PDA

مشاهده نسخه کامل : « پی سی نتورک 6 رقمی می‌شود! »

M A H R A D
30-12-09, 14:28
من

از راست آسمان شروع میکنم

تو

از چپش

قرارمان ستاره قطبی باشد..!

--------------------------------------------------------

دیــروز :

پی سی نتورک 5.000 کاربره شد [ 2007.9.5 ]

پی سی نتورک 10.000 کاربره شد [ 2007.12.1 ]

پی سی نتورک 50.000 کاربره شد [ 2008.12.3 ]

پی سی نتورک 100.000 کاربره شد [ ............ ]

امــروز :

PCNetwork در آستانه 6 رقمی شدن!

به کمک تو ، به سعی تو و به دست تو.

این موفقیت رو مدیون تو هستیم.

تویی که با ما بودی و تویی که با ما ماندی

و حتی تویی که چشمت را بستی و رفتی!

و فراموش کردی تمام روزهای با هم بودن را.

و فــردایی که دستان هنرمندت رقم خواهد زد...

پی نوشت خودمونی:

[1] سعیمون اینه که همراه با کمیت، کیفیت رو هم بالا ببریم

[2] پس تغییرات زیادی خواهیم داشت!

منتظر باشید...

[ مهراد به نمایندگی از تیم مدیریت ]

M A H R A D
30-12-09, 14:47
Only the registered members can see the link

Powered By Our Members

Countdown For 100K Users

Now : 99509

KING
30-12-09, 14:49
فرارسیدن 100 هزار یوزر پی سی نتورک را خدمت تمامی کاربران و همکاران گلم تبریک میگم واقعا" زحمت کشیدن طی این چند سال تا انجمن با پیشرفتهای چشمگیری روبرو شد.

جالبه اگه یک نگاه بندازیم به تاریخهای اعلام یوزر ها متوجه میشیم که انجمن بعد از سپری کردن 5000 هزار یوزر چه خوب پیشرفت کرده

پی سی نتورک 5.000 کاربره شد [ 2007.9.5 ]

پی سی نتورک 10.000 کاربره شد [ 2007.12.1 ]

پی سی نتورک 50.000 کاربره شد [ 2008.12.3 ]

پی سی نتورک 100.000 کاربره شد [ فکر نمیکنم یک هفته بیشتر طول بکشه تا برسه به 100 هزار یوزر ]

AMD>INTEL
30-12-09, 15:58
همیشه نقطه شروع سخت تر هست .

Moein
30-12-09, 22:58
با سلام

من دیر به این فروم پیوستم اما یادم هست روزی که ساسان و شهریار داشتن برای گرفتن دامین با هم صحبت می کردند روزی که هنوز فروم تشکیل نشده بود از اون روز ها خیلی گذشته و الان باید افتخار کرد که در بزرگ ترین انجمن تخصصی فارسی زبان ایران هستیم و خوب در این راه خیلی از دوستان کمک کردند خیلی ها رفتند خیلی ها به جمع ما اضافه شدند و باعث شدند این جمله معنی واقعی پیدا کنه

POWERED BY OUR MEMBER

با تشکر از تمامی دوستانی که برای اینکه یک مرجع قوی داشته باشند دارند تلاش می کنند اینجا من از طرف خودم تشکر و قدردانی می کنم و همه عزیزان رو به عنوان استادان خودم قبول دارم و به شما احترام خواهم گذاشت

با احترام

SSA MEMBER

D J V A H I D
30-12-09, 23:04

منم پیشاپیش این جشن بزرگ یکصدهزار نفره شدن رو خدمت دوستان بزرگ و همراهان همیشگی پی سی نتورک تبریک عرض میکنم:1. (5): ... امیدوارم سالهای متمادی بتونیم در کنار هم با عشق و علاقه هر چه بیشتر پی سی نتورک رو آبادتر و محبوب تر از گذشته کنیم ...

به امید موفقیت و سلامتی برای تک تک کاربران عزیز فروم ... :party::11():

Keih@n.G
31-12-09, 12:30
یادش بخیر اون موقع که من اومدم هنوز 20000 عضو نبود ....!

انشاالله چند وقت دیگه 1 ملیون کاربر رو جشن می گیریم و اون موقع از این روز یاد می کنیم ..!

aMiR HosSeiN
31-12-09, 14:01
OMG

شدیدا تبریکات ، ایشالا عروسی بارانی عزیز :دی

خیلی خوشحال شدم خداییش ، من عضو شدم فکر کنم 600 و خورده ای بودم

یادش بخیر ،
این موفقیت رو به همه کاربر های ارزشمند PCN تبریک میگم ، و همچنین ، از به همه دوستان عزیزم در تیم ادمین و مدیریت خسته ناشید میگم .

