PDA

مشاهده نسخه کامل : فراهم شدن امكان دسترسي به اينترنت تا سرعت 1.5 مگابيت در ثانيه در ايران

Trance
03-01-10, 22:56
يكي از شركت‌هاي ايراني اعلام كرده است كه كاربران اينترنت در ايران تا سه روز آينده و براي نخستين بار از امكان دسترسي به اينترنت با سرعت تا 1.5 مگابيت در ثانيه برخوردار مي‌شوند.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين شركت اينترنتي اعلام كرده است كه با استفاده از سرويس شتاب كاربران اينترنت هيچ مشكلي براي دانلود فايل‌هاي حجيم، فيلم، موسيقي و غيره نخواهند داشت.

بنا بر اعلام، اين سرويس جديد " شتاب" نام دارد و گروهي از مهندسان ايراني اين شركت مسووليت تحقيق و راه‌اندازي آن را برعهده داشته‌اند و مهمترين قابليت اين سرويس كه در دنيا با نام Burst ـ انفجار ـ شناخته مي‌شود متغير بودن سرعت آن در ساعات مختلف شبانه‌روز مي‌باشد.

در اطلاعيه روابط عمومي اين شركت اينترنتي در مورد مزيت‌هاي اين ويژگي‌ آمده است: زماني كه كاربر در ساعات پرترافيك روز ( 8 تا 1) از اينترنت استفاده مي‌كند، سرعت دسترسي او به اينترنت بسته به نوع سرويس انتخابي 128kb يا 256kb و در حداقل مقدار خود خواهد بود، ولي در ساعات كم ترافيك (1 تا 7) سرعت دسترسي كاربر به اينترنت تا 1500kb قابل افزايش است.

اين شركت همچنين سرويس شتاب را، سرويس كاملا اقتصادي معرفي كرده و متذكر شده است: دريافت يك سرويس با سرعت 1500kb از نظر هزينه، چند برابر از اين سرويس گرانتر است. گفتني است شتاب برروي بستر وايمكس و ADSL قابل عرضه است.

پارسینه

rezaaghili
04-01-10, 01:39
احتمالا قیمت خونه
بابا توی کره جنوبی سرعت 100 مگابیت بر ثانیه(10 مگ بر ثانیه دالود) بصورت نامحدود ماهی 6 دلار
تازه قیمت ها اونجا به نسبت بالاست و...
اونوقت توی ایران ...................................

H A M I D
04-01-10, 01:53
با تشكر از مطلب تخيلى شما.
مسئولان به شدت محترم همين اينترنت ذغالى رو از دستمون نگيرن، اينترنت با سرعت 1.5mb‏!!!!! پيشكش.

lorn
04-01-10, 10:34
محض اطلاع
من از پارس انلاين يه 128 گرفتم ولي سرعت دانلودم 130 هست

اگه خواستين عكس مي زارم

vb_m
04-01-10, 11:13
محض اطلاع

اگه خواستين عكس مي زارم

شما عکس بذار
هم از سرعت دانلود
هم از کنترل پنل کاربریت

بعدشم جالبه ! شتاب !!!
من نمیدونم توی عرصه اینترنت این شرکت چه چیز جدیدی رو کشف کرده که به طور بی سابقه در تمام دنیا اینقدر سرعت اینترنتشون بالاست:1~@$S (8):(AOL فردا میاد لنگ میندازه جلوشون)
احساس میکنم مردم رو دراز گوش فرض کردند !!!

واقعا چه امکان جدید و خوبی فراهم شده:121fs725372:

بابا دستشون درد نکنه که این فن آوری های جدید رو به طور بی سابقه کشف میکنن برو بچ ...

