PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید لپ تاپ 500 تا 600 تومنی

bill geits
03-01-10, 15:18
سلام .
یه لپ تاپ 500 تا 600 تومنی می خوام بخرم . مصرفم چون سیستم خوب تو خونه دارم عادیه و بیشتر می خوام برای توی دانشگاه ازش استفاده کنم. خودم این مدل 1545 و 1015 رو مد نظر دارم :
Only the registered members can see the link
نظر شما چیه ؟

hapalii
03-01-10, 20:08
مدل هایی که گفتین مشخصات متفاوتی دارند با قیمت های متفاوت ولی کلا اگر گارنتی زیگوارت باشه dell تهیه کنید اگر نه گارانتی خودشون زیاد معتبر نیست گارانتی بین الملل هم که یعنی کشک توی بهترین حالت اگر جوابگو هم باشن یعنی چند ماه انتظار . پیشنهاد من این مدل با گارانتی سازگار ارقام

mnr2064
03-01-10, 20:38
1015 بد نیسته ولی lcd اون پرش داه
من تعداد زیادی خرید کردم بعضی هاشون هم پیکسل سوخته داشتن
به نظر من 1545 بخری خیلی بهتره

bill geits
04-01-10, 00:28
هپلی عزیز منظورتون اینه که اگه dell خریدم بهتره با گارانتی زیگورات باشه ؟
بعد من کلا نظرم روی دل هست شما چی ؟
اچ پی چطوره ؟
این لپ تاپی که دادید خیلی خوبه فقط یه کوچولو گرونه . کلا گارانتی های خوب رو توی حوزه لپ تاپ اسم می برید ؟
الان مشابه لپ تاپی که دادید رو همون سایت داره :
قیمتش هم بد نیست . از سازگاره که بهتره . این گارانتی ایران فقط سوال ایجاد می کنه برام که خوبه یا نه .
ممنون عز یزم

rezaaghili
04-01-10, 01:49
1545 دل بگیر
شک نکن لپ تاپ خیلیخ وبیه فقط بدرد بازی نمیخوره

bill geits
04-01-10, 10:35
به نظر می رسه دوستان روی 1545 اتفاق نظر دارن . نظر خودمم دل بید

D J V A H I D
04-01-10, 10:52
MSI VR440 هم گزینه بسیار خوبیه ... فکر کنم حدود 570 باشه ... ولی واقعا هم شیکه ... هم امکانات و لوازم جانبیش خوبه ... با گارانتی ماتریکس ... من خودم تا حالا 8 تاشو واسه مشتری گرفتم همگی راضی و خوشحال بودن ... Only the registered members can see the link

reza76622201
05-01-10, 07:29
سلام .
یه لپ تاپ 500 تا 600 تومنی می خوام بخرم . مصرفم چون سیستم خوب تو خونه دارم عادیه و بیشتر می خوام برای توی دانشگاه ازش استفاده کنم. خودم این مدل 1545 و 1015 رو مد نظر دارم :
نظر شما چیه ؟
سلام بنده به شما مدل زير رو پيشنهاد مي کنم:
Aspire 4736Z 2.0 Dual Core 1M T4200 2 DDR2 250 SATA 4500 Intel DVD-RW 14.1 WXGA Bright Lin Shell 2.4 BT, W ,M

قيمتش هم حدود 560000 تومانه.
پرفروشترين برند در سال 2008 در قيمت زير 800 دلار برند Acer در جهان بوده.
سوالي بود در خدمتم.
:11():

bill geits
05-01-10, 17:33
رضا جون یه چند تا سوال
راستش تو این چند سال که acer اومده تو ایران خیلی پشت سرش بد می گن ( اگه یادتون باشه وقتی اومد هنوز قیمت لپ تاپ بالا بود و یه لپ تاپ معمولی 700 آب می خورد اما این اکسر ها 400 500 بودن . ) مطمئنی این از 1545 دل بهتره ؟ البته قیمتش 55 چوق کمتره !
بعد همینه که تو این لینک می بینی ؟
کلا یه لپ تاپ داره که با 47 شروع میشه . اگه اینه پس چرا سی پی یوش فرق می کنه ؟

D J V A H I D (Only the registered members can see the link) عزیز .
میشه مشخصاتش رو بدی تو این سایت من که نبود

راستی بچه ها راجع به گارانتی بین الملل و ایران یه کم توضیح میدید ؟ اولی چی هست و دومی چطوره ؟ ( چی گفتم خداییش :lol: )

