي خوب اوركلاك ميشه و راحت تا 3.5 با فن خودش اور ميشه.

Moein
13-01-10, 21:28
سلام دوستان
بین این سه مدل زیر کدوم رو بیشتر توصیه می کنید ؟

asus P5QL-E (Only the registered members can see the link)
Gigabyte P43UD3L (Only the registered members can see the link)
Asrock P43Twins (Only the registered members can see the link)

اگر از قیمتهای روز اینها هم باخبرید، ممنون میشم اطلاع بدید.

مرسی.

سلام دوست عزیز

به نظر من مدل گیگا بایت رو انتخاب کن دلیل این موضوع هم می تونه این باشه که گارانتی خوب اگر کالای خوب می خوای اسوس رو انتخاب کن در مورد Asrock نظری ندارم!

شما برای اینکه بخواهید اورکلاک به صورت دائم کنید نیاز به یک سی پی یو کولر خوب در ابتدای کار نیاز دارید و به نظر من شما به سراغ یک مادربورد P45-UD3R تهیه کنید شاید هزینه برای برد زیاد می شه اما به دلیل VRD 11.1 می تونید به صورت پایه ای بیشتر اورکلاک کنید و پایداری بهتری بگیرید قیمت این برد 135.000 تومان می باشد سوالی بود در خدمت هستم

با تشکر

SSA MEMBER

HoSsEiN.iR
13-01-10, 21:44
اینجور که معلومه برای آورکلاک سنگین میخوای بهتره P45-UD3R رو برداری می ارزه مخصوصا برای آورکلاک سنگین:great:

مشخصات :

kakihot
13-01-10, 22:48
asrock p43 twins همه اپشن ها رو داره مادربوردی هست که خودم استفاده میکنم و بی نظیره خنک و استسبل و ارزان گارانتیش هم سازگاره :great:

historycal
13-01-10, 23:09
asrock p43 twins همه اپشن ها رو داره مادربوردی هست که خودم استفاده میکنم و بی نظیره خنک و استسبل و ارزان گارانتیش هم سازگاره :great:

اتفاقا يكي از دوستان همين مادبر رو خريد و E5200 رو تا فركانس 3500 با فن خودش اور كرد.
Asrock P43Twins
مادبرد خوبيه و من تائيدش ميكنم. كلا سياست ازراك فروش بيشتر با قيمت كمتر هست ضمن اينكه وارد كننده هاش هم منصف ترند به همين خاطر ارزونتره. قضيه خازن جامد هم بايد كاملا بيخيال بشه يه مادبرد قبل از اينكه خارنهاش بخوان خراب بشند از رده خارج ميشه

يعني CPu و رم رو داري؟
آخه اگه نداري ميخواستم بهت بگم كه برو سراغ AMD 620 چها رهسته اي كه خيلي خوب اوركلاك ميشه و راحت تا 3.5 با فن خودش اور ميشه.

خب الان با فرمایشات شما دوستان، نسبت به این مادر برد خوشبین تر شدم...
این مدل P5QL-E (Only the registered members can see the link) ایسوس هم نظرم رو خیلی جلب کرده از لحاظ امکانات نزدیکترین به همین ازراک هست، از قیمتش اطلاعی ندارم ولی اگر اختلاف خیلی زیادی نداشته باشه، احتمالا همین رو خواهم خرید. در غیر این صورت مادر برد خوش قیمت ازراک.

يعني CPu و رم رو داري؟
آخه اگه نداري ميخواستم بهت بگم كه برو سراغ AMD 620 چها رهسته اي كه خيلي خوب اوركلاك ميشه و راحت تا 3.5 با فن خودش اور ميشه. ترجیه میدم سیستم دوم اینتل باشه،
بله، درسته الان خرید AMD620 نسبت به قیمتش به صرفه تر هست، اما با توجه به اینکه سیستم فعلی AMD هست، اگر روزی خواستم این سیستم رو ارتقا بدم می رم سراغ 620 و غیره...

...

خیلی ممنون .

historycal
13-01-10, 23:15
سلام دوست عزیز

به نظر من مدل گیگا بایت رو انتخاب کن دلیل این موضوع هم می تونه این باشه که گارانتی خوب اگر کالای خوب می خوای اسوس رو انتخاب کن در مورد Asrock نظری ندارم!

شما برای اینکه بخواهید اورکلاک به صورت دائم کنید نیاز به یک سی پی یو کولر خوب در ابتدای کار نیاز دارید و به نظر من شما به سراغ یک مادربورد P45-UD3R تهیه کنید شاید هزینه برای برد زیاد می شه اما به دلیل VRD 11.1 می تونید به صورت پایه ای بیشتر اورکلاک کنید و پایداری بهتری بگیرید قیمت این برد 135.000 تومان می باشد سوالی بود در خدمت هستم

با تشکر

SSA MEMBER

اینجور که معلومه برای آورکلاک سنگین میخوای بهتره P45-UD3R رو برداری می ارزه مخصوصا برای آورکلاک سنگین:great:
مشخصات :

ممنون دوستان.
بودجه ای که برای مادر برد در نظر گرفتم حدود 100 هست ، دلیل اینکه روی چیپ ست P43 تمرکز کردم هم همینه، وگرنه همین طور که می فرمایید با هزینه بیشتر انتخابهای بهتری مثل همین مدل هست.