PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با مانیتور W2284F و کابل DVI

DEXTER
24-12-09, 17:26
سلام دوستان
مانیتور من با این نوع کابل بالا نمیاد و فقط با کابل معمولی تصویر رو نشون میده رفتم یه کابل جدید هم گرفتم فایده نداشت کارت گرافیکمم هم ATI 4850 هست

T800
24-12-09, 23:15
سلام
شما بعد از اینکه کابل DVI رو میزنی باید تنظیمات مانیتور رو رویه DVI تنظیم کنی فکرکنم مانیتور شما بصورت پیش فرض رویه اون پورت تنظیمه و باید بصورت دستی تغییرش بدی.

rezaaghili
25-12-09, 00:35
سلام دوست عزیز مانیتورت ال ای دی هستش؟چند گرفتی؟

DEXTER
25-12-09, 17:37
سلام من امتحان کردم تنظیمی چیزی ندیدم حالا شاید من وارد نیستم اگه راهنمایی کنید که چطوری تنظیمات رو درست کنم ممنون میشم

سلام دوست عزیز مانیتورت ال ای دی هستش؟چند گرفتی؟
نه lcd هستش من زمان خودش 285 تومن گرفتم الان نمی دونم چنده

T800
26-12-09, 11:48
من امتحان کردم تنظیمی چیزی ندیدم حالا شاید من وارد نیستم اگه راهنمایی کنید که چطوری تنظیمات رو درست کنم ممنون میشم
من به طور دقیق یادم نیست که کدوم یکی از دکمه ها واسه تغییر ورودی بود شما یکی یکی دکمه هارو تست بزن یکیشون نوع ورودی رو تغییر میده اکثر مانیتورها همینطوری هستند شما با یکی از دکمه ها میتونید ورودی رو جابجا کنید مطمئنا مانیتور شما رویه پورت 15پین تنظیم شده که باید به DVI تغییرش بدید.

DEXTER
29-12-09, 15:06
سلام
شرمنده هر چی تو تنظیمات گشتم هیچی پیدا نکردم تنظیمات رو هم ریست کردم ولی فایده نداشت

X7 Turbo
29-12-09, 15:58
روی مانیتور شما چند تا دکمه هست که برای تنظیمات مانیتور به کار میره. یکی از اون دکمه ها ، دکمه source هست که وقتی اون رو بزنی به طور خودکار کابل وصل شده رو پیدا میکنه و مانیتور برای چند لحظه خاموش و دوباره روشن میشه و نوع کابل (DVI یا D-Sub) رو در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش نشون میده.
شما اول کابل DVI رو نصب کن و این کاری رو که در بالا گفتم انجام بده. اگه باز هم مانیتور هیچ تصویری نداشت ، کابل DVI رو دوباره چک کن ببین خوب وصلش کردی یا نه ، در حد امکان سعی کن پیچ های کناری پورت DVI رو خوب ببندی تا قشنگ سر جاش فیکس بشه ، بعدش هم دوباره دکمه source روی مانیتور را بزن تا مانیتور به صورت اتوماتیک با کابل ارتباط برقرار کنه.
اگه باز هم مشکلت برطرف نشد ، قبل از این که کابل DVI رو نصب کنی ، درایور مانیتور رو از سایت مادیران بگیر و نصبش کنن. بعدش مانیتور رو روی رزولوشن 1024x768 بگذار و فرکانس رو روی 50HZ یا 60HZ تنظیم کن. حالا کامپیوتر رو خاموش کرده و از برق جدا کن و یه چند پانیه ای صبر کن تا برق به طور کامل از سیستم تخلیه بشه. بعدش هم کابل D-Sub یا به قول خودت کابل معمولی رو از مانیتور و پشت کارت گرافیک جدا کرده و سپس به وسیله کابل DVI مانیتور رو به کارت گرافیک وصل کن. حالا میتونی کامپیوتر رو روشن کنی و ببینی تصویر داره یا نه.
اگه باز هم مشکلت حل نشد به نمایندگی مادیران زنگ بزن و بگو مشکلت چیه. اونا هم خودشون ازت آدرس میگیرن و میان و مانیتورت رو تعمیر یا تعویض میکنند.:great:

reza76622201
30-12-09, 08:06
سلام دوستان
مانیتور من با این نوع کابل بالا نمیاد و فقط با کابل معمولی تصویر رو نشون میده رفتم یه کابل جدید هم گرفتم فایده نداشت کارت گرافیکمم هم ATI 4850 هست

مانيتور شما يکي از برترين توليدات LG از نظر کيفيته و بنده که عملا کار کردم از نظر شفافيت هيچيک از محصولات LG به گردشم نميرسن. فقط حيف که Full HD نيست.
هيچ تنظيم خاصي واسه دريافت تصوير از پورت DVI نياز نيست و اين کار بايد اتوماتيک انجام بشه و ممکنه از پورت DVI کارت گرافيکتون باشه. شما با يه کيس ديگه هم که پورت DVI سالم داره چک کنيد. اگر نشد ببريد گارانتي. گارانتيشم عاليه(ماديران).