PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا 200 تومان ترجیحا چینی

amirpcp30
29-12-09, 12:39
سلام
یک گوشی میخاستم که تلویزیون داشته باشه و خروجی تلویزیون هم داشته باشه و لمسی هم باشه
اگه میشه چنین مدلی بهم معرفی کنید.
میدونم عمر گوشی های چینی کمه اما با این بودجه و این امکانات فک نکنم گوشی دیگه باشه

D J V A H I D
29-12-09, 13:15
سلام
یک گوشی میخاستم که تلویزیون داشته باشه و خروجی تلویزیون هم داشته باشه و لمسی هم باشه
میدونم عمر گوشی های چینی کمه اما با این بودجه و این امکانات فک نکنم گوشی دیگه باشه

این گوشیهای چینی اسم به خصوصی ندارن ... بهترین مدلش هم 140 تومن هست نه بیشتر ... ولی یادت باشه که یک بار مصرف هستن .. از قطعات رفرشی تولید میشن ... :1. (27):

amirpcp30
29-12-09, 13:36
یعنی شما میگید بیش از 140 نیست؟
پس بهترینش چه امکاناتی داره؟
من یک جا رفتم یکی داشت گفت 190 تحت لیسانسه اما تمامی این امکانات رو نداشت.
خوب چه مدلی بگیرم؟
سایت فارسی داره؟

D J V A H I D
29-12-09, 15:52
نه هیچ سایت رسمی فارسی نداره ... ولی نهایت 140 و 150 ... به خدا اگه خریدی سریع پشیمون میشی... تلویزیونش رو بیخیال شو به 150 تومن یه گوشی عالی از سامسونگ بگیر واقعا جسدش می ارزه به 100 تا گوشی چینی :yes:

LINK (Only the registered members can see the link)

M@STER
29-12-09, 18:04
سلام دوست عزیز:1. (23):
من به شما گوشی W960i رو پیشنهاد می کنم البته یکم از 200 تومن بیشتر حدود 250 الی 260
اگه بتونی 50-60 تومن بیشتر بذاری خیلی بهتره:yes:

reza76622201
30-12-09, 08:03
سلام
من هم فرمايش دوستان رو با اطمينان تاييد مي کنم. اين گوشيهاي آشغال زود خراب ميشن(هيچ ارزوني بي علي نيست(البته ارزون به نسبت کارآيي)).
بدترين گوشي نويا و سوني اريکسون و حتي سامسونگ(حتي اگر در چين توليد شده باشن) صد شرف داره به گوشيهاي بي در و پيکر چيني من در آوردي.
هنوز نوکيا و سوني اريکسون گوشي بيرون ندادند که RF (سيستم قديمي و آنالوگ شبکه تلويزيوني ايران) رو بگيره.
من به شما گوشي Nokia N78 رو پيشنهاد ميدم.

amirpcp30
06-02-10, 19:36
امروز یک گوشی جدید دیدم ببینیدش:
Only the registered members can see the link
به نظرتون فوق العاده نبود؟
وایرلس - وایمکس - 2 سیم کارت -2 باتری-هندزفری و شارژر اصلی نوکیا-تاچ اسکرین-تلویزیون-حتی جا وا هم قبول می کنه-1 گیگ حافظه داخلی-12 ماه گارانتی تعویض-از تی وی هم کپچر می کنه-تا 8 گیگ مموری می خوره-صداش هم فوق العاده هست
من تاحالا گوشی ندیده بودم زیر 300 با این امکانات حتی همون 300 هم ندیدم اما این هست 99 با سیم کارت ایرانسل و کارت شارژ هدیه
حتما نظرتون رو بگید
با سپاس

D J V A H I D
06-02-10, 20:42
امروز یک گوشی جدید دیدم ببینیدش:
به نظرتون فوق العاده نبود؟
وایرلس - وایمکس - 2 سیم کارت -2 باتری-هندزفری و شارژر اصلی نوکیا-تاچ اسکرین-تلویزیون-حتی جا وا هم قبول می کنه-1 گیگ حافظه داخلی-12 ماه گارانتی تعویض-از تی وی هم کپچر می کنه-تا 8 گیگ مموری می خوره-صداش هم فوق العاده هست
من تاحالا گوشی ندیده بودم زیر 300 با این امکانات حتی همون 300 هم ندیدم اما این هست 99 با سیم کارت ایرانسل و کارت شارژ هدیه
حتما نظرتون رو بگید
با سپاس

همچین چیزی امکان نداره دوست من ...

شنیدن کی بود مانند دیدن ؟!

مخصوصا اینکه فروشنده اینترنتی هم باشه !!!

نه عزیز گول نخوری یه وقت ... دقت کن ... من قبلا هم بهت گفتم ...

JEskandari
06-02-10, 23:27
یک وقت خام نشی بگیریش اون فقط ظاهر N97 و داره مثلا دوربین N97 باید 5Mp باشه نه 3.2 . ثانیا دو سیم کارت بودنش و اون گرفتن تلوزیونش لوش میده که از همون اشغالهای یک هفته مصرف چینی اصلا نگاه کن نوشته سیستم عامل ندارد . N97 بیچاره داره با شنیدن این موضوع از غصه میمیره ، GPS ندارد در حالیکه N97 خیلی خوبم GPS داره .
به این لینک نگاه کن
این مشخصات یک N97 واقعی

در ضمن من همینجا به شما قول میدهم 2/3 اون چیزهایی که در اون آگهی تبلیغاتی اومده دروغ هست.

reza76622201
07-02-10, 08:21
بازم تاکيد مي کنم گوشيهاي چيني مارک متفرقه و حتي قلابيهايي که با اسم نوکيا و .... توسط کمپانيهاي در پيتي داخل چين(البته اينو هم بگم که توي چين جنس درجه يک تحت ليساني هم توليد ميشه) توليد ميشن تحت ليسانس هيچ کمپاني معتبري نيستن و مفت نمي ارزن. فقط دهن پرکن هستن و مثلا امکانات زياد دارن. اما واقعا پول دور ريختنه. تا تجربه نکنيد متوجه نميشيد.