PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ

tah_206207
28-12-09, 22:16
سلام من یه لپ تاپ میخوام تا سقف یک و نیم میلیون تومان
این لپ تاپو بیشتر واسه کارهای مهندسی نرم افزار قراره استفاده کنم و البته کارت گرافیک هم داشته باشه تا کارهای گرافیکی و بازی رو پشتیبانی کنه
این لپ تاپ میخوام از نظر ظاهری نیز شیک باشه شما چه مدل و چه رنگیرو پیشنهاد می دین نظرتون راجع به رنگ نقره ای چطوره
آیا لپ تاپ های apple در ایران موجود هستن و با این قیمت لپ تاپ های خوبی از این برند می تونم گیر بیارم که با لپ تاپ های dell و vaio رقابت کنه اگه میشه لپ تاپ مورد نظر رو از برندهای dell , vaio,apple معرفی کنید اگه برند های دیگه هم لپ تاپ خوبی داشتن معرفی کنید
این لپ تاپ هم می خوام کارایی خوبی داشته باشه و هم از نظر ظاهری زیبا باشه
اگه میشه عکس لپتاپ هارو هم تو سایت قرار بدید
با تشکر:11():

reza76622201
29-12-09, 07:42
سلام دوست عزيز.
در پاسخ شما بايد بگم که لپ تاپهاي Apple مدل Air فوق االعاده زيبا و عالي هستند. ضخامتشون نزديک 1CM هست. اما قيمتشون حدود 1800000 تومانه!!!
اما بهترين انتخابي که در حال حاضر در بازار وجو داره و همه فروشندگان رو حيرت زده کرده لپ تاپ HP Pavilion DV6-2020 هست که مشخصات اون رو در حال حاضر توي بازار ايران هيچ لپ تاپي نداره و داراي پردازنده اسنتل سري Core i7 هست که حتي رو کامپيوترهاي Desktop هم هنوز کمتر ديده ميشه و آينده بسيار خوبي در انتظار اين لپ تاپه. رمش 4 گيگ DDR3 و گرافيکش همGT230-1GB و هاردشم 500 گيگ هست. يعني در حال حاضر واقعا هيچي کم نداره و از همه لپتاپهاي موجود يک سر و گردن بالاتره.
اين از نظر تخصصي. اما از نظر ظاهري به شکل زيره:

[Only the registered members can see the link

ظاهر نسبتا شيک و زيبايي داره. اما اگر دنبال لپ تاپهاي ضرفا خوشکل هستيد بايد بگم که بايد هزينه اضافي صرف کنيد و قيد خيلي چيزها رو بزنيد.
قيمت اين لپ تاپ که واقعا High-End بازاره با گارانتي فقط 1440000 تومانه!!!! که از بازار رضا مي تونيد تهيه کنيد.

سوالي بود در خدمتم. :11():

tah_206207
29-12-09, 21:41
سلام دوست عزیز ممنون که راهنمایی کردید اگه میشه در مورد مصرف انرژی این لپ تاپ هم اگه چیزی میدونید بگید یعنی بعضی لپ تاپ ها هستند کهمصرف انرژی شون خیلی بالاست و باطری رو زود تموم میکنند من می خوام دوام باطری لپ تاپ زیاد باشه چون می خوام لپ تاپو با خودم به دانشگاه هم ببرم
این لپ تاپ در چه رنگ هایی ارائه میشه؟ و وزن لپ تاپ چقدر هست؟ و از نظر مصرف انرژی با لپ تاپ های vaio dell قابل مقایسه هست؟
با تشکر

reza76622201
30-12-09, 07:53
خواهش مي کنم عزيز. خوشحال ميبشم بتونم کمکتون کنم. در پاسخ بايد عرض کنم که باطري لپ تاپها نسبت که مشخصات سخت افزاريشون جوري طراحي ميشن که معمولا بسته به ميزان بار و استفاده بين 1:30 ساعت تا 4 ساعت جواب بدن.(اگر درايو نوري مدام کار کنه و کارت شبکه واير لس فعال باشه و بازي انجام بشه کمترين زمان شارژ رو خواهيد داشت). پس اين مساله زياد توي برندهاي مطرح اونم در قيمتهاي معمولي چندان تفاوت نميکنه و معيار نخواهد بود.
اما اين لپ تاپ فوق العاده فقط در همين طرح و رنگ فعلا توي بازار يافت ميشه. وزنش حدود 2.8KG هست.
سوالي بود در خدمتم. :11():

