PDA

مشاهده نسخه کامل : همه چیز در مورد پلی استیشن 4 +عکس

D J V A H I D
29-12-09, 22:15
با وجود کامپیوتر و انواع و اقسام بازی ها برای کامپیوتر ،دستگاهی با نام Play Station که از سال های قبل وجود داشته ، همچنان
طرفداران زیادی دارد . پلی استیشن تا به حال ۴ نسخه از دستگاه را به بازار
فروش ارائه داده است که امروز قصد معرفی چهارمین پلی استیشن را داریم.

PS.4
مدلی از پلی استیشن است کاملا متفاوت از سری های قبلی . رنگی براق دارد که این براقی حتی روی نمایشگر سرخود این دستگاه نیز اثرگذار بوده و تصاویر راخیلی واضح و کمی براق نمایش می دهد . از لحاظ ضخامت نیز باید بگوئیم این دستگاه ضخامت کمی دارد همان طور که در تصاویر بعدی خواهید دید . اطلاعات فنی در اختیار نداریم اما به یقین چهارمین پلی استیشن که امید خیلی از طرفداران این دستگاه بازی جذاب بوده است و حالا آرزویشان عملی شده است ،گفتنی ها دارد از جدیدترین تکنولوژی ها و تکنیک های داغ امروزی...:yes:

Only the registered members can see the link

JEskandari
30-12-09, 15:44
گیم پد حسابی با حال از خنده روده بر شدم.
راستی برم یک تستر بگیرم اون را به تلوزیون وصل کنم یک دیسکم بگذارم داخلش ببینم چه بازی میاد.

دست آخر هم فقط PC و بس ، هیچی به پایش نمیرسه.

Game
30-12-09, 21:23
ببینید این ها تمام مدل کانسپت هستند که توست مرکز های غیر افیشیال پخش شده

KING
30-12-09, 23:08
ماشالله چه خوش قیمت هم است :1. (35):

lorn
31-12-09, 07:27
با وجود کامپیوتر و انواع و اقسام بازی ها برای کامپیوتر ،دستگاهی با نام Play Station که از سال های قبل وجود داشته ، همچنان
طرفداران زیادی دارد . پلی استیشن تا به حال ۴ نسخه از دستگاه را به بازار
فروش ارائه داده است که امروز قصد معرفی چهارمین پلی استیشن را داریم.

PS.4
مدلی از پلی استیشن است کاملا متفاوت از سری های قبلی . رنگی براق دارد که این براقی حتی روی نمایشگر سرخود این دستگاه نیز اثرگذار بوده و تصاویر راخیلی واضح و کمی براق نمایش می دهد . از لحاظ ضخامت نیز باید بگوئیم این دستگاه ضخامت کمی دارد همان طور که در تصاویر بعدی خواهید دید . اطلاعات فنی در اختیار نداریم اما به یقین چهارمین پلی استیشن که امید خیلی از طرفداران این دستگاه بازی جذاب بوده است و حالا آرزویشان عملی شده است ،گفتنی ها دارد از جدیدترین تکنولوژی ها و تکنیک های داغ امروزی...:yes:

منبعي چيزي نداري بذاري؟

reza76622201
31-12-09, 08:03
گیم پد حسابی با حال از خنده روده بر شدم.
راستی برم یک تستر بگیرم اون را به تلوزیون وصل کنم یک دیسکم بگذارم داخلش ببینم چه بازی میاد.

دست آخر هم فقط PC و بس ، هیچی به پایش نمیرسه.

اتفاقا تعدادي زيادي از بازيهاي عالي فقط واسه PS و XBox تهيه شدن و اصلا ورژن PC دارن.
نظر بنده کاملا متفاوته و واسه بازي به نظر من فقط کنسولها بدرد مي خورن و PC در اين قسمت از نگاه کلي به گرد کنسولها نمي رسه.
چه بسيار بازيهاي باحالي که خود مايکروسافت و کمپاني سوني توليد کردن اما واسه PC اصلا چيزي نزدن.
:11():

rezaaghili
31-12-09, 20:43
اره من خودم فقط با pc بازی میکنم ولی با نظر رضا کاملا موافقم
راستی اینا فقط روی تلوزیونهای جدید کار میدن دیگه؟
ولی pc همه کاره است دیگه

JEskandari
31-12-09, 21:25
اتفاقا تعدادي زيادي از بازيهاي عالي فقط واسه PS و XBox تهيه شدن و اصلا ورژن PC دارن.
نظر بنده کاملا متفاوته و واسه بازي به نظر من فقط کنسولها بدرد مي خورن و PC در اين قسمت از نگاه کلي به گرد کنسولها نمي رسه.
چه بسيار بازيهاي باحالي که خود مايکروسافت و کمپاني سوني توليد کردن اما واسه PC اصلا چيزي نزدن.
این مبحث بازیهای انحصاری یک چیز دیگه است مثلا شما XBox 360 داشته باشی نمیتونی بازی final Fantasy که انحصاری PS هستش بازی کنی و بر عکسش در مورد یک بازی مثل Halo پس این فقط مخصوص کامپیوتر نیست.
ولی به هر حال کنسصولها هیچ کدام توانایی های را که کامپیوتر دارد ندارند به عنوان نمونه روی YouTube برا به تصاویر Batman روی PC و کنسولهای دیگه نگاه کن اصلا از لحاظ کیفیت قابل مقایسه نیست.

و اینم در نظر بگیر که برای خیلی از کنسولها روی PC شبیه ساز هست.

Stream
01-01-10, 04:13
همونطور که گفتند بحث بازیهای انحصاری کاملا جداست ... همونطور که بعضی از بازیها در انحصار کنسول ها هستند (Metal Gear Solid ...) و بعضی ها صرفا برای PC دیرتر عرضه میشن (Assassin's Creed, GTA, Gears of War...) بعضی ها هم در انحصار PC هستند (مثل CRYSIS) ... برای همین برای Gamer حرفه ای بودن لازمه نهایتا هم کنسول داشت و هم PC ... به خصوص اینکه بعضی بازیهای اینترنتی عملا فقط سمت PC هستند (World of Warcraft)

البته روند فعلی ساخت بازیها طوریه که این انحصار طلبی ها داره روز به روز کمتر میشه و بازیساز ها محصولاتشون رو ترجیح میدن برای همه پلتفرم ها عرضه کنند ... و حتی بزودی شاهد بازیهای آنلاین Cross Platform هم در سطح وسیع خواهیم بود.

lorn
01-01-10, 13:38
به خصوص اینکه بعضی بازیهای اینترنتی عملا فقط سمت PC هستنديعني بايد حرفت طلا گرفت به چند دليل ........................

براي pc بازي هاي عرضه مي شه كه كنسول داران عزيز حسرت بازي كردنش رو دارن مثل wow و warcracft III‌ و ......

هر چند كه بعضي از اين بازيا نياز به سيستم گيم حرفه اي نداره ولي بازم پياده سازي اين بازي ها رو كنسول به طوري كه باعث لذت بشه عملا و منطقا كار غير ممكنيه