PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید فلش مموری امن و مطمئن

IVAN
29-12-09, 21:10
سلام دوستان
یه فلش میخوام بگیرم که از لحاظ کیفیت فیزیکی در حد بالایی باشه – در مقابل شوک الکتریکی ،ضربه و آب مقاوم باشه و اینکه دارای قفل فیزیکی باشه تا در سیستم هایی که مطمئن نیست اگه استفاده کردم فایلهای موجود پاک یا ویروسی نشن.من خودم patriot xporter رو درنظرداشتم ولی متاسفانه فاقد قفل فیزیکی هست. راستی حجم بالا هم نیاز نیست حدود ۲ یا ۴ گیگ کافیه و اینکه نیازم نیست امکان رمزنگاری داشته باشه یعنی زیاد مهم نیست

ممنون

reza76622201
30-12-09, 12:11
دوم دل Corsair با مشخصات مذکور توي ويترين کامپيوتر طلوع(مجتمع کامپيوتر ايران طبقه همکف) در حجمهاي 32 و 64 گيگ گذاشته حتما بريد ببينيد. فکر کنم همونيه که مي خواين.

IVAN
30-12-09, 14:58
ممنون ولی حجمشون خیلی بالاست.من ۲ یا ۴ گیگ برام کافیه.

AMD>INTEL
30-12-09, 15:03
این او خودم دارم راضی هستم
TwinMOS USB2.0 Mobile Disk Q7
Only the registered members can see the link

JEskandari
30-12-09, 15:22
دوم دل Corsair با مشخصات مذکور توي ويترين کامپيوتر طلوع(مجتمع کامپيوتر ايران طبقه همکف) در حجمهاي 32 و 64 گيگ گذاشته حتما بريد ببينيد. فکر کنم همونيه که مي خواين.
ببینم اونایی که آدرسش را دادید SSD نیستند ؟:wink:

JEskandari
30-12-09, 15:29
فکر کنم JetFlash 220 از Transcend اون چیزی باشه که شما میخواهید در ضمن از نظر امنیتی هم با اثر انگشت قفل میشه.

reza76622201
31-12-09, 07:31
ببینم اونایی که آدرسش را دادید SSD نیستند ؟:wink:

خير عزيز. فلش حرفه اي هستند.

reza76622201
31-12-09, 07:32
ممنون ولی حجمشون خیلی بالاست.من ۲ یا ۴ گیگ برام کافیه.

چند مدل A-Data هم هست که جنسش از لاستيکه و ضد آبه و قيمت مناسب و حجمهاي مطلوب شما رو داره و ضد ضربه و ضد آب هست. توي بازار زياده.
:11():

IVAN
31-12-09, 13:40
چند مدل A-Data هم هست که جنسش از لاستيکه و ضد آبه و قيمت مناسب و حجمهاي مطلوب شما رو داره و ضد ضربه و ضد آب هست. توي بازار زياده.فکر کنم منظور شما این مدلهاست:
ولی این که lock نداره.

reza76622201
02-01-10, 10:12
ممکنه Lock دارشم پيدا بشه. کلا بريد مجتمع کامپيوتر ايران و ببينيد. اونجا اينقدر متنوعه که انتخاب سخت ميشه.

IVAN
05-01-10, 22:21
نکته جالبش اینجاست که من تهرانی نیستم :cool:
یه مدل لاک دار دیدم برای ترنسند بود مدل V15
ولی آنتی شوک و مقاوم نبود. واقعا انتخاب سختیه

reza76622201
06-01-10, 07:11
بنده هم موقع خريد فلش نتونستن فلشي پيدا کنم که همه خواسته هام رو پوشش بده.
اما چون فاکتور سرعت و کيفيت برام در اولوست بود هزينه دو برابر دادم و 8GB Sony Micro Vault خريدم که واقعا معرکست. اما بدنش فلزي نيست و .... سرعت هيچيک از فلشهاي معمولي به گردشم نمي رسه. :11():

mohammad1985
06-01-10, 11:48
یه اسکرین شات از تست سرعتش بزار

reza76622201
06-01-10, 12:05
من با کپي يک فايل بزرگ ويدئويي با چندين مدل فلش معروف مثل HP و Toshiba و Kingson و Silicon Power و Transcend و Kingmax و Patriot و ... در ويندوز 7 و ويستا و بهره گيري از سرعت متوسطي که سيستم عامل هنگام کپي اعلام مي کنه به اين نتيجه رسيدم.
با چه نرم افزاري مي خواين تست بشه؟ بگيد تا تستش کنم و شات بزارم.

Computex
06-01-10, 15:05
سلام. من هم در جریان انتخاب یه فلش خوب ، OCZ رو انتخاب کردم و الان هم ازش واقعا راضی هستم. برند OCZ رو که دیگه همه باهاش آشنا هستن از قوی ترین و مدعی ترین تولید کنندگان بزرگ حافظه های ذخیره سازی هست. من قبلا Rally 2 2Gig رو داشتم و چون راضی بودم ، برای ارتقا به 8گیگ هم از همین مدل برداشتم.
مدل فلش من Rally 2 هست که بدنه ی اون هم آلومینیومی هست اما برای شما که فلش جون سختی میخوایید ، از همین OCZ یک مدل دیگه هم هست به نام ATV که ضد آب و ضد ضربه هست و قطعا به درد کار شما خواهد خورد.

از طرفی هم از لحاظ سرعت هم واقعا سرعت خیلی خوب و عالی داره. اینم تست سرعت OCZ Rally 2 8Gig:

برای اطلاعات بیشتر و دیدن سرعت سایر فلش مموری ها ، به تاپیک زیر مراجعه کنید. (در ضمن سرعت این فلش رو با بقیه مقایسه کنید!)

-ا تــست سرعت فلش مموری شما با HD Tune ا- (Only the registered members can see the link)

موفق باشید. :11():

mohammad1985
07-01-10, 02:04
حاج رضا با همین برنامه hd tune بزار

rostamiani
14-04-10, 11:18
سلام. من هم در جریان انتخاب یه فلش خوب ، OCZ رو انتخاب کردم و الان هم ازش واقعا راضی هستم. برند OCZ رو که دیگه همه باهاش آشنا هستن از قوی ترین و مدعی ترین تولید کنندگان بزرگ حافظه های ذخیره سازی هست. من قبلا Rally 2 2Gig رو داشتم و چون راضی بودم ، برای ارتقا به 8گیگ هم از همین مدل برداشتم.
مدل فلش من Rally 2 هست که بدنه ی اون هم آلومینیومی هست اما برای شما که فلش جون سختی میخوایید ، از همین OCZ یک مدل دیگه هم هست به نام ATV که ضد آب و ضد ضربه هست و قطعا به درد کار شما خواهد خورد.

از طرفی هم از لحاظ سرعت هم واقعا سرعت خیلی خوب و عالی داره. اینم تست سرعت OCZ Rally 2 8Gig:

برای اطلاعات بیشتر و دیدن سرعت سایر فلش مموری ها ، به تاپیک زیر مراجعه کنید. (در ضمن سرعت این فلش رو با بقیه مقایسه کنید!)

-ا تــست سرعت فلش مموری شما با HD Tune ا- (Only the registered members can see the link)

موفق باشید. :11():

من 3-4 سال این فلش رو داشتم
انصافا اگه با اندازش مشکلی نداشته باشی خیلی قابل اطمینانه ... ولی حالا چند وقته سر USB ش شل شده و قطعی پیدا کرده و باید به فکر یکی دیگه باشم !
شاید بهتر بود Rally 2 می خریدم :love: