PDA

مشاهده نسخه کامل : اورکلاک E7200

bynam
28-12-09, 01:23
دوستان عزیز میخواستم بدونم سی پی یو 7200 را با فن استوک به شکل دائمی ونه موقت تا چه فرکانسی میتوان اور کرد وتا چه دمایی برای این سی پی یو در حالت لود مجاز است.در ضمن دما با نرم افزار خود مادر برد بایوستار با نرم افزارCoreTemp حدود 10 درجه تفاوت دارد کدام را ملاک قرار بدهم.

bynam
28-12-09, 15:11
لطفا پاسخ بفرمایید..

bynam
28-12-09, 23:47
یعنی یک نفر از اساتید اورکلاک حالشو نداره جواب بده........

R EZ A
28-12-09, 23:55
حالا مطمئنی که تو جفت نرم افزارها دمای هسته رو چک میکنی؟ چند تا اسکرین شات بزار تا بشه یه کاری کرد
فقط به یه نرم افزار اکتفا نکن و از چند نرم افزار استفاده کن تا به دمای واقعی برسی

HoSsEiN.iR
29-12-09, 00:40
دوستان عزیز میخواستم بدونم سی پی یو 7200 را با فن استوک به شکل دائمی ونه موقت تا چه فرکانسی میتوان اور کرد وتا چه دمایی برای این سی پی یو در حالت لود مجاز است.در ضمن دما با نرم افزار خود مادر برد بایوستار با نرم افزارCoreTemp حدود 10 درجه تفاوت دارد کدام را ملاک قرار بدهم.

سلام دوست عزیز :11():
شما مدل دقیق مادربردتو لطف بفرمایید تا به شما کمک کنم.:great:
در جواب شوالاتون هم باید بگم که آور سی پی یپ با فن استوک حداقل 400 MHZ ممکن است البته باز هم بستگی به مادربرد و سی پی یو تون داره درباره نرم افزار هم من با speed fan و HWMonitor برای نمایش دما استفاده می کنم بهتره شما این دو رو ملاک کار خود بدانید

bynam
29-12-09, 00:54
TP35D2-A7 SE بایوستار مدل دقیق مادر بورد است .سی پی یو هم که 7200 است دمای مجاز هسته در اورکلاک این سی پی یو در حالت لود کامل چقدر است . یعنی به زبان ساده بفرمایید با چه نرم افزاری دما را ببینم و تا رسیدن به چه دمایی در حالت لود کامل اور کلاک را بالا تر ببرم توجه داشته باشید که منظور من اور همیشگی است ونه موقت .

bynam
29-12-09, 01:30
سلام دوست عزیز :11():
شما مدل دقیق مادربردتو لطف بفرمایید تا به شما کمک کنم.:great:
در جواب شوالاتون هم باید بگم که آور سی پی یپ با فن استوک حداقل 400 MHZ ممکن است البته باز هم بستگی به مادربرد و سی پی یو تون داره درباره نرم افزار هم من با speed fan و HWMonitor برای نمایش دما استفاده می کنم بهتره شما این دو رو ملاک کار خود بدانید
دوست عزیز الان با این دو نرم افزار تست کردم در ان واحد با هم بین 5 تا 7 درجه اختلاف دارند تازه نرم افزار خود مادر بورد از هر دو انها بازم چند درجه کمتر نشان میدهد .اگر میشود یکی را ملاک قرار دهید و بگویید با فلان نرم افزار تا فلان درجه حرارت مجاز است.

HoSsEiN.iR
29-12-09, 03:42
دوست عزیز الان با این دو نرم افزار تست کردم در ان واحد با هم بین 5 تا 7 درجه اختلاف دارند تازه نرم افزار خود مادر بورد از هر دو انها بازم چند درجه کمتر نشان میدهد .اگر میشود یکی را ملاک قرار دهید و بگویید با فلان نرم افزار تا فلان درجه حرارت مجاز است.

