PDA

مشاهده نسخه کامل : کدام مجموعه از Platform 64-bit پشتیبانی میکند ؟

Retail_OEM
29-12-09, 20:43
من شخصاً از موقعی که ایکس پی 64 بیتی اومد به 64 بیت علاقه مند شدم. ولی یه مشکلی بود. اونم اینکه برنامه ها اکثراً نصب نمیشدن.
بعدش که ویستای 64 اومد، خوب خیلی بهتر شد و خیلی برنامه ها رو ساپورت کرد و حالا هم که ویندوز 7 اومده بهتر از همیشه میشه با 64 بیتی کار کرد و از سرعت بالاترش بهره برد.
توی بازار ایران فقط 1 مجموعه وجود داره که از ویدوزهای 64 بیتی پشتیبانی میکنه و همه برنامه هاش روی ویندوزهای 32 بیتی و 64 بیتی نصب و Register میشه.
این مجموعه به اسم کینگ معروفه و متعلق به شرکت پرند هست.

nima_hl
29-12-09, 21:05
من شخصاً از موقعی که ایکس پی 64 بیتی اومد به 64 بیت علاقه مند شدم. ولی یه مشکلی بود. اونم اینکه برنامه ها اکثراً نصب نمیشدن.
بعدش که ویستای 64 اومد، خوب خیلی بهتر شد و خیلی برنامه ها رو ساپورت کرد و حالا هم که ویندوز 7 اومده بهتر از همیشه میشه با 64 بیتی کار کرد و از سرعت بالاترش بهره برد.
توی بازار ایران فقط 1 مجموعه وجود داره که از ویدوزهای 64 بیتی پشتیبانی میکنه و همه برنامه هاش روی ویندوزهای 32 بیتی و 64 بیتی نصب و Register میشه.

سلام و خوش اومدید

این سئوال بود ؟ خبر بود ؟ تبلیغات بود ؟ :lol:

اینکه برنامه ها توی ویندوز 7 نسخه 64 بیتی نصب میشه ارتباطی با پرند یا کینگ نداره

زحمتیه که میکروسافت کشیده و این نسخه ویندوز تقریبا تمام برنامه‌های ۳۲ و ۶۴ بیتی رو به راحتی اجرا میکنه :give_rose:

Moein
29-12-09, 21:08

دوست عزیز هر نرم افزار داری دو نسخه هست یا نرم افزار هایی هستند که 64 و 32 در یک نسخه پشتیبانی می کنند پس دلیل نمیشه یک پک نرم افزاری از چیزی ساپورت کنه یا شرکتی در ایران همچین کاری کرده باشه

یک سوال اینکه ایا شما قصد معرفی مجموعه کینگ رو داشتید یا درخواست یک مجموعه؟

با تشکر

SSA MEMBER

iMehran
30-12-09, 01:58
این مجموعه به اسم کینگ معروفه و متعلق به شرکت پرند هست.دوست عزیز اگه یک برنامه نسخه ی 64 بیتی نداشته باشه چطور این شرکت میاد و اون رو ارائه میده ؟ مثل برنامه ی After Effects ?!
اکثر ستاپ های اصلی برنامه ها اگه نسخه ی 64 بیتی و 32 بیتی رو داشته باشن به صورت اتوماتیک ورژن ویندوز رو شناسایی می کنن و اون رو نصب می کنن . مثل Photoshop یا 3Ds Max

موفق باشید :11():

AMD>INTEL
30-12-09, 08:56
نرم افزارهای دیگه هم همینطورهستند . لرد و mrt , کوانتوم این ربطی به مجموعه ندارد بستگی به ورژن نرم افزارها دارد .

reza76622201
30-12-09, 09:05
جالبه زحتشو مايکروسافت ميکشه و توي ايران توسط يه تعدا شرکت غير قانوني کرک ميشه و همه با نسخه کرک شده کار مي کنن و اين شرکتهايي که کرک مي کنن يا کرکش رو گير ميارن طوري توي ذهن مشتري جا ميفته و جا ميندازن که انگار محصول خودشونه.
واقعا بي قانوني داره بيداد مي کنه.

JEskandari
30-12-09, 15:39
جالب اینجاست که کرکش هم روسیها و چینی ها میکنند نه خود این شرکتها. مثلا من داخل همین پرند رفتم چند نفر نشستن فقط کارشان داونلود کردن هستش.

AMD>INTEL
30-12-09, 16:00
تبلیغ بود نباید جدی گرفت .

Retail_OEM
30-12-09, 20:14
نه تبلیغ بود نه درخواست.

فقط یه تجربه خوب بود که خواستم شما هم بدونین.

حالا اگه فکر میکنین بقیه مجموعه ها هم اینطور هستند برید بگیرید ببینید دنیا دسته کیه.

Soopop
04-01-10, 09:21
حالا یه نفر پیدا شده داره تجربشو به بقیه منتقل میکنه اینجوری باهاش برخورد می کنین ؟

همون حقتونه برین مثل من که پارسال رفتم رو ندونم کاری لرد خریدم، بخرید تا قدر حرفای این دوستمونو بدونین!

AMD>INTEL
04-01-10, 10:05
واقعا چه فرقی با هم دارند . کرک ها که یکی هست . متوجه نمیشم نرم افزار کرک شده چه فرقی میکند برای کدوم شرکت باشه .

JEskandari
04-01-10, 14:15
نه تبلیغ بود نه درخواست.

فقط یه تجربه خوب بود که خواستم شما هم بدونین.

حالا اگه فکر میکنین بقیه مجموعه ها هم اینطور هستند برید بگیرید ببینید دنیا دسته کیه.

حالا یه نفر پیدا شده داره تجربشو به بقیه منتقل میکنه اینجوری باهاش برخورد می کنین ؟

همون حقتونه برین مثل من که پارسال رفتم رو ندونم کاری لرد خریدم، بخرید تا قدر حرفای این دوستمونو بدونین!

من که نوفهمم شما چه وگویید .
اینجا جلوی من هم گردو هستش هم لرد هم کینگ .هیچ فرقی هم با هم نداشتن فقط بسته به اینکه کدوم ورژن شان را بگیرید ورژن برنامه ها یک کم فرق میکرد (کمتر از 10%) و در بالای 80% موارد هم توی اینترنت نسخه های جدیدتری از اون برنامه وجود داشت.

به نظر من اصلا تو فکر این چیزا نباشید از جلد هر کدامشون بیشتر خوشتان امد اون را بگیرید.
درمورد تجربه من یک اینترنت نامحدود بگیرید آخرین ورژن برنامه ها را از اینترنت داونلود کنید. این کاری هستش که من الان میکنم هیچ مشکلی هم ندارم.