tah_206207
30-12-09, 17:52
اگه میشه چند لپ تاپ دیگه از برندهای دیگه هم معرفی کنید دوست من asus داره ولی مصرف باطریش خیلی بالاست منم نمی خوام لپ تاپی بردارم که بعدا از خریدش ناراضی بشم من عکس لپ تاپ hp رو از کجا گیر بیارم تو گوگل زدم عکساش با اینی که گذاشته بودین متاوت بود می خوام عکساشو از نما های مختلف ببینم ضخامت این لپ تاپ در مقایسه با لپ تاپ های دیگه چطوریه مثلا dell studio 1555 , sony vaio fw490, dell xps m1530, dell xps 1330
اگه میشه از macbook اپل هم چند نمونه معرفی کنید
آیا این لپ تاپ hpدارای مودم نیز هست چون من با مودم خیلی کار دارم
ویه سوال من از اسپیناس در مورد لپ تاپ واسه قیمت یک میلیون و پانصد سوال کردم اونا هم بهم dell studio 1555 رو معرفی کردن با توجه به اینکه هر دو لپ تاپ رو داشتن نظر شما چیه؟
ویه سوال دیگه اینکه آیا شما خودتون این لپ تاپ رو امتحان کردین یا فقط با توجه به قطعاتش پیشنهاد میدین؟
آیا میشه رو لپ تاپ های apple یه سیستم عامل دیگه مثل linux یا windows نصب کرد؟
خیلی ممنون

Pami
30-12-09, 19:13
دوست عزيز شما مشخصات چه لپ تاپي رو ميخواي ؟ دقيق بگو من بهت بدم
اين مدلهايي كه گفتي همشون قديمي شدند مخصوصا XPS ها كه خدا بيامرزدشون !
البته اينجا مشاوره خريد هست ،‌سوالاتي در مورد باتري و ... رو تو تالار اصلي لپ تاپ بپرسيد بهتره

tah_206207
30-12-09, 19:26
دوست عزيز شما مشخصات چه لپ تاپي رو ميخواي ؟ دقيق بگو من بهت بدم
اين مدلهايي كه گفتي همشون قديمي شدند مخصوصا XPS ها كه خدا بيامرزدشون !
البته اينجا مشاوره خريد هست ،‌سوالاتي در مورد باتري و ... رو تو تالار اصلي لپ تاپ بپرسيد بهتره
من مشخصات و عکس های لپ تاپ hp dv6-2020 رو می خوام من یه جا دیدم که باطری این لپ تاپ 6-cell هست آیا این باطری واسه لپ تاپی با این مشخصات کم نیست؟ میشه باطری این لپ تاپو 9-cell کرد؟
من لپ تاپ می خوام بخرم به قیمت 15000000 لطفا راهنمایی کنید

Pami
30-12-09, 22:51
من مشخصات و عکس های لپ تاپ hp dv6-2020 رو می خوام من یه جا دیدم که باطری این لپ تاپ 6-cell هست آیا این باطری واسه لپ تاپی با این مشخصات کم نیست؟ میشه باطری این لپ تاپو 9-cell کرد؟
من لپ تاپ می خوام بخرم به قیمت 15000000 لطفا راهنمایی کنید

CPU : i7 1.6 up 2.8 6MB 1333
RAM : 4GB
HDD : 500GB
Graphic : geforce gt230
lcd : 15.6 HD led
dvd rw
win 7
1.500 iran hp

باتري 9 سل هم ميتونيد بخريد براش ولي وزن و اندازه بيشتري داره

reza76622201
31-12-09, 07:04
بينيد دوست عزيز. کارت گرافيک بالا و پردازنده بالا معمولا حجم بيشتري دارند و اگر شما دنبال ضخامت کم لپ تاپ و سايز کوچک هستيد نمي تونيد لپ تاپ با بالاترين پردازنده و گرافيک رو تهيه کنيد.
پيشنهاد مي کنم بريد توي بازار و اين لپ تاپ رو از نزديک ببينيد.
اما کلا بنده از برندهاي موجود در بازار در قيمت بالاي 1 ميليون تومان بنا به تجربه فقط Sony و HP رو تاييد مي کنم.
:11():