PDA

مشاهده نسخه کامل : مسابقات ماهیانه HWBOT - ژانویه 2010

Stream
01-01-10, 15:07
سلام

همونطور که مطلع هستید HWBOT در سال 2010 قراره مسابقات ماهیانه ای رو برگزار کنه. اولین مرحله این مسابقه، مسابقه ماه ژانویه 2010 خواهد بود که از امروز (1 ژانویه) شروع و به مدت یک ماه تا پایان 31 ژانویه ادامه خواهد داشت.

مسابقه:

3DMark 2003

قطعات:

کارت های گرافیک Geforce 4

لینک صفحه اصلی مسابقه:
Only the registered members can see the link

با توجه به اینکه کارتهای گرافیک قدیمی هستند و نیاز به سیستم های قدیمی هم دارند (AGP)، شاید شرکت وسیع در چنین مسابقه ای کمی دور از ذهن باشه ولی خب اگه سیستم های قدیمی ای داریم که میشه باهاشون در مسابقات شرکت کرد، چرا شرکت نکنیم؟ :cool:
+

بعضی از AIB ها محصولات PCI-Express ای از این خانواده هم عرضه کردند که میشه ازشون استفاده کرد همراه با سیستم های قوی که بدون شک نتیجه خوبی به همراه خواهد داشت.

موفق باشید.

.D3VIL.
01-01-10, 22:18
سلام....
چون این کارت ها بیشتر AGP رو میشه گیر اورد اون هم خیلی کم.........یک مادربرد من قبلا دیده بودم از برند Asrock که مادربرد خوبیهم به نظر میرسه.....
نکته جالین اینهه که دارای 2 اسلات یکی PCI-Express و AGP 8x هست...و از پردازنده های Intel LGA775 تا QX9650 پشتیبانی میکنه و DDR2 667MHZ هم ساپورت میکنه.....به نظر مدل خوبیی میاد...بیشتر WR کارت های AGP رو سایت Hwbot هم با این مادربرد و CPU ها نسبتا خوب زده شده....قابلیت Overclocking این برد هم بد نیست...باهاش با Qx9650 رو 4.2GHZ بود فکر کنم Stable کرده بود.....قیمت برد هم 2 سال پیش 68 تومن بود D:

Asrcok Dual Vsta

PUMAOC
06-01-10, 15:47
سلام:11():

می شه هر وقت مسابقات آزادش یا p55 شروع شد تو همین تاپیک اعلام کنید؟!:give_rose:

راستی من یه سیستم قدیمی دارم اما GF4 نیست کارتم Ati هستش؟! می شه تو مسابقه شرکت کنم؟ فکر نکنم بشه!:1. (28):

ViViD
01-03-10, 12:22
با درود بیکران

این قسمت از مسابقات ماهیانه سایت HWBOT به نظر میاد مورد استفاده زیادی داشته باشه

با توجه به اینکه مخصوصاً در کشور ما از اینگونه سیستمها هنوز به وفور استفاده می شود دوستان میتوانند تستهای

بسیاری بگیرند و در مسابقه ماهیانه این سایت شرکت کنند

شرایط مسابقات:
- داشتن سیستمی بر پایه Intel Northwood S478
- قرار دادن HWBOT background در پشت زمینه تست
- مدت زمان باقیمانده برای شرکت در مسابقه 30 روز آتی

اولین ثبت این سری مسابقات بصورت زیر است:

Link First Submit (Only the registered members can see the link rthwood_1min_15sec_531ms)

R EZ A
04-04-10, 19:58
مسابقه این ماه با گرافیک های انبورد (IGP) و 3Dmark01برگزار شده است
تاریخ شروع از 88/1/12 میباشد و تا 88/2/9 ادامه دارد

- Only make submissions with a integrated videocard.
- A verification link is required.
- A verification screenshot is required.
- Please attach a picture of your overclocking rig.
- Use HWBOT background provided in competition forum thread
- Name of Futuremark verification link must be of the form: "NICKNAME // HWBOT OC Challenge