خوب حالا بهتر شد مادربردتونم بد نیست
بهتر است برای نمایش دما از نرم افزار HWMonitor استفاده کنید .
و نرم افزار orthos (کارکردن باش آسونه وقتی دیدید خدتون متوجه میشید )رو برای تست پایداری استفاده کنید خوب حالا توضیح میدم :
شما سیستم خودتون رو کم کم آورکلاک کنید مثلا تا حد 200 MHZ آور کنید بعد
نرم افزار HWMonitor رو اجرا کنید این نرم افزار سیستم رو در سه حالت نشان میده
Value مشخصات فعلی سیستم رو نشون میده دما ها , ولتاژها , و غیره
min حالت حداقل
max هم حد اکثر
بعد از آور دما ها رو چک کنید بعد با برنامه ی orthos سی پی یو رو تحت فشار 50% قرار دهید طی مدت حداقل 10 دقیقه و بعد دوباره دما ها رو چک کنید بعد آن را تحت فشار 100%(لود کامل ) به مدت زمان 5 دقیقه بهتر است که حداکثر دما بیشتر از 65 درجا سانتی گراد نشود
پس شما سیستم خودتونو کم کم آور کنید تا به فرکانس مناسب دست یابید :yes::cool:
اینم مشخصات دقیق سی پی یو شما :
Only the registered members can see the link

حد اکثر دما 74 درجه سانتی گراد و رنج ولتاژ 0.85V – 1.3625V اما حمانطر که گفتم طوری آور کنید که حداکثر دما در حالت لود کامل بیشتر از 65 درجه نشود .

سوالی بود درخدمتم
----------------------
موفق باشی:give_rose:

bill geits
29-12-09, 06:43
حسین جان چند تا سوال

چطور با سی پی یو رو تو این نرم افزار تحت فشار 50 درصد قرار بدیم ؟
بعد این سی پی یوی من چرا حداکثر دمای مجازش رو نزده : e5300

bynam
29-12-09, 15:12
سی پی یو تا 3000 اور شدبا9.5در316 و ولتاژ اتو. دما در حالت لود کامل 64 تا 65 درجه. ایامیتوانم در این حالت دایمی استفاده کنم.

HoSsEiN.iR
29-12-09, 15:33
سی پی یو تا 3000 اور شدبا9.5در316 و ولتاژ اتو. دما در حالت لود کامل 64 تا 65 درجه. ایامیتوانم در این حالت دایمی استفاده کنم.
:1. (10)::1. (10)::1. (10)::1. (10):
تبریک می گم :give_rose: شما میتونید برای همیشه رو این فرکانس باشید
ولی سعی کنید کولینگتونو بهتر کنید تا بتونید بیشتر آورکلاک کنید

-------------
موفق باشید:11():

HoSsEiN.iR
29-12-09, 16:02
حسین جان چند تا سوال

چطور با سی پی یو رو تو این نرم افزار تحت فشار 50 درصد قرار بدیم ؟
بعد این سی پی یوی من چرا حداکثر دمای مجازش رو نزده : e5300

راستش فکر کنم جوابمو درست ننوشتم الان صحیحش می کنم
برای قرار دادن تحت فشار 50% باید همین نرم افزار رو 50% شو دانلود کنید

اینم لینک مشخصات کامل سی پی یو شما :

----------------

AMD>INTEL
29-12-09, 16:13
برای استرس تست برنامه occt رو بگیر و نصب کن .

bill geits
29-12-09, 23:13
عذر می خوام 50 درصدشو دانلود کنیم یعنی چی ؟

HoSsEiN.iR
29-12-09, 23:30
عذر می خوام 50 درصدشو دانلود کنیم یعنی چی ؟

ببخشید من منظورمو درست نرسوندم یعنی نسخه ای رو دانلود کنید که سی پی یو رو تحت فشار 50% قرار میده. :great:

bill geits
30-12-09, 21:37
حسین جان میشه لینک دانلودش رو بی زحمت بذاری ؟

HoSsEiN.iR
30-12-09, 23:16
حسین جان میشه لینک دانلودش رو بی زحمت بذاری ؟

لینک دانلودش یادم نیست الانم هر لینکیو نگاه میکنم خرابه بیشتر از 20 لینک دانلودشو دیدم خراب بود اما
اما صبر کن برات آپلودش می کنم :cool:

HoSsEiN.iR
02-01-10, 12:31
اینم لینکش برات آپلودش کردم:cool:

Only the registered members can see the link .rar file

Only the registered members can see the link exe file

=======