D J V A H I D
05-01-10, 23:44

D J V A H I D
06-01-10, 01:47

reza76622201
06-01-10, 07:46
رضا جون یه چند تا سوال
راستش تو این چند سال که acer اومده تو ایران خیلی پشت سرش بد می گن ( اگه یادتون باشه وقتی اومد هنوز قیمت لپ تاپ بالا بود و یه لپ تاپ معمولی 700 آب می خورد اما این اکسر ها 400 500 بودن . ) مطمئنی این از 1545 دل بهتره ؟ البته قیمتش 55 چوق کمتره !
بعد همینه که تو این لینک می بینی ؟
کلا یه لپ تاپ داره که با 47 شروع میشه . اگه اینه پس چرا سی پی یوش فرق می کنه ؟

عزيز. لينکي که دادي باز نميشه! اون اوايل يه سري Acer من در آوردي از چين خود بازرگانان ايراني وارد کرده بودند که فقط ليبل Acer خورده بود و نه مدل مشخصي داشت و نه توي سايت Acer ازش خبري بود.
اما الان کاملا قضيه متفاوته. پر فروشترين لپ تاپ Mini در آمريکا Acer Aspire one بوده و در کل در سال 2008 بالاترذين فروش داشته چون کيفيت و کارآيي به نسبت قيمت از تمام برندها برتر بوده.
منم ذهنيت خوبي نداشتم اما Acer هاي فعلي موجود هم ظاهر خوبي دارند و هم متنوعند و هم کيفيت کارآيي خوبي دارند. با گارانتي بگير خيالت راحت باشه. اما بنده چند مدل MSI از اينايي که جديد اومدن رو تيت کردم. واقعا کيفيت مواد بکار رفته پايينه و اصلا قابل قياس با لپ تاپهاي گذشته MSI نبود. قيمت لپ تاپهاي درجه يک(منظور از نظر جنس و مواد بکار رفته نه مشخصات) حتي از سوني هم بالاتر بود(توي بازار رضا رو دست همه باد کرده بود)
اما سري جديدش ناگهان با افت کيفيت قيمتش حتي از Acer هم پايينتر اومد. به هر حال تصميم با خودتونه عزيز.
سوالي بود در خدمتم.
:11():

bill geits
06-01-10, 13:26
رضا جان لینک که سالمه . چطور میگی باز نمیشه ! بعد این آخرین جملاتتون در مورد msi بود با دل ؟ برم روی این اکسر ها یه نیگا بکنم ببینم تا 600 چی میشه گرفت . بعد لطفا گارانتی های معتبر لپ تاپ رو اسم ببرید که از همون ها بگیرم.

hapalii
06-01-10, 17:45
گارانتی دل با زیگوارت سونی ایران رهجو ایسر و IBM و asus با گارانتی سازگار سونی . ایسوس و دل گارنتی امرتات MSI گارانتی بدر و دیجیتال هم فکر کنم الان ایسوس رو گارانتی می کنه.

درباره گارانتی بین الملل که اکثرا یک اسم اما اگر وارد کننده وارد کننده معتبری باشه اونوقت شاید به کار بیاد این گارانتی کارکردش هم به این صورت که لپ تاپ شما به نمایندی اصلی اون برند که معمولا هم در دوبی هست در صورتی خرابی ارجاع داده میشه و معمولا زمان زیادی باید انتظار بکشید گارانتی شرکت ایرانی هم که خوب مثل سایر قطعات سخت افزاری مثلا شرکت های مثل امرتات یا سازگار و زیگوارت خودشون می تونند اشکال های موجود دستگاه رو در مراکز پشتیبانی بر طرف کنند و اگر هم لازم شد کلا دستگاه عوض بشه موظف هستند که دستگاه جدید تحویل بدند اما برای گارانتی بین الملل به این صورت که با فرض این که ثابت بشه دستگاه شما باید تعویض بشه شما باید منتظر بمانید تا دستگاه به دوبی ارسال بشه و در محموله بدی مشابه همان برای ایران ارسال بشه و شما هم لب تاپ تحویل بگیرید.

در اخر هم فکر کنم چیزی که معرفی کردم بد نباشه لپ تاپ بر خلاف PC چهره اش هم مهم علاوه بر زیبائی شما وقتی یک لپ تاپ رو خوب برانداز کنید معمولا از جنس بدنه و نحوه قرار گرفتن پورت ها سایر چیزها می تونید تا حدی نصبت به کیفیت دستگاه هم مطلع بشید به هر حال اون مدل از IBM صفحه نمایش خیلی خوبی داره ضمن این که اون قیمت در سایت رسمی معمولا در بازار ارزان تر در مورد دل هم خوب شاید بشه گفت پرفروش ترین برند از خوب ترین ها هم هست اما اگر من باشم تو بازار ایران سمت اون نمی رم اگر هم قیمت های دقیق بگیرید می بینید که نمونه های معتبر با گارانتی های خوب تفاوت قیمت بیشتری نسبت به سایر نمونه های تو بازار دارند .