Together we grow

ارادتمند

javadshahvand
31-12-09, 16:12
بنده هم این پیشرفت رو به تمام اعضای سخت افزار بخصوص مدیران سایت تبریک و آرزوی موفقیت روز افزون را دارم.

amirpcp30
31-12-09, 16:38
پی سی نتورک 6 رقمی می‌شود!
این که چیزی نیست سایت من هم شاید تا 3 ماه دیگه 3 رقمی بشود :Love-PCN~!:( الان 2 رقمیه در طول 3 ماه (46 کاربر))
حالا اینو گفتم نشینید بهم بخندید
منم تبریک میگم انشاالله 10 رقمی بشید

Saeed-Milan
31-12-09, 17:09
به اميد اينكه هر روز بهتر از ديروز باشيم و دانش و علم رو ترويج كنيم براي فرار از اين وضع همه با هم
يا راهي خواهيم يافت يا راهي خواهيم ساخت

Bahador
31-12-09, 19:01
PCN خانه دوم من!
یادم میاد یه زمان که حتی آدرس PCN هم این نبود (shahrsakhtafzar.com/forum). اون موقه کسی بود به اسم پسر تنها که دیگه الان تنها نیست و شده یه همسر مسئولیت پذیر برای همسر گرامیش و یه پدر خوب برای دختر کوچولوش (King).Only the registered members can see the link یه سعید امپراطور بود که من رو با اینجا آشنا کرد و گفت بیا تا با هم اینجا همکار باشیم (قبلا توی وبلاگ پنتیوم مرحوم همکار بودیم). Only the registered members can see the link یه بهادر بود که خیلی بچه بود...سعی میکرد که دوستان زیادی پیدا کنه و پیدا هم کرد.تجربیات زیادی پیدا کرد Only the registered members can see the linkاما این وسط یه BSB United بود که خیلیا هیچ وقت نتونستن شناسایی دقیقی ازشون داشته باشن.Only the registered members can see the link

در کل حرفم اینه با قدم های اول اینجا مثل نوزادی به نظر میومد که توانایی راه رفتن نداره اما داشت یاد میگرفت. حالا دیگه یک جوان پر تجربه شده که راه رفتن بلده! دویدن بلده! پریدن بلده!!!

تبریک میگم به خودم که دوستان به این خوبی دارمOnly the registered members can see the linkتبریک میگم به شما که کنار هم بودن و با هم بودن رو یاد گرفتین Only the registered members can see the link و تبریک میگم به PCN که انقدر طرفدار و دوست دار داره Only the registered members can see the link

sAsAn.K
31-12-09, 20:21
یادش بخیر ...
کاش دوباره اون دوران برای من تکرار بشه ....
شهریار یادت میاد ؟ قطعا آره ، چون فراموش نشدنیه ...

-----------------------------------------------

6 رقمی شدن تعداد کاربران PCNetwork اصلا دور از ذهن نبود ، قطعا PCNetwork یکی از بهترین فوروم های ایرانی در کل ، و به جرآت ، بهترین فوروم ایرانی در زمینه ی سخت افزار هست .
تمامی این افتخارات که در مدت زمان فوق العاده ای به دست اومده ، نتیجه ی همکاری کاربران و همکاران و مدیران عزیز هست که PCNetwork رو قسمتی از زندگی خودشون میدونن .
جاداره از شهریار تشکر ویژه بکنم ، دست مریضاد دوست قدیمی و عزیز ، امیدوارم زندگی آیندتم همینطور با پشتکار ادامه بدی و همیشه موفق باشی ..

:give_rose:

rezaaghili
31-12-09, 20:37
کارتون واقعا درسته واقعا بهترین هستید

mohammad1985
31-12-09, 23:47
این فرم فقط به خاطر وجود من به این رده رسیده ! چون من برترین هستم !!!!! ( نه خوبم نه بد من برترم ! )
این پستم زدم نگن لال بوده ! 100000 کاربر خوبه ! هدف بعدی 1000000 کاربر ...

