PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل کپی از مرورگر به ورد

amirpcp30
13-01-10, 14:30
سلام
من وقتی از مرورگر (هم از فایرفاکس و هم از اپرا) متنی رو در ورد کپی می کنم کلمات انگلیسی جابه جا می شوند و - () و.. هم همین طور
مثلا:
nvidia که تحمل شکست را نداشت gefoce4 را وارد بازار کرد
شده:
gefoce4که تحمل شکست را نداشت nvidia را وارد بازار کرد
حالا باید چیکار کنم؟ 100 صفحه هستند نمیشه خودم یکی یکی درستشون کنم.

hapalii
13-01-10, 16:30
وقتی متن رو داخل ورد کپی کردید کل متن رو select all کرده بعد از منو parageraf گزینه Righet to left رو انتخاب کنید و ok کنید احتمالا کل متن شما به سمت چپ میره حالا ctrl + R رو بزنید یا از نمودار های بالا چینش خطوط از راست رو انتخاب کنید کل متن به سمت راست میاد و به شکل صحیح نمایش داده میشه اگر با فونت ها هم مشکل داشتید بهتره متن رو در اینترنت اکسپلور باز کرده بعد از انجا کپی کنید و داخل ورد پیس کنید.

amirpcp30
13-01-10, 18:53
نشد چیکار کنم؟

bill geits
13-01-10, 20:13
اول فونت و سایز فونت مورد نظرت رو توی صفحه ی خالی ورد انتخاب کن . بعد متنت رو کپی کن توش . به محض کپی کردن مثه عکسی که واست گذاشتم یه چیزی باز میشه که گزینه سومش رو انتخاب کنی فک کنم متنت درست و مرتب بشه . امتحان کن خبرشو بده عزیزم

amirpcp30
13-01-10, 21:07
نشد

اگر روزی دیدید تنظیمات ساعت سیستم بهم می ریزه به احتمال زیاد ، عمر باتری CMOS تمام شده و باید تعویض شود. موقع تعویض نباید همزمان دو طرف باتری را با دست اتصال کوتاه کنید
این متن شده:

تمام شده و باید تعویض شود. موقع تعویض نباید همزمان دو CMOS اگر روزی دیدید تنظیمات ساعت سیستم بهم می ریزه به احتمال زیاد ، عمر باتری طرف باتری را با دست اتصال کوتاه کنید.
هر کار می کنم درست نمیشه

وقتی متن رو داخل ورد کپی کردید کل متن رو select all کرده بعد از منو parageraf گزینه Righet to left رو انتخاب کنید و ok کنید احتمالا کل متن شما به سمت چپ میره حالا ctrl + R رو بزنید یا از نمودار های بالا چینش خطوط از راست رو انتخاب کنید کل متن به سمت راست میاد و به شکل صحیح نمایش داده میشه اگر با فونت ها هم مشکل داشتید بهتره متن رو در اینترنت اکسپلور باز کرده بعد از انجا کپی کنید و داخل ورد پیس کنید.
این کار روکردم نشد

اول فونت و سایز فونت مورد نظرت رو توی صفحه ی خالی ورد انتخاب کن . بعد متنت رو کپی کن توش . به محض کپی کردن مثه عکسی که واست گذاشتم یه چیزی باز میشه که گزینه سومش رو انتخاب کنی فک کنم متنت درست و مرتب بشه . امتحان کن خبرشو بده عزیزم
این هم نشد
چیکارکنم؟

hapalii
14-01-10, 01:12
مطمئنید کار های که گفتم رو درست انجام دادی من الان با فایر فاکس این صفحه رو باز کردم این نمونه که شما خودتون زدید رو کپی کردم دقیقا مثل به هم ریختگی نمونه خود شما شد در ورد و با کارهای که گفتم متن دقیقا درست شد .
مطمئن هستید این کارهای که گفتم وقتی انجام می دادی کل متن سلکت شده بود باز انجام بدید چند بار فکر کنم توی انجام کار اشتباه داشتید چون این مشکلی که خیلی ها دارند و با این کاری هم که گفتم به راحتی بر طرف میشه.

ENASAP
14-01-10, 01:43
متن مورد نظرت رو اول از مرورگرت Copy بعد توی Notepad ویندوز Paste کن، بعد از اونجا دوباره Copy و در ورد Right-to-Left Text Direction رو انجام داده و در نهایت توی ورد Paste نمایید. تمام :great:

amirpcp30
14-01-10, 14:37
مطمئنید کار های که گفتم رو درست انجام دادی من الان با فایر فاکس این صفحه رو باز کردم این نمونه که شما خودتون زدید رو کپی کردم دقیقا مثل به هم ریختگی نمونه خود شما شد در ورد و با کارهای که گفتم متن دقیقا درست شد .
مطمئن هستید این کارهای که گفتم وقتی انجام می دادی کل متن سلکت شده بود باز انجام بدید چند بار فکر کنم توی انجام کار اشتباه داشتید چون این مشکلی که خیلی ها دارند و با این کاری هم که گفتم به راحتی بر طرف میشه.

بله کارهایی که گفتید (با اینترنت اکسپلوره کپی کنم) درست بود فقط بعضی از متن ها کامل نمیشد که مشکل از فونت هم بود (نستعلیق)

متن مورد نظرت رو اول از مرورگرت Copy بعد توی Notepad ویندوز Paste کن، بعد از اونجا دوباره Copy و در ورد Right-to-Left Text Direction رو انجام داده و در نهایت توی ورد Paste نمایید. تمام
فرقی نمی کنه

بازم ممنون
باتشکر

ENASAP
14-01-10, 23:11
از چه ويندوز و چه ورژني از فايرفاكس استفاده مي كنيد؟

amirpcp30
15-01-10, 07:44
ویندوز 7
فایر فاکس 3.5

hapalii
15-01-10, 16:02
من هم ویندوز 7 و فایر فاکس 3.5 و ورد 2007 و 2003 دارم نمی دونم مشکل شما چرا حل نمیشه این مشکل هم در کپی از فایر فاکس هست هم در اکسپلور فقط توی اکسپلور فونت ها به هم نمی خوره اما توی فایر فاکس ممکن فونت ها عوض بشه اما مشکل به هم ریختگی مربوط به هر دو که با این کار باید حل بشه .

amirpcp30
15-01-10, 17:01
من با فونت اریا امتحان کردم درست بود فقط با فونت نستغلیق مشکل داره
باتشکر

rezaaghili
15-01-10, 18:01
با افیس 2010 امتحان کن
واقعا توی این کار پیشرفت کرده و هیچ مشکلی نداره

amirpcp30
15-01-10, 19:36
وقتی دان لودش کردم امتحان می کنم خبر می دم