در مورد لپ تاپ سلیقه و ظاهر دستگاه به نظر من خیلی مهمه پس بهترین مشاور برای شما گشتن توی بازار و دیدن انواع مدل های در رنج قیمت مورد نظر شما از نزدیک فقط کافی 2 یا 3 برند و گارانتی های معتبر رو در نظر بگیرید تا چیزی که می خواهید پیدا کنید.

bill geits
07-01-10, 04:39
هپلی عزیزم
طبق گفته های شما و سایر دوستان دور گارانتی بین الملل رو که خط کشیدم . اما میشه بپرسم چرا سراغ 1545 یا کلا دل نمی ری علی رغم اینکه تعریفشو می کنی ؟

رضا جان خداییش این ایسر چه قیمت هایی داره :
ACER Aspire 5738 Z

Processor: Intel® Dual Core 2.0 GHz, 1MB L2 Cache
Memory: 2 GB DDR3
HDD: 250 GB SATA
Graphics: Intel® X4500 up to 1.5 GB
Display: LCD 15.6" OLED
Optical Drive: Double-Layer DVD/RW
Other: Lan, WiFi, Modem, Bluetooth, Webcam

قیمت: 560.000 تومان با گارانتی ایران

bill geits
07-01-10, 04:40
ACER Extensa 4230

Processor: Intel® Core Cel 2.2 GHz 1MB L2 Cache FSB 800
Memory: 2 GB DDR2
Display: LCD 14.1" WXGA
Other: Lan, WiFi, Modem, Webcam

قیمت: 499.000 تومان با گارانتی ایران

bill geits
07-01-10, 04:42
این آخری خیلی قیمتش خوبه . دوستان نظرشون رو بدن . راستی 15.6ال سی دی بهتره یا 14.1 ؟

reza76622201
07-01-10, 07:30
توضيحات هپلي جان در مورد گارانتي خوب بود. اما شما بايد ببينيد توي شهري که زندگي مي کنيد چه گارانتيهاي عرضه ميشه و بر اون اساس انتخاب کنيد.
اما اين مدل Acer (تلفظ صحيحش ايسر هست نه اکسر) که Bill_geits عزيز دادن اصلا بدرد نمي خوره. چون اينجور که نوشتيد پردازندش Celeron هست. پردازنده حد اقل بايد از اينتل سري Core 2 Duo و در اولويت بعدي سري Core Duo يا همون Dual core باشه و سري Celeron اصلا بدرد نمي خوره و خيلي ضعيفه. اينو مد نظر داشته باشيد.

bill geits
07-01-10, 15:59
رضا جان مشهدم . امیدوارم تو مجتمع تک گارانتی معتبر پیدا کنم واسه ایسر . اون مدل آخری هیچی اما ACER Aspire 5738 Z چطوره ؟

reza76622201
16-01-10, 12:50
عزيز مشخصات و قيمتش رو بده تا اگه بتونم راهنمائيت کنم

bill geits
16-01-10, 13:52
جیگر همین صفحه رو نگا می کردی بود بازم می ذارم :
ACER Aspire 5738 Z

Processor: Intel® Dual Core 2.0 GHz, 1MB L2 Cache
Memory: 2 GB DDR3
Display: LCD 15.6" OLED
Other: Lan, WiFi, Modem, Bluetooth, Webcam

قیمت: 560.000 تومان با گارانتی ایران

reza76622201
17-01-10, 08:52
لپ تاپ خوبيه. اما فقط چک کن ببين وزنش و ظاهرش رو مي پسندي؟ البته يه کم بيشتر هزينه کني مي توني با پردازنده Core 2 Duo بخري. اما در عمل تفاوت چشمگيري روي لپ تاپ نداره و پيشنهاد نميشه.
سوالي بود در خدمتم.

mazi85
26-01-10, 14:21
پيشنهاد مي كنم اين مدل هاي HP رو هم ببيني

soroush_es
26-01-10, 23:08
یک مدل ASUS هست 650 تومن با گارارنتی سازگار که روی باطری هم گارانتی داده با کیف ارجینال الان شده 605تومن
تو لینک بالا هست اما دقیقا مدلشو فردا میتونم بهت بگم

bill geits
29-01-10, 20:52
mazi85 (Only the registered members can see the link) عزیز
ضمن تشکر از کمک شما . من نمی تونم لپ تاپی رو که دادید ببینم . چون لینک شما فقط صفحه اول سایت ایستگاه رو برای من باز می کنه