PDA

مشاهده نسخه کامل : برای مطالب خود کپی رایت قائل شوید !

Shahryar
07-01-10, 10:09
با سلام خدمت کاربران گرامی انجمن ؛ :1. (29):

در مجموعه شهر سخت افزار و پی سی نتورک همیشه سعی شده تا جایی که ممکن هست مطالب اختصاصی و منحصر به فرد باشه و کپی پیوست از جاهای مختلف نشه . در همین راستا کاربران و مدیران زیادی با زحمت زیادی که میکشند تلاش به تولید محتوای مرغوب و اختصاصی دارند که باعث بهبود کیفی انجمن ها میشه .

اما به مرور زمان شاهد این موضوع هستیم که متاسفانه وب سایت ها و انجمن های مختلف با استفاده از مطالب و بدون ذکر منبع اقدام به دزدی مطالب می کنند .

از این رو از کاربران و مدیرانی که اقدام به نوشتن مطالب اختصاصی برای انجمن های شهر سخت افزار می کنند تقاضا دارم با استفاده از واتر مارک شهر سخت افزار در عکس ها ، مطالب خود را کپی رایت دار کنند و اجازه این دزدی را به سایرین ندهند . :1. (23):

دوستانی که واتر مارک شهر سخت افزار ندارند را میتونند اینجا درخواست بدند تا براشون ارسال بشه . :give_rose:

نمونه ای از یک عکس واتر مارک شده :

Only the registered members can see the link

MoBiN.R
07-01-10, 10:58
مطالب رو هم میشه واترمارک کرد ؟ اگه میشه اینجا بزارین بقیه دانلود کنند

™Ali
08-01-10, 16:11
- این WaterMark فقط واسه مباحث مربوط به سخت افزار هست ؟

- واسه من هم بفرستید !

- اگر ممکنه یک Freeware هم واسه این کار معرفی کنید.

Quick
09-01-10, 00:18
خیلی عالیه
فکر کنم اگه یه نسخه از واترمارک حاوی نام فروم باشه هم بد نباشه . . .

Bahador
09-01-10, 10:12
کاش توضیح بیشتری راجع به این واترمارک میدادی.
من خودم خصا علاق ای به درج لینک روی عکسها نداشتم اما اگه مجبور بشم باید این کار رو بکنم

Shahryar
09-01-10, 11:53
مارک آپلود شد !

مبین جان مطالب را نمیشه واتر مارک کرد ولی شما با توجه به زمینه فعالیتتون میتونید فایل هایی که اتچ میکنید را پسورد pcnetwork.ir بگذارید روش .

بهادر جان عکس هایی که توی شهر سخت افزار آپلود میشه و نمونه کوچیکش را میگذارید توی فروم خودش واتر مارک شهر سخت افزار را داره . :11():

پسورد فایل : pcnetwork.ir

باتشکر :give_rose:

N@VID
10-01-10, 13:30
سلام :

من به شخصه اکثریت عکس ها رو با نام خودم واترمارک می کردم ... ولی این بهتر شد که یک پارچه یشه ...
من زیاد دیدم مطلب این انجمن رو بدزدند ! مخصوصا برای مجله هایی که سردبیر مجله کامپیوتر یک لیسانسه مثلا کشاورزی هست و عمرا از کامپیوتر سر در نمیاره و برای پر کردن مجله ، از وب مطلب می دزده !
می گم بد نیست از مطالب درجه یک سایت عکس بگیریم و بعد واتر مارکش کنیم ؟
البته بخواند بدزدند می شینند مطلب رو مجددا از رو می نویسند !

sardarn
12-01-10, 12:45
مارک آپلود شد !

مبین جان مطالب را نمیشه واتر مارک کرد ولی شما با توجه به زمینه فعالیتتون میتونید فایل هایی که اتچ میکنید را پسورد pcnetwork.ir بگذارید روش .

بهادر جان عکس هایی که توی شهر سخت افزار آپلود میشه و نمونه کوچیکش را میگذارید توی فروم خودش واتر مارک شهر سخت افزار را داره . :11():

پسورد فایل : pcnetwork.ir

باتشکر :give_rose:

سلام
با چه برنامه ای باید اجراش کرد؟

Shahryar
14-01-10, 11:16
سلام :

من به شخصه اکثریت عکس ها رو با نام خودم واترمارک می کردم ... ولی این بهتر شد که یک پارچه یشه ...
من زیاد دیدم مطلب این انجمن رو بدزدند ! مخصوصا برای مجله هایی که سردبیر مجله کامپیوتر یک لیسانسه مثلا کشاورزی هست و عمرا از کامپیوتر سر در نمیاره و برای پر کردن مجله ، از وب مطلب می دزده !
می گم بد نیست از مطالب درجه یک سایت عکس بگیریم و بعد واتر مارکش کنیم ؟
البته بخواند بدزدند می شینند مطلب رو مجددا از رو می نویسند !

نوید جان این جوری امکان جستجوش برای موتور های جستجوگر از بین میره .

با چه برنامه ای باید اجراش کرد؟

با فتوشاپ دوست عزیز .

Stream
14-01-10, 17:16
نوید جان این جوری امکان جستجوش برای موتور های جستجوگر از بین میره .

با فتوشاپ دوست عزیز .
اگه برنامه رایگانی برای اینکار هست بگید که استفاده کنیم. امکان استفاده از فتوشاپ برای همه کاربرها وجود نداره...

™Ali
15-01-10, 10:59
برنامه اين كه واسه واترمارك مي شناسم و مي تونه صد تا عكس رو سريع واترمارك بزنه و رايگان است !

ضميمه شد ! :wink: