PDA

مشاهده نسخه کامل : گله دارم شدید ...

D J V A H I D
22-12-09, 15:31
:1. (8)::1. (8)::1. (8):

متاسفانه روزانه به فرض اگه 10 تا پست توی ارسالهای جدید باشه 8 تاش مربوط به فروش جنس های کاربران هست ... و پی سی نتورک فقط و فقط شده بازاری واسه خریدو فروش جنسهای مردم ( حالا باز جای شکرش باقیه که بازارچه عمومی و قطعات نو سخت افزاری درش تخته شد ) ... هر بار که میام این پست هارو میبینم مثل اینه که با پتک میکوبند تو سرم ... از مدیریت محترم تقاضامندم در صورت صلاح فکری بکر در رابطه با این موضوع کذایی کنید ...
ممنون ... :11():

:1. (8)::1. (8)::1. (8):

G E N E R A L ™
22-12-09, 15:55
به نظر من بخش اخبار و ورزش هم باید در ارسال های جدید باشه.

Extreme
22-12-09, 16:02
ببین وحید جان بلاخره قسمت فروش هم یک بخشی از سایت هست که فعالیت زیادی داره و خیلی از کاربران از این طریق نیاز های سخت افزاری خودشون رو برطرف میکنن .

ولی من نظرم اینه که کلیه پست های انجمن خرید فروش از جزو پست های افراد حساب نشه و یک منو برای ارسال های جدید انجمن خرید و فروش به پایین سایت اضافه شه . :give_rose:

™Ali
22-12-09, 16:08
ميشه يه سيستم مخصوص حراجي جدا از فروم راه انداخت !

ولی من نظرم اینه که کلیه پست های انجمن خرید فروش از جزو پست های افراد حساب نشه

ربطي نداره !

يه كاربر واسه بالا رفتن تعداد پست هاش تو انجمن خريد و فروش كه نمياد فعاليت كنه ! :great:

G E N E R A L ™
22-12-09, 16:09
ببین وحید جان بلاخره قسمت فروش هم یک بخشی از سایت هست که فعالیت زیادی داره و خیلی از کاربران از این طریق نیاز های سخت افزاری خودشون رو برطرف میکنن .

ولی من نظرم اینه که کلیه پست های انجمن خرید فروش از جزو پست های افراد حساب نشه و یک منو برای ارسال های جدید انجمن خرید و فروش به پایین سایت اضافه شه . :give_rose:

خوبه ولی فکر نمیکنم مشکل رو حل کنه همون همون میشه . بازم همون پستها بلان

من نظرم رو بالا گفتم اگه اجازه بدین بخشهای دیگه هم فعال باشن خیلی بهتر میشه .

D J V A H I D
22-12-09, 16:14

بله نیما جان ... نمیگم نباشه .. باید باشه ... خیلی هم لازمه ... ولی شورش رو دیگه درآوردند ...
باعرض پوزش (من کاره ای نیستم که بخوام این حرفها رو بزنم ) :1. (27):
ولی واقعا لازمه یه سری تغییرات انجام بشه ...
اینجوری ...:1. (28):

D J V A H I D
22-12-09, 16:21
یعنی قسمتی جداگانه باز بشه که حتی توی ارسالهای جدید و ... هم نشون داده نشه ... یعنی قسمتی کاملا مستقل ...

germ
22-12-09, 22:22
وحید جان به نکته خیلی مهمی اشاره کرده .. خیلی کم پیش میاد که پستی در باره موبایل و بخش کامپیوتر (مخصوصا برنامه نویسی) ببینم

به نظر من هر فرومی نقاط ضعف و قوت داره که البته پی سی نتورک:Love-PCN~!: هم در ضمینه سخت افزار بسیار قویه که بخش خرید و فروش هم قسمتی از اونه

حالا باید برای توسعه دیگر بخش ها یه فکری بشه نه اینکه جلوی پیشرفت خرید و فروش رو گرفت

اگر چند تا از بچه های گل فروم چند بخش خبری در قسمت هایی که کمرنگ شدن بزنن کم کم بقیه بچه ها هم همکاری میکنن و تازه یاد مشکلات و سوالاتشون میافتند ... :great:
من تا اونجایی که بتونم برای توسعه بخشهای فراموش شده پایم

البته من کوچکتر از اون بودم که اضهار نظر کنم ...

lorn
22-12-09, 22:24
فكر خوبيه بنده هم موافقم

D J V A H I D
22-12-09, 22:56
البته من کوچکتر از اون بودم که اضهار نظر کنم ...

نه عزیز ... مرسی از نظرهای سازندتون ... شما خیلی هم بزرگ هستی ... :1. (35):

rezaaghili
23-12-09, 02:06
ولی به نظر من همینطوری بهتره
مثلا برنامه نویسی به نظر شما جاش توی سایت ماست؟
این سایت تا انجایی که میدونم سخت افزار رو سعی میکنه پوشش بده چه اخبار و چه قطعات جدید و تکنولوژی ها روز و اورکلاک و سوال های کاربران هم باید جواب داده بشه در مورد قطعات جدید(خرید و فروش از نظر شما) که خودش هم باعث بالا رفتن اطلاعات کاربران میشه

germ
23-12-09, 12:41
چرا که نه .. وقتی براش انجمن ساخته میشه یعنی اینکه جایی هم برای برنامه نویسی است

در مورد قطعات جدید(خرید و فروش از نظر شما) که خودش هم باعث بالا رفتن اطلاعات کاربران میشه
فرمایش شما درست اما وقتی پست ها در مورد خرید و فروش خیلی زیاد بشه فروم موقعیت خودشو از نظر علمی تا حدی از دست میده و بیشتر شبیه به سایتهای خرده فروشی میشه

Moein
23-12-09, 13:29
ولی به نظر من همینطوری بهتره
این سایت تا انجایی که میدونم سخت افزار رو سعی میکنه پوشش بده چه اخبار و چه قطعات جدید و تکنولوژی ها روز و اورکلاک و سوال های کاربران هم باید جواب داده بشه در مورد قطعات جدید(خرید و فروش از نظر شما) که خودش هم باعث بالا رفتن اطلاعات کاربران میشه

دوست عزیز PCN چند تا از بهترین برنامه نویس های کشور رو داره که فعالیت دارند می کنند هنگامی یک فروم در ضمینه ای قوی میشه که خواسته داشته باشه شما سوال برنامه نویسی کنید ببینید چه کس هایی هستند که پاسخ گو باشند و به چه نخوی پاسخ داده میشه به سوالات

فعلا در ضمینه سخت افزار سوالاتی هست در این ضمینه فعالیت بیشتر میشه به خاطر همین موضوع هم هست که این بخش قوی تر داره میشه

به زودی هم تصمیماتی از طرف مدیران در این ضمینه فروش قطعات گرفته خواهد شد و مطمعن باشید راهکار هایی که ما به اون ها میدیم در تصمیم گیری اون ها تاثیر گزار خواهد بود

موفق و پیروز باشید
SSA MEMBER

Shahryar
23-12-09, 14:21
وحید جان انتقادتون را در تیم مدیریت بررسی میکنیم و نتیجه را متعاقباً اعلام می کنیم .

باتشکر :great:

M A H R A D
30-12-09, 13:18
وحید جان موضوع مورد بررسی قرار گرفت و اقدام شد.

یکبار هم شما و دوستان چک کنید اگه مشکلی بود با PM با ما در میون بذارید :wink:

سپاس