JEskandari
04-01-10, 13:23
ببخشید این شرکت محترم اعلام نفرمودند برای استفاده از این سرویس باید کلیه راستمان را خدمتشان بدیم یا کلیه چپ .
یا اینکه خدای نکرده هر دو کلیه را میخواهند .

amir.45
04-01-10, 13:27
امریکا داره 24 مگ میده اینا تازه میخوان 1/5 مگ بدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hassanshaikhi
04-01-10, 16:44
اینم اینترنت پر سرعت شتاب . تازه این 1.5 مگ نیست 256 هست که شبا 1.5 میشه:lol:

Only the registered members can see the link

IranianKing
04-01-10, 18:12
چیز عجیب غریبی نیست که
من دارم اینترنت میگیرم 13 هزار تومن ماهی همین الان تست گرفتم اینه

صبانت داره 2 مگا بیت هم میده 18 تومن
برید بگیرید 240 دانلود کنید

MoBiN.R
04-01-10, 18:13
محض اطلاع

اگه خواستين عكس مي زارم

منم از پارس دارم 256 سرعت دانلودم 190 هست .

sAsAn.K
04-01-10, 20:47
همچین میگن 1 و نیم مگابایت که انگار 100 مگه !
عجبا ! ، ولی بازم خدا خیرشون بده !! ..

مال صبانت من که 128 هست هم اینه :

البته دوستانی که میگن دو مگ 18 تومن حجمش رو هم بگن !

mzz
04-01-10, 22:44
يكي از شركت‌هاي ايراني اعلام كرده است كه كاربران اينترنت در ايران تا سه روز آينده و براي نخستين بار از امكان دسترسي به اينترنت با سرعت تا 1.5 مگابيت در ثانيه برخوردار مي‌شوند.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين شركت اينترنتي اعلام كرده است كه با استفاده از سرويس شتاب كاربران اينترنت هيچ مشكلي براي دانلود فايل‌هاي حجيم، فيلم، موسيقي و غيره نخواهند داشت.

بنا بر اعلام، اين سرويس جديد " شتاب" نام دارد و گروهي از مهندسان ايراني اين شركت مسووليت تحقيق و راه‌اندازي آن را برعهده داشته‌اند و مهمترين قابليت اين سرويس كه در دنيا با نام Burst ـ انفجار ـ شناخته مي‌شود متغير بودن سرعت آن در ساعات مختلف شبانه‌روز مي‌باشد.

در اطلاعيه روابط عمومي اين شركت اينترنتي در مورد مزيت‌هاي اين ويژگي‌ آمده است: زماني كه كاربر در ساعات پرترافيك روز ( 8 تا 1) از اينترنت استفاده مي‌كند، سرعت دسترسي او به اينترنت بسته به نوع سرويس انتخابي 128kb يا 256kb و در حداقل مقدار خود خواهد بود، ولي در ساعات كم ترافيك (1 تا 7) سرعت دسترسي كاربر به اينترنت تا 1500kb قابل افزايش است.

اين شركت همچنين سرويس شتاب را، سرويس كاملا اقتصادي معرفي كرده و متذكر شده است: دريافت يك سرويس با سرعت 1500kb از نظر هزينه، چند برابر از اين سرويس گرانتر است. گفتني است شتاب برروي بستر وايمكس و ADSL قابل عرضه است.

پارسینه

من تو خابگاه دانشگاه تهران (کوی دانشگاه) با سرعت 2مگ:gasp: با گوشیم دانلود کردم
اینترنتشون وایرلس بود
لپتاپاشون هاردشون پر بود فقط هم فیلم دانلود میکنند
تو مراکز علمی و پژوهشی و دانشگاهی تو زمان کم ترافیک میتونید تا 5 مگ:gasp: هم دانلود کنید
اما ای کاش سرعت 100 مگ داشتیم
اگه دوست داشتید میتونید به یکی از دانشگاهای دولتی مثلا دانشگاه تهران تو کتاب خونش برید با اون همه کاربر میتونید 1 تا 2 مگ دانلود کنید

mzz
04-01-10, 22:54
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
این تست سرعت آی اس پی منه
تو تهران کمترین سرعت اگه سرعتم رفت بالا یه تست دیگه میزارم
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
از سرور امریکاییOnly the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)