PDA

مشاهده نسخه کامل : اسوس نوت بوکی برای انجام بازیهای کامپیوتری سه بعدی ساخت

Trance
20-12-09, 21:40
این نوت بوک از یک پردازشگر گرافیکی NVIDIA® GeForce® GTX 260M همراه با 1 گیگا بایت حافظه تصویری به منظور نمایش تصاویر بر روی صفحه نمایش 15.6 اینچی خود بهره میبرد.

همچنین این نوت بوک مجهز به یک پردازشگر Intel® Core™ i7 است که قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل 64- بیتی ویندوز7 را دارد.

محصول یاد شده به امکان NVIDIA® 3D Vision™ مجهز است و این بدان معناست که این نوت بوک می تواند گرافیکی کاملا شبیه به دنیای واقعی را برای کابران فراهم آورد. این امر ازطریق یک عینک مخصوص جلوه های تصویری سه بعدی و یک ارسال کننده سیگنال انجام می گیرد که همراه با این نوت بوک ارائه می شوند و کاربران بوسیله آنها قادرخواهند بود تا تصاویرسه بعدی را با بهترین کیفیت رنگ و نور وبدون هرگونه محدودیت از لحاظ زاویه دید مشاهده کنند.

همچنین G51J 3D به تکنولوژی تولید صدای سه بعدی موسوم به EAX HD 4.0 3D و همینطور صدای CMSS surround مجهز است. تکنولوژی پیشرفته EAX HD 4.0 3D می تواند تا میزان 64 جلوه های صوتی متفاوت سه بعدی را درحین انجام بازیهای کامپیوتری ایجاد و تا حدود 300 بازی کامپیوتری را پشتیبانی کند.

دریک نوت بوک برطرف سازند.گفتنی است این نوت بوک با برخورداری ازیک گیگا بایت حافظه گرافیکی DDR3 برروی برد توانسته است تا امتیازی بالغ بر 11000 را برپایه 3DMark®06 کسب کند که بالاترین امتیازدرمیان نوت بوک های 15 و 16 اینچ موجود دربازاراست.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

itnews

kakihot
21-12-09, 01:18
البته ANANDTECH بهش امتیاز طلایی داده باید نوت بوک محشری باشه

Pami
23-12-09, 18:28
سري G اسوس مخفف Gaming هست كه فقط به هدف بازي ساخته ميشن
هرچند تو ايران بيشتر آمارهاي فروش اين مدل ريفربيش هستند و تضميني براي خريدار نيست

Game
24-12-09, 15:39
سري G اسوس مخفف Gaming هست كه فقط به هدف بازي ساخته ميشن
هرچند تو ايران بيشتر آمارهاي فروش اين مدل ريفربيش هستند و تضميني براي خريدار نيست

اقا 1 سوال تو ایران لپ تاپی گیر میاد که ریفوربیش نیاشه دل و اسوس و اچ پی که خودم شخصه تایید میکنم ریفور بیش شدنشونو
یه دل گرفته بودیم اینسپرون مدلش یادم نیست بعد از 1 هفته دیگه روشن نشد بردیمش تعمیر یارو گفت این لپ تاپ ریفوربیش شده هست و تعمیر نمیشه

حالا دورو ور 800 تومن چیزی خوب و ریفوربیش نشده چی گیر میاد خودم 1545 دل مد نظرم بود ولی اینم میگن ریفوربیش شده هست:1. (27):

hamedjahanbakhsh
24-12-09, 17:39
ببخشید بد جایی سئوال میکنم ولی این ریفوربیش یعنی چی؟؟

Pami
26-12-09, 19:28
اقا 1 سوال تو ایران لپ تاپی گیر میاد که ریفوربیش نیاشه دل و اسوس و اچ پی که خودم شخصه تایید میکنم ریفور بیش شدنشونو
یه دل گرفته بودیم اینسپرون مدلش یادم نیست بعد از 1 هفته دیگه روشن نشد بردیمش تعمیر یارو گفت این لپ تاپ ریفوربیش شده هست و تعمیر نمیشه

حالا دورو ور 800 تومن چیزی خوب و ریفوربیش نشده چی گیر میاد خودم 1545 دل مد نظرم بود ولی اینم میگن ریفوربیش شده هست:1. (27):

لپ تاپ هاي استوك و ريفر تو بازار ايران پر شده ، مخصوصا دل و اسوس و اچ پي كه خودت هم گفتي
با 800 تومن خوش شانس باشي Acer 5738G بخري ، بهترين خريد زير 800 تومن هست با امكانات عالي

ببخشید بد جایی سئوال میکنم ولی این ریفوربیش یعنی چی؟؟

اصل معني اين كلمه براي بازار لپ تاپ اين هست كه لپ تاپ هايي كه ايراد ظاهري و نقض ظاهري تو خط توليد دارن رو ميگن كه به كارخونه مادر برگشت ميخورن تا رفع عيب بشه و با بسته بندي جديد به بازار بياد
البته جديدا خيلي ها لپ تاپ هايي كه ايراد فني و سخت افزاري دارن هم ريفر حساب ميكنن كه بيشتر افت قيمتشون براي ايراد فني هست كه داره