Mehdi_Full
01-01-10, 16:32
با عرض سلام و خسته نباشید :1. (21):
اول تشکر میکنم از مهراد عزیز به خاطر پست بسیار زیبایی که ارسال کردند :give_rose:

بعد تشکر میکنم از تمامی مدیران ارشد , سرپرستان , مدیران , همکاران , کاربران فعال و تمامی کاربران گرامی بخصوص کسانیکه مارو تو این چند سال همراهی کردند و این انجمنی که الآن داریم با زحمت و پشتکار همگی بوجود اومده و این انجمن متعلق به تمامی کاربران هست :yes:

به دوست و همکار عزیزم شهریار عزیز و بهنام عزیز هم تبریک میگم :11(): انشاالله بتونیم این انجمن رو در کنار هم و با تلاش و پشتکار به هدف نهاییمون برسونیم

دست همه رو میبوسم و باز هم تشکر و قدردانی میکنم :11()::11():

سپاس
مهدی :1. (23):

shayan08
01-01-10, 19:02
:Love-PCN~!:

Bahador
01-01-10, 20:16
به نظر من نقش همه تقریبا یکسان بوده در این امر.
مدیران ارشد نظم و هماهنگی رو برپا کردن و ایدئولوگ انجمن بودن
مدیران هر بخش سعی کردن که اون بخش رو به بهترین شکل کنترل کنن و طبق قانون جلو ببرنش
همکاران سعی کردن که به مدیران کمک کنن و اونا رو دست تنها نذارن.
کاربران فعال شدن سر مشق کاربران عادی و سعی کردن که به درجات بهتری برسن و انصافا خیلی از پست های اخیر رو مدیون اونا هستیم
کاربران عادی هم که جای خود دارن و بحث های این انجمن رو ایجاد کردن و کمک کردن که انجمن دینامیک باشه...در حقیقت اکثر ما از درجه کاربر عادی شروع کردیم.

و اما یه گروه دیگه هم هست که کسی توی این میون ازشون نام نبرد!!!Only the registered members can see the link
اسپمر های پروفایلی به رهبری مهدی و موسوی و پیام کوتلاس که به نظر من دل همه بچه ها رو هم شاد کردن و هم اینکه یه جنبش و هیاهویی راه انداختن!!!Only the registered members can see the link باید یه تقدیر هم از بچه ها کرد که نذاشتن جو خشک باشه و شوخی و خنده رو پیش گرفتن Only the registered members can see the link

K1LOU
02-01-10, 16:29
با سلام و تشكر از تمامي بچه ها

خوب به تمامي دوستان pcnetwork تبريك مي گم و از تمامي دوستاني كه با زحماتشون ( از مديران گرفته تا تازه كارهايي مثل خودم كه انصافا خيلي مطالب از اين انجمن ياد گرفتم ) تشكر مي كنم

به اميد موفقيت روز افزون :Love-PCN~!:pcnetwork

HoSsEiN.iR
02-01-10, 23:32
شش رقمی شدن اجمن پی سی نتورک را به همه مدیران و همکاران وکاربران عزیز تبریک می گویم
:party::give_rose:
این تلاش و پشتکار فراوان شما مدیران و دست اندرکاران عزیز بود که باعث پیشرفت بسیار زیاد پی سی نتورک شد برای همتون آرزوی موفقیت می کنم واقعا دستتون درد نکنه:give_rose:

amirpcp30
03-01-10, 14:37
خوب بالاخره از مرز 100000 اعضا گزشت الان که دارم این پست رو میدم:

اعضا: 100,001
تبریک
:1. (5):

Shahryar
03-01-10, 22:47
دیروز :

PCNetwork در آستانه 6 رقمی شدن!

به کمک تو ، به سعی تو و به دست تو.

این موفقیت رو مدیون تو هستیم.

تویی که با ما بودی و تویی که با ما ماندی

و حتی تویی که چشمت را بستی و رفتی!

و فراموش کردی تمام روزهای با هم بودن را.امروز : تعداد اعضای انجمن از 100 هزار تا هم گذشت ... :1. (23):

تبریک میگم به همه ی اعضا ، مدیران و ... انجمن ، افرادی که با ما بودند ، با ما هستند و شاید با ما خواهند بود . تبریک میگم به همه افرادی که توی اون همه سختی مثل دو دوره طولانی مدت فیلترینگ ، از دست رفتن اطلاعات کل سرور و ... همیشه کنارمون بودند .

مهم نیست که بعداً چه اتفاقی میوفته مهم اینه که لحظات خوشی را در کنار هم داشتیم که همیشه بتونیم ازشون به خوبی یاد کنیم .

یکسری عکس آماده کردم که پیشنهاد میکنم حتماً ببینید :

ادامه :

+

web.archive.org

مهراد جان اون نوشته ات فوق العاده بود به خصوص اون خط دو آخرش ، واقعاً ممنون :1. (21):

PCNetwork Forums